ZAMORDYZM GRAJEWSKICH POSŁÓW!

Błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko w swoim ostatnim kazaniu (przed morderstwem) nauczał: „Módlmy się, byśmy byli silni od lęku, zastraszania, ale przede wszystkim od żądzy odwetu i przemocy.” Wszyscy jesteśmy równi w godności. Dlatego szacunek należy się każdemu, bo nawet Jezus mówił, aby modlić się za nieprzyjaciół. Nienawiść jest grzechem. Jednak, mamy prawo do oceny działalności innych, a jeśli błądzi, mamy nawet obowiązek go napomnieć.

W „Naszym Dzienniku” nr 25/22, Zenon Baranowski w art. „Bubel prawny” pisał: „Nowy projekt tzw. ustawy covidowej, zamiast trafić do kosza, będzie dzisiaj procedowany przez Sejm (…) Projekt zastępujący tzw. ustawę Hoca krytykują zarówno posłowie koalicji, jak i opozycji(…) Pewne rozwiązania miały sens półtora roku temu, ale nie teraz. Zburzy nam to ostatnie więzy, jakie zostały między pracownikami. I tak jesteśmy podzieleni politycznie, to jeszcze nastąpią podziały w zakładach pracy, pracownicy będą patrzeć na siebie jak na wroga. Rozwiązania te promują obwinianie innych za chorobę…(poseł M. Kurowska)”

Czyli, postronni widzą gniota prawnego i wielce szkodliwego społecznie – tylko nie PIS! Cóż, wzięli sobie na stołki poselskie różnych maturzystów, techników etc i zrobili z nich „ekspertów”. Partyjni bossowie mają potem na takich „ekspertów” ogromne wpływy i „haki”, bo ci, aby nie stracić miejsca biorącego na liście wyborczej, głosują wg zapotrzebowania!

Na posiedzeniu Sejmu w dniu 1 lutego 2022, na konferencji PIS usłyszeliśmy, że nie będzie dyscypliny głosowania w klubie. A były procedowane dwa druki „covidowe” – nr 1981 i 1983, oba wielce szkodliwe społecznie i wprowadzające zamordyzm, separację, segregację i podział ludzi. Nad tym gniotem głosowało 457 posłów. Za jego przyjęciem było 152 (z PIS – 151), a przeciw 253. 24 posłów z PIS było przeciw (jednak można się postawić naczelnikowi!). W czyim chorym umyśle, mogla powstać „ustawa – lex konfident”? 37 z PIS się wstrzymało a 16 z PIS nie głosowało. Czyli w sumie 77 posłów z PIS, odrzuciło tę farsę, bo nawet – jeśli to „ustawka”, to tak wyrafinowanego żartu, ludzie mogą nie rozpoznać i… dokonać obstrukcji głosujących!

Niedawno Klub Konfederacji z Grajewa, wystosował pismo do lokalnego posła PIS, Kazimierza Gwiazdowskiego, przestrzegając przed głosowaniem przeciw społeczeństwu. Te głosowania – piszą, będą do informacji lokalnej społeczności. I oto, pomimo braku dyscypliny głosowania, „nasz” sympatyczny Kazimierz – zagłosował za segregacją!! To muszą lokalni mieszkańcy wiedzieć, by w następnych wyborach – wybrać mądrzej. Wydaje mi się, że takim głosowaniem, dobrowolnie i samoistnie, wbił pan ostatni gwóźdź do swej politycznej trumny! Także, mieniący się posłem z Grajewa, Adam Andruszkiewicz – zagłosował za zamordyzmem! Także poseł z Suwałk, J. Zieliński, także p. L. Kołakowski z Łomży…! Niestety, nie chcą zrozumieć, że nie wolno podnosić ( w głosowaniu) ręki na społeczeństwo! Można uogólnić – cały ten „okrągły stół” (kanciasty) – do wymiany w najbliższych wyborach!

Chyba jedyną dobrą rzeczą w ostatnim okresie jest to, że Sejm powołał (27. 01. 22) prof. Mieczysława Rybę na członka Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. Profesor dostał 238 głosów a konkurent B. Rydliński – 95. Ciekawe, Mateusz Morawiecki był przeciwko tym dwóm. Czemu mówię o tym wyborze? Bo to prawy, o niezakłamanej wiedzy historyk (zresztą promotor moich trzech prac dyplomowych) więc znam. Należał mu się …wyższy stołek. Konfederacja w tej kwestii podzieliła się i tylko 6 zagłosowało za prof. (od Korwina nikt). Odnotować też warto świetną konferencję „Oblicza Pandemii”, jaka odbyła się ostatnio w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu (tak, to już -Akademia). Odkłamywanie narracji „covidian” zaczęło się. Były tam osoby, których nie zobaczysz w „mendiach głównego ścieku”. Nie – jedyny ratunek w „wyszczepach”, ale leczmy się np. amantadyną!! Gdy są leki – to po co …szczepienie??

Nie w każdym grajewskim kościele padło w ogłoszeniach, zaproszenie na wtorkowe spotkanie z red. W. Sumlińskim i M. Rolą. Szkoda, bo gdy Kościół był z Narodem – byliśmy silni! Teraz… przeminie postać tego świata, a… Naród będzie trwał!

Panowie posłowie: K. Gwiazdowski i A. Andruszkiewicz – CZERWONA KARTKA !

Witt: Covid party się kończy. Nadchodzi czas rozliczeń. Paszport szczepionkowy szerzy zarazę

Aleksander Szymczak

ps. OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??

3 myśli na temat “ZAMORDYZM GRAJEWSKICH POSŁÓW!

  1. liza said: 8 lutego 2022

    Słuchajcie dziś moja mama oglądała program „Kościół z bliska” (nie wiem czy to była powtórka). Powiedzieli że papież Franciszek najprawdopodobniej w najbliższym czasie pojedzie do Moskwy. Uda się tam do Putina jako mediator w tym konflikcie…. ROZUMIECIE CO TO OZNACZA??????? Proroctwa z GARABANDAL się wypełnią. A po wizycie OSTRZEŻENIE

    Polubienie

  2. Pustelnia 08.02.2022- Kazanie o.Daniela – Sprzeciwiajmy się faryzeuszom Kościoła i covidianizmowi

    Na weekend jest planowany wyjazd do o. Daniela. Mogą być jeszcze wolne miejsca (15). Są chętni?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.