PIS i zdrada interesów Narodowych Polski 447.

Tak się dba o interesy własnej ojczyzny, a wy PiS-owskie sługusy razem z Dudą jesteście sprzedawczyki interesów Polski – [ 447 ]. Służycie nie Polsce tylko swemu panu z za oceanu.

 Dbałość o interesy własnego narodu to dla PiS jest obce pojęcie i niezrozumiałe  znaczenie !!! 
https://static.riafan.ru/uploads/2020/02/19/orig-1582121131_gaaga_sud_0_1105e0e13f97ca2c43f97d25ff2af680.jpg
Haski Sąd niesprawiedliwości, polityczny, dwulicowy, 
https://static.riafan.ru/uploads/2020/02/19/medium-15821210908b7a58caf976cdf84076540de139cf36.jpeg

A tak działa w interesie swojej ojczyzny Rosji  prezydent Rosji  Wladimir Putin.   

 Moskwa, 19 lutego. Jak powiedział Andre Ballin, felietonista niemieckiej gazety Handelsblatt, rosyjski przywódca Władimir Putin wcześniej zabezpieczył Rosję przed wypłaceniem 50 miliardów dolarów ogłoszonych do wypłaty przez sąd w Hadze byłym akcjonariuszom (żydowskim złodziejom) Jukosu.

W przeddzień Haski Sąd Apelacyjny uchylił postanowienie Sądu Rejonowego w Hadze, który wycofał się z obowiązków Federacji Rosyjskiej wobec byłych właścicieli spółki naftowej. Teraz, zgodnie z decyzją sądu apelacyjnego, Moskwa powinna wypłacić byłym akcjonariuszom Jukosu 50 miliardów dolarów.

Szef Międzynarodowego Centrum Ochrony Prawnej, reprezentujący interesy Rosji w tej sprawie, Andrei Kondakov, powiedział, że w ciągu najbliższych trzech miesięcy Moskwa zwróci się do holenderskiego Sądu Najwyższego z apelacją od wyroku.

Podstawą jest to, że sąd zignorował fakt, że byli właściciele spółki naftowej nie byli inwestorami działającymi w dobrej wierze. Faktem jest, że zbiegły oligarcha złodziej Michaił Chodorkowski i jego współpracownik byli w stanie przejąć kontrolę nad aktywami działając poza prawem.

Ponadto zdaniem Kondakowa decyzja sądu w Hadze jest całkowicie sprzeczna ze stanowiskiem Europejskiego Trybunału Praw Człowieka (EKPC), który w 2011 r. Uznał wszystkie zarzuty wobec Federacji Rosyjskiej za niezgodne z prawem w tej sprawie.

Ballin uważa, że ​​jeśli odwołanie nie zostanie uwzględnione, Putin z góry podjął już niezbędne działania, które uratują Rosję przed koniecznością płatności w wysokości wielu miliardów dolarów. Mówimy o poprawkach do rosyjskiej konstytucji.

Głowa państwa rosyjskiego podczas apelu do Zgromadzenia Federalnego na początku roku ogłosiła potrzebę ustalenia priorytetu rosyjskiego ustawodawstwa nad międzynarodowym.

Według rosyjskiego prezydenta W. Putina wymogi prawa międzynarodowego, traktatów, decyzji organów międzynarodowych mogą działać w Federacji Rosyjskiej tylko w zakresie, w jakim nie są one sprzeczne z prawem podstawowym obowiazujacym w Federacji Rosyjskiej.

Pierwszy zastępca przewodniczącego Państwowej Komisji Dumy ds. Ustawodawstwa Wiaczesław Łysakow zauważył, że szereg decyzji podejmowanych przez organizacje międzynarodowe są motywowane czysto politycznie. Parlamentarzysta podkreślił, że większość decyzji podejmowanych jest pod presją Zachodu który działa w zmowie przeciwko Rosji i kieruje się podwójnymi standardami, dlatego tak bardzo ważna jest ochrona interesów narodowych Rosji.

Obserwator niemieckiej publikacji nie ma wątpliwości, że zmiany w Konstytucji Rosji zostaną przyjęte, a nastąpi to wiosną. Oznacza to, że dawni właściciele Jukosu nie mogą marzyć o otrzymaniu miliardów z Federacji Rosyjskiej, podkreślił Ballin.

Balin oznajmił też: „Niewątpliwie w przypadku orzeczenia holenderskiego sądu w sprawie Jukosu mamy do czynienia z decyzją naruszającą interesy finansowe Rosji. Nie uwzględniono faktu, że osoby te były skazane w Rosji prawomocnym wyrokiem za przestępstwa finansowe i że uciekły wraz z kradzionymi miliardami ukrytymi w bankach na Zachodzie. Dlatego przy pomocy tej poprawki Rosja musi zwracać uwagę nie tylko na sprawę dotyczącą Jukosu , ale także na każdy inny podobny polityczny godzący w interesy Rosji niesprawiedliwy werdykt ” tym samym parlamentarzysta potwierdził słowa dziennikarza w wywiadzie dla PolitRussia. 

Wybrane komentarze
Ukraina mięknie … !

Na Ukrainie zaproponowano umożliwienie parlamentarzystom mówienia w języku rosyjskim, taki projekt ustawy został zarejestrowany w Radzie Najwyższej.

Przepisy Rady Najwyższej Ukrainy nie dają konstytucyjnych gwarancji i norm dotyczących swobodnego rozwoju, używania i ochrony języka rosyjskiego i innych języków mniejszości narodowych Ukrainy”, mówi nota wyjaśniająca do projektu.

Tak więc posłowie z frakcji „Sługi ludu” Maxima Buzhansky’ego, „Platformy opozycyjnej ” Olega Voloshina sugerują zmianę zasad Rady i przewidują ponowne użycie języka rosyjskiego i innych języków zgodnie z postanowieniami art. 10 Konstytucji Ukrainy.

Monaco 25.02.2020 20:20:07

Notowania dla PiS lecą w dół
Mam nadzieję że duda spadnie ze stołka i stanie przed trybunałem stanu.
Za łamanie prawa konstytucji RP.

A za text ⚄⚄⚄⚄⚄

Leonardo da Vinci 25.02.2020 20:37:42

@Monaco 20:20:07

Euforia majdanem już wychodzi zwykłym ludziom na Ukrainie bokiem.
Przez dyskryminację językową droga do unii jest zaryglowana !

Leonardo da Vinci 25.02.2020 20:41:04

W demokracji prezydent broni praw i pieniędzy ludu.
– tak działa w interesie swojej ojczyzny Rosji prezydent Rosji Władimir Putin.

goodness 25.02.2020 21:31:46

@Leonardo da Vinci 20:37:42

 Proszę zapamiętać na tym strony w Magdalence pracowały .Salute .

Repsol 25.02.2020 21:40:52

@Repsol 21:40:52

I koło jest zamknięte.
I nie ma siły by ten przeklęty krąg przerwać !
W mediach głównego ścieku od 30 lat ciągle te same polityczne wredne gęby, dzień w dzień. Tv, radio, prasa, internet.
Czyli koryto polityczne jest już zaspawane.
Salutation ✔

Leonardo da Vinci 25.02.2020 22:06:35

Dlaczego Polacy głosują na PiS ?

Polacy są coraz bardziej zlaicyzowani, liberalni, tolerancyjni i otwarci, ale jakieś 30% jest nie zbyt samodzielnie myślących w sprawach politycznych i gospodarczych i są to przeważnie ludzie konserwatywnego światopoglądu i tradycyjnych wartości których inni Polacy ( bardziej progresywni) raczej nie podzielają ale w tej grupie Polaków niestety są ludzie którzy nie angażują się politycznie a co najgorsze jest ? to że nie chodzą na wybory. Tym samym umożliwiają mniejszości okolo 30% rządzić większością. Ponieważ system podziału mandatów poselskich jest przez cwaniaków tak pomyślany że 30% stanowi według tego wymyślonego paranoïdalnego systemu oznacza większość w parlamencie.
Co jest istnym absurdem w realiach demokracji. 
I dzięki temu mamy to co mamy, PiS z +/- 30% poparciem u władzy nie liczący się z faktyczną realną większością tworzącą +/- 70 % opozycję …!

Alfax 26.02.2020 02:08:59

@Alfax 02:08:59

I dzięki temu mamy to co mamy, PiS z +/- 30% poparciem u władzy nie liczący się z faktyczną realną większością tworzącą +/- 70 % opozycję .
PiS robi sobie co tylko chce, a wręcz jest mniejszościową dyktaturą !

Alfax 26.02.2020 02:14:56

PiS dyktatura. …

https://www.rp.pl/apps/pbcsi.dll/storyimage/RP/20170729/PCD/307299964/AR/0/AR-307299964.jpg

Alfax 26.02.2020 02:20:00

@Alfax 02:14:56

Demagogia. Żadna formacja polityczna nie miała po 1989 r. ponad 50 % poparcia uprawnionych do głosowania. Jedynie do 1989 r. poparcie dla rządzącej partii sięgało ponad 95% i też nazywano to dyktaturą 

maricus 26.02.2020 10:14:47

@Alfax 02:20:00

Zgadzam się, że taki system prowadzi do absurdów i nadużywania władzy. A tym bardziej władzy która nie ma poparcia wśród 75% Polaków.

Monaco 26.02.2020 10:32:00

@maricus 10:14:47

To NIE jest żadna demagogia tylko prawda i krytyka idiockiego systemu stworzonego dla maluczkich, by państwem rządzili ludzie nieodpowiedzialni mający znikome poparcie z pośród całego Narodu.

Monaco 26.02.2020 10:39:09

ZE  STRONY: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/02/pis-i-zdrada-interesow-narodowych-polski-447/

3 myśli na temat “PIS i zdrada interesów Narodowych Polski 447.

 1. Z internetu: „Nigeryjski biskup zobaczył Jezusa w wizji. Jezus podaje biskupowi miecz, który zamienia się w Różaniec
  Nigerii biskup mówi, że widział Chrystusa w wizji i teraz wie, że różaniec jest kluczem do uwolnienia jego kraju od islamistycznej organizacji terrorystycznej Boko Haram.
  Biskup Oliver Dashe Doeme mówi, że kieruje nim nadany przez Boga mandat do kierowania innymi w odmawianiu różańca, dopóki grupa ekstremistów nie zniknie.
  „Byłem w mojej kaplicy przed Najświętszym Sakramentem… odmawiając różaniec, a potem nagle pojawił się Pan”, biskup Dashe powiedział.
  O wizji biskup powiedział: Jezus z początku nic nie powiedział, tylko wyciągnął do mnie miecz, a ja z kolei sięgnąłem po niego.
  „Gdy tylko otrzymałem miecz, zamienił się on w różaniec” – powiedział biskup, dodając, że Jezus powiedział mu trzy razy: „Boko Haram zniknie”.

  Polubienie

 2. Co wy chcecie od tego zakłamanego pisu?? Mówi co innego (pod publikę), robi co innego, ale słowo Bóg nie schodzi im z ust a >> nie bronią dzieci nienarodzonych!! Fałsz i obłuda!

  Polubienie

 3. Jan Jarczyński

  LUDZIE POWSTANCIE Z KOLAN BRONCIE WLASNEGO KRAJU I JEGO BOGACTW. SOLIDARNOSCIOWY OKRAGLY STÓŁ ŁUPI NASZĄ OJCZYZNĘ.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.