150-TA NOCNA PIELGRZYMKA

Matka Boża: Orędzia z 19. 03. 2015 r.; „Będziemy dzisiaj mówić o Wykrocie. Orędzia, które tam przekazałam, nie podobają się światu, bo zapowiadają nadejście bardzo ciężkiego czasu próby, w którym oczy ludzkości zwrócą się na Boga, ale wymiar Bożej sprawiedliwości zapanuje już nad całą Ziemią.(…) Potrzebuję waszego świadectwa, aby cała Polska usłyszała o Moich Orędziach w Wykrocie i nawróciła się.(…) Troszczę się o was, bo mam serce Matki. Troszczę się o was, bo zostałam do tego wezwana przez waszych przodków, którzy nazywając Mnie Królową, oddali Mi wszystkie przyszłe pokolenia Polaków.(…) Jeżeli Mnie posłuchacie i będziecie Mi wierni, uratuję Polskę jako Moje Królestwo.

„Zapomniane” objawienia, a przecież to tak niedawno, bo w latach 1990 – 2002, Matka Boża objawiała się zwykłemu rolnikowi Stefanowi Gwieździe z Wykrotu. W lipcu 1995 r. otrzymuje on stygmaty. Powstaje kościół pw. Matki Bożej Miłosierdzia i klasztor – zakon Mniszek Klarysek Kapucynek. To wszystko dzięki fundatorowi z Canady, księdzu Romanowi Hoppe. W kościele jest – cudowny obraz Matki Bożej Królowej Polski, namalowany wg wskazań Matki Bożej i poświęcony w Rzymie w październiku 1995r. przez JPII. Sam S. Gwiazda, otrzymał od Matki Bożej 106 orędzi. Od 2010r. zaczęły się comiesięczne piesze, nocne pielgrzymki do miejsca objawień w Wykrocie – wg woli Matki Bożej, która wyznaczyła siostrę Agnieszkę do organizacji. Siostra a raczej osoba świecka, która dostała niezwykły dar rozmowy z Niebem, zapisuje te przesłania w zeszytach (już 32) – „Orędzia na czasy ostateczne, które właśnie nadeszły”.

31 lipca 2022r. doszła już 150 pielgrzymka do Wykrotu k/Myszyńca. Wielu z tego powodu oczekiwało „fajerwerków”, gdzie np. na 10 lecie pielgrzymki, sam ksiądz Piotr przyjechał i odprawił mszę polową. Tu, owszem, najpierw było jakby pokropienie kropidłem z Nieba, ale druga połowa nocy, to już miejscami silny, ale ciepły deszcz – dawno nie oglądany na tych pielgrzymkach. Dopisali pielgrzymi z całej Polski i nie tylko. Niektóre autokary nawet spóźniły się, ale nie dziwi, bo to już 150-ta pielgrzymka, a zły tego nie lubi… Kolumna pątników rozciągnęła się na pół kilometra. Ostania przerwa jest jeszcze w lesie, na terenie wioski Wykrot. Ok 4 rano ruszamy do miejsca objawień. Mijamy wioskę Gadomskie i skręcamy przy kapliczce MBKP, do kościoła. Mijamy…kukurydzę, tak dorodną, że dochodzi do 3,5 metra!! Mijamy kościół i obowiązkowo , na kolanach oddajemy hołd Najświętszemu Sakramentowi (czemu tego kościoła nam nie otwierają?). Idziemy pod dużą figurę Chrystusa Króla i modlimy się. Potem jeszcze ok 100m i jesteśmy na miejscu objawień. Pod figurą Matki Bożej padamy na kolana. Modlitwa, a deszcz… jakby chciał nas obmyć z licznych grzechów. Dziękujemy.

Gdyby to była ludzka…fanaberia, to już dawno by upadło. Jednak powoli, ale zbliżamy się do celu, a celem jest Intronizacja Chrystusa na Króla Polski. Chodzi o pełną Intronizację z głową Episkopatu i prezydentem Polski. Ten ostatni dostał już prośbę od Matki Bożej, ale nadal jest… głuchy! Rycerze Chrystusa Króla nie odpuszczą i te modlitewne pielgrzymki będą – do skutku! Początkowo, pielgrzymka miała błogosławieństwo biskupa łomżyńskiego S. Stefanka. Potem, z Watykanu, nastał nowy – J. Stepnowski i… zaczęły się prześladowania pątników! Czemu? Bo biskupi nie życzyli sobie (sprzeciw wobec Woli Szefa !) – Intronizacji! Na porannych mszach w Ostrołęce po pielgrzymce, z ambony, była zohydzana idea, było „biczowanie” uczestników! Było to b. wymowne, bo kłamstwa… z ambony…?! Gdy zobaczyli, że sami się ośmieszają, od kilku miesięcy… dali już spokój! Uderzanie wszak w modlących się pielgrzymów, to wypisz wymaluj – walka z samą Matką Bożą, która o te pielgrzymki poprosiła!! Pielgrzymi są dobrze zorganizowane, bo są trzy przerwy a za pątnikami jedzie autobus – gdyby ktoś „zaniemógł”. Każdy może pójść, i z Grajewa wielu już było. Wystarczy „wystukać” na internecie – nocna piesza pielgrzymka do Wykrotu.

Z Orędzi ( 5. 05. 2016r.), Jezus mówi: „ Intronizacja, sprawa tak wielka, że większej być nie może”. Orędzia (10. 05. 2013r.), Jezus: „Obudźcie się i dojrzyjcie, co czynię dla tego narodu. Skończcie z oddawaniem czci innym narodom, bo Zbawienie pochodzi tylko od Jednego i tylko On przynosi błogosławieństwo. Twoim Królem jest Bóg, Polsko, twoją Królową jest Maryja. Zapamiętaj te słowa, bo choćby odebrano ci wszystko, twoim bogactwem nie są ziemie i ich uprawy, twoim bogactwem nie są kopalnie i huty, ani żadna praca rąk ludzkich; twoim bogactwem jest twój Bóg i twoja Królowa na niebieskim tronie, oto twoje skarby, które winny być chronione nad wszystko!” Uzupełnił zaś w Orędziu z 20. 06. 2013r.: „Polska obierając Królową Moją Matkę, dokonała już obrania Mnie swym Królem. Uczyniła to jednak nieświadomie, dlatego potrzebna jest Intronizacja narodowa. Z tego właśnie powodu największe pretensje zgłaszam właśnie do tronu Polski”. Matka Boża już w 2011r. (Orędzie z 16. 07. 2011r.) prosiła: „Polacy, Moje umiłowane dzieci, przebudźcie się! Musicie przejrzeć i zwrócić się do mnie w modlitwie. Nie chcę być Matką i Królową narodu, który nie oddaje należnej czci Mojemu Synowi. Bądźcie wierni wierze waszych ojców. Nie idźcie za modą światową, bo nigdy jeszcze nie przyniosła wam nic dobrego. Polska zawsze była ostoją dla zbłąkanych, gdzie mogli odnaleźć prawdę i wiarę w żywego Boga. Teraz sami jesteście zbłąkani i idziecie w błędnym kierunku. Ja, Matka wasza, przychodzę na tę ziemię, aby was upomnieć i ostrzec.” Trzeba jeszcze dodać, że w innych przekazach, Królowa Polski – kazała nam natychmiast opuścić UE! Te władze – nie są w stanie tego zrobić.

Już 80 lat temu, Jezus przekazał Siostrze Celakównie, że jeśli będzie Intronizacja, to nie będzie II WŚ. Biskupi nie posłuchali. Teraz nam grozi III WŚ i co? Mogłaby zostać oddalona, gdyby w Polsce zaczął królować Chrystus! Czy w końcu… będziemy mądrymi przed szkodą??? Niewierzący (zarządcy Polski), wydają ciężkie miliardy na różnorakie machiny śmierci, wierzący pragną Jezusa na Króla, by nastał… Boży pokój. Która koncepcja – zostanie zrealizowana?

I na koniec, bo pewnie niektórym wydaje się, że… nawiedzony, a jednak – czemu dajesz wiarę tylko > światu? 8 marca 2016r. Pan Jezus: „Chcę być ogłoszony Królem we wszystkich narodach. Chcę, aby Polska wybrała mnie jako pierwsza, aby uznała Moje prawo nad sobą i uznała się za Moją własność. Chcę, aby naród modlił się o tę łaską, aby jednoczył się ponad swoimi nieistotnymi podziałami dla większego dobra wszystkich ludzi, dla łaski Intronizacji, poprzez którą chcę przemienić oblicze świata.”

AKS

3 myśli na temat “150-TA NOCNA PIELGRZYMKA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.