FELONIA NIEWOLNIKÓW

Jeśli uważasz, że jesteś wolny, nie czytaj tego felietonu. Jeśli jesteś „żelaznym elektoratem” PIS, nie czytaj tego! Po co masz się bulwersować, denerwować czy zakłócać swój… święty spokój! Nie ma to jak tkwić w swoim świecie zbudowanym na… półprawdach. Tylko…. że taka postawa doprowadzi do katastrofy. Kiedyś Mojżesz otrzymał zadanie od Boga, by wyprowadził naród Żydowski z niewoli  Faraona. Z bólem, wielką traumą, ale wykonał wolę Bożą. To swoiste wypowiedzenie „umowy” wasala względem swego pana, co rusz pojawia się w historii ludzkości. Czasem jest to bardzo bolesne, często kończy się przelewem krwi. Kiedyś Bóg posłużył się Mojżeszem, dziś…? Z pewnością Pan historii, decyduje o czasie i miejscu w swojej wizji rozwoju świata. Od wojny Jezus pragnie całkowicie zmienić świat, a chce tego dokonać od Intronizacji w Polsce. Tego nie dokonają niewolnicy. Naród zawłaszczony przez partiokracje, nie potrafi odczytać swego powołania, swojej drogi, swojej misji. To widać na przykładzie Polski. Siłą narzucenie po wojnie „socjalizmu”, a od „okrągłego stołu” liberalizmu, to… rozkład rodziny, obyczajów, wiary i państwowości. Mamy więc dwa wyjścia: albo konserwujemy to co do tej pory, czyli ponowny wybór „bandy czworga”, albo – podejmujemy próbę wyrwania się z systemu zniewolenia partyjnego i stawiamy na „Konfederację”.  Nowa siła pro-polska, bojkotowana ze znanych powodów przez media głównego nurtu (nawet przez RM !) i celowo niszczona w „sondażach”. Czy znów damy się nabrać na „złote slogany” rządzącego PIS? Dobrobyt buduje się wszak nie na rozdawnictwie, nie przez przekupywanie Narodu ich własnymi pieniędzmi, ale oszczędnością i pracą! Z pewnością chciałbym, a już coraz więcej beneficjentów 500+ to dostrzega, by mąż miał pracę o godnym zarobku, gwarantującym godne życie rodziny. Tego nie jest w stanie zagwarantować rządzący PIS – niszcząc zdrowe przejawy przedsiębiorczości. Nie uwierzę w ich „złotouste hasła”, dopóki tacy niesamowici przedsiębiorcy jak Jerzy Zięba (Visanto, „Ukryte terapie”), będą musieli uciekać z Polski, by uniknąć zniszczenia – łącznie z obawą o życie! Nie głosuję na kogoś, kto ma krew na rękach, powiedział mój dobry znajomy, mając na uwadze to, że PIS obiecał uchwalić to, żeby było wpisane o ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci!

Warto w tym miejscu przypomnieć fragment felietonu z 3 sierpnia br.: „Odważ się być mądrym”.  „(…)MAMY  PRAWO  DO  PRAWDY! 15 maja w Sejmie odbyła się mała awantura, odn. wprowadzenia ustawy anty – 447. Poseł R. Winnicki krzyczał, gdy marsz. Kuchciński wyłączył mu mikrofon na mównicy, że „ Chcecie sprzedać Żydom Polskę”? A T. Rzymkowski (wówczas jeszcze w Kukiz’15, dziś już w PIS!) krzyczał: „To już nie Sejm, to – Knesejm”! Czy dowiedzieliście się cokolwiek z TVPis o wydarzeniach w Sejmie 19 lipca 2019r. – w roli głównej z PIS? Nie? Oczywiście, bo ta tuba podaje tylko sukcesy. Otóż 19 lipca, na 84 posiedzeniu Sejmu RP w głosowaniu nr 12 o 10:43, była głosowana Ustawa (druk 3448), wniesiona przez Kukiz’15 o – „Ochronie własności RP przed roszczeniami dot. mienia bezdziedzicznego”. Czyli anty-447. Przeżyliśmy szok! Za tą Ustawą chroniącą Polskę przed gangami międzynarodowymi (chcą wyłudzić już ponad 300 mld $!), głosowało tylko… 49 posłów!! Przeciw było 234, czyli prawie cały PIS!! Oto spadły maski! Panie Brudziński, dla kogo były te dwie figi? Podajmy nazwiska tych „bohaterów” – choćby nam najbliższe. Nie chcieli tej Ustawy „nasi” posłowie: K. Gwiazdowski, A. Andruszkiewicz. Nie chcieli np. min. D. Piontkowski, L. Kołakowski, J. Zieliński, J. Żalek, B. Krynicka czy M. Baszko. Czym to uzasadnić? Może tym, że jest w Sejmie Polsko-Izraelska grupa parlamentarna, do której należą m. in.: L. Kołakowski, B. Krynicka, D. Piontkowski czy J. Żalek.”

Nie dajmy się dalej nabierać tym, co mówią, że są „stąd”. Taką już tu mieliśmy p. Anders, która będąc w grajewskim MDK na spotkaniu z wyborcami, zapewniała, że jest „stąd”. Po tym wszystkim apelowałem do tej społeczności, byśmy nie wybierali takich, bo już więcej ich nie zobaczymy. Tak się stało i pani senator zapomniała gdzie jest Grajewo. Dziś podobnie mówi ten młokos, który robiąc „karierę”, zdradził już ideały narodowe i RN już go „wypluł”. Wróćmy do Konfederacji. Czy jest idealna? Nie! Jest nowym tworem, który z racji młodości, popełnia spore wpadki. Pragmatyzm działania wymaga jednak, aby wszelkie możliwe głosy z prawej strony, weszły na jedną listę Konfederacji. Sam Korwin, czy Winnicki, czy Braun – nie ma szans przekroczenia progu 5%. Dlatego nie wolno się boczyć np. na mającego spory negatywny elektorat Korwina – Mikke, bo to w tej chwili nie może decydować. Wprowadźmy Konfederację do Sejmu, bo tego potrzebuje Polska i Polacy.

Chciałbym przeprosić czytelników Bloga. Biję się w moje piersi ale za cudze winy. Chciałbym napisać felieton „Winnicki w Grajewie”, ale…. zostałem zaproszony (dosłownie) przez organizatora A. Kiełczewskiego, na 5 minut przed spotkaniem (telefon). Nie miałem więc możliwości zaproszenia licznie oczekujących czytelników na jakiś sygnał. Szkoda,bo Konwencja ma za zadanie przyciągnąć szeroką rzeszę społeczności, by ew. niezdecydowani mogli się przekonać.  Spytałem tylko, a gdzie są  jakieś plakaty na mieście? Zostałem porażony odpowiedzią – przecież zaprosiłem ludzi – uwaga, – na FB !!! Dyzmo-sabotaż podobnych działaczy powoduje, że podobne spotkania (tu 3 paźdz.) zbierają nielicznych i zwykle przekonanych! Jaki jest więc cel, gdy przyjeżdża sam szef Ruchu Narodowego w Polsce, a są tylko sami swoi? Szkoda, bo mogliśmy z tego spotkania zyskać znacznie więcej, choćby np. zawiązać powiatowy klub Konfederacji.

Osobny temat to „losowanie” ludzi do komisji wyborczych OKW. Nie zawiadomienie pełnomocników o losowaniu, stawia uzasadnione pytanie o – uczciwość!! Wg moich kryteriów, najgorzej to przebiegło w gminie Grajewo i Radziłów. Pomimo więc oczywistych „kantów”, felonia  niewolników jest możliwa – tylko kiedy? Kiedy chcemy być wolni??

Aleksander  Szymczak

4 myśli na temat “FELONIA NIEWOLNIKÓW

 1. Hej ludzie, oczekiwaliście na inne zachowanie kilczewskiego? Toż on sobek, który chce politykę zbudować samym sobą! Od kiedy tacy osobnicy mogą coś zbudować razem?Do tego trzeba mieć ten dar > koalicyjny. Szkoda, ze nie mogliśmy byc na takim spotkaniu!!!

  Polubienie

 2. Konfederacja TV
  19 godzin temu (edytowany)
  J. Kulesza: „Hattrick ustrzelony: świeże info od naszego prawnika Tomasza Pułróla prosto z Sądu Okręgowego: wygraliśmy trzecią sprawę przeciwko TVP, tym razem w sprawie kłamstw Wiadomości TVP na temat pomocy udzielonej Jakubowi Baryle. Wbrew temu co podali, pomogła mu także KONFEDERACJA!” https://twitter.com/Kulesza_pl/status…

  Polubienie

 3. Oby ludzie tym razem nie pokpili (> zwyciestwa Konfederacji), jak to było wiosną. Moze i oszukali, ale oszukają, gdy komitet dostaje 5-6%. Potem jest juz coraz trudniej. Młodzi nie klikajcie w kompa, ale idźcie i > wybierzcie swoja przyszłość. Mieszanie Pisu – Konfederacji z bandą pozostałych, to dla naczelnika jeszcze stanie ością. Na kogo będziecie liczyć, gdy w knesejmie zabraknie wam większości????????

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.