ŻEBY POLSKA BYŁA…

POLSKĄ, a nie Polin, trzeba aby władza (PIS) miała konstruktywną i spoza systemu opozycję w postaci KONFEDERACJI. Prawda jest taka, że władza (nie ma doskonałej) nawet najlepsza, bez roztropnej opozycji (ale nie tej – urojonej w postaci PO), wyrodnieje, wypacza się i degraduje. Ludzie są tylko ludźmi, a więc stworzeniami skażonymi grzechem pierworodnym. O wypaczenia więc nietrudno. Cztery lata obecnych rządów POPISu minęło pod znakiem ujawnianych afer i jakoś dziwnym trafem – nikt nie siedzi! Ot i cały dogowor „elyt” okrągłego stołu. Dlatego w tych wyborach mamy autentyczny wybór pomiędzy partiami „okrągłego kantu”, rządzącymi po transformacji i rozkradającymi dorobek Narodu Polskiego (jak to zgrabnie nazwał Korwin- Mikke – banda czworga), a opozycją. Tak się stało, że w tych wyborach będzie tylko pięć ogólnopolskich komitetów. Rzesze działaczy i sympatyków Konfederacji, sprawnie zebrały wymagane podpisy (komu to potrzebne?). Tu z powiatu grajewskiego dziękuję zwłaszcza dla Radziłowa, Szczuczyna i… Biebrzy. Czyli de facto, będzie to walka czworga z opozycyjną Konfederacją. W naszym polskim interesie jest więc, aby rządzący PIS miał tę rozważną i konstruktywną opozycję.

Jak widzimy, system i ich „telawizyjne tuby”, nie dopuszczają na wizje w/w opozycji. Czy odniesie to zamierzony (przez nich) skutek? A może Polacy są już bardziej inteligentni, niż zamysły „elyty rządzącej”? Może już dojrzeliśmy do wolności i niepodległości? Może te sprzedajne „elyty”, wiszące u klamek a to Moskwy, potem Brukseli czy teraz USraela – warto w końcu odsunąć od władzy? Czy Konfederacja jest doskonała – nie! Tu też widać zakulisowe dziwne zachowania, ale ja osobiście wierzę w Grzesia Brauna. Jeśli tacy ludzie będą w polityce, w Sejmie, Senacie, rządzie, to będę spokojny. Teraz w naszym okręgu (24), jedynką w Konfederacji jest sam szef Ruchu Narodowego w Polsce, poseł Robert Winnicki. Z czystym sumieniem ma mój i mojej rodziny głos.

Zbierając podpisy, miałem okoliczność zetknąć się z „żelaznym elektoratem” rządzącej nam miłościwie. No cóż, zaczadzenie „telawizyjną jedynką”, robi sporą degradację w rozumieniu rzeczywistości. Obowiązująca poprawność polityczna, rodem z folwarku zwierzęcego, nakazuje epatować wszelką dyskusję – narracją pięćset plus. To tym ludziom wystarcza, by znów oddać głos na tą socjalistyczną niby prawicę. Zaprawdę, myślący (bo i takich spotkałem), mają wiele argumentów za jak i przeciw, że… Na dłuższą metę wszak, to rozdawnictwo powoduje degrengoladę przedsiębiorczości ludzkiej i… poniża godność ludzką. Może po wyborach, warto ( w szerszym gronie, czyli z roztropną opozycją) przemyśleć lepszą formę pomocy ludziom? W innym wypadku, po wyborach, DROŻYZNA (przecież prąd jest „zamrożony” tylko do końca 2019r!) spowoduje, że Naród powie – wszyscy won!

Jakiego życzyłbym sobie (i rodakom) wyniku wyborów? Oczywiście nie chodzi o jakieś prywatne ambicje, ale zawsze o naszą Polskę, o nasze lepsze życie. Więc powinna wygrać Konfederacja przed PIS. Potem długo, długo nic. Znając jednak życie, widząc bezprzykładne medialne ogłupienie Polaków, prawdopodobny jest scenariusz, że wygra PIS przed PO, a o trzecie miejsce będzie walka lewaków komunistycznych z Konfederacją. Za tę woltę Kukiza ze skompromitowanym PSL, ten ich kosmiczny mezalians, powinniśmy spuścić do szamba, czyli de facto dać im 4,47%. Tak będzie dopóty, dopóki „sondaże” będą nas odpowiednio ustawiać. W wolnej Polsce, nie powinno być żadnych kłamliwych „sondaży”!

Życzę rodakom, przyjaciołom i sąsiadom – mądrego użycia karty wyborczej. I na miłość Boską – idźcie na wybory! Tylko użyteczni idioci nawołują do bojkotu! To nic nie daje.

Aleksander Szymczak

5 myśli na temat “ŻEBY POLSKA BYŁA…

 1. Brawo, świetne myśli. Ja to bym ich z mety – wszystkich WON i jeszcze wiecej. Słuszne pytanie – kto siedzi? Złodziej na złodzieju złodziejem pogania – za pomocą teczek !!!

  Polubienie

 2. Owszem – „kurwin” odejdzie, ale po wyborach. Teraz nie da się. Musimy być mądrzy, bo wielu tak mówi, tylko – czy to mądra postawa? Czy mądre myślenie? Tak trzeba grać, jakie są przepisy tego obłąkańczego „Kodeksu wyborczego”. A tam jest – że mandaty uzyskują komitety, które w skali ogólnopolskiej zdobędą minimum 5%. Dlatego pragmatyzm działania nakazuje, byśmy skupili jak najwięcej podmiotów (np w tym Korwina), by zebrać na listę wystarczającą ilość głosów, by ten próg przekroczyć! Bądźmy więc mądrzy przed wyborami, bo jeśli Konfederacja nie wejdzie do Sejmu, to już NIKT nas nie uratuje przed upadkiem i powstaniem – Polin! AKS

  Polubienie

 3. rozmawiam z tubylcami i raczej wszyscy zagłosują na PIS , szczególnie emeryci 14 obiecana , Kaczor jednak wie jak kupić Polaków , przynajmniej dzieli kasę , PO PSL kradli tylko dla swoich , logika mówi że PIS wygra , może zmieni konstytucję , zobaczymy

  Polubienie

 4. Błąd logiczny – nie ma …wszyscy! Część zagłosuje pod wpływem medialnego wdrukowania takiego zachowania. Dzieci i wnuki jeszcze będą spłacać te rozdawnictwo – jeśli jeszcze będą żyć na tym obszarze, który będzie się nazywał Polska, bo jak już będzie Polin, to podatek katastralny… wyczyści wszystkich. Ogromnie bałbym się – „zmiany konstytucji”, przez socjalistyczne partie. Tu musi Naród Polski zadecydować, czego chce? Czy nadal socjalizmu, czy rządów Polaków! AKS

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.