UPADEK CYWILIZACJI

Mamy jeszcze nadzieję, że wróci normalność – gdy się… wyszczepimy! Znów będziemy pracować, kupować, konsumować, podróżować. Pobożne życzenia – w świetle zaistniałych faktów. Gdy globaliści i masoni, czyli ukryty rząd światowy, wbrew narodowi amerykańskiemu, wybrali sobie nowego prezydenta „demokratę”, to już skończyła się epoka względnej wolności i uczciwości. 75 milionom (to tylko część, której obce serwery „policzyły głosy”) amerykanom, pokazali środkowy palec. Wy se możecie głosować jak chcecie, a my i tak obsadzimy „nasz fotel” kim chcemy. Takiej buty i pewności bezkarności w Ameryce jeszcze nie było. Niemal mówią – możecie nam naskoczyć! Świat zobaczył, że nie liczy się wola suwerena – ale dyktat siły. Życie pokaże co dalej, wszak w rękach 325 mln amerykanów jest podobna ilość broni palnej! Teraz komunizm rozleje się na cały świat. Co to znaczy? Że nadchodzi antychryst. Wojna – pewnie nieunikniona.

Zamordyzm, powszechny strach, nie liczenie się z ludźmi, chaos, miejscami głód. To było przepowiedziane w licznych przekazach z Nieba. Ten upadek cywilizacji życia pod naporem cywilizacji śmierci, mógł się jednak nie dokonać. Bóg widzi wszystko. Skoro nastąpił taki upadek, to znaczy, że ludzkość nie uwierzyła w Boga. Grzechy świata są teraz gorsze od tych z Sodomy. Ratunkiem – wstrząs sumień, by ocalała część ludzkości, padła na kolana przed Bogiem i prosiła o zmiłowanie.

Nasi zarządzający w Polsce, byli silnie związani z D. Trumpem. Co ich teraz czeka? Nie mają protektora! Może to więc ich rychły upadek. To co było w nocy w Sejmie, ta krytyka ze strony wszystkich, źle im wróży. Tu można posłuchać: SKANDALICZNA NOCNA DEBATA W SEJMIE nt. LOCKDOWNU, PiSu oczywiście NIE BYŁO! (całość debaty)

Szykują się zmiany. Właściciel Polski (czemu pr. Morawiecki nie chce powiedzieć – kto nim jest?), rozpoczął już swoje polityczne szachy. Wcześniej „służby” tworzyły swoje efemerydy polityczne, na które dawał się nabierać „telewizyjny elektorat”, dla których telewizor z ich „sondażami” jest wyrocznią. Ile już „Hołownia” ma w „piku”? Przeskoczył PO? To znaczy, że właściciel Polski przełożył już wajchę i teraz będzie lansował, poprzez swoje przekaziory – nowego zbawcę dla Ojczyzny. Ilu swoich przerzuci do „nowej partii” z „innych” tworów politycznych? Mucha już poleciała. Natomiast, czemu tak walczą (choćby przemilczaniem) z jedynym ugrupowaniem spoza systemu – Konfederacją? Czemu przylepiają łatkę ruskiej onucy? W „sondażach”, to i tak dobrze, że choć dają powyżej progu wyborczego (5%)!  Miała już przecież ok. 10% ! Więc co? Stopił się elektorat? Nie, bo to są najlepiej zorientowani, w tym  polskim tyglu politycznym – patrioci. Oni się nie „stopili” z 10 do 5% ! To „sondaże” się upodliły, bo to mafia na usługach globalistów. Jak uświadomić Polaków? Spustoszenie poprzez ogłupianie medialne idzie coraz szybciej. To widać choćby po tym ok. milionie „wyszczepionych”, o których wspomina Jezus (możesz zobaczyć w nowym filmiku w zakładce -Forum). Mówi ciekawe rzeczy, ale oczywiście dla wielu – wykładnią jest telewizor. I tu już nic się nie da uświadomić. Dopóki nie wrócą do Boga, zostanie (I etap) ok. 5 mld ludzi.

Zarządzający PIS, coraz bardziej wpada w szaleństwo – restrykcji! Konfederacja robi akcję – mandat dla Posłów PIS, które to zaczną trafiać na ich biurka. „W dniu  8 stycznia  2021 roku posłowie  tzw. „Zjednoczonej  Prawicy”  złożyli  Poselski  projekt  ustawy o zmianie  ustawy – Kodeks  postępowania  w  sprawach o wykroczenia  (druk nr 866). Projekt  zakłada m.in.  brak możliwości  odmowy przyjęcia  mandatu. Oznacza  to ,że  obywatel  w  praktyce  zostaje osądzony i  ukarany przez  policjanta,  którego  kompetencje  do oceny danej  sytuacji  często  są dyskusyjne.”

Drugą akcją jest – veto dla lockdownu!! „ Ruszyła zbiórka podpisów pod OBYWATELSKIM projektem ustawy „Otwieramy gospodarkę”. Ustawy, która przywróci godność przedsiębiorcom, pozwoli im na normalne, zgodne z prawem prowadzenie swoich przedsiębiorstw. Czas już zakończyć to bezprawne, nielegalne szaleństwo rządzącej większości. Oficjalnie ruszamy z akcją o niespotykanej dotąd skali! Jako Konfederacja zawsze staliśmy w obronie polskich przedsiębiorców, przedsiębiorstw tych małych ale i tych średnich. Aby projekt obywatelski był procedowany w Parlamencie RP potrzebujemy zebrać min. 100 tysięcy podpisów. Wszystkie wypełnione karty prosimy przesłać na adres:  

Obywatelska Inicjatywa Ustawodawcza „Otwieramy gospodarkę” ul. Piękna 3/8, 00-539 Warszawa. 

Chcemy zaangażować wszystkie osoby, którym dobro polskich firm, przedsiębiorców i ich pracowników leży na sercu. Chcemy pokazać większości sejmowej, że istnieje rzesza ludzi, z którą muszą się  liczyć oraz muszą uszanować jej wolę, dlatego zdecydowaliśmy się na obywatelską inicjatywę ustawodawczą. Prosimy o pełną mobilizację!  Na czele komitetu inicjatywy ustawodawczej staną dwaj członkowie Rady Liderów Konfederacji: Witold Tumanowicz (pełnomocnik komitetu) i Sławomir Mentzen (sprawozdawca i zastępca pełnomocnika komitetu).  

Wszystkie pytania prosimy przesyłać na skrzynkę Biura Klubów Konfederacji, jesteśmy dla Was pod telefonem (+48 501 447 977) oraz odpowiemy na wszystkie pytania wysłane drogą mailową (kluby@konfederacja.pl).   Do Boju Drużyno Konfederacji!  

PROJEKT USTAWY BLANKIET DO ZBIÓRKI PODPISÓW     

 POMÓŻMY, BO TO DOTYKA NAS WSZYSTKICH!  Wypełnione listy można też dostarczyć na ten Blog.

JEDNOCZMY SIĘ – zapisując się do Klubów Konfederacji (w Grajewie grupa Konrada).

I, teraz zawsze będzie na końcu – Znaleźć, rozliczyć i osądzić sprawców strzelania do Polaków na Marszu Niepodległości 2020! 

 Aleksander  Szymczak

PS.  PILNY APEL JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI – 5.02.2021r. Alicja MM od Apokalipsy    https://www.youtube.com/watch?v=gl_FuxKZDSU

2 myśli na temat “UPADEK CYWILIZACJI

  1. CAŁOWANIE KLAMKI !
    Całowanie, a może… czołobitność, to już chyba będzie narodowy sport Polaków. Gdzie nie pójdziesz… do biurokratów, to albo przyjmą w przedsionku, otworzą na dzwonienie, przyjmą … po uprzednim zapisaniu, a wszystko solidnie posmarują tym …”płynem odkażającym”. Nawet do „posła”, nie dostaniesz się, bo…. np. w Grajewie do p. Gwiazdowskiego > „biuro pracuje zdalnie od 19 października 2020!”. Zdalnie – a nasze pieniądze też bierze… zdalnie? W felietonie „Zagłodzić Rolnika” z 12 października 2020 pisałem: „Zobaczcie. 18 września Klub Konfederacji z Grajewa, urządził pikietę pod biurem posła PIS K. Gwiazdowskiego. Wiedzieli już o akcji z tego Bloga i…. biuro zamknęli – w godzinach pracy! Czy aż tak ta partia-loża boi się Narodu?” https://wordpress.com/post/wiernytradycji.com/1806
    Teraz jest akcja Konfederatów i dostarczają do biur – mandaty karne – dla posłów PIS. Dziś tj. 25 stycznia 2021, także Klub Konfederacji z Grajewa, przyszedł by wręczyć – mandat dla źle głosującego p. Gwiazdowskiego z PIS. Oni chcą sobie przegłosować w Sejmie, że będą sobie wystawiać „zdalnie” mandaty karne a człowiek, praktycznie nie będzie mógł nie przyjąć. Czy przyjmie, czy nie, to i tak ściągną z konta! Ot, taka duża dyktatura „małej partii-loży”. Norymberga, dla takiej postawy! Tego się doczekają! Jeszcze im ręce uschną od… tych głosowań przeciw Narodowi Polskiemu. Jak zawsze, mandat musiał być wsunięty do biura PIS… pod drzwiami!! AKS

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.