OTWÓRZ  OCZY – SPIS(ek)!

PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2021.

SPIS POWSZECHNY CZYLI PRZYGOTOWANIE ✡️️ DO ZAGOSPODAROWANIA MIENIA POLAKÓW PO PANDEMII. BY TEGO DOKONAĆ ✡️️ MUSZĄ UTRZYMAĆ WŁADZĘ PRZEZ TRZY KADENCJE, PO TO IM POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE Z FUNDUSZU ODBUDOWY.

Oto fragment rozmowy jaką przeprowadziła dziennikarka Dziennika Zachodniego Teresa Semik z z-cą dyr.Wojewódzkiego Urzędu Statystycznego w Katowicach Grażyną Witkowską 25.05.2012 roku

Teresa Semik : To prawda, że dane ze spisu z 2011 roku będą przechowywane w Izraelu ?
Grażyna Witkowska : Do dwóch lat pozostaną w Polsce, póki nie ogłosimy wszystkich wyników. Potem w formie zagregowanej przekażemy je Unii Europejskiej, a ona zdecydowała, że dane pozyskane we wszystkich krajach członkowskich będą przechowywane na serwerach w Izraelu.

Czy sądzicie że inaczej będzie ze spisem w roku 2021 ? Oczywiście rząd PIS się wszystkiego wyprze, ale trzeba pamiętać, że zgodnie z Talmudem oszukać goia to rzecz chwalebna, a cała rodzina Morawieckiego, członkowie rządu PIS z Kaczyńskim na czele, to ortodoksyjni Żydzi, po talmudycznych szkołach. Nie dziwmy się sojuszowi Kaczyńskiego z Zandbergiem, jak pisałem działają wspólnie i w porozumieniu nie od dziś i we wspólnym celu.

Czy wszystko zaczyna układać się w logiczną całość ? Zaraz po przejęciu władzy PIS zmienił ustawę o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium RP dopuszczając do Polski wojska i służby specjalne Izraela. Po 2015 roku zaroiło się w Polsce od żołnierzy i oficerów Mossadu.

Drugi dzwonek ostrzegawczy to przejęcie przez żołnierzy Mossadu kontroli polskich lotnisk. Następny to plan budowy Wielkiego Lotniska Centralnego Portu Lotniczego, lotniska przerzutowego dla Żydów z Izraela.

Kolejny sygnał ostrzegawczy to przekazywanie przez rząd PIS miliardów z wyrębu lasu dla środowisk ✡️️ w USA. Według moich szacunków trafiło tam już około 150 mld USD. I jeszcze jeden, nowelizacją ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych dodano art. 24a zgodnie z którym tysiące ocalałych ✡️️, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem przysługuje emerytura z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego. Z ustawy tej wynika że Polacy mają płacić za zbrodnie Niemców i Rosjan ✡️️.

Rząd PIS masowo przyznaje ✡️️ obywatelstwa polskie, choć nawet nie znają języka. W ciągu ostatniej dekady ponad pięciokrotnie wzrosła liczba mieszkańców Izraela, którzy otrzymali polskie paszporty. Nawet 90 proc. z nich nie mówi nawet po polsku, ani nie ma w planach przeprowadzki do naszego kraju ( na razie ).

https://globalna.info/wp-content/uploads/2021/05/1587800485_x35psk.jpg

Teraz przejdźmy do sedna, jakie dane chcą od Polaków ✡️️ z PIS podczas spisu w roku 2021 ? Lista może zszokować, dokładność i zakres danych budzą najwyższy niepokój. Wygląda na to że ktoś szykuje się do ataku na Polskę :

  • tytuł prawny do gospodarstwa domowego, do zajmowanego mieszkania, rodzaj pomieszczeń mieszkalnych, stan zamieszkania mieszkania, własność mieszkania, liczba osób w mieszkaniu, powierzchnia użytkowa mieszkania, wyposażenie mieszkania w urządzenia techniczno-sanitarne, rodzaj stosowanego paliwa do ogrzewania mieszkania, tytuł prawny do zamieszkiwania w mieszkaniu, rodzaj budynku, w którym znajduje się mieszkanie, stan zamieszkania budynku, wyposażenie budynku w urządzenia techniczne, powierzchnia użytkowa mieszkań w budynku, liczba izb w budynku, własność budynku, liczba mieszkań w budynku i wreszcie – rok wybudowania budynku.
  • fakt przebywania kiedykolwiek za granicą, kraj i miejsce zamieszkania osób, które kiedykolwiek wyjeżdżały za granicę, przynależność narodowa lub etniczna, wyznanie, język, w którym mieszkańcy posługują się „w kontaktach domowych”.
  • bieżący status aktywności zawodowej – pracujący, bezrobotni, bierni zawodowo, lokalizacja miejsca pracy, rodzaj działalności zakładu pracy, zawód wykonywany, status zatrudnienia, wymiar czasu pracy, rodzaj źródła utrzymania osób, rodzaje pobieranych świadczeń socjalnych.
  • niepełnosprawność, samoocena niepełnosprawności, orzeczenie o niepełnosprawności, stopniu niepełnosprawności lub niezdolności do pracy, grupy schorzeń powodujące trudności w wykonywaniu codziennych czynności.

Wyjątkowo szczegółowy, prawda ? Teraz połączmy kropki. Pisałem o tym wiele razy że największym problemem Polski są uprawnieni do świadczeń z ubezpieczenia społecznego. Obciążają oni państwo w stopniu nadzwyczajnym, bo zobowiązania te wynoszą około 4 biliony złotych. Bez nich Polska ma dług około 56% PKB, z nimi ponad 320% PKB. Uprawnionych do świadczeń emerytalnych jest ponad 9 mln Polaków. Dziwne , liczba bardzo zbliżona do liczby mieszkańców Izraela. Rozwiązanie jest jedno, pozbyć się uprawnionych do świadczeń emerytalno-rentowych. No i tu Polska okazuje się być liderem.

W kategorii wiekowej ponad 70 lat zaszczepionych jest blisko 70%, Liczba wyszczepień spada wraz z wiekiem, w wieku ponad 65 lat wynosi 50%. Kampania szczepień wśród seniorów nie ustaje, a wręcz się nasila. Trzeba pamiętać o tych kilometrowych kolejkach do szczepień w niższych grupach wiekowych. Łącznie w Polsce zaszczepiono już ponad 11 mln osób. Jeżeli 80% z nich umrze w ciągu następnych 10 lat znajdzie się sporo wolnego miejsca.

Czy podobne wnioski są uprawnione ? Jeżeli spojrzeć na to co robił ✡️️ rząd PIS od początku pandemii to jak najbardziej. Niszczenie polskiej przedsiębiorczości, miejsc pracy, najważniejsze, Polska była jednym z nielicznych krajów na świecie gdzie rząd nie dopuścił do sprzedaży leków zabezpieczających lub łagodzących przebieg choroby. Takie leki , bez recepty, były dostępne nie tylko w Zachodniej Europie, USA, ale także Ameryce Łacińskiej, Afryce i w Azji.

Rząd PIS jako jeden z nielicznych zablokował Polakom dostęp do lekarza, do pomocy medycznej, do leczenia choroby, zabił w ten sposób ponad 100 000 ludzi i miliony okaleczył, gdyż wirus wywołał u wielu trudne do odwrócenia zmiany , zwłóknienia płuc, choroby serca, uszkodził tarczycę, trzustkę, wątrobę. Skrócono tym ludziom życie o wiele lat i wielu z nich umrze w ciągu następnych 10-15 lat.

Czy jeszcze trzeba coś więcej dodać ? I dalej Polacy gapią się jak krowa na malowane wrota, tymczasem prowadzona jest w sposób brutalny i cyniczny wojna przeciwko Polsce i Polakom.

Ze strony: przez Globalna Świadomość, 12 maja 2021 

PS.

OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??

Aleksander Szymczak

2 myśli na temat “OTWÓRZ  OCZY – SPIS(ek)!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.