TEST NA POLSKOŚĆ

Nie chodzi o wirusa, ale o zniewolenie ludzi ! Bestia żywi się strachem, więc ile TVPis (i inni) zasieje w nas strachu, tym łatwiej pójdzie rozprawa z ludźmi. Naiwność może być cechą młodości, ale nie ludzi dojrzałych. Im więcej strachu, tym łatwiej damy się …zaszczepić, a o to tu chodzi. Przesadzam, spiskowa teoria…? Zobaczymy, czas pokaże. W Indiach były próby szczepienia, ale ludzie się nie dali, wzięli za kije…. U nas… tu wybito w Polakach instynkt samozachowawczy, jesteśmy bierni, zastraszeni, łatwowierni a telewizor jest wyrocznią! Szczepionkę (B. Gatesa) przyjmiemy jako wyzwolenie od strachu, wybawienie od „pandemii”. Ufam, że może choć części Narodu – uda się uchronić. Są i inne cele tej „planDemii”, ale o tym dowiemy się w czasie, gdy nasi zarządzający krajem przywiślańskim dostaną odpowiednie instrukcje.

Tylko w Polsce i tylko w marcu, 50 tys. firm zamknęło się. Ilość zarażonych, chorujących i zmarłych ma wirusa koronnego, jest liczbą manipulowaną. W różnych krajach różnie się liczy. Czy już ktoś umiera na,,, zawał, raka itd.? Na raka w Polsce umiera rocznie ok. 100 tys. osób! Tu jest tragedia a nie planowane „pandemie”! Na świecie w tym roku zmarło już 16 mln ludzi, a na „koronę” ok. 120 tys.! To też nie jest cała prawda, bo ta jest reglamentowana – w zależności co chce się osiągnąć w danym kraju. W „mendiach” głównego nurtu nie pokażą manipulacji na poziomie światowym. Raz pokazuje się rozgardiasz i niezwykły pośpiech w szpitalu i mówi się, że to we Włoszech, a raz te same obrazki, pokazują jakoby z USA ! Ludzie zaczynają się  interesować, widzą, że coś tu „śmierdzi”. Powoli narasta – ruch oporu (na razie w „cywilizowanych krajach”). Gdy pokazali, że w jednym ze szpitali w Anglii, jest taki natłok zarażonych, że nawet na korytarzu…., to jeden pojechał, nagrał i… nic się nie zgadzało. Wszystko kłamstwo! W szpitalu pustki! Widzieliście w „telawizji” sceny, gdzie leczyli… manekinów (dla celów propagandowych oczywiście)? Nie, to i nie zobaczycie. Pokazują na sali trumny… ale okazało się, że to te z 2013 roku, gdy nachodźcy utopili się! Gdy ludzie widzą takie rzeczy, to wcale nie dziwi, że zaczynają podejrzewać oszustwo!

Narodzie, zakładaj maseczki, bo „rząd” na was pluje! A nasze dusze niewolników mówią, nic to, to tylko deszcz! Kiedy śpiący Olbrzymie – powstaniesz?? Od dziś masz chodzić w masce, nie wolno ci wychodzić a to na cmentarz, a to do lasu (!), a to na ryby… Mandaty do 30 tys. zł ! W kościele do max 5 osób !! Biskupi – gdzie jesteście?? Z internetu: Haarhus​; „Otóż uświadomię Państwa, przepustowość maseczki to 100 qm wielkość wirusa 80 nm co daje ponad 1200 razy mniejszą objętość niż dziury w masce!!! Gratuluję idiotom, którzy uważają że maseczki chronią!!”  Co ci jeszcze trzeba Polaku – abyś się przebudził? Tresura postępuje.

W końcu Sejm zajął się 5-ma społecznymi projektami ustaw. Najważniejsze z nich to – ochrona życia ludzi od poczęcia do naturalnej śmierci  (stop aborcji) i ochrona od… kuriozalnych żądań Żydów za tzw. mienie bezspadkowe – anty 447. Niektóre z nich leżały po … kilka lat z „zamrażarce”! Teraz v-ce marszałek Terlecki mówi, że… to moralny obowiązek Izby! Kto oglądał to wie, że hipokryzja i pycha większości sejmowej (PIS), doszła tu do… Z jaką niekłamaną satysfakcją i uśmiechem na ustach, p. Terlecki wyłączał głos p. Bąkiewiczowi, gdy ten przedstawiał projekt – anty 447 ! 5 minut na tak ważną dla Polaków ustawę!  Głupio się bawisz PISie, a Naród to widzi!  Drugą ustawę antyaborcyjną przedstawiała z kolei p. Godek, i tak samo nie mogła dokończyć uzasadnienia, bo v-ce marszałek Gosiewska – wyłączyła mikrofon. Zresztą, gdy w dyskusji poseł G. Braun, zaczął mówić kilka gorzkich prawd w stronę lewactwa sejmowego – także został wyłączony! To już nie demokracja – to TOTALITARYZM ! A lewactwo a raczej sejmowe feministki, dały tu popis swojej głupoty. „Sejm zajmuje się hucpą (aborcja)” – krzyczała p. Nowicka. „Klika opętanych religią fundamentalistów” – skandowała p. Gasiuk -Pihowicz. „Zgoda na piekło kobiet” (realizujecie tu) – wykrzykiwała p. Pomaska. No tak, nie rozumieją, że właśnie reszta, chce je uchronić od tego – piekła. Ich światopogląd to – mój brzuch moja sprawa. Wierutna bzdura, bo Bóg nakazuje – nie zabijaj! To także sprawa społeczna, bo także społeczeństwo MA PRAWO  do tego dziecka! Głupota z butą jak widać chodzą parami! Ronald Reagan mówił: „Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się już urodzić”!

W kwestii – „anty 447”, p. Winnicki pytał się rządzących – czego się boicie? Chowacie się za retoryką, że roszczenia są bezzasadne, ale to tylko słowa. Tu trzeba ustawy sejmowej, by załatwić to formalnie. Wpływowe lobby żydowskie tupnęło, a wy…. wybieracie hańbę! Wygląda na to (po popołudniowych głosowaniach sejmowych 16.04),  że akurat tę ustawę PIS i cały system (POPISPSLSLD), może zamrozić… wszak głosami 259 – skierował do komisji sejmowej. Drugą ustawę – antyaborcyjną, może uchwalić! Głos z Internetu: „Zatem mamy już jasne – PO i Lewica zdrajcy stanu, PiS i PSL kombinują a Konfederacja jako jedyna broni polskiej racji stanu.” Kombinują… a sporo głosów mówi, że być może PIS to uchwali (naciski nie tylko Kościoła, ale i środowiska Radia Maryja), ale za cenę… poparcia p rezydenta belwederskiego na następną kadencję przez Kościół. Cóż, bez komentarza. Głosami 254 posłów, ta ustawa trafiła do komisji, a dziś Sejm ponowi obrady o…. 23 w nocy!

Ciąg dalszy… wyborów „majowych” trwa. Chaos się pogłębia. 26 marca, minął ustawowy termin zgłoszenia kandydata na prezydenta wraz z min. 100 tys. podpisów. Komitetów utworzonych (1 tys. podpisów) naliczono 35 ! PKW do dziś nie przedstawiło listy kandydatów z 100 tys. podpisów !! Nie wiemy jak będziemy głosować. Ale miłościwie nam panująca partia w d…e  ma nasze obawy, nasze zgorszenie wskutek takich idiotycznych zabiegów! Na silę chce mieć swego w Belwederze. Oby wam to nie dało – odwrotnego skutku, bo ludzie odrzucą was. Nie szanujecie…Suwerena, a ten może w końcu – przemówić!

Czas się zbliża i warto zacząć inaczej się zachowywać. Tu macie dobry wywiad: Vassula Ryden – SĄD, KTÓREGO NIKT NIE UNIKNIE. FAZY OCZYSZCZENIA DUCHOWEGO:  https://www.youtube.com/watch?v=huAqJIM97OY

Pokora, modlitwa, pokuta i nawrócenie – innej drogi nie ma (jeśli nie chcesz się potępić na wieki)! Masz wolną wolę, masz rozum – więc korzystaj, jak nigdy dotąd!

Aleksander  Szymczak

3 myśli na temat “TEST NA POLSKOŚĆ

  1. mundek923
    Niema żadnej pandemii. Ten wirus powoduje tylko ciężki kaszel i jest znany od 60 lat. Przyczyna śmierci tych, którzy zmarli są inne choroby i uwaga – szczepionki. Mówi o tym lekarka z USA Judy Moskovitz i inni uczciwi lekarze. Tą aferę nadmuchało WHO i psychopata Bill Gates. Służby i rząd juz wie o tym fakcie ale nadal gnębią Polaków i lepią mandaty. Ja nie wiem jak to w ogóle określić. To już jest faszyzm rodem z „wiejskiej”.

    Polubienie

  2. PiS PO jedno zło, nie zdali egzaminu na polskość, totalna pogardą patriotów, 5 minut na czytanie ustawy anty 447 czyli urojone roszczenia żydowskie to, terlecki, witek to pierwsze osoby na liście hanby, nikt już chyba nie ma żadnych złudzeń, musimy tego pilnować i nie pozwolić zdrajcom, żeby zamietli tak ważne sprawy pod dywan,

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.