POLSKO PROSZĘ – NIE UMIERAJ

Nawet najbogatsze państwo zginie, gdy będą nim zarządzać – idioci! Kto ich wybrał – my! Dlaczego? Bo nas przed wyborami zawsze ogłupiają, a my – przyzwalamy na to! Nie stać już nas na… choć trochę fatygi, by poczytać, przemyśleć, by – w końcu przestać wierzyć ich zakłamanym mediom. Lenistwo i … tumiwisizm, nigdy nie doprowadzi do dobra i szczęścia, do tak długo oczekiwanego – dobrobytu. Czy to jednak..idioci?

Potocznie ta nazwa przykleiła się do… niecnych ludzi. Czytamy w słowniku: idiotyzm; med. psych: najwyższy stopień niedorozwoju umysłowego, pot. głupota. Bliskoznaczne określenie to imbecylizm, czyli nieporadność umysłowa, niedorozwój umysłowy. Czy widzieliście kogoś na jakimś „stołku”, który by posiadał takie cechy? No nie. Więc, dlaczego idioci? To nie tę cechę należy brać pod uwagę. To konformiści, cwaniacy, których nadrzędną motywacją jest – kasa i władza. Tak, to też upośledzenie umysłowe. Taki dla koryta i władzy, może zrobić każde świństwo. Od wojny mieliśmy towarzyszy – wykonujących rozkazy Moskwy. Gdy społeczeństwo oprzytomniało, zmienili nazewnictwo, by… „wszystko zostało po staremu”. PZPR – SLD – Lewica itd. Po oszukańczym AWS, znów wróciła komuna ale już z liberałami, a ci to dopiero mistrzowie PijaRu i dezinfo. W każdym państwie jest taka nacja, bardzo sprytna i cwana. Oni wiedzą jak zdobyć władzę i to robią (wiedzą … jak „liczyć” głosy!). A my – Słowianie, wciąż dajemy się nabierać na ich okrągłe słówka (typu „pinokio”). Jesteśmy naiwni i słabo zorganizowani. By tak było nadal, pieczołowicie tego pilnują. Oni tworzą nowe partie z chwytliwymi nazwami. W tym procederze uczestniczą też… służby. One tworzą – efemerydy polityczne, czyli usłużnych szabesgojów. Dadzą im w „sondażach” dużo procent (za nic), a potem uwiedzeni hasełkami, oddajemy na nich głosy wyborcze. A ci, oszuści i cynicy, bez sumienia, za stanowiska i kasę, wysługują się swoim panom, czy to towarzyszom unijnym, czy globalistom z usraela. A gdzie polski interes??

Dlatego mistrz, Stanisław Michalkiewicz (może doczekamy się w Grajewie?) wciąż mówi o… nieszczęsnym kraju. Kto doświadczył to wie, jak trudno rozmawia się z fanatykami PISu. Mało kto z nich chce poznać… prawdę o „rządach PIS”, poprzestając na teledezinfo. Kto z dotychczasowych „zarządców Polską”, pozwolił sobie na ..dodruk pieniędzy, na zadłużanie już nawet… wnuczków? Istnieje „budżet pod stołem”, gdzie rozchodzi się 350 mld zł! Dziś – gorący kartofel to brak węgla i…cena, a gdzie był PIS? Tylko za ich „rządów”, zlikwidowano 8 kopalń!! Teraz ratują się przed buntem „poddanych”, stosując tak modne …rozdawnictwo.

W najnowszym nr 29 „Warszawskiej Gazety” , Marcin Hałaś: „Ziarna i plewy”, pisze: „ Polska została z przysłowiową ręką w nocniku. To znaczy: z dramatycznym niedoborem węgla. W czasach III RP zlikwidowano kilkadziesiąt kopalń węgla kamiennego – także tych z pokładami dobrymi jakościowo i jeszcze niewyeksploatowanymi. W rezultacie polski węgiel stopniowo zastępowano węglem importowanym z Rosji. Najsmutniejsze jest to, że „restrukturyzację”, czyli tak naprawdę drastyczne ograniczenie polskiego górnictwa węgla kamiennego rozpoczęto w czasie rządów Akcji Wyborczej Solidarność. Równie smutne jest to, że likwidację kopalń kontynuowano także w czasie ostatnich siedmiu lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, a w grudniu ubiegłego roku „klepnięto” plan ostatecznego i pełnego zamknięcia polskich zakładów wydobywczych. W rezultacie mieszkając w kraju posiadającym jedno z największych zasobów węgla w Europie – musimy surowiec ten importować. To trochę tak jakby Kuwejt albo Arabia Saudyjska sprowadzały do siebie ropę z zagranicy! W pierwszym półroczu 2021 r. Polska kupiła w Rosji ponad 6 milionów ton węgla, a importowała go także z drugiego końca świata, czyli z Australii i Kolumbii ! Za likwidację polskiego górnictwa ktoś powinien stanąć przed Trybunałem Stanu! (…) Tylko idiota może twierdzić, że skoro tona węgla sprowadzana z Rosji albo Australii jest tańsza od tony wydobytej w kopalniach Śląska, to nasze kopalnie z przyczyn ekonomicznych zamknąć.”

Więc pytanie podstawowe: czy w najbliższych wyborach (tak, tak, rząd PIS może nie doczekać terminu ustawowego), suweren będzie w stanie wybrać (w końcu) Polaków i stworzyć Polski Rząd?? Czas najwyższy, bo następnych „rządów” pogrobowców „okrągłego stołu”, Polska nie przeżyje! Czas najwyższy, a Intronizacja czeka!

Posłuchajmy; Krzysztof Bosak: co za poziom ZIDIOCENIA w tej izbie!

Aleksander Szymczak

ps. OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach katolickich.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??Jedna myśl na temat “POLSKO PROSZĘ – NIE UMIERAJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.