KONFEDERACI W BIAŁYMSTOKU

Niedawno w Grajewie był jeden z nich, Krystian Kamiński. Kto chciał porozmawiać i posłuchać…normalnego posła, to zobaczył. A co dopiero, gdy do Białegostoku 27 lipca przyjechało pięciu… na czele z R. Winnickim i G. Braunem? Ci, którzy przyszli na spotkanie do NOTu (cała sala), pewnie dostali takiego „pałera”, że jest jeszcze nadzieja, jest szansa na suwerenną i niepodległą Polskę, że radości nie kryli. Konfederacja przedstawiła swój dodatek do programu – wolnej Polski, w postaci książeczki „Po stronie Polski” (chętnym mogę sprezentować). To program merytorycznej alternatywy dla Polski. Program oparty na czterech filarach: gospodarka, energetyka, obronność i polityka zagraniczna.

Prezentację zaczął M. Urbaniak i skupił się na ogólnej charakterystyce klubu poselskiego. Konfederacja liczy 11 posłów i skupia wiele środowisk patriotycznych w oparciu o pryncypia jak wiara, rodzina, wolność czy własność. Przez lata nabraliśmy doświadczenia i widzimy, że rządzą nami wariaci nie myślący o Narodzie, ale jak zapewnić sobie następną kadencję. Platforma też nie była lepsza. Dziś przybiera to formę walki cywilizacyjnej, walki o dusze Polaków. Jest jeden układ w Sejmie a przeciw nim jest Konfederacja. Silniejsza armia jest nam potrzebna, ale spaprano ustawę o Obronie Ojczyzny. Zapóźnienia są ogromne i np. nie ma schronów. Wygraliśmy walkę o tzw. piątkę dla zwierząt (niszczenie polskiego przemysłu futerkowego). Konfa jest bardzo niewygodna i stąd uderzają nas w mediach, „wycinają” w społecznościowych. Mogą wrócić sankcje kowidowe, lockdowny i my się temu sprzeciwiamy. Teraz PIS ratuje się dając ludziom 11,5 mld zł jako dopłatę do (nieistniejącego) węgla…

G. Braun, niezwykle elokwentny i inteligentny, odważny i jak mówi o sobie – reżyser gawędziarz. Wcześniej już zaczął (w internecie, no bo gdzie wpuszczą) mówić, że czuje się dobrze, ma wielkie plany na przyszłość etc – rozumiecie o czym mówię. Za jego bezkompromisowość, odebrano mu przecież… półroczną dietę poselską !! Skandal, no ale… Mówił, że stworzyliśmy nowy punkt odniesienia dla polskich patriotów w opozycji do zjednoczonej koalicji kowidowo-lockdownowej i uniokołchozowej. Nam zależy, bo się na tym znamy (wolnościowcy, narodowcy, tradycjonaliści). Każdy z nas miał swoje doświadczenia, ale pokochaliśmy się po chrześcijańsku i… kilka rzeczy się stało, kilka się nie stało i to dzięki niezłomności Konfy. Jesteśmy na pokładzie, ale jak się zdaje – to Titanic! Tylko Konfa nie poparła kilkudziesięciu ustaw podwyższających podatki (jesteśmy z tego dumni), a najbezczelniejszy to podatek inflacyjny. Nie poparliśmy ustaw kowidowych, bo to wszystko bezprawne i łamanie Konstytucji (bezrefleksyjne wykonywanie dyktatu WHO). Dziś nie popieramy cyklu ustaw… Ukrainiec+. Musimy zadbać o bezpieczeństwo tożsamościowe Polaków, o rytuał zachowań wszak mamy nasz kod kulturowy. Dziś postępuje autodestrukcja państwa – wyprzedaż suwerenności, a najwięcej szkodzi grupa przestępcza Morawiecki i Kaczyński. Zgodzili się na nałożenie podatków przez UE a dziś Sejm to fasadowość. Pragną zacieśnienia stosunków z Ukrainą (samorządy), a godzą się na banderyzm i wciąż mówią o ukrapolu a nawet Ukropolin! W tym układzie już wyżej nie podskoczymy i tylko wy-państwo, możecie nas przesadzić na wyższy poziom. Nigdy nie zgodzimy się na utratę godności i suwerenności. Jeśli więc „śpiący rycerze” nie wstaną od komputera, patrioci… przejawcie tę wolną wolę i wstępujcie albo do partii, albo do Klubów Konfederacji. To nie prawda, że się nie nadaję (np. na radnego), bo popatrz na niemal każdą sesję jakiejś Rady, albo nawet na jakość Sejmu.

Przewodniczący Klubu J. Kulesza mówił o Konfie jako o jednej pięści w Sejmie. Kim jesteśmy? Wspominał, że Kaczyński stwierdził – oni nie są z nami, ale też nie są z nimi (wściekłą opozycją). W Sejmie widoczny jest ten podział, bo często widać głosowania: 11-tu przeciw 440-tu kilku. To jedna wielka koalicja mająca powielać kłamstwo, a np. na Komisji Bezpieczeństwa Narodowego, sam Morawiecki prosił, by wszyscy mówili o…putininflacji – czyli mają kłamać. „Mądrość etapu” polegała na tym, że „wycięto” z rynku pracy 100 tys. kobiet poprzez 500+(mrzonki o wzroście demografii). Problem z węglem to problem z dostępnością węgla. Konfa nie poprała embarga na węgiel, bo… w UE od sierpnia dopiero ma wejść zakaz importu z Rosji, a my… już wyszliśmy przed szereg i nie pozwalamy na wjazd pociągów na granicy i tych zakontraktowanych i opłaconych! To jest chore! To istny sabotaż. Dziś drukujemy pieniądze (bez pokrycia co nakręca inflację), ale prezes NBP A. Glapiński… uspokajał, że czeka nas… deflacja. Głupota rządzących poprzez lockdownowe zamykanie firm, spowodowała inflację. To jest pęd do przepaści gospodarczej i politycznej.

R. Winnicki – jeśli jest… putinflacja, to rządzą nami ruscy agenci! Jest ogromna niepewność i w Polsce i w świecie. Konfederacja działa już 4 rok w zgodzie, walczy o Polskie państwo suwerenne i dlatego jest szansa. Odrzucamy kompleksy … wobec Brukseli, USA czy Moskwy. Mamy mieć mądrą i asertywną politykę zagraniczną oraz silną armię. Teraz to służalczość i podległość. Istotą transformacji energetycznej ma być zmiana, ale… w swoim tempie, a nie narzucanie czegoś z góry. PIS zostanie zapamiętany (i pogrążony w wyborach) przez węgiel, bo to ubóstwo energetyczne, dziadostwo i tchórzostwo (leżąc na największych pokładach węgla w Europie!). Konfederacja dziś, to jedyny głos rozsądku w Sejmie. Krajowy Program Odbudowy… niech się Bruksela udławi tymi pieniędzmi (jałmużną), bo trzeba wypowiedzieć wszelkie umowy klimatyczne! Dziś, za brak maski (w okresie covidowym), wielu naszym posłom chce się odebrać immunitety (zemsta za wolny wybór i sprzeciw obłudzie sejmowej). Sam G. Braun ma 10 zarzutów przez Komendę Główną M(policji). Co do TVPis – ludzie są i tak odporni, że znoszą te kłamstwa do tej pory, ale PIS już traci. Jako szef Ruchu Narodowego w Polsce, przypomniał jak system walczył o to, by RN nie dostał się do Sejmu już w latach 90. Bezpieka i służby utworzyły szereg… „ruchów narodowych”, by zmylić wyborców. Czy w tym duchu, nie należy postrzegać… trzeciego już Klubu Konfederacji w Grajewie?? Dzielimy się – zamiast jednoczyć! W przyszłych wyborach w Podlaskiem – mówił R. Winnicki, powinniśmy mieć co najmniej kilku posłów z Konfy. Ludzie myślący o Polsce – nadchodzi Wasz czas. Jesteśmy tu, by żądać Waszego zaangażowania, bo to niejako Wasz obowiązek. Bo jak mówił R. Dmowski – dobrze zorganizowany Naród, jest nie do pokonania; „Zorganizowany należycie Naród – jest potęgą, której nic na świecie przeciwstawić się nie zdoła”. Ofensywa Konfederacji dopiero się zaczyna. Do pracy – rodacy, zakończył poseł naszego okręgu R. Winnicki.

Rozpoczęły się pytania, co podniosło temperaturę. Na pierwszy ogień – eurokołchoz, czyli zarzuty do G. Brauna. Kiedy pytamy o koszty, to zawsze … ruski agent, a pytać trzeba. Ile zyskamy, ile stracimy etc. Wchodziliśmy na innych warunkach, a teraz… wspólna armia, podatki i wspólne spłacanie, wartości (z piekła rodem). Źle zrozumiał bezbożny zachód – Zasadę Pomocniczości. UE – do zmiany, albo do wyjścia. Większości Polakom wydaje się, że UE jest opłacalna dla Polski, ale trzeba sobie uświadomić, że już przestało się opłacać. Polska może zostać – oby eurokołchoz wyszedł z Polski! Kaczyński z Morawieckim są odpowiedzialni za wszystko, bo pewnie… chcieliby być porwani przez UFO, by teraz być anonimowi. Tak nie będzie a Norymberga 2.0 – działa. Odpowiedzą! Oni wszyscy są siebie warci, bo dochodzą do władzy i nic nie wyjaśniają (nie rozliczają złodziei). Konfa chce powołać komisję sejmową ds. zabójstwa A. Leppera. Czy znajdzie posłów do poparcia? Szyld Konfederacji budzi emocje (czy w Grajewie także?), bo system boi się ludzi odważnych i niezłomnych (nieprzekupnych). A jednak Konfa wsadziła but… w drzwi systemu. Jest potrzebna zmiana tej… scenki politycznej postpeerelowskiej, bo chodzi o naszą przyszłość, chodzi w końcu o… Wspólne Dobro Polski. Nie musimy wykonywać rozkazów np. NWO, WHO etc, ale sami stanowić o sobie. Dlatego Konfa odwołuje się do rodaków, a nie do brukselczyków, berlińczyków, usraelczyków czy moskwiczan. Politykę klientelizmu czas skończyć!

R. Winnicki przypomniał, że w wyborach 2019r., Konfa dostała 1,25 mln głosów, co jest rekordem po prawej stronie sceny polit. Faktycznie, w 2001r. Liga Polskich Rodzin dostała 1, 025 mln – silnie wspierana przez Radio Maryja, PIS nieco więcej 1,236 mln a SLD 5,342 mln. Teraz, już bez wsparcia RM (dziwne czemu?), droga wyzwolenia zaczęła się od 1,25 mln (ok 900 głosów w Grajewie). Tak zwykle się zaczyna, bo np. podobna partia we Włoszech (zaczęła od 6%) a teraz już walczy o zwycięstwo! Jest w końcu szansa, ale trzeba zacząć myśleć! Na inne pytania… można odpowiedzieć – Wielka Polska Katolicka!!

Tylko kilka zdań z… merytorycznego programu dla Polski; „Oszołomieni tymi wydarzeniami (mniemana pandemia, zerwanie dostaw towarów, totalitarnych segregacji no i wojny) politycy obozu rządzącego zawiedli na całej linii. Segregacja sanitarna i paraliż ochrony zdrowia pogorszyły skutki epidemii, zamiast jej przeciwdziałać. Masowy dodruk pieniądza i niepohamowane zadłużanie państwa doprowadziły do wysokiej inflacji. Samobójcze decyzje o przyjęciu unijnej polityki klimatycznej i Krajowego Planu Odbudowy uczyniły Polskę praktycznie bezbronną wobec kryzysu energetycznego. Rząd PIS nie potrafi przygotować Polski na trudne czasy, a rozwiązania proponowane przez totalną opozycję byłyby jeszcze gorsze. (…) Jako Konfederacja nie stoimy po stronie żadnego mocarstwa, wielkich korporacji ani szalonych ideologii. Stoimy po stronie POLSKI!”

Aleksander K. Szymczak

PS. Polska eksportuje węgiel: na Ukrainę, do Niemiec, Czech, Słowacji i Austrii. Ponad 1.400.000 ton! https://www.youtube.com/watch?v=AylcJi3NHiQ

Dlaczego WĘGIEL w POLSCE jest taki DROGI? – inż. Krzysztof Tytko OKOPZN

Jedna myśl na temat “KONFEDERACI W BIAŁYMSTOKU

  1. Dobrze napisany artykul.
    Jedno bym zmienil , gdzie autor napisal za PIS daje 11,5milirdow zl, to nie PIS ale oni biore nasze pieniadze i tak przkupuja polakow ich wlasnymi pieniedzmi.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.