Polska  Zjednoczona Prawica Redystrybucyjna

To nagłówek nowego vloga Witolda Gadowskiego, który sam mówi o sobie, że uważa się za dziennikarza i reportera opisującego rzeczywistość taką jaką ona jest. A ta rzeczywistość – niezakłamana, jest zwłaszcza dziś, wartością rzadką i pożądaną.  Na kłamstwie nic dobrego nie powstanie. Tytuł nawiązuje do najnowszych haseł, rzucanych w stronę Polaków, przez tych podwykonawców NWO. Czyli, jest jakiś ważny powód, a może kilka?

Jeśli to robi ten „podwykonawca zarządzający”, to może chce „przykryć” ten raport NIK o defraudacji 76,5 mln zł za niezrealizowane wybory z 10 maja 20r.? Kto zwróci te miliony Narodowi? Za to odpowiada nie tylko premier ale i v-ce Sasin. Może to próba, jak pisze M. Hałaś w nowym nr 21 „Gazety Warszawskiej”, „Czy Nowy Ład w jego rozumieniu to rzeczywiście nowy program i impuls, czy forma „przykrycia” korona wirusowej polityki arogancji?”  A R. Kościelny w felietonie „Żądajmy ponownego przeliczenia zgonów z powodu covid!”, pisze: „Dlaczego nie mówi się ludziom wyraźnie o tym, że śmiertelność na covid jest podobna jak przy grypie sezonowej, a może nawet mniejsza? Dlaczego nakręca się psychozę strachu sprawiającą, że ludzie pokornie przyjęli do wiadomości fakt zamkniętych przychodni, utrudnionego kontaktu z opieką medyczną, co skutkuje już i będzie jeszcze skutkowało zgonami z przyczyn pozacovidowych?”

Może to próba wybielania tych ponad 100 tys. nadprogramowych zgonów z powodu zapaści tzw. „służby zdrowia”? Może to też początek nowego mieszania obcych służb na polskiej scenie politycznej, np. PO znika na rzecz „Ruch 2050”? Wyprzedzając te ruchy, zapewniamy sobie lepszą formę startową. Może to próba „rozmiękczania” opinii publicznej za ostatni sojusz z „lewicą”? Zresztą, czym oni się różnią? Socjalizm im wyłazi z butów. Rozdawnictwem – niczego na dłuższą metę nie rozwiążemy. Doraźnie, jak np. z 500+ owszem, ale tylko w kontekście tymczasowym, bo … Naród ma się bogacić – z PRACY, a nie z zapomóg! Zasadne więc pytanie – skąd te miliardy na nowe pomysły PIS?  Przecież nie da się stale „odzyskiwać” te skradzione przez mafie Vaty, a tylko raz! W dobie lockdownów – skąd wpływy do budżetu? Dlatego pozostaje druga opcja – pożyczamy! Czyli  to trzeba spłacić (wnuki spłacą?). Może jest też inna przyczyna nowego rzeźbienia umysłów – widmo przyspieszonych wyborów? Ten wariant wydaje się więcej realny. PIS wie jak wygrywać, a 500+ to pokazało naocznie. Teraz to już Gierek ze swoim „pomożecie”, to pikuś. W „Polskim Ładzie” (Polacy to napisali?), są i dobre i złe rozwiązania. Trudno w małym felietonie rozprawić się ze wszystkimi, więc skupmy się na skrajnych. Dobre: kwota wolna od podatku – 30 tys. zł (to i tak nie za wiele w porównaniu do niektórych państw zachodu), emerytury bez podatku. Inną rzeczą, że te nasze emerytury to i tak ¼, 1/3 emerytur zachodnich. Złe: wrzucanie coraz większych miliardów (7%) w tzw. „służbę zdrowia”, która to bez rzeczywistej reformy – jest TYLKO studnią bez dna! To wyrzucone miliardy.

Jak wiemy, w Polsce jest ok. 10 mln emerytów i rencistów. To, jak już zdążyliśmy zauważyć, najbardziej dająca się otumaniać przez media (nie szukają informacji prawdy np. w Internecie), żelazna baza i elektorat miłościwie nam panujących. Emerytury bez podatku, to przebicie tej 13 i 14. To pewnie wejdzie, gdy już rozpiszą nowe wybory!  Kto nie zagłosuje? Kto przebije taką formę inteligentnej formy utrzymywania elektoratu? Nie na darmo  toruje sobie drogę hasełko, że PIS nie ma z kim przegrać. Wewnątrz tego samego „obozu systemu” nie dziwi, ale już ideową prawicę „Konfederację”, niszczy się „sondażami” i bojkotem medialnym! Kto mądry to rozumie, że ten typ elektoratu „Konfy” nie maleje,  bo to najlepiej zorientowani politycznie patrioci. Elektorat może w tym przypadku tylko – rosnąć. Kto dziś jest w stanie ukrócić te manipulacje „szamanów z kurwizji”? Przypominam więc jeszcze raz pytanie – skąd na te pomysły pieniądze? Z „funduszu zadłużenia”?? Na zadłużanie – nie godzimy się! Jeśli z zysków wypracowanych, to ok. Więc skąd?  Skoro nawet UE a konkretnie TSUE, ot tak sobie z dnia na dzień – zamyka u nas (!) kopalnię odkrywkową węgla brunatnego w Turowie! CZY JUŻ JESTEŚMY CZYJĄŚ – KOLONIĄ?? Polexit czas zacząć! Wyzwolić się od tej mafii covidowej, mogą tylko mądre narody, bo jak piszą w „GW”; „Morawiecki z Niedzielskim obostrzenia znoszą wolno. Tymczasem ks. Prof. Dariusz Kowalczyk odnotowuje: 2 miesiące temu Teksas zerwał zdecydowanie z covidowymi ograniczeniami. Dziś kolega z USA pisze mi, że obecnie w Teksasie sprawy mają się następująco: Zero covidowych i okołocovidowych zgonów. Najniższa średnia tygodniowa zachorowań od początku pandemii. Najniższa liczba zachorowań w ciągu minionych 13 miesięcy. Najniższa liczba hospitalizacji w ciągu minionych 11 miesięcy. To kolejny dowód na inną tezę – że lockdown zabija…!”

PIS znów zaczyna się „podlizywać” (N Ł) do tych, co to najbardziej twardo chodzą po ziemi a więc rolnicy, zapominając o tym zamachu na nich, czyli tzw. „piątka dla zwierząt”. Macie tam jeszcze „swoich wyborców”? Wystarczy porozmawiać z rolnikami. Może być i tak, że ludzie szybciej przejrzą te ich „gierki covidowe”, te nachalne naganianie na „wyszczepienie”. Jeśli zobaczą, że to wszystko to wielka ściema, że bezsensowne wkłucia (a na nich szykuje się 3 a może i 4 „szczepienie”), to los tych nibypolityków spod „zmowy okrągłostołowej”, jest przesądzony. Owszem, będą dalej fałszować wybory, bo robili od zawsze, ale i z tym Naród sobie poradzi. Dodam – Naród, który zobaczy kłamstwa rządzących. Tylko gwoli wiedzy, Rząd RP wsparł „Gazetę Wyborczą” dotacją 13,5 mln zł. Rozumiecie coś z tego? Ta sama kasta? Lubię gdy ktoś jest w stanie trzeźwo oceniać sytuację, jak np. w „GW” Jan Hernik – publicysta Veto Madia, redaktor naczelny KoLiberTV: Polski Ład w sposób zakamuflowany sięga jeszcze głębiej do naszych portfeli. Celem rządu jest zysk polityczny, objawiający się poprawieniem sytuacji jedynie części emerytów, bezrobotnych lub najmniej zarabiających – głównej części elektoratu PIS. Deficyt budżetowy wzrośnie w drastyczny sposób, a najbardziej zamożni Polacy będą zmuszeni do oddawania państwu jeszcze większej części swego kapitału. W najgorszej sytuacji znajdą się mikro, mali i średni przedsiębiorcy.” Dodać należy, że Ci duzi, przeniosą swe firmy za granicę. I taki będzie „zysk” z nibyŁadu.

SZYBKO TRZEŹWIEJMY, bo inni z nas zrobią niewolników. To nawet słychać, bo doszła do mnie informacja, że ten PROTEST Klubu Konfederacji z Grajewa do przewodniczącej RM (odn. drastycznej podwyżki śmieci) – nie jest dostępny dla niektórych Radnych!  Coś niebywałego! Czyli – sprawę chce się wciągnąć pod dywan!! Pozwolimy??

Komentarz Tygodnia: Polska Zjednoczona Prawica Redystrybucyjna

PS.

OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??

Aleksander Szymczak

2 myśli na temat “Polska  Zjednoczona Prawica Redystrybucyjna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.