WKRACZAM W DZIEJE ŚWIATA!

NIE BÓJCIE SIĘ – OTWÓRZCIE DRZWI CHRYSTUSOWI! To znane zdanie JPII. Dlatego wszelkie rozwiązania dla świata, są w ręku Boga! On dopuszcza jakieś „zło”, byśmy dokonali… resetu naszego dotychczasowego życia – otwartego na przyjemności świata (ułudę szczęścia) a nie na Boga. Nie wszyscy jednak godzą się na przywództwo Boże.  Ateistyczna Masoneria ma odwieczne marzenie bycia specjalną kastą na Ziemi (rasą panów), a reszta (pozostali przy życiu) – klasą niewolniczą. W tym celu, na naszych oczach, posługując się „pandemią koronoświrusa”, wprowadzają Nowy Porządek Świata (New World Order). Ukryty i tajny plan depopulacji, jest możliwy do wprowadzenia w określonych warunkach. To może być wojna, bomba atomowa, czy…. pandemia. No i zaczęło się. WHO ogłosiło światową pandemię koronowirusa.

Styl w jakim jest podsycana psychoza strachu, świadczy o niecnych zamiarach. Masoneria mająca w swych rękach 80% bogactw na Ziemi, ma wszelkie media i dziś przez „telawizje”, tworzy… „pandemie strachu”. Cele uboczne, jakie i ile?? W końcu „wynajdą” szczepionkę na „świrusa”. Zastraszeni ludzie, widząc w tym swój „ratunek”, chętnie będą się szczepić. Reszta roztropnych i myślących, będzie wyłapywana (specustawę przecież uchwaliło 400 p osłów systemu!) i przymusowo szczepiona. Szczepienie z…CHIPAMI? Kto mądry wie w czym rzecz! Cel – zniszczenie ludzi poprzez zniszczenie Kościoła Katolickiego.  Spełniają się marzenia Masonerii, by „wyzwolić” ludzkość od wiary i Boga! Zarządzeniem biskupów są wszelkie ograniczenia dla wiernych! Do 50 osób na mszy! Komunia na rękę !! (profanacja Boga!), nie oddawanie w pełni szacunku Jezusowi, poprzez klękanie do komunii świętej! Dziwne podejście do… wody święconej w kropielnicach (nie ma)! Czy to jest zwykła woda? „Przenosi wirusy”?  Postawcie w butelce, to będzie taka sama przez lata, a postawcie w butelce zwykłą wodę! GDZIE WIARA? Komuś zależało, byśmy nie mieli ochrony przed demonami, wszak znak krzyża uczyniony wodą święconą jest ochroną! Mądremu dość.   Wody święconej, zwłaszcza teraz, powinniśmy mieć do oporu! Trzeba współczuć duchownym (proboszczom), gdyż teraz mają wielki dylemat – czy być posłusznym biskupom, czy BOGU? To nas wiernych boli, bo na naszych oczach postępuje upadek Kościoła, jednak nie osądzajmy, bo to należy do Boga! Odwołali nam rekolekcje wielkopostne! Będzie święcenie… jajek? Ja jednak chyba miałem łaskę, że takowe rekolekcje ostatnio przeszedłem i wiem, przez charyzmatycznego kapłana, że Bóg wstrząśnie teraz biskupami. Chyba dawniej nasi pradziadowie byli mądrzejsi, bo gdy zaczynała się jakaś epidemia, to wierni gromadzili się w kościołach, na mszach św., robili procesje ekspiacyjne, pokutowali  i… Bóg litował się. Dziś udało się masonerii – wygonić ludzi z kościołów, przy biernej postawie księży (proboszczów)! Wygnali wielu, by msze oglądali w telewizji. Ohyda spustoszenia! Teraz katolicy pokażcie waszą wiarę! A ja wam mówię, nie oglądajcie TV, bo to narzędzie szatana. Przez to narzędzie jesteśmy sukcesywnie ogłupiani, okłamywani, manipulowani, a teraz… straszeni „pandemią”. NWO nadchodzi. W sferze gospodarczej i politycznej – zastosowano reset. Pozamykano sklepy, zakłady a małe przedsiębiorstwa doprowadzą do bankructwa. Nie oglądajcie zakłamanych „telawizji”, wszak inżynieria narastania psychozy lęku i paniki, będzie wam szkodzić! Poza tym, ten p rezydent belwederski już niedługo będzie miał 120% poparcia! Nie dajcie się ogłupiać! Skoro Matka Boża prosiła go o Intronizację a on to… olał, to…!  Bóg zapowiada wkroczenie w dzieje świata!

Skoro teraz jesteśmy zagonieni do domów, to mamy szansę na powrót do najlepszej drogi życiowej – do nawrócenia, do Boga! Bo pamiętajcie – kto wytrwa do końca, będzie zbawiony! Na rekolekcjach było rozpoznanie – 10 mln nawróconych w Polsce. Kto pojmie – nawróci się. Teraz Bóg daje (może) ostatnią szansę. Masonerii wydaje się, że skoro są niezwykle mocni, dysponują wszystkimi zasobami na Ziemi, to już tylko krok od wprowadzenia swych planów. A ja mówię, nad wami jest jeszcze Bóg – nasz Pan i w Nim mamy całą nadzieję! Naszą Królową jest Matka Boża! Ona nie pozwoli zginąć swym poddanym. Niektórzy charyzmatycy już widzieli (przyszłą?) Intronizację Jezusa na Króla Polski (film w zakładce – news). On nie porzuci swych dzieci, On jest w stanie zniszczyć wszelkie wirusy, ale chce naszej pokory, ufności i… proszenia! Bóg nie jest na nasze posyłki (załatw to czy tamto), ale chce nawróconych dzieci, naszych ufnych serc. Różaniec to broń na pokonanie zła!  

Zakończę piękną modlitwą: „Boże Nieskończonego Miłosierdzia, dziękujemy Ci za pomoc i łaski, których udzielałeś naszej Ojczyźnie za pośrednictwem Anioła Stróża Polski. Przez wstawiennictwo naszego niebieskiego Opiekuna prowadź nas do spełnienia Twoich planów, jakie masz wobec naszej Ojczyzny tak aby Chrystus wszedł we wszystkie wymiary naszego życia. Wspomagaj nas, aby Polska stała się rzeczywistym Królestwem Jezusa i Maryi teraz i na wieki. Amen”.

Aleksander  Szymczak

6 myśli na temat “WKRACZAM W DZIEJE ŚWIATA!

 1. W DANII JUŻ PRZYMUSOWO SZCZEPIĄ!!! JAK TERAZ PIS – ZROBI TO SAMO, TO LUDZIE > POOOGONIĄ WAS TAM GDZIE PIEPRZ ROSNIE!!! ZASTRASZYLIŚCIE LUDZI I TO SIE NA WAS >> ZEMŚCI !!!!

  Polubienie

 2. 18 marca 2020 – jest 7000 wejść na Bloga. Dziękuję Wam. Tylko prawda jest ciekawa a o nią staram się starannie dbać. Teraz temat „koronowirusa” jest tematem nr1. Dlatego (vide-news) – ten chaos skończy się z końcem czerwca br. Nie zarażą się nim, którzy przyjmują komunię św. – na kolanach. To słowa Jezusa z przesłania do charyzmatyka. AKS

  Polubienie

 3. Kard. Duka: „Nie ulegajmy epidemii strachu i tchórzostwa”. Prymas Czech wywalczył możliwość Mszy świętych z ludem
  18 marca 2020 Kontrrewolucja.net
  W ramach obostrzeń ze strony rządu w związku z koronawirusem, Msze święte z ludem miały zostać zakazane w całych Czechach. Jak się okazało, kapłani stanęli do walki o możliwość odprawiania Liturgii z wiernymi. I wygrali.
  http://kontrrewolucja.net/kosciol/kard-duka-nie-ulegajmy-epidemii-strachu-i-tchorzostwa-prymas-czech-wywalczyl-mozliwosc-mszy-swietych-z-ludem

  Polubienie

 4. Spotkajmy się po prostu, nie dajmy się zwariować, konfederacja rośnie w siłę, do zobaczenia mam nadzieję, wiara, naród, nikt nam tego nie zabierze

  Polubienie

 5. obserwator : 22 marca 2020 @ 09:35
  Masonerii się coraz bardziej spieszy. Tym posunięciem jawnie przyznali się kto stoi za wywołaniem pandemii https://www.pch24.pl/szef-onz-w-czasie-pandemii-pora-na-szybsze-przejscie-na-zrownowazony-rozwoj,74783,i.html
  Obserwator: 22 marca 2020 @ 09:43
  Można już oficjalnie powiedzieć że od tego roku wprowadzony zostanie NWO. Wykorzystali globalny strach ludzi przed chorobą i większość ludzkości przyjmie bez zająknięcia rząd światowy, jedno państwo światowe oraz Antychrysta. Jak to szybko poszło.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.