DOBIEGAMY KOŃCA?

Swoją sieć na całą ludzkość zarzucił szatan. Czym to skutkuje? Ano tym, że patrzysz a jakbyś był ślepy, słyszysz a jakbyś był głuchy, czujesz prawdę a jej nie przyjmujesz. Prawda często jest trudna a kłamstwo słodkie. Usłużne i sprzedajne „mendia”, tę krzykliwą narrację kłamstwa, sączą w nasze dusze. Nawet się nie spostrzegamy, gdy przestajemy odróżniać prawdę od kłamstwa, dobra od zła. Przestajemy się kierować rozumem i wolną wolą a ulegamy ideologiom. To przenosi się na nasze postawy, wybory, głosowania i wybieramy często jak ćwierćinteligenci. Koniec będzie tragiczny, upadek wartości, utrata wolności, utrata Ojczyzny i… „robota za miskę ryżu”!

Skoro więc nie potrafimy sami się rządzić i godnie żyć, zrobią to za nas „właściciele Polin”. Tak dużo już utraciliśmy, głosując wg woli mediów, wybierając do rządzenia, raczej do „zarządzania” tą resztówką Polski, pookrągłostołowe sprzedajne pseudo „elyty”. Wiecie czym różnią się – wytwory (polityczne) służb, WSI i miast, bo jeszcze „gęby nie otworzyły”, a już w zakłamanych „sondażach” mają po kilkanaście procent! Za to – jedyne wolne od umaczania w „kanciastym stole”, ugrupowanie Konfederację, chcieli zniszczyć i obarczyć odpowiedzialnością za zadymy na Marszu Niepodległości 2020. To już klasyka, złodziej krzyczy łapać złodzieja! Zaraz poleciały „prawdziwe sondaże” na nieco ponad 2 % ! Na szczęście nie jest tak źle i poparcie stale rośnie, co jest kością w gardle sitwom politycznym w Polsce.

Idący drogą prawdy, ufając i wierząc w Boga, potrafią jeszcze odróżniać dobro od zła. Prawda przebija się, rozumieją treści i są odporni na manipulację. Świat dziś wymaga nie strachu (psychoza plandemii), nie „wyszczepienia”, ale – odnowy sumień! To może sprawić tylko Bóg i ten czas nadchodzi. Coraz więcej bowiem jest przekazów z Nieba o nadchodzącej interwencji. Cieszą się katolicy, bo widzą kres gehenny…. Kilka przykładów:

 Z Internetu:   „ Ludzkość na całym świecie zahipnotyzowana przez przekazy medialne jest w fatalnym stanie. Gdyby urządzić ogólnoświatowe referendum na poszczególne tematy związane z moralnością, wiarą, życiem nadprzyrodzonym to wszystkie byłyby przegrane. Wydaje się, że doszliśmy do samozagłady. Jednak po hipnozie nastąpi przebudzenie, po hipnozie, której zło dokonało za pośrednictwem mediów. Czas przebudzenia będzie krótki ale potężny, narzucony przez Boga, który nawet bardziej niż koronawirus zatrzyma cały świat i sprawi, że ludzkość zacznie patrzeć na siebie, swoje grzechy i święte znaki, które potwierdzą, że Jezus Chrystus jest prawdziwym Bogiem. A chrześcijaństwo i Kościół katolicki są jedyną prawdziwą wiarą, który wielbi Boga objawionego i takiego jakim jest. To będzie ostatnia szansa człowieka, ponieważ wszyscy zdecydujemy w tym czasie do kogo należymy.  (…) Ale Bóg się o nas zatroszczy. Kiedy zdecydujemy się na Boga, będziemy wiedzieć, co robić. A reszta będzie oznaczona znakiem bestii.

Znajdą się także księża, którzy również wybiorą Boga, zamiast  dzisiejszego dziedzictwa teologicznego  i  posłuszeństwa  odstępczemu kościołowi Ekumenicznemu, który będzie siostrzanie zjednoczony ze wszystkimi fałszywymi religiami w pracy na rzecz pokoju, braterstwa i komunii. Tylko oni odprawią  Eucharystię i udzielą sakramentów. Inni ulegną „teologicznym” ideom fałszywych proroków, których głos jest dobrze słyszalny w Kościele i poza nim, co doprowadzi ich do celu ich „teologii” = ideologii – oddawania czci synowi bezprawia. Przygotowania trwały już od jakiegoś czasu. Ale wciąż możemy wstać. Później będzie za późno.”

Trevignano Romano, 28 listopada 2020 r
„Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Jak pięknie jest widzieć klęczące moje dzieci, do tej pory rzadko widzę serca ludzi niesione miłością do Mnie i do mojego Syna Jezusa. Moje drogie dzieci, już widzę podziały, które zostaną stworzone w wierności Bogu. Moje dzieci, Jestem tutaj, aby przynosić miłość i odwagę oraz chronić Cię w każdej chwili. W tym czasie ci, którzy będą wierni, zobaczą podwojenie łask, aby mogli zrozumieć miłosierdzie Boże, jakie jest wielkie. Moje dzieci, wkrótce zostaniecie przyłapani na Ostrzeżeniu, więc przygotujcie się na nieoczekiwane nadejście. Moje drogie dzieci, pamiętajcie, że Prawda jest słowem Bożym i nie może być mistyfikowana, a oto człowiek pozwolił sobie czynić to, co nie jest miłe Bogu. Dzieci, pamiętajcie o słowach Jezusa: „albo ze mną lub przeciwko mnie ”. Bądź z nim, a będziesz miał radość i spokój nawet wtedy, gdy wokół ciebie zapadnie ciemność. Teraz daję wam moje macierzyńskie błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen”

Carbonia 28.11.2020
„Wkrótce usłyszysz dźwięk trąby, która wezwie moje dzieci na zgromadzenie.
Głos Boga jest na świecie, ale świat go nie słucha!
Ta Ludzkość żyje w grzechu, coraz bardziej słabnie. Moje wezwanie to zbawienie, z miłością wzywam człowieka do nawrócenia, do porzucenia tego zepsutego świata i ponownego odkrycia drogi, która prowadzi do Ojca, do Boga Stwórcy.
W tym czasie jestem bliżej was, dzieci, widzę waszą słabość, nie zostawię was w rękach piekielnego wroga, wejdę do każdego serca i dam się poznać jako jedyny i prawdziwy Bóg! Rozmnożę swe łaski, wyrwę moje dzieci z rąk szatana.
Uważajcie, ludzie, słuchajcie mojego głosu, nawracajcie się! Wolisz życie od śmierci. Nie mieszaj się do Złego, obudź się! (…)  jesteście teraz na końcu podróży, jesteście na ostatniej stacji, pociąg, który teraz przejedzie, będzie szybki: … mogą go tylko wziąć tym, którzy zredukowali ciężar swoich grzechów, dlatego prawdę mówiąc, mówię wam, abyście uważali i szybko zmniejszyli ciężar, aby nie było przeszkód. Nie karzcie się na Ziemi, gdzie znajdziecie się w wielkim ucisku. Bóg interweniuje teraz, aby zabrać swoich i umieścić ich w bezpiecznym miejscu, chcesz być wśród nich.
Teraz na twojej planecie morza się poruszą, wulkany będą pluć ogniem, Ziemia zostanie wstrząśnięta jak obrus, aby nie pozostały w niej okruchy zła.
Jestem rozczarowany postępowaniem tej niewiernej i przewrotnej ludzkości, która szuka tylko żądzy i władzy. Nadszedł czas, aby wybrać, po której stronie stanąć, ludzie: czy z Jezusem, czy z szatanem … wybór należy do was.  (…) To początek udręki dla ludzi przeklętych przez szatana, dla wszystkich, którzy zdecydowali się pójść za nim, wyrzekając się Mnie, Boga Miłości.
Wkrótce usłyszysz dźwięk trąby, która wezwie moje dzieci na zgromadzenie.
Oto jestem dla was, moje dzieci, wasz Bóg nadchodzi, aby was zbawić.  Miserum est!”

    Przy okazji, w zakładce Forum, G. Braun tłumaczy, gdzie był szwindel w ustawie popierającej veto Polski dla UE. Nie wolno więc było legitymizować a tym samym brać odpowiedzialność za ten „myk” legislacyjny, choć veto Polski być powinno. Za głosował cały PIS plus piątka „kukizowców” , która jak widać już zmienia swego pana (i liczy na coś)!

I, teraz zawsze będzie na końcu – Znaleźć, rozliczyć i osądzić sprawców strzelania do Polaków na Marszu Niepodległości 2020! 

Aleksander Szymczak

PS. Dziambor, Sośnierz, Winnicki ostro: Banda Czworga sprzedaje Polskę w ręce UE! \\ KORWiN TV        https://www.youtube.com/watch?v=xKET_KrIIK0

3 myśli na temat “DOBIEGAMY KOŃCA?

 1. 13 listopada w ratuszu kanadyjskiego miasta Edmonton (prowincja Alberta) odbyło się formalne spotkanie w sprawie przedłużenia regulaminu obowiązkowego zasłaniania nosa i ust, który obowiązuje w mieście do grudnia. Niespodziewanie do telekonferencji dołączył dr Roger Hodkinson, który telefonicznie połączył się z zebranymi ostro krytykując obostrzenia i panikę związaną z wirusem SarsCov-2.

  Dr Hodkinson to absolwent Uniwersytetu w Cambridge, przewodniczący komitetu Koledżu Królewskiego Lekarzy and Chirurgów w Ottawie, dyrektor generalny dużego prywatnego laboratorium medycznego w Edmonton oraz prezes amerykańskiej firmy zajmującej się biotechnologią medyczną i sprzedającą testy na Covid-19 z siedzibą w stanie Karolina Północna.

  „(…)Moja narracja będzie odmienna, ale nie myślcie od razu, że jestem szarlatanem(…). Sedno sprawy jest takie, że jest to całkowicie nieuzasadniona histeria napędzana przez media i polityków. To oburzające, mamy do czynienia z największa mistyfikacją w historii, jaką popełniono na nieświadomej niczego ludności. Absolutnie nic nie można zrobić, aby powstrzymać tego wirusa oprócz ochrony starszych, bardziej osłabionych osób. To nic innego jak ciężki sezon grypowy. To nie jest Ebola ani SARS [wirus wykryty w 2003 roku-red.]. To polityka bawiąca się medycynę i jest to bardzo niebezpieczna gra. Nie dzieje się nic innego w porównaniu z poprzednim rokiem, gdzie w przypadku kiedy poczuliśmy się źle zostawaliśmy w domu, piliśmy rosół, nie szliśmy w odwiedziny do babci i sami decydowaliśmy, kiedy wracamy do pracy. Nie potrzebowaliśmy nikogo, kto by nam na to zezwolił”.

  “Maseczki są zupełnie bezużyteczne. Nie ma żadnych dowodów na to, że one w ogóle pomagają. Maski z papieru i tkaniny to po prostu afiszowanie się, przez większość czasu nie są nawet poprawnie noszone. To absurdalne oglądać tych nieszczęsnych, niedouczonych ludzi chodzących wokoło jak lemingi, podstosowujących się i zakładających maski na twarz. Dystans społeczny również jest bezużyteczny, ponieważ Covid jest przenoszony przez aerozole, które lecą nawet 30 metrów zanim opadną na ziemię. Zamknięcie wszystkiego też ma straszne konsekwencje, to powinno być otwarte natychmiast, tak jak to uwzględniono w Deklaracji z Great Barrington, która była w obiegu już przed tym spotkaniem”.

  “Teraz słowo o testach. Chcę podkreślić, że zajmuję się biznesem związanym z testowaniem na Covid. Całe to testowanie powinno być wstrzymane, dopóki ktoś nie trafi do szpitala mając problemy z układem oddechowym. To co powinno być zrobione, to ochrona osób słabszych. Tym w domach opieki należy dawać od 3000 do 5000 IU [75mg-125mg] witaminy D każdego dnia, co radykalnie zmniejsza ryzyko zakażenia. Przypominam wam wszystkim, że bazując na statystykach z całej prowincji [Alberty], prawdopodobieństwo śmierci w grupie wiekowej poniżej 65 roku życia to 1 na 300 tysięcy. Musicie to pojąć!”.

  “Skala reakcji jaka została podjęta bez żadnych dowodów, jest całkowicie absurdalna, to konsekwencje działania w sposób, który proponujecie. Te wszystkie samobójstwa, zamykanie biznesów, pogrzeby, wesela i tak dalej. To jest po prostu oburzające! To jest kolejna cięższa grypa i należy się z tym pogodzić. Pozwólcie ludziom decydować, wy powinniście być z dala od spraw medycznych. Podążacie za Urzędnikiem ds. Zdrowia i jesteście omamieni. Jestem oburzony, że to osiągnęło taki poziom. To wszystko powinno się skończyć już jutro. Dziękuję bardzo” – zakończył dr Hodkinson.

  https://www.bibula.com/?p=120764

  Polubienie

 2. Darek said: 1 grudnia 2020 @ 13:32

  … Mały Sąd, to Oświetlenie Sumień, to wielka, ogromna Łaska Boża, którą otrzyma każdy żyjący na ziemi człowiek. Moc Boża obezwładni wszelkie upadłe Anioły, te na ten czas wszystkie, co do jednego powrócą do piekła. Bóg dał, abym to Ja wraz z Chórami Anielskimi mogła dokonać, dopilnować, aby się to stało. W czasie uwolnienia waszych dusz od obecności demonów, pomogę wszystkim, którzy będą chcieli na dobre powrócić do Boga.

  Obecnie wprowadza się wiele negatywnych zmian do liturgii Kościoła Świętego. Falę tych złych zmian zatrzyma Oświetlenie sumień, Światłem Bożej Sprawiedliwości. Wówczas ujrzycie całą prawdę, zwłaszcza ujrzą ją decydenci, a to przyczyni się do ich prawdziwego nawrócenia. To wydarzenie nawróci w Polsce wszystkich polskich kapłanów i biskupów, oni przejrzą na oczy dość szybko, dokonają niezbędnych zmian w Polskim Kościele, a także odbędzie się pełna, uroczysta Intronizacja Mojego Jezusa na króla Korony Polskiej.

  Oświetlenie sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości pozwoli ujrzeć prawdę wszystkim polskim politykom, którzy od tej pory będą chcieli wypełnić każdą, nawet najdrobniejszą Wolę Bożą. Gdy czas blokady demonów się zakończy, powrócą z wściekłością na ziemię. Będą pracować pilnie nad każdym człowiekiem, aby ponownie was oszukać, omamić. Wielu z was powróci do nich zapominając o wszelkich dobrodziejstwach wyświadczonych wam przez Stwórcę.

  Oświetlenie sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości spowoduje wielki szok w sercu duszy każdego człowieka. Ja pomogę przetrwać wam ten czas, a także pomogę podjąć właściwe decyzje każdemu człowiekowi, a zwłaszcza wszystkim Bożym Niewolnikom. Po tym fakcie będzie wam się o wiele lepiej żyło i funkcjonowało.

  Powrót do Łaski Bożej ponownie zapełni świątynie, zniknie potrzeba zmiany liturgii na złą, bo otworzą się oczy tych, którzy o tym decydują. Znając całą prawdę, kapłani i biskupi przywrócą dość szybko Tabernakulum na właściwe, centralne miejsce, a Najświętsza Ofiara Mszy Świętej będzie od tej pory odprawiana tyłem do ludzi, a przodem do Tabernakulum.

  Oszukani przez szatana ci, którzy mieli się za wielkich proroków, odwrócą się od zła, które czynią, naprawią zło i błędy, zaczną za nie odpowiednio pokutować. Po swoim powrocie, demon ponownie zacznie ogłupiać ludzi, używać względem nich swojej demonicznej hipnozy i znieczulenia. Jednak wielu ponownie stanie po stronie szatana, a cały świat ludzi, podzieli się na dwa obozy, ludzi Boga i ludzi szatana. W tym czasie rozpocznie się walka, a wszystkie pisma i proroctwa będą wypełniać się na waszych oczach. Tak bardzo pragnę, abyście pozostali wierni Bogu i Mnie, słuchali Bożych natchnień i wypełniali wszystko, a osiągniecie pełnię zbawienia. …

  https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2020.htm

  Polubienie

 3. hallinna said: 4 grudnia 2020 @ 10:03

  Na YT pokazał się filmik
  PILNE! .NOWE SZOKUJĄCE INFO ws WYBORÓW W USA ?
  WOJSKO PROSI TRUMPA O STAN WYJĄTKOWY I NOWE WYBORY ?

  Podobno ostatnio skręcił nogę Bil GATES , oraz konkurent Trumpa .
  Chodzą pogłoski, że to jest wynik nałożenia im obroży inwigilacyjnej , która uniemożliwia im wyjechanie i ukrycie się , bo mają się stawić przed sądem na rozprawę jako oskarżeni …..
  Jeżeli to prawda , to należy przyznać, że robi się ciekawie .

  W roku działania Bożej Sprawiedliwości na Ziemi , prawda wychodzi na wierzch …
  Szczęśliwy ten kto przestrzegał DEKALOGU .Bo napisał swoim życiem historię, która będzie oceniana przez Bożą Sprawiedliwość jako pozytywne .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.