POLSKA NIE JEST WŁASNOŚCIĄ PISu !

To jedno ze stwierdzeń  A. Zandberga (lewica), po Expose premiera Morawieckiego. Mamy nowy – stary rząd PISu.  237 posłów było za, a przeciw 214! Czyli, trzeba zrobić wiele (po stronie tej socjalistycznej partii), by wszystko zostało po staremu! Głosowanie ujawniło, że ten rząd wisi na cienkim włosku i pewnie nie dotrwa do końca kadencji. Czemu tak myślę? Bo w tej chwili jest apogeum tego, co mogła zyskać tzw. „dobra zmiana” zwana dla niepoznaki „zjednoczoną prawicą”. Teraz zacznie się już tylko spadek. Czemu spadek, wszak znów tak wiele obiecują ( i częściowo wprowadzają)?  Bo te 8 mln głosujących na ten socjalizm to max w naszych realiach, a teraz w Sejmie będą bezlitośnie obnażani z ich hipokryzji. Pomimo tylu milionów, PIS nie zyskał więcej posłów niż miał, a do tego – utracił Senat! Jak widać 214 posłów, to potężna siła potrafiąca wywrócić ten pookrągłostołowy układ! I choć te cztery główne partie-loże, uczestniczyły w zmowie w Magdalence, to jest siła nie umaczana w szambie a istniejąca w Sejmie. Konfederację  – PIS już na początku potraktował „z buta” i nie dał v-ce marszałka Sejmu, to teraz będzie bezwzględnie punktowany i będzie obnażana hipokryzja tej pseudoprawicy.

Zaprawdę, trzeba trochę śledzić „rządzących”, by być szczególnie odpornym na „złotoustego premiera”, by nie dać się nabierać ponownie. Ta „budowa” – „Polskiego Państwa Dobrobytu”, wciąż potyka się o… prawdę rzeczywistości. W. Kosiniak-Kamysz z PSL (czemu on tak mi przypomina Gierka?), określił expose jako – koncert życzeń dla wszystkich, bo taki bez konkretów. Są dwie prawdy – kontynuował, jest „prawda przedwyborcza i … powyborcza”. Takie polityczne science fiction. Nie opierać polityki o dyrdymały. Z tej strony, B. Budka – premier pomylił izby i światy! A. Zandberg – rząd przez 4 lata miał zbudować 100 tys. mieszkań plus, a wyszło… 900! Wytknął PiS, że nie sięga do kieszeni wielkich korporacji międzynarodowych (boi się?)! Zapowiedział, że lewica będzie walczyć o leki za 5 zł, o obalenie patologii śmieciowego zatrudnienia. Polska, zamiast się rozwijać, jest tylko –  montownią dla wielkich koncernów, a sam premier, zrzucił maskę i ukazała się twarz – bankstera! Lewica natomiast chciałaby znacznie zwiększyć wydatki na chorą służbę zdrowia, zupełnie nie rozumiejąc, że trupa nie wskrzesza się w ten sposób! Jest – jeden prezes, jedno wyznanie i jedna … ideologia – twierdzi. Miało być 1 mln elektrycznych samochodów, a nie ma ani jednego. Banialuki o zrównoważonym budżecie – bo chcecie … okraść wnuki! R. Winnicki wytknął wiele kwestii, ale podkreślił bezprzykładne i jednostronne uzależnienie od USA i uległości wobec rewolucji obyczajowej z zachodu. Zaś G. Braun nazwał to wszystko – „grupą rekonstrukcji historycznej z sanacji”. https://www.youtube.com/watch?v=5dGZ-nROzJ4

Wobec takich głosów, PIS musi się mieć na baczności, bo gdy – nie daj Boże, padnie na nich plaga…  grypy, to…! Tym bardziej, że zaczął się odwrót od cichego przemilczania ich ostracyzmu na aborcję. Ukazał się komunikat przewodniczącego KEP, ks. Abp S. Gądeckiego. W końcu biskupi zajęli stanowisko! Pisze abp: „ Wyrażam jednocześnie moje rozczarowanie z powodu niedotrzymania jak dotąd obietnicy wyborczej złożonej kiedyś przez partię rządzącą o ochronie życia od poczęcia.” Dalej: „Ze smutkiem przyjęliśmy odmowę rozpatrzenia wniosku poselskiego odnoszącego się do kwestii konstytucyjności tzw. aborcji eugenicznej przez Trybunał Konstytucyjny”. Czyli, z jednej strony PIS głosi o ochronie rodziny, dzieci – a tu taki zawód! „Krew na Rękach”  pisze w artykule M. Bochenek w N. Dz. Nr 264 z 14 listopada. Nie rozpatrzenie przez 2 lata tej ustawy przez PIS (zamrażarka) powoduje, że średnio dokonuje się w Polsce – 3 zabójstwa dziennie!

Uzależnienie PIS od „możnych tego świata”, ich wasalność i klęczenie, napędza ich strach przed słusznym gniewem Narodu Polskiego. Można, jak widać, przez  „mendia”, ogłupić i zmanipulować nawet 8 mln ludzi, ale nie da się ukryć prawdy. Dla mnie testem wiarygodności PIS, było głosowanie w Sejmie w dniu 19 lipca 2019r. Uchwalenie Ustawy – anty 447 (vide – felieton z 3 sierpnia 2019r: „Odważ się być mądrym”). Przeciw tej ustawie glosował prawie cały PIS!!! Tragedia! W Sejmie znalazło się wówczas tylko… 49 propolskich posłów! Taka jest prawda i to jest faktyczny obraz „zjednoczonej prawicy”, w której, jak wiemy, premier J. Gowin (no przecież rodem z Platformy Obywatelskiej), chce się „położyć Rejtanem”, by na uczelniach była nauczana – ideologia gender!

Przed nami wybory prezydenckie i wcale nie myślę, że wygra „w cuglach” A. Duda, bo jeśli nie wykona woli Bożej 24 listopada br. odn.  Intronizacji  Jezusa na króla Polski na błoniach krakowskich, to…! Takie orędzie wysłała mu sama Matka Boża! Bo gdy ludzie nie mają Boga w sercach, to nie znają granicy między odpowiedzialnością a ignorancją i bezczelnością!

Aleksander  Szymczak

6 myśli na temat “POLSKA NIE JEST WŁASNOŚCIĄ PISu !

 1. Polsko Powstań! Czas się wypełnił! 24XI2019r. Wszyscy na krakowskie
  Błonia!

  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/11/20/polsko-powstan-czas-sie-wypelnil-24xi2019r-wszyscy-na-krakowskie-blonia/

  Polsko Powstań! Czas się wypełnił! 24XI2019r. Wszyscy na krakowskie
  Błonia!

  Bóg stawia Polakom ULTIMATUM – Boża Polska NEUTRALNA – lub Polska
  zgładzona! 24XI2019r. Wszyscy do Krakowa na Błonie!
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/11/19/bog-stawia-polakom-ultimatum-boza-polska-neutralna-lub-polska-zgladzona-24x2019r-wszyscy-do-krakowa-na-blonie/

  Bóg stawia Polakom ULTIMATUM – Boża Polska NEUTRALNA – lub Polska
  zgładzona! 24XI2019r. Wszyscy do Krakowa na Błonie!
  http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/wolna-elekcja-krakow-24xi2019

  Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski, list od Pana Jezusa z wczoraj

  Bardzo pilne i bardzo ważne, przesyłajcie komu się da.

  Polubienie

 2. Oczywiście, ze nie jest i nie moze być jakiejkolwiek trupie cyrkowej z Wiejskiej, bo tak praktycznie nie ma tam polaków i patriotów! Jesli już, to Polska albo będzie Chrystusowa, albo jej wcale nie będzie. Teraz to ostatnie już osiąga swoje apogeum. Nie ma Intronizacji – nie ma …”polski”??
  Niech nas Matka Boża ma w swej opiece, bo te pseudoelity niby polskie, juz ten kraj……pogrązyły. A my ich wybraliśmy!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 3. SZANOWNI CZYTELNICY, dziś, po roku istnienia tego niezależnego Bloga, liczba wejść przekroczyła 5 tysięcy! Dużo to czy mało? Tak czy tak, dziękuję wszystkim, którym są cenne wartości przedstawiane w felietonach. Staram się, by średnio co tydzień był jakiś nowy tekst. Ten wymiar naszej komunikacji byłby pełniejszy, gdybyście zechcieli pisać komentarze! Chętnie „błysnąłbym” swoją wiedzą. Dziękuję. Ten Blog ma służyć naszemu rozwojowi, ma być przeciwieństwem tego bełkotu medialnego którym jesteśmy otoczeni, ma nas jednoczyć w dobru i przy naszej wierze. Aleksander K. Szymczak .

  Polubienie

 4. Jeśli to prawda że Duda podpisał ustawę o tym że bez opodatkowania firmy mogą wydobywać gaz łupkowy to jawna zdrada polskiej racji stanu , a co z wodami gruntowymi i zanieczyszczeniem ? nie ma żadnego tłumaczenia

  Polubienie

 5. Możemy sobie podziękować, ze już ponad pięć tys. wejść tutaj. Z komentarzami jednak faktycznie krucho. Nie bać sie dyskusji! Tu nie cenzurują! Tak napisane na wstępie. Duda-juda zrobił juz wiele złego. Ale tego nie wiedzą oglądacze telewizyjnej jedynki! Co zzłego, to robi się pod stołem a podobno wodociągi w Polsce też już są nie nasze a judy! My niewiele wiemy ze stronniczych mediów i dlatego nie potrafimy sie bronić, nie potrafimy wybrać – dobrze, a potem -tylko bieda! Gratuluję 5 tys. wejść ! Bo co polskie i prawe – niech się rozwija!

  Polubienie

 6. Promocja książki Wojciecha Sumlinskiego Powrót do Jedwabnego doprowadza do szału gminę żydowska w Warszawie, tak bardzo boją się prawdy, że to nie Polacy mordowali, tylko Niemcy. Nagonka i naciski spowodowały że cztery kolejne miejsca odmówiły sali na tę promocje, kuria warszawska się ugiela pod naciskiem gminy żydowskiej, czy to Polska czy już polin, Gross i inni zbudowali na tym antypolska narrację, antypolonizm to oficjalna linia izraela, 447 na dniach ma wybuchnąć, Sumlinski psuje im geszeft, PiS to tylko figuranci obcych, wrogich Polsce państw, jak np izrael

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.