ZABIJANIE PRAWDY

Czy 30 tys. wejść na Bloga przez ok 4 lata – to dużo czy mało dla Was? Tak, jak pisałem, ten Blog utworzyłem by dać odpór zakłamanym mediom, w tym szczególnie lokalnym. Katolicki Blog – bez cenzury, tak „się reklamuję”. Czy skorzystaliście z tego sposobu wymiany wolnej i nieocenzurowanej myśli? Odpowiedzcie w swoim sumieniu. Dalej nie tracę nadziei, że kiedyś to „się przełamie” i… zacznie żyć właściwym sobie rytmem – budując lokalną wspólnotę wartości!

Lokalne, największe grajewskie portale jak: e-grajewo i grajewo24, są po części wspierane tysiącami złotych rocznie przez burmistrza. „Do pełnej misy – przez kompromisy”, jak mawiała nasza Maria Ciołkiewicz. Czy wobec tego, nie muszą być… lojalne?? Tylko w 2020 r., burmistrz wydał na „swoją gadzinówkę” ok 55 tys. zł! (permanentny lans burmistrza za nasze pieniądze!). Stworzyłem dla mieszkańców alternatywę. Nie jestem niczyim utrzymankiem, więc mogę sobie pozwolić na nieocenzurowaną opinię o otaczających nas zjawiskach społeczno-politycznych. Wielokrotnie miałem oferty od firm… podnoszących ilość wejść, ale… czy to byłaby prawda? I po co? Mnie nie chodzi o…sztuczne zwiększanie licznika, ale o autentyczne zaangażowanie lokalnych czytelników! Moje motto to – służba prawdzie. Bo jak mówi Stefan Kardynał Wyszyński: „ W Polsce trzeba bronić spraw własnej Ojczyzny, a nie obcych zamówień”!

Masoneria światowa konsekwentnie realizuje swój plan zniszczenia narodów. Spolegliwe poszczególne rządy (za kasę, czy…na haki na nich), partycypują w tej „transakcji”. Jak? Karmiąc ludzkość kłamstwem! Wydaje się, że po sztucznej plandemii, to już następny etap czyli: stworzenie ogólnoświatowego chaosu, dokręcanie ludziom „śruby” (podatki, ceny, identyczne idiotyczne przepisy), by w tym strachu, ludzkość zgodziła się na – jeden światowy rząd (z antychrystem na tronie Piotrowym) i jedną religię (wszystkie do jednego worka, by zniszczyć katolicyzm). Jak tak się przyjrzeć „naszemu sejmowi”, to wypisz wymaluj – ten chaos jest realizowany w pełni. Wystarczy wejść na stronę w trakcie „obrad”. Na szczęście przegłosowali ostatnio dobrą ustawę o – reparacji od Niemiec za II WŚ. 14. 09. 2022r. Na 61 pos. Sejmu, głosowanie nr 7 o 17:32. Głosowało 437 posłów; za 418; przeciw 4 (z POKO z „osławioną” Jachirą); wstrzymało się 15 a nie głosowało 23. Posłowie od Hołowni… wstrzymali się. Jak pisał Charvey Specter: „ Nie po to Niemcy inwestowali w Kongres Liberalno-Demokratyczny, Platformę Obywatelską, Wiosnę Biedronia oraz bezpośrednio w karierę Tuska, żeby teraz odszkodowania płacić”, za „WG” nr 36.

Od kiedy to ogłupianie ludzi trwa? Od wojny, od przekrętu okrągłostołowego, czy może od niby Bin Ladena i WTC? Ciekawy szczegół przytacza Sławomir M. Kozak w w/w nr „Warszawskiej Gazety” w art.: „Latające talerze coraz bliżej”; „Staliśmy się bezkrytycznymi odbiorcami treści serwowanych nam przez media. Dziwi, że w stanie wojennym ludzie potrafili ostentacyjnie wychodzić z domów w czasie, gdy telewizja nadawała znienawidzony „Dziennik”, a dziś nie potrafią wytrzymać kilku godzin bez wpatrywania się w ekran, z którego co chwilę sączy się ogłupiająca medialna papka. Pierwszą oznakę tego bezrefleksyjnego przyjmowania najbardziej fantastycznych bzdur przećwiczono na odbiorcach 11 września 2001r., kiedy z wyjątkową bezczelnością zalewano świat kłamstwami na temat tzw. zamachu na Amerykę. Wystarczyło przygotować odpowiednią inscenizację, wrzucić do telewizji kilka głupawych filmików i niedługo potem młodych ludzi, którzy przyszli na świat w całkiem nieodległych jeszcze dniach stanu wojennego, wysłaliśmy do Iraku. Nikomu nie przeszkadzało, że Jane Standley, reporterka stacji BBC relacjonująca „na żywo” wypadki w Nowym Jorku, informowała o zawaleniu się budynku WTC7, który w tym czasie stał nienaruszony za jej plecami. Prowadzący rozmowę ze studia w Wielkiej Brytanii Philip Hayton miał przed sobą nie lada wyzwanie. Pytał z kamienną twarzą dziennikarkę o szczegóły, obserwując z milionami telewidzów 47-piętrowy wieżowiec ciągle obecny w tle. Budynek runął wreszcie litościwie 26 minut później. Co takiego się wydarzyło, że mimo upływu ponad 20 lat nie chce się widzom sięgnąć po to nagranie, ciągle obecne w sieci, by się przekonać, jak napluto im wówczas w twarz?”

Kończąc. Liczę na Wasze „wykorzystanie” tego Bloga, w słusznym i prawym celu. Bo…. Lepsza cnota w błocie, niż niecnota w złocie. Błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko mówił: „ Kłamstwo poniża ludzką godność i zawsze było cechą niewolników, cechą ludzi małych”!

By the way: wciąż nie mogę wyjść z podziwu dla „rządzących”, że chcą „załatwić” swoją porażkę z węglem, kupując spokój za 3 tys. zł, gdy na sezon średnio trzeba 6 ton a w Grajewie węgiel kosztuje… 3,9 tys zł/t !!! Giganci ekonomii. Czesi w tym czasie wychodzą na manifestację przeciw drożyźnie w ilości ok 100 tys ludzi! Oni potrafią.

Aleksander Szymczak

ps. HIT SEZONU ! Redaktor Stanisław Michalkiewicz w Grajewie!

Klub Konfederacji z Grajewa zaprasza na spotkanie z redaktorem S. Michalkiewiczem w dniu 22 października br (sobota) na godz. 15:00, w sali parafialnej parafii pw Ojca Pio w Grajewie, Os. Południe 35.

4 myśli na temat “ZABIJANIE PRAWDY

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.