SKUTKI GŁUPAWKI !

Otwórz oczy: SANEPID NOKAUTOWANY W SĄDACH – OBOSTRZENIA BYŁY NIELEGALNE ! Globalna Świadomość 17 września 2022

SANEPID NOKAUTOWANY W SĄDACH – OBOSTRZENIA BYŁY NIELEGALNE !

Warto posłuchać, Polska niezwykle bogaty kraj jest dziadem, i my jesteśmy dziadami. W każdym suwerennym kraju to wszystko byłoby spożytkowane DLA NARODU, dla naszych kochanych dzieci, dla naszych żon, matek i ojców, by żyli godnie i w spokoju.

Musicie sobie usiąść i postawić sobie pytanie : CO TU JEST KU….A GRANE ?! Przecież wiecie kto nas od 1945 roku terroryzuje, jest nas 35 milionów i daliśmy się zastraszyć nielicznej BANDZIE, czy wiecie jaką siłę stanowi 35 mln Polaków ? To dlatego ten mały karzeł nigdy nie dopuści Polaków do broni, bo byśmy szybko odzyskali swoje państwo i oni nie mogli by dalej kraść.

Nie może być tak że jakaś zakonspirowana ku…a traktuje nasz kraj jak swój folwark, a Polaków jak bydło. Pozwoliliśmy im w 1981 roku się zastraszyć i rozbić, niestety, tak wychowaliście swoje dzieci, że te przystawiły wtedy broń do głowy swoim ojcom i matkom.

Nie ma takiego rozkazu jak rozkaz przeciwko narodowi, taki rozkaz nie obowiązuje i nie może być przez kogokolwiek wykonany . Jesteśmy w stanie ich nakryć czapkami, trzeba zrobić tu porządek, wypielić chwasty, wyrwać z korzeniami. Teraz kiedy nadchodzi trudny czas warto sobie uzmysłowić tę prawdę, że nie musimy żyć jak dziady, więc ruszcie dupy, bo wiele zależy tylko od nas.

Mało czasu nam zostało, za chwilę rozpierdolą nasz kraj do reszty i nie będzie już co zbierać.

Dlaczego Jacek Kurski został zwolniony z TVP? Spekulacje nie ustają. My zaglądamy dzisiaj na początek w przeglądzie mediów do Onetu dlatego, że Onet od źródeł w PiS dowiaduje się, że: Kurski stracił czujność.

„Prezes go przeczołga”. Jacek Kurski po 6 latach w TVP poczuł się zbyt pewnie, dlatego Jarosław Kaczyński zdecydował się go odwołać. Tak wynika z informacji Onetu. Niedawno na zamkniętym spotkaniu miał też otwarcie krytykować premiera Morawiekiego w obecności prezesa PiS. Kaczyński uznał, że Kurski przekroczył granicę – mówi Karol Plewa.

Sanepid przegrywa w sądzie z Polakami

Redaktor porusza inny wątek: – Teraz covidowa klęska sanepidu. Sanepid przegrywa w sądzie z Polakami. Jak informuje RMF 24: sanepid poniósł sromotną porażkę, walcząc z C19. Z sądów zwycięsko wychodzą obywatele, właściciele restauracji czy basenów. Sanepid wygrał jedynie 7 procent spraw związanych z zakazami i nakazami covidowymi, głównie w przypadkach złamania kwarantanny przez obywatela.

Zmarnowane pieniądze z winy rządu


Zmarnowano, co najmniej, pół miliona złotych publicznych pieniędzy, a koszty postępowań sądowych rosną lawinowo. Wszystko przez złe przepisy przyjęte przez rząd. Zakazy przemieszczenia, resetowanie lasów czy siłowe ograniczanie działalności przedsiębiorców, to pierwsze efekty reakcji państwowego aparatu podczas pandemicznego szoku w 2022 roku – ujawnia Karol Plewa.

Redaktor Plewa mówi dalej: – Rezultat jest taki, że mamy seryjne przegrane sanepidu. Sądy wojewódzkie rozpatrzyły jak dotąd 192 sprawy. W 152 starciach obywatele były górą. Tylko z 14 rozpraw sanepid wyszedł obronną ręką. Warto to podkreślić. W pozostałych przypadkach braki formalne uniemożliwiły rozpoczęcie postępowania. Sanepid w wojewódzkich sądach administracyjnych wygrał jedynie 7 procent spraw.

Sanepid przegrał już 93% spraw ws. nielegalnych rządowych obostrzeń! Sądy masowo uwzględniają skargi obywateli

ps. Dla przypomnienia – podawajcie dalej.

HIT SEZONU ! Redaktor Stanisław Michalkiewicz w Grajewie!

Klub Konfederacji z Grajewa zaprasza na spotkanie z redaktorem S. Michalkiewiczem w dniu 22 października br (sobota) na godz. 15:00, w sali parafialnej parafii pw Ojca Pio w Grajewie, Os. Południe 35.

6 myśli na temat “SKUTKI GŁUPAWKI !

 1. Dobre lekarstwo na Covid 19, sprawdzone na wielu osobach.

  Domowe lekarstwo na wzór Hydrochlorochiny dobre na zapalenie płuc, grypę i Covid. Oto przepis:

  2 grejpfruty, 1 cytryna. Umyć, Obrać. Lupiny wrzucić do garnka. Zalać wodą kilka centymetrów ponad łupiny-tak z 4-5. Zagotować pod przykryciem i od razu skręcić na mały gaz. Najlepsza jest pokrywa szklana, bo widać, co się dzieje. Odkrywać nie wolno, bo się ulotni chinina i nic z tego nie będzie. Od zagotowania 2.5 godziny wolniutkiego gotowania. Pod przykryciem wystudzić do zimnego, dopiero wtedy przelać do słoika, zakręcić.

  Używać co kilka godzin łyżkę, można słodzić miodem, bo gorzkie. To jest naturalna chinina i działa na covid. Dawać od samego początku choroby. Chinina występuje tez w Toniku. Można śmiało kupować i pic. Ale jak jest tylko podejrzenie o covid, gotować lek i dawać. Nie czekać z rozpoczęciem leczenia na żadne potwierdzenia. Lek Hydrochlorochina ma w składzie Chininę, lub nią po prostu jest. podaj znajomym wiadomość.

  Polubienie

 2. Uwaga dzieje się na naszych oczach największa kradzież w dziejach Polski, straty w drugiej wojnie światowej przy tym to pikuś, Akcjonariusze Orlen przegłosowali połączenie z PGNIG,oznacza to że zabiorą nam wszystko złoża naturalne w pierwszej kolejności Orlen to 65 procent akcjonariuszy prywatnych, PGNiG to 70 procent akcji Skarbu Państwa, wszystkie końcesje na wydobycie trafią w zagraniczne łapy, Balcerowicz zrobił z nas dziadów Europy a PiS zrobi z nas dziadów świata,tak się okrada Polaków,ale jak mamy takich rządzących i pozal się Boże opozycję,to widocznie nie zasługujemy by mieć własne państwo, przykład Włoch,Włosi po haniebnym wystąpieniu ursuli von de leyen od lewa do prawa zjednoczyli się i wspólnie potępili podły i bezczelny szantaż,że jak nie wybiorą tego co pasuje niemcom,to podziela los Polski i Węgier,nasza opozycja to przy tym stado kundli polskojęzycznych zdrajców,nie jest wyznawcą PiS,ale zwykła ludzka przyzwoitość powinna ich obowiązywać.Nowa doktryna niemiecka UE, rząd ma być komunistyczno tęczowy inaczej kasy nima i nie będzie,wg mnie to czas najwyższy na polexit

  Polubienie

 3. Knesejm pozbawił immunitetu Posła RP Grzegorza Brauna za jakieś wykroczenia drogowe ,brak maseczek,to jest dopiero bolszewizm, mam nadzieję że tym żenującym głosowaniem strzelili sobie w obie stopy i notowania Konfederacji wystrzelą w górę, ludzie powinni to zapamiętać, można Pana Grzegorza Brauna lubić lub nie, zgadzać się z Nim lub nie, ale to poseł na Sejm RP, jeden z nielicznych obrońców Polaków,ja mówię Szczęść Boże Panie Grzegorzu,

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.