MARSZ  NADZIEI – MN 2021

Po raz dwunasty z rzędu, przeszedł 11 listopada w Warszawie Marsz Niepodległości. Jak co roku – ponad 100 tys. patriotów z Polski i innych krajów świata. Las a raczej puszcza – flag biało czerwonych. I po raz pierwszy! – był to spokojny Marsz ludzi kochających swój kraj – Polskę. Jedenaście lat szykan, pałowania, prowokacji, bójek, strzelania do ludzi, a cel był jeden – wybić z głowy wszystkim patriotom jakichkolwiek manifestacji oddania Ojczyźnie! Wybić patriotyzm z duszy i serca, aby nikt już się nie upominał o wolną i niepodległą Ojczyznę!! Nie udało się tym wszystkim politykierom i masonom, bo Naród Polski jest jak lawa…! To bolało i nadal boli pewne środowiska lewackie, przekupne i zaprzańskie, które nie chcą wolej i niepodległej Polski (cel ich panów!). Przypomnijmy, bo przez  te lata, „rządziła” Polską – banda czworga. Chyba najbardziej dramatyczne sceny rozgrywały się za „rządów” PO-PSL. Nawet rok temu, już za „rządów” niby prawicy „bogobojnej” – PIS, rozegrały się na rondzie pod palmą – dantejskie sceny z milicją i ich zamaskowanymi przygłupami w roli głównej. Pisałem rok temu („Pacyfikacja Marszu Niepodległości 2020”): „RZĄD  POD  SĄD !  To nie tylko wykrzyczane jedno z haseł na marszach patriotów. Widzieliśmy co się działo na tegorocznym MN. STRZELANIE DO POLAKÓW to ZBRODNIA, to  KRYMINAŁ!  SĄD nie tylko ziemski, ale i Boży! KTO WYDAŁ TAKI ROZKAZ ???…”

Może tym razem poszli po rozum do głowy, zobaczyli, że nawet pałowania i „ścieżki zdrowia”, strzelanie w tłum, nie pokonają wolnego Narodu i w 2021r. … odpuścili?! Marsz odbył się w spokoju!. Jak zawsze rozpoczęcie Hymnem Polski. Ruszył Marsz i już w rekordowym czasie 2 godz. (bo bez zatrzymywania na… ekscesy), dotarł pod Stadion Narodowy. Oczywiście to czas dla wyruszających z Pl. Dmowskiego, bo gdy już kończyły się oficjalne przemówienie, to jeszcze ludzie dochodzili. Przebieg Marszu to już klasyka. Rozpoczął przemówieniem przewodniczący MN, R. Bąkiewicz. Powitał wszystkich, a w swym patriotycznym wystąpieniu,  mówił o kontrrewolucji, którą powinniśmy ponieść. Jest atak nie tylko ze wschodu, ale i genderowej rewolucji z zachodu z ich degrengoladą moralną i zabijaniem dzieci poczętych! Od tej chwili, każdy ma być lepszy dla bliskich i Boga. Ten ład trzeba przywrócić w Polsce, a odbudować na Bogu, bo jeśli Bóg z nami – któż przeciw nam!  Ten „zielony ład”, to diabelstwo. Nie – dla wspólnych podatków i wspólnego zadłużania w UE! Mamy wewnętrznych i zewnętrznych wrogów kolaborantów, oraz telewizje które kłamią. Teraz decyduje się nasza przyszłość, więc mamy się jednoczyć – Tak nam dopomóż Bóg!…zakończył.  Bardzo dobrze, że akcentował w tym wszystkim Boga, bo naprawdę, tylko na Bogu można zbudować nowy prawidłowy porządek w Polsce!

Ciekawiła mnie sprawa dużych banerów… bez treści i napisów. Potem się wyjaśniło…. Tymi banerami zakryto a moście to miejsce, gdzie rok temu prowokacja LGBT spowodowała to, że wrzucono petardy i podpalono mieszkanie. Teraz też tam wisiały tęczowe flagi… Klasyka, bo przed Marszem, stali „tęczowi” z tabliczkami o… faszystach, co nawet milicja nie mogła tego zdzierżyć i wyniosła „za wsiarz” tych ludzi. Stoiska z gadżetami patriotycznymi, książkami, stoiska aktywnej Młodzieży Wszechpolskiej, ulotki komitetu budowy pomnika „Bojownikom o Niepodległość Ojczyzny”. Sam przemarsz to znany schemat. Petardy, race, skandowane hasła: raz sierpem, raz młotem…, ale i to: to my, to my – Polacy! Szli więźniowie polityczni reżimu komunistycznego – zawsze wierni niepodległej. Szli działacze opozycji antykomunistycznej lat 70. Grupy oporu, Rajd Katyński – Kocham Polskę i Ty Ją kochaj. Ruch Narodowy i ONR. Inne hasła z transparentów np. Bądź dumnym Polakiem; Polska ratunkiem dla ogłupiałej Europy; Fuck Biden; Śmierć wrogom Ojczyzny, itd. Tegorocznym hasłem Marszu był : NIEPODLEGŁOŚĆ NIE  NA SPRZEDAŻ.  Zdarzali się i tacy, co podchmieleni, głośno się zachowywali. Byłem świadkiem, gdy jedna energiczna kobieta spowodowała, że delikwent natychmiast wylał resztkę piwa. Race – nie we wszystkich rękach, bo potem służby medyczne miały co robić! Byli nasi posłowie z Konfederacji (których widziałem): Braun, Winnicki, Bosak.

Na końcu miał bardzo dobre przemówienie R. Winnicki, który mówił m. in.: „Nie powstrzymacie wielkiego marszu polskich patriotów, z jednego prostego powodu – bo tę manifestację prowadzi Naród. Zorganizowany należycie Naród (klasyka z R. Dmowskiego) jest potęgą, której nikt sprzeciwić się nie zdoła. Stanowimy siłę która mówi – Niepodległość nie na sprzedaż i tej niepodległości będziemy Bronić za wszelką cenę! I niech usłyszą to nie tylko w Warszawie, ale i w Brukseli. Dlatego domagamy się wypowiedzenia pakietu klimatyczno-energetycznego w UE – natychmiast! Jest suwerennym prawem Polek i Polaków, decydować o swojej przyszłości. Swoje spory będziemy załatwiać wewnątrz naszego kraju. I wara od Polski! Przestańcie szantażować nas „środkami unijnymi”, bo te to poniżej naszego 1% PKB. Zabierajcie swoją jałmużnę i spieprzajcie do Brukseli. Stawiamy jasno warunek temu rządowi – przestańcie ulegać temu szantażowi! Polska już nie pozwoli na siebie pluć! Wojsko Polskie po to ma broń, by w sytuacji kryzysowej, móc jej użyć. I nikomu nie wolno tego zabraniać Wojsku Polskiemu. Dziś mówimy stop nielegalnej imigracji. Stop fałszywemu humanitaryzmowi. Polska dla Polaków. Normalna Europo dziękujemy za wsparcie. I tu miał na myśli autokar Węgrów, którzy przyjechali na Marsz ze swoim przywódcą – Ruchu Narodowego na Węgrzech Laszlo Koroczkajem. Dobrze, że przywódcy Ruchu Narodowego Polski i Węgier mówią jednym językiem w sensie przenośnym, bo przemówienie Węgra  po angielsku, sprawnie przetłumaczył R. Winnicki.

Byli też grajewiacy. Byli w „Straży Marszu”, byli „husarią w liczbie 2,5”. Czemu? Bo dwóch było na koniach, a trzeciemu ubili konia w boju i – szedł. Czemu Marsz Nadziei? Bo może od teraz, grupy bandytów, milicja ta w bojowym osprzęcie i ta zamaskowana z pałkami teleskopowymi – już zaprzestaną swych „akcji”! Wrócił relikt… w Zambrowie, gdzie milicja spisywała uczestników wsiadających stamtąd do autokaru, a „cywilny” kręcił kamerą! WSTYD!  Nadgorliwość gorsza od faszyzmu!!!

Aleksander  Szymczak

3 myśli na temat “MARSZ  NADZIEI – MN 2021

 1. Szef kliniki w Chemnitz popełnił samobójstwo.

  Nie żyje szef Kliniki Chemnitz dr. Thomas Jendges. Przyczyną śmierci był upadek z dachu szpitala, w jakim pracował. W liście pożegnalnym napisał, że nie mógł już dłużej znosić „nieustannych kłamstw i oszustw dotyczących rzekomo nieszkodliwych szczepień”

  W swoim obszernym liście pożegnalnym, który dr. Thomas Jendges napisał przed swoim samobójstwem i zażąda jego publikacji, ostro skrytykował politykę informacyjną rządów w radzeniu sobie z niebezpieczeństwem szczepień przeciwko Covidowi.

  Ciągle okłamywanie i oszukiwanie pacjenta, że szczepienia są rzekomo nieszkodliwe, miało być zbyt dużym obciążaniem dla niego. Z listu wynika, że nie mógł dłużej tego znieść.
  Wcześniej burmistrz zagroził, że go zwolni, jeśli nie pozostanie na linii i odmówi szczepienia pacjentów w klinice, prawdopodobnie Jendges nie miał żadnych innych możliwości.

  https://www.tag24.de/chemnitz/lokales/pietaetlos-wie-impfgegner-vom-suizid-des-chemnitzer-klinikums-chefs-profitieren-wollen-2207767

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.