ŻYCZENIA NA BOŻE NARODZENIE AD 2021

Podnieś rękę Boże Dziecię, błogosław Ojczyznę miłą”.…, pobłogosław naszemu miastu Grajewo, pobłogosław nam i naszym rodzinom. Życzę wszystkim – życia wiecznego w Niebie! Zdrowych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia 2021, owocnych i radosnych spotkań rodzinnych.

W nowym Roku 2022, życzę aby w końcu w Polsce dokonała się – pełna Intronizacja Chrystusa na Króla Polski! Oby Bóg Dał łaskę nawrócenia Narodowi Polskiemu, by w Polsce nastał Boży Ład! Czytelnikom życzę… większej odwagi do komentowania pod felietonami. Pokonania strachu („covidowego”), bo strach nie pochodzi od Boga!

Aleksander K. Szymczak

Ps. Nie przesądzam, ale wklejam i daję pod rozwagę sumienia dla każdego!

„Ameryka zginie, Europa zginie, razem będą pokonanymi narodami, ponieważ zostały sprzedane

szatanowi i jego diabelskiemu projektowi lichwiarstwa i niegodziwości wobec moich dzieci.
Sprawię, że każdy, kto was wspiera, będzie płakał z niewypowiedzianym cierpieniem. Poznacie mój gniew, bo nie doceniliście mojej miłości. Sprzedaliście się, nieszczęśni i przeklęci, a teraz zginiecie.
Zbawiam sprawiedliwych i dobrych w sercu i będę ich wspierał na wieczność na znak zwycięstwa Boga nad złem.
Potężni i już nie potężni, wybraliście Szatana i jego pokusy, a teraz zginiecie razem z nim.
Mój Syn zatriumfuje na przekór wam i potwierdzi Pismo Święte, które podważaliście i ignorowaliście, przekonani, że zmienicie bieg wydarzeń i moją wolę. Naiwni, tchórzliwi i zdrajcy.
Wasze diabelskie plany przejęcia i zawładnięcia światem będą obalone jeden po drugim. Chcieliście zniewolić Moich Synów i zrobić z nich mięso na rzeź, aby pokazać światu i Mi, jak bardzo jesteście nikczemni. Zginiecie, zginiecie i zginiecie przeklęci.
Ja Bóg, już nie wierzę w was i w wasza skruchę i od dzisiaj jesteście już wysłani do piekła na zawsze. Nic was już nie uratuje. Zło wyrządzone przez was do tej pory było tak wielkie, że mam do was tylko wstręt i niesmak. Zginiecie i nic was nie uratuje.
Zaciśnijcie zęby, przepaście biodra i miejcie buty gotowe, Synowie Boży, bo ta Wielkanoc jest Paschą Zmartwychwstania, a Mój Syn nie będzie już ukrzyżowany. On zejdzie z krzyża, aby w obłokach przyjść do was uwielbionych i błogosławionych Synów. Ja, Bóg, zdecydowałem i zarządziłem moje „Dość” waszemu oczekiwaniu i cierpieniu.
Idźcie w pokoju. Amen.” /Colle del Buon Pastore (Wzg. Dobrego Pasterza) Carbonia 14. 12. 2021

KOLĘDA DLA NIEOBECNYCH – Aleksandra Wylężek

Całość zakończą trzy dni ciemności i wielka, ostateczna walka na Niebie .Duch Św .Żywy Płomień. https://www.youtube.com/watch?v=B3CKvfz3qRM2 myśli na temat “ŻYCZENIA NA BOŻE NARODZENIE AD 2021

  1. Faktycznie, boimy się komentować! Ale – moze to i dobrze, że każdy ma rozstrzasać to w swoim zyciu. boimy sie prawdy? A co jesli Bóg postanowił o tej interwencji??? Co nam zostaje – odrzucić taki przekaz? Co to daje – schowanie głowy w piasek? Jedno co wiem, to to, że mamy być pojednani z Bogiem, i to każdego dnia, bo jak mówią = nie znasz dnia ani godziny. Dzieki za ten przekaz i życzenia!

    Polubienie

  2. Dziś opublikowany raport Instytutu Roberta Kocha stwierdza, że 95,58% przypadków zachorowania na „Omicron” w Niemczech jest w pełni zaszczepionych (28% z nich miało „wzmacniacz”), a 4,42% jest nieszczepionych.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.