BUNT MAS !

Wstępnie: ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE OTWARTE 8. 02. 2022 o 19:00 W CENTRUM PARAFIALNYM, PARAFIA O. PIO W GRAJEWIE Z WOJCIECHEM SUMLIŃSKIM (dziennikarz śledczy) I MARCINEM ROLĄ Z TELEWIZJI „wRealu24”, Os. Południe 35. Zaprasza Klub Konfederacji z Grajewa.

Nadesłane z Canady: ZACZĘŁO SIĘ W BRUKSELI…. KOCHANI NASI ŻOŁNIERZE BĄDZCIE RAZEM Z UMĘCZONYM NARODEM / SCENARIUSZE NA NAJBLIŻSZĄ PRZYSZŁOŚĆ!/ BUDOWANIE ŚWIATOWEGO RUCHU PRZECIWKO „CORONA TYRANNY”!!!

 Już dawno się zaczęło, np. w Australii. Przecie to łapska tejże banksterskiej kliki!

Strach się bać gdy Lusia nadaje… ż-kanałem jak reszta konspiry 🙂

 W takich momentach unym zależy na wojnie domowej, rjewoljucyji, wojnie światowej. Mądrzy ci patrioci którzy ostrzegają. Ale potrzeba też planu i wykonania, żeby wyjść ponad kontrolę unych. Dudniące fiasko picdemi jest dobrą okazją. W Kanadzie robimy to po swojemu: 

 Zamiast się nawzajem straszyć, zacznijcie wyrzucać gnój. Z desperacji Bruxelka stosuje metodę zasraszenia siłowego. 

Nie rozumiem, kto spędził tych „wojowników” do Bruxelki pod kamery i policję unych!  W Niemczech już lud wie, że policja niewiele może, więc wychodzą miliony w ponad tysiącu miejscowości:

 Ostatni link nie wymienia wspólnego nadrzędnego wroga Ludzkości: żydobanksterii. Więc o co ma się Ludzkość łączyć?

W tej chwili trudno lub niemożliwe jest utworzyć solidarny ogólnoświatowy opór. Zacznijmy kraj po kraju, potem się połączą w miarę jak tyrania banksterska słabnie. 

Piotr Bein

Zaczęło się…https://www.youtube.com/watch?v=yRtK39UZCYU

Nowy projekt covidowy PiS nr 1981 to historyczny gniot i skandal!

ps. Czas powstania z kolan całej ludzkości – przybliża się dużymi krokami. Przeciwko segregacji i obostrzeniom (dzielenie ludzi), występuje już coraz więcej ludzi w Europie Zachodniej, ale i w Canadzie (wczoraj Ottawa, dziś Warszawa…). Odchodzą od restrykcji, maseczek, „wyszczepień”. Wraca zdrowy rozsądek. A czy u nas?? Chyba jeszcze nie, bo „zarządzający PIS” wciąż chce nas dzielić (vide nowa ustawa nr 1981). Już niektórzy (media) zaczynają przepraszać za… kłamstwa covidowe. Jednak nie u nas, bo „sekta covidian” wciąż musi brnąć w bagno zakłamania…

W najnowszej Gazecie Warszawskiej nr 04/22, Aldona Zaorska „Upadek autorytetu lekarza” pisze: „Koronawirus stał się bardzo wygodną wymówką dla lekarzy do odmowy leczenia. To nawet zrozumiałe, bo chociaż nikt nie widział w Polsce biednego lekarza, zarobki medyków w zwykłych szpitalach od zarobków ich kolegów w szpitalach „covidowych” dzieli przepaść. A jeśli tak, to po co się wysilać. I tak oto część środowiska medycznego została wyznawcami znanej z PRL zasady „czy się stoi czy się leży…”. Dziś część medyków łamiąc Przysięgę Hipokratesa, odmawia leczenia chorych. Oczywiście, jeśli Szanowny Czytelniku zechcesz się umówić do lekarza prywatnie i słono zapłacisz, nikt nie będzie Cię pytał ani o stan zdrowia, ani o szczepienie. Taka różnica.”

Musisz to koniecznie przeczytać; Jacek Frankowski „Tych danych nie znajdziesz wśród oficjalnych informacji o covid” pisze: „Dane o liczbie zawałów i udarów niedokrwiennych mózgu w grupie zaszczepionych są zatrważające…” Maciej Dębski „Ostatnia prosta covidowych autorytetów” pisze: „Po dwóch latach walki z koronawirusem jedno można powiedzieć: medycy żądający szczepień zapętlili się w swoich własnych kłamstwach, w swojej ignorancji, swojej niewiedzy, propagandzie na rzecz koncernów farmaceutycznych tak bardzo, że już tych swoich matactw nie ukryją. Nie mają dziś dość cywilnej odwagi, by przyznać się do swoich kontaktów z koncernami farmaceutycznymi przez lata wciskającymi szczepionki na grypę, ani powiedzieć, ile razy i na jakie „Malediwy” polecieli na „tygodniowe konferencje”, organizowane przez obecnych producentów szczepionek, których preparaty tak zachwalali. Każdy lekarz, który poleca szczepienia na koronawirusa powinien złożyć oświadczenie, czy miał takie kontakty. Jak w przypadku współpracy polityka z bezpieką. Dziś na ostatniej prostej są medyczni kłamcy, celebryci nie mający o niczym pojęcia a propagujący szczepienia i „dziennikarze”, którzy zamiast dociekać prawdy, za pieniądze szli na łatwiznę i powielali kłamstwa. Kłamstwu nogi wystarczyły na dwa lata marszu. A teraz już koniec. Dość tych kłamstw!

Stąd jakże cenna jest inicjatywa KK, na którą się zgodzili i przyjadą do Grajewa z…. KAGANKIEM OŚWIATY – W. Sumliński i M. Rola. Dziękujemy.

Aleksander Szymczak

7 myśli na temat “BUNT MAS !

 1. Jozef Piotr said: 30 stycznia 2022

  Dzisiaj = WIELKA ŚCIEPA NA POLICYJNEGO TREPA

  I znowu kupi sobie bogatą FURĘ oraz jakiś PAŁAC

  Głupota ciemnego ludu nie zna granic

  Polubienie

 2. Były wyborca PiS:
  Konwencja Stambulska nie wypowiedziana, mimo, że upływa druga kadencja. Teraz chcą skłócić naród, aby jeden donosił na drugiego i powstawała segregacja Polaków i Polaków z opaską „Niezaszczepiony”, jak w getcie. W Wielkanoc w kościołach mogło być 5 osób a a autobusach połowa miejsc siedzących mogła być zajęta. Kolejna masoneria dorwała się do władzy i chce niszczyć nasz naród. Czy jest jeszcze jakaś partia nie skazona masonerią na którą można by głosować?

  Polubienie

 3. Andrzej said: 3 lutego 2022 @ 03:54

  „Własne dane rządu USA, dostępne publicznie (przynajmniej w momencie publikacji), dowodzą, że więcej osób zmarło i zostało rannych w wyniku eksperymentalnych zastrzyków COVID-19 niż wszystkie inne 💉 razem wzięte przez ostatnie 32 lata. 2021 był holokaustem Świata.

  Globaliści i ich marionetkowi politycy są winni ludobójstwa i zbrodni przeciwko ludzkości, a jeśli ludzie nie powstaną i nie pokonają tych przestępców, w 2022 roku będzie tylko gorzej.

  Dziesiątki tysięcy – nie, setki tysięcy – szanowanych lekarzy, immunologów, specjalistów chorób układu oddechowego, genetyków molekularnych, wirusologów, epidemiologów, urzędników zdrowia publicznego i wakcynologów wezwały do natychmiastowego wycofania tych szkodliwych i często śmiertelnych produktów…”

  Polubienie

 4. Dziękujemy za zaproszenie – godne osoby. Może choć na tej stronie będzie mozna cos powiedzieć i >> nie byc ocenzurowanym??? Na e-grajewo jest straszna manipulacja. Nie wpuszcza wielu komentarzy!!! Wstyd „szanowny panie”!

  Polubienie

 5. ad: „mieszkaniec”, dziękuję za komentarz. Owszem, dochodzą do mnie sygnały o – cenzurze na e-grajewo. Co ja mogę poradzić? Tutejszy Blog, jak widnieje na banerze w centrum – jest bez cenzury. Moim zamiarem jest dopuszczanie wszystkich głosów i – dyskusja. Oczywiście, i to zrozumiałe, wszelkie wulgaryzmy to nie tutaj. Potępiam wszelkie próby fałszowania rzeczywistości – poprzez sterowaną „dyskusję”(cenzura i nie wklejanie komentarzy), bo to manipulacja. AKS

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.