POSŁEM  SIĘ  BYWA

Nikt ci nie da tyle, ile PIS ci obieca! Rozumiecie już, po co im tak pilnie było uchwalić ten „Fundusz „Odbudowy””? Od mocodawców był rozkaz – wykonać? Mamy niby MSZ, ale brak nam polskiej dyplomacji! Ten „Fundusz Zadłużenia” tak „wynegocjowaliście”, że teraz każda kasa od nich, będzie uwarunkowana od tzw. „praworządności”! Inaczej mówiąc, wystawili naszą wiarę, nasz Katolicki Kościół w Polsce – na odstrzał! Damy wam (kolonio), ale widzicie, rozumicie, te wasze „zasady” i przedpotopowe wierzenia. Wprowadźcie małżeństwa homoseksualne, wprowadźcie aborcję na życzenie, wprowadźcie eutanazję dla wszystkich chętnych…. etc! A te wasze… zabobony, te msze… trzeba ograniczyć, najlepiej do zera, wszak świat jest już bardziej postępowy. Widzicie, że u nas na zachodzie, w cywilizowanym świecie, te kościoły już sprzedają, a my zamieniamy je w … „domy schadzek” a nawet wyburzamy! Trzeba iść z postępem a nie tkwić w średniowieczu. Czy taka gadka coś wam mówi? Nierealne? Obiecali już nam… ewangelizację.

Za kasę rządzący system politykierów w Polsce (POPISPSLSLD), sprzeda nasze ideały i wartości (skoro sami nie wierzą)! A ten, który miał stać na straży… Konstytucji (ksywa – długopis), w te pędy podpisał to bezprawie! ZAISTE, przyjdzie czas na Trybunały! Polacy już zaczynają kumać w co się z nimi gra! Tomasz Sekielski pisze: Polska Zjednoczona Prawica Rabusiów. Widziałem już „sondaże”, wg których, tylko 14,2% wierzy w ten pisowski „Ład”. Nie na darmo już non-stop p. J. Kaczyńskiego pilnuje 40 policjantów. A słyszałem, że „nasz p. Gwiazdowski”, już zaliczył wylewanie gnojówki. Może dlatego jego Biuro Poselskie w Grajewie jest zamknięte od października ub. roku. Z petycją w poselski poniedziałek 24 maja, przyszła delegacja Klubu Konfederacji z Grajewa i jak zwykle (wiele już było podejść) – „pocałowała w klamkę”. Petycję jednak zawiesiła na drzwiach. Petycja także została wysłana na skrzynki poselskie p Gwiazdowskiego a także – mieniącego się posłem z Grajewa A. Andruszkiewicza. Takich posłów wszak należy rozliczać nie z tego jak mówią (wciskając kit) – ale jak głosują! Treść poniżej:

Szanowny Panie Pośle PIS, Kazimierzu Gwiazdowski

Bez względu na to jakie barwy partyjne Pan reprezentuje, apelujemy do Pana jako Posła Rzeczypospolitej, proszę mieć odwagę – podjąć właściwą decyzję i sprzeciwić się ratyfikacji umowy międzynarodowej o zwiększeniu zasobów własnych UE.

Proszę zważyć, że głosując za ratyfikacją wyraża Pan zgodę na nakładanie podatków na polskich obywateli przez zewnętrzny podmiot międzynarodowy – Komisję Europejską! Pozbawia to polski parlament jego wyłącznej zagwarantowanej konstytucyjnie kompetencji!

Nie wyrażając sprzeciwu zgadza się Pan również na to by polscy obywatele brali solidarną odpowiedzialność za 750 mld euro długu wynikającego z Funduszu Odbudowy!

Stanowi to jawne pogwałcenie Konstytucji Rzeczypospolitej – zakazu udzielania gwarancji i poręczeń finansowych, w następstwie których państwowy dług publiczny przekroczy 3/5 wartości rocznego produktu krajowego brutto.

Dlatego ja (my), polski obywatel, nie zgadzam się by zewnętrzny podmiot międzynarodowy – Komisja Europejska, wbrew zakazom Konstytucji Rzeczypospolitej zadłużała mój kraj, czyli też mnie polskiego podatnika!  Stanowczo sprzeciwiam się też by były na mnie nakładane daniny bezpośrednio nie zasilające polskiego budżetu!

Żądamy,  by nadal każdy podatek nakładany na polskich obywateli i każdy dług, który Polska będzie zaciągała zarówno na rynku wewnętrznym jak i na rynkach międzynarodowych pozostawał pod całkowitą kontrolą polskiego Posła i Senatora.

Uznajemy ewentualną ratyfikację rozszerzenia systemu zasobów własnych Unii Europejskiej jako narażenie żywotnych interesów Rzeczypospolitej i jej obywateli.

Dlatego jeżeli poprze Pan ratyfikację umowy o powiększeniu zasobów własnych Unii Europejskiej uznam Pana działanie za zdradę Polskiej Racji Stanu, a Pana jako zdrajcę polskiego interesu narodowego!

Apelując do instynktu samozachowawczego Szanownego Posła informuję, że poparcie  (PONOWNE!) przez Pana ratyfikacji umowy o zasobach własnych Unii Europejskiej (lub nie wzięcie udziału w głosowaniu, ewentualne wstrzymanie się) spowoduje, że uznamy Pana za wroga Ojczyzny i Polaków!

Zapamiętamy to też jako Klub Konfederacji w Grajewie, i obiecujemy  dołożyć wszelkich starań, by przestał Pan pełnić zaszczytną funkcję Posła Rzeczypospolitej.

 „Wielkie okazje nie trafiają się małym ludziom.”

Dlatego wierzymy, że znajdzie Pan odwagę by odłożyć na bok partyjne interesy i skorzysta z okazji by stać się wielkim.  Jako polski parlamentarzysta ma Pan obowiązek stanąć w obronie interesów Rzeczpospolitej i Polaków  sprzeciwiając się ratyfikacji umowy  o zasobach własnych Unii Europejskiej!          

KLUB KONFEDERACJI Z GRAJEWA

Macie szczęście (bez powtórnego głosowania), że Senat dał plamę i wbrew buńczucznym zapowiedziom, przyjął ten gniot w stosunku 98 na 100. I nie wierzę w to, że jakiś tam senator „utknął w windzie”, a drugi „się pomylił”! To bajka dla dzieci, a cała ta PO senacka, okazała się takim samym gniotem politycznym jak reszta systemu, który to powinien jak najszybciej trafić na Bacutil! Gmeracie już „przy lasach”! Komu i dlaczego chcecie sprzedać (Suweren pozwolił?)??   Przeczytajcie ciekawy tekst jaki znalazłem (otwiera oczy niedowiarkom):

Aż 21 milionów Polaków nie chce się szczepić, nie zarejestrowali się na szczepienia!

„Po 143 dniach trwania Narodowego Programu Szczepień zanosi się na triumf środowisk antyszczepionkowców. 21 mln Polaków nie zarejestrowało się na szczepienie, choć mogli to zrobić w każdej chwili przez telefon, internet albo w lokalnej przychodni.

Sceptycy szczepień i osoby, które nadal się wahają to większość z 34,9 mln osób w wieku powyżej 16 lat, mających już wystawione e-skierowania. Jak poinformowało WP Centrum e-Zdrowia, 4,63 mln osób zostało już w pełni zaszczepionych (dwiema dawkami albo jedną dawką szczepionki J&J). 9,26 mln to liczba tzw. aktywnych rejestracji, czyli pacjentów, którzy mają wyznaczony termin szczepienia pierwszą lub drugą dawką.

Suma tych dwóch liczb pokazuje, ile osób łącznie wzięło dotąd udział w Narodowym Programie Szczepień. Jest ich 13,9 mln. To najnowsze dane, które uzyskaliśmy na dzień 19 maja” – pisze wiadomosci.wp.pl

Miliony wydane na kampanie reklamowe przez rząd PiS, opłacanie sprzedajnych celebrytów, nawoływanie ekspertów medycznych, nie spowodowało przekonanie Polaków do szczepień kowidowych.

Aż 21  milionów Polaków nie zarejestrowało się do systemu na szczepienia.

To jest porażka nie tylko rządu PiS, ale również głównych mediów. I tych telewizyjnych i tych internetowych. To z ich mediów leje się kampania kłamstw na temat szczepionek kowidowych. Dostali miliony złotych od rządu PiS i od korporacji farmaceutycznych za pisanie nieprawdy.

Pomimo tych wszystkich wylewanych kłamstw, Polacy docierają do prawdziwej wiedzy o akcji kowidowej, o niebezpiecznych szczepionkach kowidowych.

I to jest olbrzymi pozytyw.

Jeżeli rząd chce poprawić swoje wyniki, to już te pomyje kłamstw nie pomogą. Muszą zrobić to siłowo, czy to przez policje lub wojsko, czy to w różny sposób pozbawić pieniędzy osób, które nie chcą się szczepić.

Jednak byłoby to jawne wystąpienie przeciwko 21 milionom Polaków…

Ze strony: robertbrzoza.pl

Kilka ciekawych komentarzy z Internetu:

„Warszawska Gazeta”, ostatnia strona, cykl: „Tweety Tygodnia”.
Fragment: „Hiszpanka której śmiertelność dochodziła do około 20%, zakończyła się bez lockdownów, szczepionek i 17 mutacji wymagających doszczepiania kolejnymi dawkami. Co takiego jest w Covid-19, którego IFR wynosi 1 proc. albo mniej, że sanitarni zamordyści nie pozwalają ludziom wrócić do życia?
Deirdre:  Pan Waldek żartuje, że za chwilę TSUE wyda wyrok nakazujący Polsce wysłanie kontyngentu pracowników do zbioru szparagów w Niemczech. A moim zdaniem to nie jest żart.  Spirydion Oxymoron

axiom1  

Jest lekarstwo na ta tragiczna sytuacje, Stwarzanie deficytow jest pasozytnictwem na dzieciach i pokoleniach jeszcze nie urodzonych. Prowadzi to do ruiny krajow i podstaw zycia wszystkich. Jest to wiec zbrodnia najwyzszej kategorii i zasluguje najwyzsza kare. A nie ma wogole zadnej odpowiedzialnosci. Odpowiedzialnosc jest jednym z filarow demokracji. Obcinac lby politykom za deficyt. Jest deficyt,.. premier, prezydent,.. minister finansow pod topor !!! Proste i skuteczene. Wtedy, tylko fachowcy ktorzy cos pozyteczego potrafia beda kandydowac na wysokie stanowiska publiczne. !

Halina Lisc:  @Katarzyna Rebisz  Pelna zgoda! Od upadku komuny to najgorsze zlo! Mialo byc PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC;PRZEJRZYSTOSC,TRANSPARENTNOSC,JAWNOSC…itp.A jest BEZPRAWIE,NIESPRAWIEDLIWOSC, i UKRYWANIE AFER itp.pod dywanem, NEPOTYZM i DOJENIE POLAKOW JAK nigdy!

To tyle na tę niedzielę. Zostańcie z Bogiem.

Aleksander  Szymczak

Jedna myśl na temat “POSŁEM  SIĘ  BYWA

 1. Bogdan said: 1 czerwca 2021 @ 07:58
  1. Biedak – pracuje i tylko pracuje.
  2. Bogacz – wykorzystuje biednych.
  3. Żołnierz- ochrania obu.
  4. Podatnik – płaci na wszystkich trzech.
  5. Bankier – okrada wszystkich czterech.
  6. Adwokat – wprowadza w błąd wszystkich pięciu.
  7. Lekarz – wystawia rachunki wszystkim sześciu.
  8. Złoczyńcy- jest postrachem dla wszystkich siedmiu.
  9. Polityk – żyje szczęśliwie dzięki wszystkim ośmiu.
  Napisane baaaardzo dawno temu, aktualne do dziś.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.