CZAS OSTRZEŻENIA

Ostrzeżenie – globalne Oświecenie Sumień

ze strony: ksiegaprawdy.pl

Wkrótce wypełni się proroctwo o OSTRZEŻENIU, czyli OŚWIECENIU SUMIEŃ, które zostało przepowiedziane przez Matkę Bożą w Garabandal w 1961 roku.

Księga Prawdy przypomina o mającym niebawem nastąpić ogólnoświatowym nadzwyczajnym wydarzeniu zwanym Ostrzeżeniem – przepowiedzianym w Piśmie Świętym, w pismach autorów chrześcijańskich oraz w innych objawieniach prywatnych.

Podczas Ostrzeżenia w jednej chwili wszyscy ludzie na ziemi doświadczą mistycznego spotkania z Jezusem. Będzie to wydarzenie spektakularne – na niebie zderzą się dwie komety i będzie widoczny krzyż – jednak jego zasadniczą treścią będzie wewnętrzne doświadczenie przez każdego człowieka sądu Bożego. Osoby żyjące w grzechu śmiertelnym odczują ból piekła, doświadczą tego, co znaczy umrzeć w grzechu. Każdy człowiek pozna stan swojej duszy i sumienia. To wydarzenie dane jest, aby ludzkość się opamiętała i nawróciła jeszcze przed Dniem Ostatecznym – dniem zapowiadanym przez wyznanie wiary i katechizm, dniem, w którym Jezus Chrystus przyjdzie w chwale sądzić żywych i umarłych.

Odniesienia do tego wydarzenia znajdują się w Piśmie świętym oraz w pismach autorów chrześcijańskich. Zostało ono także przepowiedziane w proroctwach i w objawieniach prywatnych.

Dlaczego nastąpi Ostrzeżenie?

 • Aby udowodnić całemu światu, że Bóg istnieje
 • Aby przyprowadzić każdego ponownie do Jezusa i na drogę Prawdy
 • Aby poprzez nawrócenia zahamować na świecie wpływ grzechu i zła
 • Aby pomóc uratować nas, zanim nasza dusza zostanie osądzona, przez danie nam szansy poprawy i błagania o przebaczenie za popełnione przez nas grzechy
 • Aby nawrócić niewierzących, którzy nie mieliby szans na zbawienie bez tego Wielkiego Aktu Miłosierdzia
 • Aby umocnić wiarę wśród wierzących

Co poprzedzi Ostrzeżenie?

 • Dwie komety zderzą się na niebie
 • Ludzie będą spodziewać się, że to wywoła katastrofy większe niż trzęsienia ziemi, ale tak nie będzie. Będzie to znak, że wkrótce spotkamy Jezusa
 • Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie, Znak do przygotowania się
 • Ateiści powiedzą, że jest to globalne złudzenie. Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie
 • Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody, ponieważ będzie Aktem Miłości i Miłosierdzia pochodzącym od Jezusa

Co się wydarzy podczas Ostrzeżenia?

 • Każdy powyżej odpowiedniego wieku, dozna osobistego mistycznego spotkania z Jezusem Chrystusem. Będzie to jak dzień naszego sądu szczegółowego po śmierci, tylko że tym razem jeszcze nie będzie wyroku skazującego. Zamiast niego dostaniemy szansę, aby poprosić o przebaczenie
 • Zostaną nam pokazane wszystkie nasze grzechy i sprawi to, że poczujemy ogromny smutek i wstyd
 • Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie
 • Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu
 • Wielu ludzi upadnie i będzie płakać łzami ulgi, łzami radości i szczęścia, łzami zdumienia i miłości
 • Nareszcie stanie się możliwe życie nowym życiem, gdy będziemy znali pełną Prawdę

Co należy uczynić przed Ostrzeżeniem?

 • Jezus prosi teraz każdego, by modlić się za te dusze, które będą w stanie w grzechu śmiertelnego, i które być może umrą od wstrząsu Ostrzeżenia. Każdy musi się teraz przygotować
 • Jezus prosi, abyśmy wszyscy już teraz, czyli jeszcze przed Ostrzeżeniem, przygotowali się duchowo i skorzystali z możliwości spowiedzi, pokuty i prośby o przebaczenie naszych grzechów

„Dzienniczek” św. Faustyny z roku 1934 (punkt 83).

JEZUS CHRYSTUS:

Napisz to:  „Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki.Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, [będą] wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym”.

Niektórzy interpretują poniższy fragment Pisma świętego jako Ostrzeżenie (z wersetu Mt 24,30):

„Wtedy na niebie pojawi się znak Syna Człowieczego. I będą lamentować wszystkie narody ziemi”.

PS: (Dod. AKS); Aktualne Orędzia z: Trevignano Romano 28 marca 2020 r.

Umiłowane dzieci, moje serce bije miłością do was, zjednoczonych w modlitwie i którzy odpowiedzieli na moje wezwanie w swoich sercach. Umiłowani, słuchajcie serca i patrzcie oczami, apelami niebios, wykorzystajcie te dni, aby powrócić do Boga, to jest ostatni apel, ponieważ wkrótce nadejdzie ostrzeżenie i nie będziecie przygotowani. Dzieci, te okresy Męki, używają ich do postu i pokuty. Dzieci, módlcie się za potężnych świata, którzy wszystko to zaprojektowali. Diabeł nie chce pozostawić swojej ofiary, ale wy, dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się bardzo, aby wszystko, co nadejdzie, było możliwie bezbolesne. Módlcie się za Kościół, w którym mój Syn nie jest już obecny razem z moimi umiłowanymi dziećmi, który miał odwagę zdradzić Jezusa i który nadal go ukrzyżował. Módlcie się za Kościół, będzie cierpieć poważną żałobę. Módlcie się za Japonię i za stonowane Włochy. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.
https://www.lareginadelrosario.com/

Carbonia 01.04.2020 – 13.34 godziny

Teraz wprowadzą szczepionkę, której żadne z moich dzieci nie może zaakceptować.

6 myśli na temat “CZAS OSTRZEŻENIA

 1. La Salette said: 3 kwietnia 2020 @ 20:16
  WIADOMOŚĆ CONCHITA DZISIAJ!
  Od Glen Hudson: „Zapytałem Conchitę, czy byłaby na tyle uprzejma, aby udzielić nam kilku słów porady w tych trudnych czasach”. Oto jego słowa. „Bóg oddziela nas od rzeczy tego świata. W ciszy Kościoła lub w naszym domu jesteśmy teraz w stanie dokonać rachunku sumienia, abyśmy mogli oczyścić się z tego, co uniemożliwia nam wyraźne usłyszenie Głosu Boga. Możemy szczerze prosić Boga, aby powiedział nam, czego chce od nas dzisiaj i rób to codziennie.
  Spędzaj jak najwięcej czasu z Bogiem w kościele, gdzieś w domu lub gdzie znajdujesz ciszę. On jest wszystkim, czego potrzebujemy. „

  Polubienie

 2. PinkBo Said; 7 kwietnia 2020 @ 01:38
  Słuchałam O. Rodrigue, na razie ten film, gdzie mówi o przekaxie kiedy był w Knock w ub roku w paźdz.
  Podczas Ostrzeżenia P Jezus da nam poznać czym jest czip wiec mamy go nie brać. Pan Bóg nikogo do niczego nie zmusza, mamy wolną wole. Ci którzy odmówią czipu oddadzą za to życie, bedą męczennikami.
  Ci którzy już się nawrócili już sa naznaczeni (są opieczętowani)
  Po Ostrzeżeniu bedzie jakieś 6 tyg by chrzcić, spowiadać i pomoc wszystkim tym, którzy zdecydowali sie nawrócić, potem trzeba bedzie uciekać do miejsc schronienia, które bedą strzeżone przez Aniołów Pańskich, tam przeżyją 3 dni ciemności, tam P Bóg bedzie ich karmił i opiekował sie nimi. Ks Rodrigue podaje rownież jak poświecić swój dom by stał sie schronieniem, nawet tymczasowym.
  Trzeba mieć wodę i sól egzorcyzmowaną i odmówić określoną modlitwę pokropić 4 kąty domu.
  Jeśli P Bóg zdecydował ze bedzie to schronienie tylko tymczasowe, Aniołowie Stróże pod postacią Płomyka zaprowadzą cię do odpowiedniego miejsca.
  Ciekawe jest jego zrozumienie dotyczące „upadku Kościoła”. Wiele myśli, że Kościół to papież… Tak wiec by go zniszczyć myślą ze wystarczy pozbyć sie papieża… I kiedy to sie stanie, Pan Bóg uderzy. To bedzie ten moment.
  Kościół nie bedzie miał papieża przez 3,5 roku bo wiemy kto tam usiądzie na jego miejscu… „Reszta” bedzie wtedy Kościołem.
  Po tym czasie nastanie ostatni papież nazwany przez Św Malachiasza Piotrem Rzymianinem…. !!!
  Ciekawe sa te konferencje O. Rodrige, trzeba umieć go zrozumieć, bo mówi po angielsku z francuskim „zacięciem”. Jest bardzo naturalny, wręcz rozbrajający. Kto rozumi angielski, polecam

  Polubienie

  1. „Nie ujrzy to pokolenie żadnego znaku jak tylko znak Jonasza*”. Chrystus – doskonały Baranek Boży Swoją Śmiercią JUŻ zgładził grzech Świata{WYKONAŁO SIĘ] a SWOIM zmartwychwstaniem dał mu ŻYCIE. Z WIARĄ bierze JE każdy kto poczuje w Sobie JEDNOŚĆ z NIM.

   *)Znak Jonasza – zmartwychwtstanie po trzech dniach
   Inne znaki zatem nie pochodzą od CHRYSTUSA, tylko od kogoś, kto wciąż mydli Nam oczy, że Dzieło Jezusa nie zgładziło grzechu Świata.

   Polubienie

 3. Michał Said: 8 kwietnia 2020 @ 00:36
  Wkrótce będzie kometa, zorza polarna, Krzyż na niebie (ten opisany chociażby w Dzienniczku Siostry Faustyny) i OSTRZEŻENIE czyli Prześwietlenie sumień, potem Wielki Cud, potem 3 dni ciemności – a dopiero POTEM Nowa Era. A w międzyczasie III wojna światowa.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.