MATKA BOŻA NIE ŻARTUJE

18 października 2019r., Królowa Polski i Hetmanka Narodu, skierowała słowo do urzędującego p rezydenta A. Dudy: (…) „Teraz w obliczu zbliżającej się katastrofy totalnej wielkich mocarstw tego świata, Polskę Moje Królestwo chcę ocalić.
Powierzam Ci synu Mój będący na Urzędzie Prezydenckim z Mojej i Mojego Syna Jezusa Chrystusa świętej woli tą Misję OBWOŁANIA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA NA KRÓLA POLSKI JEGO MAJESTATU BOGA ŻYWEGO NA BŁONIACH KRAKOWSKICH, TO JEST 24.XI.2019r. i od tego terminu NIE ODSTĄPIĘ!
Ty Synu Mój masz zadanie najprzedniejsze, by Polska rosła w siłę i wróg Jej nie dotknął. Zorganizuj w porozumieniu z J.E. abp Krakowa Markiem Jędraszewskim i władzami tego królewskiego miasta tą uroczystość ze wszystkimi honorami, by prawdziwie w twojej ojczyźnie, a Moim Królestwie rządził Mój Syn Jezus Chrystus Król Polski w każdej dziedzinie życia, zarówno państwowego, socjalnego, kościelnego to jest duchowego.  (…)Synu Mój, zostałeś wybrany do tej misji mianowania Mojego Syna na Króla Polski, to jest najwyższa godność, jaką Ja Królowa Korony Polskiej ci wyprosiłam i żądam, by to pragnienie Mojego Bolejącego Serca zostało wypełnione.” Nie wykonał !!

 8 miesięcy później,  Ksiądz P. Natanek pod Pałacem Prezydenckim woła: – „Twoja druga kadencja wisi na włosku!” i to się wypełnia po I turze głosowania w wyborach prezydenckich 2020r. To może być pyrrusowe zwycięstwo, bo w II turze wygra R. Trzaskowski. Najbardziej świadoma część Polaków (nie zmanipulowana), zagłosowała na „Konfederację” (K. Bosak) i powiększyła swój elektorat (ponad 1,31 mln). Oni wiedzieli – dlaczego głosują na … większe dobro. Teraz została dogrywka, czyli głosowanie na mniejsze zło. Wygrała telewizja, wygrały mafie trzymające „sondaże”, wygrały służby i loże. Naród Polski kolejny raz (na swoje życzenie), został skazany na wybór – mniejszego zła.

„Panowie policzmy głosy” – jak mówił słynny „ryży”. Trudno prorokować, że ci dwaj zwiększą swoją liczbę głosów. A. Duda zdobył  max co mógł mu zagoniony przez TVPis i innych, dać elektorat, czyli 8,45 mln. Drugi R. Trzaskowski zebrał 5,91 mln, ale to o niczym nie świadczy. W II turze dojdą głosy (oczywiście nie wszystkich – żeby było jasne), Hołowni 2,69 mln, co w sumie daje 8,61 mln – a to przekracza już głosy A. Dudy. Do tego z pewnością dojdą głosy Kosiniaka i Biedronia, co daje 9,5 mln ! To max co może dostać Trzaskowski. Czyli – jakby nie patrzeć, głosy Konfederacji mogą (jeśli elektorat zechce komuś je dać) zdecydować, czy wybierzemy dżumę czy cholerę. To bardzo ciekawa sytuacja. Jak teraz może się czuć PIS, który tak szydził, wykpiwał, poniżał, bojkotował małą (jeszcze na dziś) – Konfederację? Po I etapie Konfederacja nikogo nie popiera, bo nie jest właścicielem sumień swoich wyborców. Na dziś są trzy wyjścia, albo poprzeć któregoś, albo skreślić obu.  Podobno są już podbiegi „łże prawicy” pod Konfederatów, merdanie ogonkiem, i… wciąż puste słowa o bliskości celów… Doradcy Konfederacji także mają różne zdania. Jedni, by nie przykładać ręki do dalszego zniewalania Polski i Polaków, inni – by wymusić na PISie pewne, dobre rozwiązania dla Polski.

Gdybym był negocjatorem, to moje żądania byłyby: odwołanie marszałków Sejmu – butnych i pysznych Witek i Terleckiego. Funkcja v-ce marszałka dla Konfederaty G. Brauna.  Wyjęcie z „zamrażarki” ustaw schowanych tam przez PIS i ich uchwalenie: o ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci, o ochronie Polaków od konsekwencji ustawy 447 just, o zniesienie przymusu szczepień!, i aby przestać straszyć (wykonując polecenia NWO) Naród rzekomym zagrożeniem wirusowym itd. etc. To na początek. Znając jednak uzależnienie tych podwykonawców NWO, do tego nie dojdzie i zmanipulowany Naród Polski „wybierze” sobie R. Trzaskowskiego. PIS w swej megalomanii straci następny atut po Senacie. To jednak nie tragedia, bo następny etap (potencjalnie) – to nowe wybory do Parlamentu. Z punktu widzenia Konfederacji, której głosy wyborców wskazały na trzecią siłę polityczną w Polsce, nie byłoby to złe. Polska jest już inna niż rok temu.

Ponieważ w polityce – nigdy nie mów nigdy, poczekamy na właściwe rozwiązania – dobre dla Polski. Obowiązkiem i prawem! jest nasze głosowanie nad pytaniem czego chce Naród. Dlatego, ja, pójdę i skreślę obu, bo nie chcę przykładać ręki do budowy Polin czy tęczowej Polski. Na szczęście jest alternatywa, bo Konfederacja rośnie w siłę, a w powiecie dostała 1496 głosów, w Grajewie zaś 834. To dobry start do wyborów samorządowych i reszta w naszych rękach. Rzucam hasło: Klub Konfederacji powiatu grajewskiego! Chętni niech się zgłaszają. Gdy będzie już możliwe, zrobimy spotkanie i się ukonstytuujemy. Cieszy natomiast frekwencja, bo 64,40%  (głosowało ok. 19,5 mln) to w warunkach Polski, jest wyraźne ożywienie i wzrost obowiązkowości w/s ojczyźnianych. Jednak, jednak nawet mój sąsiad, gdy mnie widzi to jest pełen ciepłych słów o „Konfie” a potem … głosuje na A.Dudę.

Na koniec – co chcesz PISie? Czy – realizować wytyczne obcych w budowie Polin, czy odpuścić prezydenta? Głosy PIS i Konfederacji dają w sumie 9,72 mln, przeciw tęczowej koalicji 9,5 mln. Co wybierasz??

Aleksander  Szymczak

PS.  Dziękujemy za ponad 1,3 mln głosów – sukces Konfederacji! #Bosak2020 #NaprzódPolsko     https://www.youtube.com/watch?v=yXAm8G7FPTA

10 myśli na temat “MATKA BOŻA NIE ŻARTUJE

 1. Al , nie zaprzeczaj sobie samemu , Bosak powiedział nie jesteśmy sumieniem wyborców teraz decyzja jest w naszych rękach , na pewno nie zagłosuję na człowieka Sorosa czyli Trzaskowskiego syna ubeczki , Sugerujesz dobry scenariusz ale kto to kupi kto będzie się licytował przecież to gra w ciemno ale próbować warto !!! . Już nie raz mówiłem że edukować Polaków trzeba zaczynając od przedszkola , a jak pisał Sołtys ” głupszych jest więcej w narodzie – niestety .Bojkot wyborów to też fanaberia .

  Polubienie

 2. Polityka to myślenie trzeżwe, logiczne, partia szachów – trzeba wybiegać w przyszłość .Zrób analizę za i przeciw każdego kandydata czyli plusy i minusy /to wymaga dobrej pamięci / zagłosować trzeba na tego który ma więcej plusów innaczej będzie marazm i następne lata w plecy . Nic nie będę sugerować

  Polubienie

 3. Spokojnie, wiele jest określeń polityki. Co się stanie, gdy wygra Trzaskowski? Poniekąd już tu wspomniałem. To nie będzie – żadne trzęsienie ziemi, ale – przesilenie polityczne. Będą nowe wybory. On sam, jako prezydent, ma niewiele do powiedzenia. Jak widzieliśmy, prezydent był głównie od podpisywania ustaw. Teraz by nie było podpisywania i… PIS musiałby wybrać jedną z dwóch dróg. Albo rozkładać ręce i mówić – nic nie możemy bo prezydent nie podpisuje, w Senacie blokują i… bujając się dotrwać do końca kadencji (z wielką szkodą dla Polski). Druga droga to nowe wybory i… strata większości sejmowej, bo Polska już nie jest taka do końca PISowska! Konfederacja zdobyłaby znacznie więcej posłów niż obecnie a to w sumie może dałoby tę większość (276) do blokowania veta prezydenta. Dlatego każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie: co w tych warunkach byłoby lepsze – dla Polski? Czy obecny układ i coraz większy autorytaryzm z … „wyszczepieniem” włącznie, czy dać możliwość jakiejś zmiany. Żeby było jasne, nigdy nie byłem za towarzyszami PEOwiakami, ani za drugimi socjalistami. Nam trzeba Polskiej formacji politycznej, która by w końcu zadbała o Ojczyznę a mam na myśli Polskę a nie Polin. AKS

  Polubienie

 4. znając realia i jak są opanowane struktury przez kretów ect każdej partii to raczej mrzonka i proroctwo , nie byłbym takim optymistą , Trzaska po wygranych wyborach będzie robił dużo złego dla Polski i Polaków i tego się obawiam najbardziej to jest pusty dzban wyhodowany przez Sorosa .Już taka niedola że Polak musi wybierać między mniejszym złem , a tylko dlatego że jak się zbliżają wyb ory to dopiero następuje przebudzenie , a to niestety za póżno / Czy trwają jakieś rozmowy z Piotrowskim aby przystąpił do Konfy ?

  Polubienie

 5. Witold Gadowski: Potrzebny jest masowy ruch polskich katolików NASZ WYWIAD
  prof.Jaroszyńskiemu mówiłem już 15 lat temu o tym aby powstała partia katolicka , alternatywa to Piotrowski

  Polubienie

 6. Trzaskowski wprowadzi euro , zlikwiduje Marsz Niepodległości , związki jednopłciowe będą adoptowć dzieci , podniesie wiek emerytalny ect i co wtedy powiesz ? Czy tylko chodzi o burdel w Polsce i koryto dla Konfy które może się nawet oddalić

  Polubienie

 7. Reparacje wojenne , dotacje UE /miliardy / to wojna też o kasę kto będzie dzielił i robił przekręty jak PO i PSL , Konfa w dalszym ciągu to zlepek róznych niejednolitych poglądów , nie można mieć psychoz i wszystko odbierać jako spisek przeciwko Polsce , wiem że jesteś wierzącym ale znam też takiego „Kardynała” , który w drodze do pracy mówił Różaniec a w pracy pił wódkę .Dla Boga czas nie istnieje powtarzam , na wszystko przychodzi odpowiedni moment, pora. Natanek nie powiedział żadnej przepowiedni o Dudzie – NAPISAŁEŚ SPEŁNIA SIĘ /logika wskazuje że wybory będą z minimalną różnicą głosów, to już jakiś fanatyzm .

  Polubienie

 8. „benito” nie bądź taki bardziej papieski od papieża, bo to tr.aci fanatyzmem pisuarowym. Skoro połowa wierzy w trzaskę, to znaczy, ze głupi ludek nie dorósł do lepszego życia! Trzeba przyjąć te baty – donaopóki nie zobaczymy dna i konca zycia.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.