STAN WOJENNY W WERSJI SOFT

Jeśli coś jest ustalane nocami przez władzę ustawodawczą (Sejm, Senat) i natychmiast podpisywane przez Prezydenta, to zapala mi się w głowie czerwona lampka. Coś jest na rzeczy, a przykre dotychczasowe doświadczenia podobnych czynów (np. próby sprzedaży lasów, przeciw anty447, czy pozbawianie Narodu bogactw naturalnych), każą się mieć na baczności. Zwykle wywołuje się panikę, zasiewa strach – by coś przeforsować pod płaszczykiem, a jakże, dbania o nasze zdrowie, życie, komfort… Pomimo istniejących i chroniących nas Ustaw, stworzono coś, co przegłosowało 400 posłów „systemu” (POPISPSLSLD), a tylko Konfederacja (11 posłów) była przeciw. Tę Ustawę, bardzo dwuznaczną (zależy w czyich rękach wykonawstwo), Konfederaci określili jak w tytule. Kolejne ograniczenia naszych wolności…

W aktualnej „Gazecie Warszawskiej” nr 10, Piotr Lewandowski pisze w art. „Koronaświrus”: „Proszę państwa stanęliśmy w obliczu globalnej pandemii – i od razu mówię: nie wywołanej jakimś tam „koronawirusem” i chorobą COVID-19, lecz galopującym paraliżem mózgów, przejawiającym się m. in. zanikiem samodzielnego myślenia i związaną z nim podatnością na uleganie zbiorowej histerii. (…) media przystąpiły do zmasowanego szturmu na umysły odbiorców: „pandemii”, „kolejne śmiertelne przypadki”, „podejrzenie koronawirusa w Pcimiu Dolnym!”, „należy zakazać imprez masowych!”, „potrzeba kwarantanny!”, „koronawirus coraz bliżej!”, WSZYSCY UMRZEMY!!!”. Czy potrzebna była Ustawa – i komu ma służyć? Panika powoduje już wzrost (niebotyczny) cen np. ducha winnych  maseczek, wykupywanie żywności! i odwołanie wielu imprez. Masoneria się cieszy, bo już zaczynają się zakazy odprawiania – Mszy Świętych! Komunia – na rękę! Np. w Ostrołęce w Sanktuarium Św. Antoniego (i innych kościołach), nie ma już wody święconej. Można się więc zastanawiać, czy aby nie celowo – panika ma uderzyć w wiarę, Boga, Kościół? Rządzący i świeccy liczą już tylko na siebie, a tu Bóg mówi (poprzez charyzmatyków) – W CELU OCHRONY POLSKI PRZED „KORONAWIRUSEM”, ODMAWIAJCIE RÓŻANIEC 11 MARCA o 20:00.  Ilu posłucha?? A ilu w tym czasie kupi sobie bezskuteczną maskę za 200 zł? Nie dajmy się zwariować! Prawie co roku jest jakiś wirus.

Pisze P. Lewandowski: „Równie dobrze można by co roku siać panikę z powodu zwykłej grypy sezonowej z milionami zachorowań. W sezonie 2018/19 w samej Polsce zmarło na grypę i powikłania ponad 100 osób – i nikt jakoś nie urządzał specjalnych posiedzeń Sejmu, podczas których posłowie mogli się prześcigać w demagogii.” Pisze także: „Ktoś jeszcze pamięta „chorobę szalonych krów” (BSE) i priony, które miały nam zmienić mózgi w gąbki?… wskutek rozpętanej sztucznie histerii w latach 90, wybijano tysięczne stada bydła… Pamiętamy „ptasią grypę” (HSN1)… To faktycznie był pomór – tyle że wśród ptactwa… A słynny SARS (zespół ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej)… stwierdzono ponad 8 tys. zachorowań i 774 zgony.(…) „Świńska grypa” (A/H1N1)… tutaj sytuacja jest o tyle poważna, że faktycznie zmarło o wiele więcej ludzi – ogólną liczbę ofiar szacuje się w skali świata na kilkaset tysięcy… Jednak nawet w tej sytuacji reakcja była niewspółmierna do zagrożenia, a rządy wykupując masowo szczepionki, nie tyle zadbały o zdrowie obywateli, co dały zarobić koncernom farmaceutycznym.” Pisze dalej: „Nie dajmy się zwariować. Jakie są cechy wspólne powyższych przypadków? Ano takie, że wszystkie te „pandemie” (no może poza „świńską grypą) byłyby kompletnie niezauważalne , gdyby nie globalizacja i medialne panikarstwo, nakręcające zbiorowe psychozy.”

Czyli, jak widzimy, gdy jacyś masoni, uknują następną „pandemię”, to usłużne „mendia”, potrafią doprowadzić do paniki. Gdy jacyś masoni, zechcą „wydoić” jakieś głupie narody, to wynajdą … „ocieplenie klimatu, szkodliwe CO” itd. W takim zakłamanym świecie żyjemy. Owszem, ten wirus jest groźny dla Chin, dla żółtej rasy. My zaś mamy swoją Królową Maryję i tam szukajmy ratunku, a nie w ogłupiających „ustawach”!  Świat nie jest zainteresowany antidotum na wirusa, bo naukowiec z Francji już wynalazł – chlorochinę, no ale przecież nie chodzi o pomoc… tylko o co?

Z innych naszych spraw – zakończyliśmy już (I etap) zbiórki podpisów dla Konfederacji (K. Bosak). Dziękuję za zaangażowanie wielu. Także tutejszym czytelnikom. Dobre wyniki osiągnęła (jak zawsze) Biebrza. Drugie miejsce… młodzi z Grajewa, Basia i Szymon, którzy potrafili zmobilizować rzesze 18-19 latków. Trzecie Radziłów, a jak zwykle najmniej… Rajgród. Gdy spytałem zasiedziałego mieszkańca – czemu, padła odpowiedź, bo to „miasto czerwone”. Przy okazji nasłuchałem się nad „pomyłką” Konfy, gdyż K. Bosak to nie ich typ. Cóż, co osoba to inny typ, ale w sumie nie chodzi o nazwisko, lecz o dobro Konfederacji. Tzn, wydaje się, że lepszym kandydatem byłby Grzegorz Braun, ale patrzmy trzeźwo ….to jeszcze nie czas na Konfederację. Teraz jest czas na …. przygotowanie się na zmianę rządów w Polsce i na budowę struktur. Tej jedynej partii antysystemowej podkłada się kłody na każdym kroku. Media są przecież na usługi systemu! Wiele fack news… przykleiło się do świadomości ludzi. Bo tak wbrew pozorom (miałem „atak” ze strony fanatyka pisu) wybory są proste: albo wspieram to co jest, a więc rządy systemu (POPISPSLSLD), albo antysystem  czyli Konfederacja. Może dlatego, że młodzi nie oglądają manipulacyjnych „ telawizji” – a Internet, rozumieją inaczej, chcą zmian i chętnie podpisują na Konfę.

Po tej kampanii widzę tu wielu chętnych do stworzenia powiatowej Konfederacji. Dobrze, przygotujmy się. Oprzemy się na istniejącym tu Ruchu Narodowym. Niech każda gmina znajdzie swego przedstawiciela do zarządu (powiat Grajewo). O postępach przygotowań, czytelnicy będą tu informowani. Będą też plakaty na mieście zapraszające całą społeczność na zebranie założycielskie. Czas zebrać ludzi myślących trzeźwo, nie ulegających manipulacji i propagandzie sukcesu „rządzicieli”. Wiem, że jest tu takich wielu!

Aleksander Szymczak

Jedna myśl na temat “STAN WOJENNY W WERSJI SOFT

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.