ODWAŻ SIĘ BYĆ MĄDRYM

Budowa Polin postępuje. Z pewnością o tym nie dowiesz się z TVPropaganda czy innych „głównego nurtu”. Tam, jak za Gierka, są tylko same sukcesy partii rządzącej, jest „wciskanie” w umysły, że… obiecaliśmy i dotrzymujemy. Nie pokazuje się tego co pod stołem, za plecami Suwerena! Ta wiedza jest natomiast dostępna badaczom całościowej działalności „rządzicieli”. Cytując tu klasyka Grzegorza Brauna, – Polską rządzą mafie, służby i loże. Wówczas można zrozumieć aktorów udających rząd.

Zobaczmy schemat: powstaje nowa partia – mocą tych czy innych służb. Kilka razy powtórzą o niej w „telawizjach” wszelkich i… sondaże. Służby, mające wpływy wśród tych trzymających „sondaże”, z mety dają poparcie rzędu 10%. Rozumiecie? Naród nic nie wie o nowym tworze, a tu raptem „poparcie kilkunastu procent”! Tak było z partią „Wiosna” Biedronia i na szczęście, ten biedak przyznał, że fundusze na „rozkwit” dostał z Niemiec! Nie patrząc na dominujący duopol POPIS, łatwo już wychwycimy te sztuczne twory, meteory jednej, ew. dwóch kadencji. Służby nasze i obce wiedzą jednak co robią. Cel jest podstawowy: nie może powstać autentyczna siła polityczna Narodu Polskiego! Będą nas karmić a to „utraconym głosem”, a to „ruskimi agentami”, czy „faszystami” itd. Nie będą z oczywistych powodów pokazywać w swoich zawłaszczonych polskojęzycznych „telawizjach”. Źle i fałszywie poinformowane wtedy społeczeństwo, wybiera wciąż tych samych – z „pookrągłowego stołu”. System rośnie a Suweren (celowo skłócany), nie może stworzyć swojej siły politycznej. Częściowo po „okrągłej zmowie elyt”, pro-polski był tylko LPR. Skończył jak wiemy, bo monopol rządzący, nie może mieć przystawek patrzących im na ręce. Dziś jest próba stworzenia takiej siły pod nazwą „Konfederacja”. Niedawno została zarejestrowana jako partia. Na razie ma to być taki – twór techniczny, pod którym zbiorą się wszelkie pro-polskie, małe ugrupowania. Czy służby tego nie zablokują? Pytanie retoryczne: Dlaczego PISie tak walczysz z „Konfederacją” – twoim ew. przyszłym koalicjantem?? Wiosną widzieliśmy jak została potraktowana „Konfederacja”, gdzie przez noc – ulotniło się ¼ głosów!

Nie lubię dwulicowców czy trzylicowców. Nie lubię takich, co myślą inaczej, mówią inaczej i robią inaczej. PO zdobyło władzę bo obiecało wprowadzić JOW, czyli każdy mógłby startować do Parlamentu.. Obiecanki… PIS obiecywał, że nie wpuści tu żadnego „nachodźcy”, a oficjalne dane z 2015-2017r. mówią, że przyjęli ponad 10 tys.! Pamiętacie jak w TVPis, min. Brudziński pokazywał nawet dwie figi, że tyle dostaną środowiska „przemysłu holokaustu”? Chodziło o Ustawę 447 Just. Mocnym echem w świecie odbił się marsz (maj br) środowisk patriotycznych  przeciw tej ustawie. PIS musiał jakoś się odnieść, no i pokazał – dwie figi. I co dalej? MAMY  PRAWO  DO  PRAWDY!

15 maja w Sejmie odbyła się mała awantura, odn. wprowadzenia ustawy anty – 447. Poseł R. Winnicki krzyczał, gdy marsz. Kuchciński wyłączył mu mikrofon na mównicy, że „ Chcecie sprzedać Żydom Polskę”? A T. Rzymkowski (wówczas jeszcze w Kukiz’15, dziś już w PIS!) krzyczał: „To już nie Sejm, to – Knesejm”! Czy dowiedzieliście się cokolwiek z TVPis o wydarzeniach w Sejmie 19 lipca 2019r. – w roli głównej z PIS? Nie? Oczywiście, bo ta tuba podaje tylko sukcesy. Otóż 19 lipca, na 84 posiedzeniu Sejmu RP w głosowaniu nr 12 o 10:43, była głosowana Ustawa (druk 3448), wniesiona przez Kukiz’15 o – „Ochronie własności RP przed roszczeniami dot. mienia bezdziedzicznego”. Czyli anty-447. Przeżyliśmy szok! Za tą Ustawą chroniącą Polskę przed gangami międzynarodowymi (chcą wyłudzić już ponad 300 mld $!), głosowało tylko… 49 posłów!! Przeciw było 234, czyli prawie cały PIS!! Oto spadły maski! Panie Brudziński, dla kogo były te dwie figi? Podajmy nazwiska tych „bohaterów” – choćby nam najbliższe. Nie chcieli tej Ustawy „nasi” posłowie: K. Gwiazdowski, A. Andruszkiewicz. Nie chcieli np. min. D. Piontkowski, L. Kołakowski, J. Zieliński, J. Żalek, B. Krynicka czy M. Baszko. Czym to uzasadnić? Może tym, że jest w Sejmie Polsko-Izraelska grupa parlamentarna, do której należą m. in.: L. Kołakowski, B. Krynicka, D. Piontkowski czy J. Żalek.

Za takie głosowania przeciw oczywistym interesom Polski, oni już nigdy nie powinni zasiadać na – żadnych stołkach!  Ale cóż, ogłupiony medialnie Naród Polski… został kupiony za te 300, 500, 700 plus. Tu wszak nie chodziło o dobro społeczeństwa, ale o kupienie głosów. Cieszę się natomiast z tego, że wielu (zwłaszcza rodziny wielodzietne) udało się przez  to odbić od dna.  Bo  czyż nie warto „zainwestować” te kilkadziesiąt mld, by potem zgarnąć 300??  Trudno nie widzieć, że przy tak zmasowanej akcji odmóżdżania, te 3/5 głosów nie zdobędzie POPIS. Wszak bardziej dla nas liczy się to co w portfelu, niż przyszłe dobro Ojczyzny! PIS przebąkuje byśmy dali im większość konstytucyjną. Tego się boję najbardziej! Czy partia wisząca na nitce amerykańskiej będzie w stanie uchronić Polskę przed wielkimi zagrożeniami? Chwilowo „zamrozili prąd”, ale po wyborach….? Nie wierzę dwulicowcom, a najlepszym rozwiązaniem dla zdrowej demokracji, jest – konstruktywna opozycja w Sejmie. Nie ta „na niby” w postaci PO-KO, ale autentyczna. I tu widzę rolę dla „Konfederacji”.                                                            Bo nie chciałbym żyć w państwie rządzonym tylko przez jedną partię, bo jeszcze pamiętam… ten siermiężny socjalizm.

Aleksander  Szymczak

2 myśli na temat “ODWAŻ SIĘ BYĆ MĄDRYM

  1. Widzieliście Kukiza? Ależ chłop się zbłąźnił! Podobno „antysystemowiec” a dał d—y z psl. Toż to posmiewisko z normalnych ludzi! Sami widzicie ? musi słuchać oficera prowadzącego i tyle.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.