10 LAT PIELGRZYMOWANIA

Czy może być jakaś piesza, pokutna pielgrzymka modlitewna, która nie byłaby akceptowana przez Hierarchię Kościelną?? Okazuje się – że TAK!!! Duchowni, na szczęście nie wszyscy, są przeciwni… modlitwie!?!? Koniec świata! Czemu?? Bo ta pielgrzymka, jako jedyna w Polsce, już od 10 lat idzie w każdą pierwszą sobotę miesiąca – w intencji INTRONIZACJI Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Gdyby to nie była Wola i Błogosławieństwo Boże, to już dawno by umarło śmiercią naturalną! Dziwnym trafem, Episkopat Polski w swym gremium – tej Intronizacji nie chce!! I to pomimo tego, że sam Bóg od ponad 80 lat sobie tego życzy! Czy jest coś bardziej kuriozalnego??

5 stycznia 2020r. zakończyła się nocna 120 piesza pielgrzymka do Wykrotu: http://www.nocnapielgrzymka.pl/  Zaczyna się 11 rok pątniczego trudu, czyli praktycznej miłości okazanej Bogu. Wielu powie, no przecież w 2016r, w Łagiewnikach była Intronizacja. Faktycznie, zrobiono wiele, by oddolne życzenie Narodu Polskiego w tak perfidny sposób – spacyfikować. Część Episkopatu zrobiła tę niby „Intronizację”, by nie wykonać właściwego obrania Jezusa na Króla Polski. To był tylko – Akt zawierzenia! Zwiedziono wielu, bo do dziś wielu twierdzi, że była Intronizacja! Są jednak i tacy, którzy nie poddali się tej manipulacji. Oni to, głównie Rycerze Chrystusa Króla (czerwone płaszcze) nie przyjęli tej narracji. 700 – 1000 pątników które zwykle chodzi do Wykrotu w intencji właściwej Intronizacji, zacznie już 11 rok modlitwy…. do skutku! „Ojcze Niebieski, kochamy Cię i ofiarujemy Ci Najdrogocenniejszą Krew Boskiego Syna Twego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Najświętsze Rany w połączeniu z trudem naszego nocnego pielgrzymowania i każdą modlitwą, którą wznosimy do Ciebie, Ojcze, każdym wyrzeczeniem i każdą minutą tej nocy Tobie poświęconej i przez wstawiennictwo Twojej Najświętszej Córki, a naszej Królowej, Maryi, naszych świętych patronów i Anioła Stróża Polski prosimy Cię pokornie, aby Jezus Chrystus jak najszybciej został obrany Królem naszej Ojczyzny i wywyższony poprzez Intronizację. Amen.

Jak się walczy z tą ideą pielgrzymów? Jest scenariusz Intronizacji  podyktowany przez samego Boga. Wolą Matki Bożej była ta pielgrzymka i wolą Bożą jest, by Agnieszka była takim pasem transmisyjnym pomiędzy Niebem a ludźmi. Te przekazy od Trójcy Świętej, Matki Bożej, świętych itd. , są zapisywane w „Orędziach na czasy ostateczne” (już 28 zeszytów). Czyli od strony duchowej, wszystko jest przygotowane. Teraz czekamy na ruch władzy kościelnej i świeckiej. Czemu to idzie tak opornie? Bo oni wiedzą, że stracą władzę na rzecz Króla! Czy człowiek pyszny – jest w stanie przedłożyć Dobro Wspólne nad swoje? To dziś podstawowy problem. Kiedy – i czy w ogóle będą gotowi?? Pielgrzymka kończy modlitwami na miejscu objawień Matki Bożej z Wykrotu i wraca na poranną mszę do Ostrołęki. Czemu? – przecież jest tam Kościół Matki Bożej Królowej Polski!  Kiedyś, gdy jeszcze biskupem miejsca był biskup S. Stefanek, było jego błogosławieństwo, księża na pielgrzymce i msza końcowa na miejscu w kościele. Po zmianie „frontu”, przyjeżdża z Watykanu nowy – biskup J. Stepnowski, i zaczyna się walka z pielgrzymką! Zamyka się miejscowy kościół dla pielgrzymki, a… ostrołęcki, od lat, służy biczowaniu pielgrzymów. Jak to możliwe, że jeden ksiądz o drugim może mówić… ”guru, czy pan Natanek”??! Za swoją niezłomność, obronę wiary  i Boga ( nie zmodernizowanej!), za mówienie prawdy w oczy – został suspendowany. Mówi jednak do ludzi poprzez swoje kazania i homilie na swoim kanale: http://www.christusvincit-tv.pl/viewpage.php?page_id=1  Znamy więc argumenty i chyba dostrzegamy, gdzie jest prawda. Jednak to jak się opluwa z… ambony! w Ostrołęce, wzywa o pomstę do Nieba. Nie możemy wyjść z „podziwu”, że tak łatwo padają kłamstwa na temat zarówno ojca duchowego pielgrzymki, jak i pielgrzymów. Wg proboszcza, to…. „ nocny przemarsz, o wielu zagrożeniach duchowych!” Szkoda tu łamów Bloga na wyliczanie półprawd, kłamstw i insynuacji. Było nawet powiedziane, że tym w płaszczach a klękających do komunii, mogą te komunikanty nie być dawane!!  Szkoda słów, bo szkodliwy modernizm i fałszywy ekumenizm już zebrał tam swoje owoce.

O  20:00 z Ostrołęki jadą autobusy do Kadzidła. Wiele autobusów z Polski (Gdańsk, Kraków, Poznań, Lublin itd.), jedzie bezpośrednio do Kadzidła. Ok. 20:45 wyruszamy na ok. 22 km trasę. Ani mrozy, deszcze, przenikliwe wiatry, marznąca mżawka na asfalcie, nie są w stanie zgasić ducha tej jednej z najbardziej gorliwej warstwy w Kościele Katolickim. Trzy przerwy po ok. pół godziny, cztery odcinki. Cztery części różańca, Droga Krzyżowa, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Nowenny, Godzinki, piosenki no i świetne katechezy. Dziś było o świętym biskupie J. S. Pelczarze (Żydzi stworzyli Masonerię i walczą od wieków  z Kościołem Katolickim). Dla pielgrzymów, którzy „ustają w drodze”, jest na końcu orszaku autobus. Przygotowani na kolejne „ostrołęckie besztania”, nawet nie mogliśmy marzyć o jakiejś … nagrodzie. Jednak – z okazji 10 lecia „nocnego przemarszu”, pozwolenie od Matki Bożej dostał Ks. P. Natanek i przyjechał z gór do Wykrotu. Po dojściu na miejsce, obok figury Matki Bożej z Wykrotu, zastaliśmy ustawiony namiot i ołtarz polowy. W centrum obraz Boga Ojca z potrójną koroną, który trzyma krzyż z Jezusem a poniżej gołębica jako Duch Święty i poniżej Matka Boża. Trydencka msza polowa przy mroźnym poranku – to alternatywa dla ostrołęckich wymiocin. Kazanie było…. balsamem na nasze dusze. Kto was „celnął”, że chce się wam jechać tyle kilometrów i jeszcze iść nocą – pytał retorycznie? W końcu i bezpośrednio na tej ziemi, padły słowa riposty na kalumnie ostrołęckie. Oj, ktoś będzie miał niezwykle ciężko na Sądzie Ostatecznym na tamtym świecie! Bo kłamstwa padające z ambony, są chyba godne niezwykłego potępienia! Pielgrzymi dostali specjalne łaski od Matki Bożej na tą okoliczność.

Comiesięczna modlitwa pielgrzymów ( z „Orędzi”): „ Proszę Cię więc Jezu, przyjmij moją miłość. Wysłuchaj nas, którzy Cię kochamy i codziennie na kolanach wzywamy z miłości. Wysłuchaj nas, którzy skłaniamy przed Tobą czoła. Wysłuchaj nas, którzy  służymy Ci w modlitwach i postach. Wysłuchaj nas, którzy Cię kochamy. Rządź nad nami. Wybieramy Cię i ogłaszamy Królem jako mniejszość, ale jako mniejszość decydująca, bo biorąca odpowiedzialność za losy Ojczyzny. Decydujemy za tych, którzy są ślepi i głusi. Decydujemy w imieniu całego narodu, bo mamy do tego prawo, prawo jakie daje nam miłość. Uznaj nas za delegację tego narodu, który choć zgrzeszył i słusznie jest teraz tak samotny, wyznaje swój grzech i błaga Cię, abyś wrócił jako Król i zasiadł na tronie Tobie jednemu przeznaczonym. Błagamy Cię o to co dnia, a Ty zdajesz się chętniej słuchać naszych przeciwników i powtarzasz wciąż: „Oni nie chcą”. Ale my chcemy! Wysłuchaj nas! Pozwól decydować temu, kto jest największy i najważniejszy, a to nie jest rozsądek i władza, ale miłość i my jesteśmy tą miłością, która tęskni i pragnie i powtarza: „Przyjdź, bo umieram z tęsknoty. Przyjdź i zapanuj”. Powiedz co mamy robić? Jak przygotować drogę? Ale słuchaj nas, słuchaj głosu miłości. Amen.”

Jehu 2

6 myśli na temat “10 LAT PIELGRZYMOWANIA

  1. Nienawidzę Was natankowcy za to że zrobiliście sieczkę z mózgu mojej matce. Niech Was ogień piekielny pochłonie!
   Swoim fanatyzmem rozwalacie mi rodzinę! Tfu!

   Polubienie

 1. Zmarł Biskup Stanisław Stefanek

  Dziś w wieku 84 lat, o godz. 17.30 w Szpitalu w Lublinie odszedł do Domu Ojca bp Stanisław Stefanek TChr, biskup łomżyński w latach 1996-2011, biskup pomocniczy szczecińsko-kamieński w latach 1980–1996.

  Biskup Stanisław Stefanek urodził się 7 maja 1936 w Majdanie Sobieszczańskim. Święcenia kapłańskie przyjął 28 czerwca 1959 w Poznaniu z rąk arcybiskupa Antoniego Baraniaka w Towarzystwie Chrystusowym dla Polonii Zagranicznej. Pracował jako duszpasterz w Stargardzie Szczecińskim, był profesorem seminarium zakonnego w Poznaniu i wikariuszem generalnym Towarzystwa Chrystusowego. 4 lipca 1980 został mianowany biskupem pomocniczym diecezji szczecińsko-kamieńskiej. Konsekracji w dniu 24 sierpnia 1980 w katedrze szczecińskiej dokonał biskup diecezji szczecińsko-kamieńskiego Kazimierz Majdański. Biskup Stanisław zawołaniem biskupim uczynił słowa „In omnibus Christus” (We wszystkim Chrystus).

  W latach 1993-2008 biskup Stefanek był dyrektorem Instytutu Studiów nad Rodziną Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. Pełnił funkcję rektora seminarium duchownego w Szczecinie, wikariusza generalnego i kanonika kapituły katedralnej w Szczecinie.
  Dnia 26 października 1996 został mianowany biskupem diecezjalnym diecezji łomżyńskiej, którą w kanoniczne posiadanie objął 28 października 1996 r. Uroczysty ingres do katedry łomżyńskiej odbył 17 listopada 1996.
  Odznaczony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. 11 listopada 2011 zakończył posługę pasterską jako Biskup Diecezjalny i przeszedł na emeryturę.

  W 2006 konsekrował biskupa pomocniczego łomżyńskiego Tadeusza Bronakowskiego, a w 2011 był współkonsekratorem podczas sakry biskupa diecezjalnego łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego.

  Śp. Biskupa Stanisława Stefanka polecamy Miłosierdziu Bożemu.

  Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…”

  O uroczystościach pogrzebowych poinformujemy w późniejszym terminie.

  wzasiegu.pl

  Polubienie

 2. Nigdy bym nie sądziła, że może być w Polsce taka sytuacja, że księża będą zabraniać modlitwy choćby i na pielgrzymce!!!!! Co za czasy nastapiły! Wypaczenia w Kościele juz widać gołym okiem! Pustoszeją kościoły > a nie wiedzą czemu?? Takich „Natanków” powinno się – klonować! _ to może by coś to dało dla odbudowy naszej wiary!

  Polubienie

 3. ad: „mel” – jedyną tragedią może być sytuacja, gdy ktoś TRACI WIARĘ, PORZUCA BOGA! Reszta jest mało istotna. Zapytaj siebie o to powyższe. Zobacz, a taka „Ela” mówi, aby… klonować „natankowców! Postawa i zrozumienie, przeciw odmiennej postawie… ot samo życie!

  Polubienie

 4. ad: „mel” – nie dawał mi spokoju Twój komentarz…. Nienawiść – to wielki grzech, pomyśl o tym! Masz za złe mamie, że.. obrała najlepszą cząstkę…? Jestem pewny, że wybrała to co w tym życiu najlepsze, czyli w swej miłości – najpierw Boga a potem Was. Ona dobrze zrozumiała, co jest najważniejsze w życiu! Wybrała służbę Bogu, a to są wymagania zupełnie inne od tych co chce świat (szatan)! Pewnie dla waszej rodziny trudne jest to, że mama nie pozwala dowolnie… marnotrawić czas na zakłamaną telewizję, na szubrowanie po internecie, a… więcej czasu na modlitwę! Pewnie trudne dla waszej rodziny są … jej posty? Tak, ale czy pomyśleliście, że taką postawą i oddaniem się Bogu i Maryi – to właśnie ona wymadla dla całej waszej rodziny – zbawienie!? Nie musicie … małpować swoich rówieśników, którzy nie mają wzorców w swoich rodzicach. Bądźcie mądrzy, używajcie rozumu i ufajcie Bogu. Jest czas wigilii, porozmawiajcie z mamą – co was boli. Wszystko – ze słowami miłości, da się wytłumaczyć i przedyskutować. Może być i tak, że mama też ‚się zagalopowała” i miłość, odpowiedzialność za was, pojęła coraz bardziej na sposób „dyktatorski”. Wszystko da się teraz – w rozmowie wyjaśnić. Gratuluję waszej rodzinie, mamie i niech Was Bóg błogosławi! AKS

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.