MŁODZI DO URN !

Koniec wieńczy dzieło. Wybierzemy nowe władze na miarę naszej mądrości. A kiedy będą – dobre; kiedy zmądrzejemy, jak mówił bp.  Zawitkowski.   Zobaczymy na ile „telawizyjna propaganda” weźmie górę nad naszą mądrością. Podobno jesteśmy inteligentni, ale bardzo naiwni. Wierzymy „telawizjom…wszelkim”. To wykorzystują wszelkiej maści partie-loże. Wynik naszej mądrości i ogłupienia medialnego, wyjdzie 13 października br. Niech nikt się nie wyłamuje w tej walce o wolną Ojczyznę. Wiosną, w wyborach do PE, Internet aż huczał od wpisów przeciw „bandzie czworga”, a za Konfederacją. I co? Młodzi w dużej mierze nie poszli na wybory! Konfederacja przegrała (?). Musimy sobie uświadomić to, że klikanie w klawiaturę to nie to samo co faktyczny akt z kartą wyborczą! Internetowa mobilność młodych, wasze sms, maile, są w stanie skutecznie się przeciwstawić tej bezprzykładnej manipulacji „telawizyjnej”!

Oglądałem inne „sondaże” w innym kontekście. I co widzimy? W przedziale 18-24 lat, Konfederacja wygrywa w CAŁEJ POLSCE! To teraz trzeba wprowadzić w czyn i iść do urn. To ostatecznie – wasza przyszłość. Bo już teraz zadecydujecie, czy stworzycie sobie szansę na rozwój, czy nadal będziemy tkwić w tym zgniłym systemie politycznym, który – pod siebie, stworzyła pasożytnicza partiokracja. One chcą dorzucać kolejne miliardy do zużytych  i skostniałych instytucji jak ZUS, NFZ etc. Tylko więc Konfederacja stawia na całkowitą zmianę systemu. Komu uwierzycie?

Szkoda, że Konfederacja nie zdecydowała się na wystawienie kandydatów na senatorów. W naszym 59 okręgu, wśród 3 kandydatów (partyjnych, bo Kukiza nie inaczej trzeba już traktować) , miałby duże szanse. Skoro to lista partyjna, na wyborach skreślam ją. Wybieramy 1 (słownie jednego) kandydata na posła spośród 201 kandydatów. Przy nim stawiamy – x. Tu już nie przekreślam całej listy, ale stawiam krzyżyk przy R. Winnickim (Konfederacja). Układ „okrągłego stołu”, już wystarczająco opluł tę jedyną ogólnopolską i pro-polską formację, bo jest ich faktyczną alternatywą i… zagrożeniem. Czyli, w naszym Narodowym interesie jest sprawa, by w Sejmie znalazła się autentyczna i konstruktywna opozycja, która nie pozwoli na …szaleństwa masonerii!

Hominis est errare, insipientis in errore perseverare! Postrzegając ostatnie cztery lata rządów, czy nie macie wrażenia, że tu wcale nie chodzi o to by złapać króliczka, ale by – go gonić? Niezależni analitycy wykazali, że PIS wywiązał się tylko – z 1/3 obietnic! Wciąż jednak słyszymy, że wywiązaliśmy się z obietnic. 500+ nie może na dłuższą metę, zrobić z Nas jałmużników! Mamy się bogacić …pracą! Nie macie wrażenia, że Polska jest przygotowywana do potężnej eksploatacji (vide – 447)? Wiele mogliśmy mieć nadziei w kwestii wyjaśnienia – zamachu smoleńskiego (komisja Macierewicza) i … nic! Sprawa złodziei choćby od Amber Gold, Vatu, „pawlakowe paliwo”, „prywatyzacje kamienic” itd., i – co? CHYBA JUŻ DOSYC TEGO TEATRU DLA IDIOTÓW!  BĄDŹMY MĄDRZY PRZED SZKODĄ !

Aleksander  Szymczak

5 myśli na temat “MŁODZI DO URN !

 1. Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

  W najbliższą niedzielę – 13 października – będziemy wybierać władze naszego kraju. Dzień ten niewątpliwie zapisze się w historii – od niego zależy przyszłość Polski oraz każdej i każdego z nas. Zależy przyszłość naszej Wiary, Rodziny i Własności.

  Jak powszechnie wiadomo w sobotę rozpoczniemy ciszę wyborczą. Zachęcamy, by ten czas dobrze wykorzystać – zmobilizujmy się do modlitwy, oddając Bogu przyszłość naszego Narodu.

  W związku z tym, wzywamy do odmówienia tego dnia różańca w intencji Polski połączonego z modlitwą za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli – modlitwę znajdziemy TUTAJ.

  Powiadom innych i dołącz do wydarzenia na FB: https://go.pobudka.org/nHcZkkTqTn

  Mamy nadzieję, że będzie nas jak najwięcej!

  Zostańcie z Bogiem!

  Z poważaniem,

  Jolanta Wręczycka
  Sztab Pobudki
  e-mail: kontakt@pobudka.org
  tel.: +48 722 338 334 (dostępny od pn.-pt., w godz. od 9:00-15:00)

  Polubienie

 2. Witajcie! Mam ogromną satysfakcję w tym, że do Sejmu ze strony jedynej pro-polskiej formacji Konfederacja, weszli tacy ludzie jak: Grzegorz Braun, Robert Winnicki czy Krzysztof Bosak !! Moje zaangażowanie i innych patriotów z powiatu grajewskiego – nie poszło na marne! Gratulacje! AKS

  Polubienie

 3. Z internetu: „Pani Elizabeth, to wołanie do jednych i tych samych świadomych nie bardzo ma sens.
  A do nieświadomych biednych Polaków mieszkających na prowincji, wioskach nie ma
  możliwości dotrzeć i ich powiadomić o prawdzie. 50% Polaków żyje bez komputerów,
  oni znają tylko zakłamane wiadomości z mediów obcych; Telavizji, Rydzykowych i Kk.
  Najgorsi są ci co mają możliwość dotrzeć do prawdy ale niewiele ich ta prawda obchodzi,
  jak i własne położenie w tym chaosie….. W Chicago poparło w tych wyborach 8.000 niby
  to Polaków, z tym, że do końca naprawdę nie wiadomo czy to byli tylko Polacy????????
  To tylko fakt a prawda jest taka, iż rynek medialny opanowany jest przez polskojęzycznych,
  Radio Maryja i Kk, które są zwolennikami partii PIS-raelitów od zawsze……
  No, ale tak nigdy nie jest, żeby okupant danego kraju pilnował interesu narodowego tegoż
  kraju, a kto tak myśli to dziwna błazenada.

  3. Ostatnią okazję i to dwukrotnie, raz w 2007r., drugi raz w 2009r., zaprzepaścił prezydent L.Kaczyński podpisując i potem ratyfikując traktat lizboński. Ten osobnik lansowany przez PiS na wielkiego patriotę, obrońcę polskich interesów, opatrznościowego (chyba opacznościowego) męża, którego truchło złożono na Wawelu, wypiął się nie tylko na granice Polski, ale i na suwerenność Państwa Polskiego!!

  Polska szykuje się do nowego „Potopu” – NDP – NEon24.pl

  https://opolczykpl.wordpress.com/2019/10/14/no-i-po-polsce-czyli-refleksje-po-ostatniej-farsie-wyborczej/

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/10/13/nauki-dla-polski-plynace-z-tureckiej-operacji-zrodlo-pokoju/

  Złote runo – Rydzyka 😦 – a. Jedno – NEon24.pl

  Tych naiwnych jest coraz mniej, bo ludzie widzą zakłamanie i powiązanie brudnej polityki
  PiS-u i wykorzystywania katolickiej wiary do budowy w naszej Ojczyźnie….. polin.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.