BRZEMIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI

Każde wybory, to wybór kogoś kto (przynajmniej w założeniach) będzie dbał o sprawy wyborców. I jak zwykle, teoria sobie a życie sobie. Ileż razy już się zawiedliśmy na „wybrańcach”, nawet na tyle, że teraz 1/3 Narodu uznała swój udział w wyborach za zbyteczny. Usłyszałem nawet i taki argument, że w… okupowanym kraju nie chodzi się na „niby wybory”. Czyli sami dobrowolnie rezygnujemy z naszych praw i przywilejów. Czy „startujący” na te czy inne wybieralne stanowisko, zdaje sobie sprawę z późniejszej odpowiedzialności? Obserwując scenę polityczną, ale też i samorządową, można mieć wiele wątpliwości co do motywów poddania się takiej weryfikacji. Ile w tym autentycznej chęci… służby społeczeństwu, a ile chęci… „urządzenia się”? Potem to poznajemy po owocach (często za późno).

Pan p rezydent A. Duda ponownie został wybrany na najwyższe stanowisko w Polsce. Głosami 1/3 Narodu Polskiego, został głową państwa. Od wybranego, teraz to Suweren (jego pracodawca) ma żądać wykonania dobrych spraw dla Polski. Czy tak będzie? Czy ta zamrażarka sejmowa w końcu się rozmrozi?? Czy, skoro nie wykonał polecenia Naszej Królowej Matki Bożej z 18 października 2019r., to czy teraz… udźwignie to brzemię? Królowa Polski chciała, by dokonał Intronizacji Jezusa na Króla Polski na Błoniach Krakowskich wraz z biskupem miejsca abp. Jędraszewskim. W Niebie ten Akt już się dokonał i trzeba by teraz to nastąpiło w Polsce (dla odnowy całego świata). Po wyborach 12 lipca, p. A. Duda pojechał na Jasną Górę. O czym rozmawiał z Królową? Czy otrzymał drugą szansę? Świadomi tego najważniejszego Aktu w historii Polski, katolicy powinni teraz nie ustawać w naciskach na rządzących i p rezydenta. Modlitwa w intencji widzialnej (ziemskiej) Intronizacji, powinna być na poczesnym miejscu. Bez tego przegramy !! Czy p. Andrzej to rozumie?? Czy zdaje sobie sprawę z ważności tego dla Polski i Polaków?

Werble wojenne słychać coraz głośniej – choćby te świrusowirusy. Już nas przygotowują na jesienny „wzrost” (coroczny) wirusa grypy. Teraz to nazwą covid 20. Mają jeszcze w laboratoriach spory zasób różnorakich „pandemii”. Skoro ten świrus w Polsce jest w odwrocie, to ruszają pielgrzymki czy to do Wykrotu, czy do Czatachowej do Ojca Daniela. Szkoda, że te zagraniczne do Wilna i Lwowa, zostały wycofane! W ostatni weekend do pustelni o. Daniela przyjechało ok. 3 tys. wiernych. Wspaniale było zobaczyć rzesze ludzi bez.. masek! Była zresztą modlitwa o – usunięcie strachu  przed rzekomą „pandemią”, w którą to wpadło wielu. Strach nie pochodzi od Boga! Kto przez media sieje panikę? ODWOŁAĆ „PANDEMIĘ” W POLSCE!  O to walczy m.in. poseł G. Braun i w Sejmie wręcza marszałkom i drugim z obozu zarządzajacego, nową książkę „Fałszywa Pandemia”. To zbiór wypowiedzi światowych autorytetów, naukowców, medyków etc. Czy podwykonawcy NWO na Polskę, mogą coś od siebie zrobić dla Polaków, czy muszą czekać na rozkazy „właściciela Polin”? Wiemy już, że żadna maska nie jest w stanie zatrzymać tak mikroskopijnego wirusa. To jakby otwarta brama dla … pyłku. Po co więc te kagańce?? Może w końcu warto byłoby zapoczątkować akcję – kto chory to w masce!?

My katolicy mamy jedynego i prawdziwego Boga i cóż dla Niego jakiś covid! Z Orędzi: „Wzywajcie Mnie z ufnością dzieci a włos wam z głowy nie spadnie. Nie macie pojęcia o Mojej miłości. Moje serce jest tak wierne i prawdomówne. Cokolwiek ci obiecam, otrzymasz. Ten kto pragnie żyć w poczuciu bezpieczeństwa i miłości, ten kto pragnie czuć się kochany, niech zwróci się całym sercem do Mnie i traktuje Mnie jako swego Ojca. Dla tych spośród was, którzy pragną odczuć Moje ojcostwo i czcić je w swoim życiu, mam dary i łaski zupełnie niebywałe. Chcę, aby ludzkość, którą odkupił Mój Syn, ocknęła się z beznadziejnego snu, otrząsnęła z wpływu wszechpełzającego zła i zwróciła do Mnie jak syn do Ojca. Chcę, aby ujęła Moje Serce szczerą i ufną modlitwą, abym okazał miłosierdzie.”

Zapamiętajmy też słowa Thomasa Jeffersona: „ Kiedy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem”. W wielu państwach zaczęto ludziom znów „przykręcać śrubę” (domniemana pandemia), co spowodowało zamieszki i silny opór. W tej sytuacji opór, musi się stać obowiązkiem.

PS. Powiatowy Klub Konfederacji… chciałbym aby powstał do końca wakacji. Nie patrzcie na lato, ale róbcie coś. Np. wybierzcie swego przedstawiciela z każdej gminy do .. kolegium Klubu.

AKS

6 myśli na temat “BRZEMIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI

 1. Państwo teoretyczne z dykty i tektury. Polskim ofiarom rzezi na Wołyniu odmawia się nawet pochówku, ukraińscy popi świecili siekiery, kosy przed mordami na Polakach, mordercy i szubrawcy to ich bohaterowie narodowi, polski rząd nic nie robi, a teraz z Burego naszego bohatera narodowego cerkiew polska robi zbrodniarza, wynieśli na ołtarze zdrajców co chcieli przyłączyć powiat Bielsk Podlaski do ZSRR, zrobili z nich męczenników, Polska pozwala na taką hucpe, co to ma być pytam. Mam nadzieję że to tylko żydowska prowokacja, żeby skłócić Polaków i Białorusinów, którzy żyją od wieków w zgodzie, , Bury jest i będzie bohaterem narodowym, cześć i chwała bohaterom, mamy jakieś służby żeby to sprawdzić, ta haniebna prowokacje,nic dobrego z tego nie będzie, jeszcze trochę i zobaczymy zielone ludziki putina, piąta kolumna w polskiej cerkwi

  Polubienie

 2. Zapomniałeś dodać że na Trzaskowskiego głosowała też 1/3 Polaków, to znaczy że 10 mil popiera plany takie jak przypomnę : wprowadzenie małżństw gejowskich , adopcje dzieci przez te pary, , akceptacja karty LGBT , wprowadzenie obowiązkowej seksedukacji w szkołąch podstwowych od klas pierwszych to tylko kilka punktów .Oznacza to że Polacy te 10 baniek są katolikami tylko z nazwy sam Trzaska szczyci się że nie posłał syna do Pierwszej Komunii i na tych ludziach nie zrobiło to jakiegokolwiek wrażenia , sam w swoich felietonach nawoływałeś do bojkotu a to niestety było ciche wsparcie Trzaski sodomity .rodzi się pytanie czy Polacy chca tak jak napisałeś intronizacji Jezusa na Króla Polski .To decyzja ważna dla takich jak Ty którzy rozumieją wiarę , ja znam ludzi którzy chodzą do kościoła i nie znają katechizmu a ich wiara odnosi się do tego aby krowa zdechła sąsiadowi.Za dużo mieszasz wiary do polityki i to jest Twój największy błąd .
  Rozśmieszyłeś mnie wpisem że ktoś Ci powiedział że w okupowanym kraju nie chodzi się na wybory , czy to twoja opinia ? bo ja tej okupacji nie czuję i miliony Polaków na pewno też , lepiej tego nie doświadczyć bo jak wygląda okupacja widzimy często na filmach i z opowiadań , co najwyżej kilku oszołomów może tak się czuć ale to juz ich sprawa i psychiatry .

  Polubienie

 3. Ad: „okrutny”; u Ciebie jak zwykle… pomieszanie z poplątaniem. Czytasz pewnie „po łebkach” i resztę dodajesz swojej ideologii. Z tego wychodzi coś na kształt… może uda mi się podważyć te treści. Na początek – nigdy nie nawoływałem bo bojkotu wyborów! To nie ta filozofia, bo zawsze staram się zaszczepić w czytelnikach to poczucie odpowiedzialności za Ojczyznę. Czy aby moje felietony czytasz? Druga sprawa, to Intronizacja. Nie łudzę się, bo wiem że to Akt który jest b. ważny dla ludzi … dojrzałych w wierze. Skoro takich mniejszość, to potem nie dziwię się takim wpisom jak Twój. I trzecie – mój „największy” błąd, czyli mieszanie polityki z wiarą. Jak pewnie zauważyłeś, jestem może nielicznym z felietonistów, którzy tak śmiało i jawnie podkreślają tę nierozerwalność tych dwóch wymiarów! Kto tego nie rozumie – tkwi w błędzie. Bo jak to się przekłada na życie społeczne, gdy nie jest stawiana nauka Jezusa na pierwszym miejscu, to widzimy nawet w Polsce. Powiem krótko, jeśli nie wprowadzimy przykazań w życie społeczne Polaków choćby te z Dekalogu, nigdy nie osiągniemy celu, tj. zbawienia i jakiegoś dobrobytu. O Trzasce wspomniałem, ale jak widzę czytasz nie te felietony. Gdy będzie trzeba, opiszę szerzej. Życzę pogody ducha.AKS

  Polubienie

 4. nie odniosłeś się do tego co napisałem , przecież zawsze rozkładasz na czynniki pierwsze , nic nie pomieszałem z jednych felietonów pisałeś że skreslisz dwóch kandydatów to jednoznaczne że wspierałeś Trzaskowskiego sodomitę bo to bojkot nieoddanie głosu ważnego , metoda sugestii zawiodła wygrał Duda , liczenie na przesilenie też nie trafne intuicja cię zawodzi liczyłeś na bałagan w Polsce jak ci z peło którzy pluja na Polskę w UE .Polityka jest dla ludzi logicznie myślących , niestety ty lepiej pasujesz na księdza pomyliłeś zainteresowania .Nie mam zamiaru podważania treści żle to odebrałeś , bo w tym felietonie nie ma nic do podwazania cały artykuł się sam dyskredytuje – totalne bzdury sorry

  Polubienie

 5. ad: „okrutny”… nie odniosłem się, hmmmm. dziwne myślenie, a tez nie zawsze rozbieram na czynniki pierwsze, zwłaszcza gdy uważam, ze to nic nie da a komentujący nie zrozumie. Natomiast napisałeś: „z jednych felietonów pisałeś że skreslisz dwóch kandydatów to jednoznaczne że wspierałeś Trzaskowskiego”. Ot logika! Nie wstydzisz się tego?? Tak, w drugiej turze nikogo nie faworyzowałem i tyle. Proponuję, abyś … nie czytał – bzdur. Myśleć!!! AKS

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.