CZAS POKUTY

Duch Święty w Orędziu z 17.11 2016r. mówi: „Wszystkie prawa natury działają dopóty, dopóki tego chcę.” A 14.01.2017r. mówił: „Czy nie zostało ci powiedziane, że dla Boga nie ma nic niemożliwego? Uwierz więc, że pragnę odnowić oblicze świata. Wiele mogę uczynić dla tych, którzy wierzą. Rozwijaj swoją wiarę powierzając Mi odnowę rzeczy maleńkich, przez małe i większe, aż do rzeczy ogromnych i ogromnej wagi.” Ci którzy uwierzyli i zaufali…. fragment świadectwa z Hiroszimy: „Nieliczna wspólnota, licząca ośmiu jezuitów, do której należał ojciec Schiffer, mieszkała w domu blisko kościoła parafialnego, oddalonego jedynie o osiem budynków od centrum wybuchu. W tym czasie, kiedy Hiroszima była pustoszona przez bombę atomową, wszyscy jezuici zdołali uciec nietknięci, podczas gdy każda inna osoba znajdująca się w odległości do półtora kilometra od centrum wybuchu natychmiast umierała. Dom, w którym mieszkali katoliccy duchowni, stał na swoim miejscu, podczas gdy wszystkie inne budynki rozpadły się niczym domki z kart. W czasie, kiedy to się zdarzyło, ojciec Schiffer miał 30 lat. Ten jezuita nie tylko przeżył, ale cieszył się również dobrym zdrowiem przez następne 33 lata.      W jaki sposób kapłan i pozostali misjonarze mogli przeżyć wybuch atomowy, który spowodował śmierć wszystkich innych w promieniu dziesięciu kilometrów od epicentrum wybuchu, a katoliccy duchowni byli oddaleni od niego zaledwie o jeden kilometr? Jest to absolutnie niewytłumaczalne z naukowego punktu widzenia. Interesującym faktem może się okazać to, że ta grupa była szczególnie oddana przesłaniu fatimskiemu. Jezuici „żyli” nim. Codziennie odmawiali różaniec i czynili pokutę.”

Skoro więc naszym Panem i Bogiem jest Bóg w Trójcy Przenajświętszej, to czego mamy się bać? Wirusy, tyfusy i urojone czy rzeczywiste „pandemie” – o tym wszystkim wie Bóg. Wystarczyłoby Jego jedno tchnienie! Oczekuje jednak od nas niewiele – zaufania, pokory i… pokuty. Człowiek pyszny nie jest w stanie wznieść się na wyżyny wiary. Stąd widać dziś – spokój u ludzi wierzących i narastającą „pandemię strachu” u niedowiarków! Pisałem już – wyłączcie telewizory! Zwłaszcza ludzie słabi – nie oglądajcie żadnych wiadomości (dezinformacja!). One wam zaszkodzą! Cieszmy się, że jeszcze nam nie odłączyli Internetu (pewnie do czasu), bo wtedy to zamordyzm osiągnąłby swoje apogeum (cenzura już jest). Pandemia strachu ma narastać do czasu, gdy masoneria nie zrealizuje swoich planów. Wierzę, że Bóg to im pokrzyżuje! Są dwa największe zagrożenia: osadzenie na tronie watykańskim antychrysta i zabójcze szczepionki. Dodajmy też – 5G !! Bóg wkroczy w dzieje, gdy ujawni się antychryst. Bóg jest Panem czasu i to On wybiera czas i miejsce. Ze strony: Wposłudze, 15,2 tys. subskrypcji „Mówcie komu możecie – proszę Was – że Pan Jezus jest od 20 lutego 2020 roku Intronizowanym przez Boga Ojca Królem Polski. Do pełnej – ziemskiej Intronizacji brakuje działań Episkopatu i Rządzących. I tylko ślepy i z tik takami zamiast mózgu w głowie nie dojrzy zmian choćby na Niebie, dzięki ingerencji Pana Jezusa.”

Bóg w swojej cierpliwości, czeka na Intronizację od 1938 roku. Episkopat tego nie widzi i nie uznaje! I to jest faktyczny problem Polski! Widzicie jakie od jakiegoś czasu mamy błękitne niebo? To wynik tego, że zostały wstrzymane samoloty, trujące nas, rozsiewające bakterie, wirusy i metale ciężkie (chemtrails). Już tylko sporadycznie latają, ale zobaczcie – pomimo zakazu lotów, dziś nad Grajewem było kilka chemtrailsów! Wieczorowa porą (21..) także latają! Współczuję tym, którzy jeszcze tkwią …”w świecie”, nadal szkodzą ludziom, bo będą mieli ciężko w czasie Ostrzeżenia. Wielu może nie przeżyć. Wyznaczona modlitwa przez Jezusa (o 20 wieczorem – różaniec i koronka), przynoszą pozytywne efekty. Z każdym tygodniem zmniejsza się liczba osób, które by uległy koronnemu wirusowi. O tym mówi Jezus w Orędziach (Wposłudze).

Restrykcje dotykają każdego, jednak…. Słyszy się, że policja nakłada mandaty a to na rowerzystę a to na łowiącego ryby etc. Policjo – czas „PlanDemii” minie, a wasza reputacja może znów upaść (częściowo już odbudowana po Stanie Wojennym). Bądźmy ludźmi – w każdych warunkach! Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe! Nie kłam, nie oszukuj, nie okradaj, nie… nadużywaj swej pozycji (władzy) etc. Boli uderzenie w Kościół Katolicki. 5 osób na mszy – wola o pomstę do Nieba! Dlaczego biskupi daliście na to… przyzwolenie?? Czy to aby nie sposób na… odciągnięcie wierzących od Kościoła – by łatwiej przyjęli antychrysta na Watykanie? „Pan da siłę swojemu ludowi…”

Po trupach do władzy… Trudno nie być zażenowanym, gdy PIS kolanem dopychał majowe wybory. Wiedzą doskonale, że z każdym miesiącem, ich kandydat będzie coraz bardziej tracił. Kryzys tak ma, że padają rządy i systemy… zniewalające społeczeństwa. Można było się dogadać co do przełożenia, przecież opozycja chciała i z pewnością by tak zagłosowali. Ale pycha PIS nie pozwala im na trzeźwe działania! Już widać to, że uchwalona niedawno „tarcza antykryzysowa”, dziś jest przez Sejm poprawiana! To istne betonowe koło ratunkowe (chyba tylko dobre dla banków), wskutek buńczucznego odrzucenia poprawek opozycji, dziś jest nowelizowana. Obłęd!  Nikt też nie zagwarantuje tego, że wybory będą w maju! Tak planują „politycy”, ale czy ktoś się pytał Boga – jaka jest Jego wola w tym względzie? Przecież mówił: „Nic beze mnie uczynić nie możecie…” Wydarzenia na świecie pewnie spowodują – zupełnie inny rozkład jazdy!

Dziękuję wszystkim, którzy się zaangażowali w zbieranie podpisów dla Konfederacji. Pragnienie bycia w Komisjach Obw. (na dziś – głosowanie korespondencyjne), musimy więc odłożyć, ale nie rozchodźmy się. Jeszcze będziemy potrzebni! Po obecnej katastrofie, gospodarczej, społecznej, religijnej itd., może nawet nie będą potrzebne „partie i partyjniactwo” (to padnie), ale będą potrzebni ludzie uczciwi i prawi. Bo jesteśmy – Olbrzymem, ale śpiącym! Czy tak rzeczywiście są nam potrzebne koterie polityczne, które już pokazały, że np. wojskiem zarządza psycholog, szpitalami… historyk etc. Czy nie lepiej, by poszczególnymi dziedzinami życia, zarządzali – fachowcy? Bez zbędnego balastu – biurokracji! W najnowszym numerze (nr 14) Gazety Warszawskiej jest świetny wywiad z amerykańskim naukowcem dr Shiva Ayyadurai (see:  filmik w zakładce – Forum), który ujawnia niewiarygodną prawdę o korona wirusie i politykach: „Nie bądźmy sterowaną masą, manipulowaną i bezwolną”!

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, życzmy sobie spotkania w naszym nowym obiecanym świecie, który to Bóg nam przygotował. Niech nasz smutek – ohydy spustoszenia w Kościele, zamieni się w radość … poranka Wielkanocnego!

Aleksander  Szymczak

4 myśli na temat “CZAS POKUTY

 1. Trevignano Romano 8 kwietnia 2020 r Przesłanie Jezusa o 17.50
  Dzisiaj [Wielka Środa] był dzień, w którym Judasz zdradził mnie pocałunkiem. Spacerując po mieście, faryzeusze patrzyli na mnie z dumą, arogancją, więc nawet dzisiaj mój kościół zdradza mnie, patrząc na mnie powierzchownie; nawet wielcy teologowie blokują kościoły, rozpraszając moją trzodę. Moja córko, oto historia Wielkiej Środy i tych czasów; wkrótce nadejdzie Ostrzeżenie, które da wam wybór, aby mnie Kochać lub Szatana. Potem kule ognia spadną na ziemię i będzie to dla ciebie najgorszy czas, ponieważ nadejdą wszelkiego rodzaju katastrofy. Moja Matka będzie was chronić, umieszczając was pod swoim błogosławionym płaszczem, nie lękajcie się. Wszystkich was błogosławię w imię Ojca, w imię moje i Ducha Świętego, Amen ”.

  Polubienie

 2. Kasia1 said: 12 kwietnia 2020 @ 08:21
  Chrystus Syn Boga jedyny, Który był za nasze winy, ukrzyżowany haniebnie, powstał dziś z martwych chwalebnie. Alle Alleluja. Życzę dużo radości z Chrystusa Zmartwychwstałego wszystkim na tym blogu.

  Polubienie

 3. messenger Said: 15 kwietnia 2020 @ 09:05
  Od jutra obowiązują maseczki.
  Informacje są z marca z WHO: WHO ostrzega przed noszeniem maseczek przez osoby zdrowe. Nieumiejętne ich stosowanie może być niebezpieczne”
  W związku z epidemią koronawirusa, Światowa Organizacja Zdrowia przestrzega przed noszeniem maseczek chirurgicznych przez osoby zdrowe, które chcą w ten sposób zabezpieczyć się przed zakażeniem. Nieodpowiednio stosowane mogą wręcz stać się przyczyną infekcji, a przez masowe wykupywanie masek może zabraknąć ich dla pracowników szpitali i osób zajmujących się chorymi.
  https://faktykielce24.pl/lifestyle/who-ostrzega-przed-noszeniem-maseczek-przez-osoby-zdrowe-to-niebezpieczne/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.