DŻUMA CZY CHOLERA ?

W jednym (z nielicznych) wywiadów, zapytano Grzegorza Brauna (Konfederacja); panie pośle – Tusk czy Kaczyński? Odpowiedział jak zwykle błyskotliwie – to wybór między dżumą i cholerą, wybierajcie Konfederację! Faktycznie, my jako społeczeństwo, jesteśmy podzieleni. Do wielu dotarła „cała prawda z TVPis”, do wielu „prawda TVNu”, a (na szczęście) jest spora grupa, która potrafi wyłowić prawdę z tej rzeczywistości i ma właściwą postawę. Prawda jest czasem bolesna i tego się boi duża grupa, która: boi się zmian – nawet na lepsze. Zostaliśmy więc przez – politykierów, podzieleni. Tych którzy uwierzyli w „świętą telawizję”, ulegli (polegli) sączącemu się zeń strachowi, dała się „wyszczepić” i dalej święcie wierzy, bo… nikt nie dał więcej niż PIS. Inny argument – no przecież oni chodzą do kościoła… No tak, ale nikt nie sprawdzi na ile to potrzeba serca a na ile…wyrachowania. Ogłupianie Narodu trwa, bo jednego się boją – abyśmy nie przejrzeli i się nie zbuntowali. Wybory za rok, a kto wie, na ile…zmądrzejemy i faktycznie – rozliczymy tę zmowę „okrągłego stołu”? Naród więc – próżno szuka drogi ratunku u „własnych rządzących”, bo oni wykonują wszystkie rozkazy Brukseli i masonów amerykańskich.

Czytajcie „Warszawską Gazetę”, bo robi wiele, by odkłamywać rzeczywistość i stawiać zdrajców Ojczyzny do pionu. „WG” nr 22; „Sprzedali Polskę za 36 mld euro, czyli honorowa kapitulacja”, Piotr Lewandowski pisze: „ Uginając się przed bezprawnym brukselskim szantażem, stworzyliśmy niebezpieczny precedens. Dopuściliśmy do potężnego wyłomu na froncie bitwy, której stawką jest stworzenie europejskiego, federalnego superpaństwa. I to wszystko za 36 mld. Euro, których finalnie, mimo kapitulacji, wcale nie musimy dostać – bo to Bruksela ma dziś wszystkie karty w ręku i nie zawaha się ich użyć. (…) Godząc się na podyktowane nam „kamienie milowe”, w istocie zgodziliśmy się na brukselskie zwierzchnictwo i nadzór nad sferą, która powinna pozostawać a wyłącznej kompetencji państwa.” Dziś, po dwóch miesiącach… kasy nie ma – i nie będzie, by zacytować klasyka.

„WG” nr 31 w art. „ Jak dość to dość”, Piotr Lewandowski pisze: „Prof. Zdzisław Krasnodębski w rozmowie z wPolityce.pl wyznał: „Niestety przestałem rozumieć politykę polskiego rządu”- odnosząc się do naszej zgody na „dobrowolną” unijną redukcję zużycia gazu o 15%, która w każdej chwili może zostać zmieniona decyzją KE na redukcję przymusową.” (…) „Znamienny jest tu apel prof. Krystyny Pawłowicz, która, odnosząc się do słów Jarosława Kaczyńskiego, napisała na Twitterze: „Skoro >DOŚĆ>, to niech już będzie naprawdę DOŚĆ! Są granice upokarzania Polaków i Polski przez tych z UE, jawnie dążących do OBALENIA polskich władz.(…) Nadszedł już czas, by tłumaczyć polskiemu społeczeństwu realną sytuację zw. z członkostwem PL w UE. PRAWDĘ o zyskach i SZKODACH dla naszych interesów. SKUTKI ataków i szantaży na niepodległość PL. Niech władze głośno mówią PRAWDĘ o UE, której celem jest obalenie demokratycznych władz. (…) Polityczne bankructwo. Generalnie, z powyższego wyłania się przygnębiający obraz politycznego bankructwa. Dlatego w pełni podpisuję się pod cytowanym tu apelem Prof. K. Pawłowicz – zwłaszcza z koniecznością rozpoczęcia kampanii społecznej tłumaczącej szkody i zagrożenia związane z członkostwem w UE w jej obecnym kształcie. Obawiam się jednak, iż będzie to głos wołającego na puszczy – a to z tego względu, że Kaczyński z Morawieckim panicznie boją się wzrostu antyunijnych nastrojów w społeczeństwie. Nie wyobrażają sobie Polski poza UE i przerażeniem napawa ich wizja uwolnienia z butelki dżinna polexitu. (…) Niezbędnym warunkiem jest usunięcie bankruta Morawieckiego wraz z jego skompromitowaną kamarylą.”

Wraca próba ponownego straszenia covidem. Dr Robert Kościelny w „WG” nr 30, w art. „Pozbawić władzy i ukarać zbrodniarzy:, pisze: „Głównym celem „plandemii” Covid jest doprowadzenie do „kontrolowanego zniszczenia naszego systemu politycznego i gospodarczego”, aby stworzyć całkowicie niedemokratyczny, dystopijny Nowy Porządek Świata, w którym ci na szczycie zachowają swoją władzę i bogactwo, podczas gdy reszta ludzkości zostaje zredukowana do pozycji chłopów pańszczyźnianych. „Obawiam się, że globalny establishment zintensyfikuje swoją tyranię, ponieważ jest przerażony, że my, zdecydowana większość, powstaniemy przeciwko nim, mikroskopijnej mniejszości”, pisze Brodie. Obudź się, zanim będzie za późno!” Panika żywi się strachem, a tą manipulacją chętnie posłużyły się totalitarne systemy nie pomijając naszego. Bo weźmy np. takiego premiera..”WG” nr 30, Piotr Lewandowski pisze: „W imię doraźnego PR-u, Morawiecki wyszedł przed szereg, wprowadzając embargo na rosyjski węgiel, zanim wprowadziła go reszta Unii (w całej UE zacznie obowiązywać dopiero od 10 sierpnia) – i doskonale wiedząc, że może go zabraknąć. (…) Morawiecki jako premier odpowiedzialny jest za wplątanie Polski w kowidowe szaleństwo. Błędem była polityka lockdownów uderzających w naszą gospodarkę. To ona wymusiła wpompowanie w krótkim czasie w rynek niemal 300 mld zł, co dziś odbija się nam inflacją wyższą, niż wynikałoby ze światowych trendów. O… 200 tys. nadmiarowych zgonów…już nie wspomnę!”

Dorzucę jeszcze i to (warto przeczytać całość) z „WG” nr 29; „Ujawniamy, O co chodziło w „pandemii?”, pisze dr Robert Kościelny: „W 2020 r. bogactwo ok. 2200 miliarderów na naszej planecie wzrosło o 1,9 biliona dolarów, co jest wzrostem bez precedensu w historii. Wszystko to dzięki patogenowi tak zabójczemu, że wg oficjalnych danych <tylko> 99,8% zarażonych przeżywa, większość z nich bez żadnych objawów.” To wszystko powoduje narastający lęk w społeczeństwie. Coraz mniej ufamy politykierom i temu niby „bogobojnemu pisowi”. Oby to nie przełożyło się na… BOJKOT przyszłorocznych wyborów, bo wtedy to już sami sobie założymy stryczek!

Pisowcy nawet sobie pewnie nie uświadamiają, jak powiększają ten… grzech społeczny, który zniszczy każdy naród. Lęk wynika z grzechu. Z „Orędzi na czasy ostateczne…”nr 32: „Człowiek zamiast umacniać się nadzieją w Bogu, buduje zwoje złudne szczęście na sobie i w świecie materii, gromadząc, gromadząc i gromadząc bez końca. (…) to próby tłumienia lęku przez konsumpcję – współczesne lekarstwo na wszystko. I tak człowiek przerażony je bez opamiętania, upija się alkoholem, napełnia się lekami i narkotykami, aby choć na chwilę poczuć się bezpiecznie.(…) Inni boją się tak bardzo, że próbują ukoić swój lęk przez poddanie się swojej cielesności i uleganie wszelkim zachciankom zmysłowym. Prowadzi to do wynaturzeń i utraty własnej godności, a w konsekwencji poczucia bezsensu istnienia i samobójstwa. Ucieczka od podejmowania zwyczajnych obowiązków w rozrywkę, w tym przede wszystkim w oglądanie telewizji, filmów, we wszelkiego rodzaju gry i zabawy ma już we współczesnym świecie charakter chorobowy, polegający na niepodejmowaniu szeregu zwykłych ludzkich czynności należących do ludzkiego życia, takich jak nauka, praca, sprzątanie, utrzymywanie stosunków społecznych czy rodzinnych, nie mówiąc o założeniu własnej rodziny i realizowaniu celów społecznych.

Można by jeszcze długo, ale… co zawsze podkreślam – nie wolno być biernym! Czytasz, starasz się zrozumieć, a czy…chcesz dobra innych, czy wyślesz mu ten felieton, namiar na ten Blog? Oprócz modlitwy, tak się zaczyna uświadamianie i…jakaś forma pomocy wzajemnej i budowanie – Dobra Wspólnego.

Grzegorz Braun OSTRO o uchodźcach z Ukrainy. POLSKA TEGO NIE UNIESIE!

Aleksander Szymczak

ps. OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach katolickich.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??

Jedna myśl na temat “DŻUMA CZY CHOLERA ?

  1. Dla otuchy (z internetu): Fwd: „Podziwiam niezaszczepionych za wytrzymanie największej presji jaką kiedykolwiek widziałem w życiu. Presji ze strony partnerów, rodziny, dzieci, przyjaciół, kolegów i lekarzy. Ludzie którzy byli zdolni do takiej odwagi i zdolności krytycznego myślenia są niewątpliwie najlepsi z ludzkości. Są to ludzie w każdym wieku, na każdym etapie edukacji, w każdym stanie i w każdej wyobraźni. Są szczególnego rodzaju, to żołnierze, których każda armia światła chciałaby mieć w swoich szeregach. To rodzice jakich każde dziecko chciałoby mieć i dzieci o których marzy każdy rodzic. To istoty ponadprzeciętne w społeczeństwie, to rodzaj ludzi, którzy budowali wszystkie kultury i podbijali świat. Oni są obok Ciebie, wyglądają tak samo, ale są inni. Oni są bohaterami. Oni robili to, czego inni nie mogli, byli drzewem które wytrzymało huragan, tsunami obelg, dyskryminacji i wykluczenia społecznego. Byli niedopuszczani do rodzinnych stołów tracili pracę, kariery, nie mieli pieniędzy ale trwali. Oni doświadczyli niezmiernej dyskryminacji, donosów, zdrady i upokorzenia … ale trwali. Nigdy wcześniej nie widziałem takiego „castingu” a teraz wiem kto jest najlepszy na tej ziemi. To kobiety, mężczyźni, starzy, młodzi, bogaci i biedni, wszystkich ras i religii. To są nieszczepieni, ludzie wybrani z niewidzialnej arki, jedyni którzy zdołali się oprzeć gdy wszystko się waliło. Oni zdali niewyobrażalny test, którego nie wytrzymało wielu najtwardszych. Oni są zrobieni z materiału najlepszych ludzi którzy kiedykolwiek żyli. Ludzie ci świecą w ciemnościach.”
    Przejdziemy przez to wszystko zwycięsko!!!!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.