PIS – LISTA NR 447

To historyczna chwila. Naród Polski się obudził. Przemilczany w „głównych mendiach”, dzięki Internetowi i małym telewizjom internetowym, Polacy zebrali się 11 maja 2019r. w Warszawie na – Marszu Stop 447. Tysięcy tysiące, a to dopiero początek, bo syndrom kuli śniegowej się zaczął. Paradoksalnie, przyjęta w USA i podpisana przez D. Trumpa, Ustawa Just 447, skonsolidowała patriotów polskich na całym świecie. „Żydowskie roszczenia, to chore urojenia”, to jedno z haseł niesionych przez uczestników. Tytuł tego felietonu, to też jedno z haseł a w tym duchu było ich multum… choćby „Stop Yałta 2 Now”, czy „Teheran 1943, Jałta 1945, 2018 – 447”.

Jak przystało na wierzący Naród Polski, zaczęliśmy Marsz od dziesiątki różańca, który poprowadził niezłomny kapłan St. Małkowski. Mówił, że w historii Narodu, gdy była bieda, to uciekaliśmy się do naszej Królowej i nigdy się nie zawiedliśmy – tak będzie i teraz. Wielu było znakomitych gości, a zaproszenia dostał cały rząd PISu, z naczelnikiem, premierem i prezydentem, cały Sejm i Senat, to… właściwie wszyscy to „olali”! Czyli śmiało można mówić – my i oni. Pojawili się tylko nieliczni posłowie jak T. Rzymkowski, J. Wilk. Oczywiście – Konfederacja i jeden z jej liderów R. Winnicki. Były też żółte kamizelki, a jakże, ale… policjantów. Było ich tak dużo, że aż się zastanawialiśmy – kogo mieliby chronić?  Wszak wiadomo, że nie będzie siłowego rozwiązania a tylko i wyłącznie – mądrze użyta kartka wyborcza! Niektórzy w swej nadgorliwości, potrafili spisać człowieka, który z figurą Św. Michała przyszedł na Marsz!

Na początku, przed gmachem Premiera, skąd wyrzucono Boga! (na fasadzie istnieje tylko – Honor, Ojczyzna), było szereg wystąpień. Nie sposób przytoczyć wszystkich początkowych przemówień, ale wszystkie były w podobnym duchu – Non possumus dla roszczeń. Z telebimu głos z Chicago wołał – „Syndykat zbrodni i złodziejstwa chce nas okraść”! Stop żydowskiej okupacji! Stop tajnym paktom! Oddolnie musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Mocne i dobre wrażenie zostawił po sobie szef Agrounii – M. Kołodziejczak. Ileż w tym niewielkim człowieku – silnego ducha! Sadownicy przyjechali na Marsz by poczęstować jabłkami. Chłop od wieków – żywił i bronił. Padło z trybuny – zawstydza nas postawa polskich władz. Powinni być tutaj a nie chować się… a Naród krzyknął – Judasze, Judasze! Zresztą – judasze padło po wielekroć w czasie przemarszu. Gdyby nie redaktor S. Michalkiewicz i upublicznienie notatki z tajnych rozmów rządu warszawskiego odn. ustawy 447, to… dalej naród by klaskał dla 500+, 300+. 13 emeryturze etc itd. To obnażyło obłudę rządzących, bo już od ponad roku poseł R. Winnicki pytał w Sejmie o Ustawę 447 i wciąż była odpowiedź – „Polacy nic się nie stało”!

Red. S. Michalkiewicz napisał Ustawę w sprawie obrony Polski przed Act Just 447. Jest tam zapis: „Zobowiązuje się Radę Ministrów do oświadczenia, że Rzeczpospolita Polska nie zadośćuczyni żadnym roszczeniom, kierowanym pod adresem Polski przez środowiska żydowskie, a odnoszącym się do tak zwanej własności bezdziedzicznej.”          A kto podejmie  próbę negocjacji, będzie podlegał karze. Całkowity zakaz rozmów z przedsiębiorstwem Holokaust! Posłowie Konfederacji mieli po Marszu złożyć to w Sejmie. Wolą zaś uczestników, było wykrzyczane – Natychmiast Ustawa!  Żądamy od władzy, by broniła Polski – padło. To będzie wielki test dla władz, czy to zbagatelizuje, schowa do „zamrażarki”, czy stanie na wysokości zadania!? Pewnie będzie jak zawsze, czyli przemilczanie, ośmieszanie, zbagatelizowanie i…pognębienie „sondażowe”! To ich metody. A my bądźmy mądrzy przed wyborami. Polska nie może płacić za to że… cierpiała – padło z trybuny. Wielokrotnie skandowano: „Po roszczenia do Berlina, bo nie Polski jest tu wina”! Patrioci z Olsztynka nieśli mądre hasło: „Poland will not be your next Palestine”. „ 447 Eskimoski skok na polska kasę – go Home”. W Polsce obowiązuje prawo Rzymskie a nie… plemienne. To oni wszyscy (USA, Izrael) powinni Polakom zapłacić – za ich obronę w czasie wojny przez Polaków! Lecz władza nie widzi problemu, nie widzi zagrożenia … bo jarmułki im spadły na oczy – jak mówił dalej R. Winnicki.

Ruszył Marsz pod Ambasadę Amerykańską. Spokojny przemarsz z mocnymi skandowanymi hasłami np. „Stop roszczeniom, stop obłudzie, my nie Goje, tylko ludzie”! Indianie (w przebraniu) nieśli plakaty: „Do you remember St. Louis Ship?”. „Do you remember Ulma’s family?” Zalążek przebudzenia Polaków w postaci kilkudziesięciotysięcznego tłumu z polskimi flagami i głośnymi hasłami np.: „Tu jest Polska a nie Polin!”, stanął przed Ambasadą Amerykańską. Tu głos zabrali najważniejsi. Odczytano list tłumaczony na język angielski, do ambasador G. Mosbacher. W skrócie powtórzono to, co padło wcześniej, ale padło też – Mosbacher go Home!  Nie oddamy ani złotówki, ani szekli – bo nic się wam nie należy od Polski! W swoim speech(u) w poprawnym angielskim do w/w, Grzegorz Braun powtórzył – Mosbacher go Home, and B. Netanjahu – go to hell. „To nie o pieniądze tu chodzi, tu chodzi o wrogie przejęcie państwowości polskiej. Pieniądze są z księżyca – to środek do celu, chodzi o wrogie przejęcie państwa polskiego! Kłamią, milczą i udają że nic się nie dzieje. Nie wybaczą nam tego – jak się złajdaczyli.. a Naród się wybudził.” Wielokrotnie tłum skandował: Stop Just Act, Stop Just Act – w stronę ambasady. Może nie jest moim faworytem sam Korwin, ale Jego słowa na koniec, miały wielki ciężar gatunkowy… „Mamy zapłacić potomkom tych, którzy zmarli – bezpotomnie! Pewnie myślicie, że rządzą nami durnie, bez wiedzy i inteligencji… nie, ale liczą na to, że z tych 300mld $, skapnie im z miliard!!!” To chyba tłumaczy postawę wielu kolaborantów w Polsce! Po wyborach – padło, mają rządzić tacy, którzy ich postawią przed sądem! Oni nie mogą być dalej decydentami naszego kraju. R. Winnicki na koniec podsumował – obronimy Polskę, wierzę w to! Po Marszu zaprosiłem go do Grajewa, a on już wiedział (od innych grajewiaków z Marszu), że ma być – „Piknik XVII wieczny” (18-19 maj) i obiecał, że albo mu się uda dotrzeć na Piknik, albo przyjedzie po wyborach.

Już w poniedziałek, reprezentacja Izraela chciała przylecieć do Polski na rozmowy, ale MSZ (na razie) zrobił unik. Pewnie przylecą „nieoficjalnie”. Brak przekazu o Marszu w „mendiach głównego ścieku”, czyli oficjalna manipulacja np. TVPis and consortes, spowodowała lawinę komentarzy w Internecie, np. PT47: „Konfederacja ściągnęła „dobrej zmianie”, osrane ze strachu galoty”; Anna Pałka: „PISem sterują służby Izraela, Niemiec i USA”; „Nie wierzę nierządnicy z Wiejskiej”! – inny wpis etc. Zobaczymy co zrobią z Ustawą (już w środę) rząd warszawski, czy zadbają o przyszłość Polski!? Czy miliard dolarów będzie ważniejszy, niż państwo Polskie? Czy Naród Polski oddadzą w niewolę… Eskimosom? Rząd warszawski niech nie macha szabelką będąc na kolanach, ale – Ustawa sejmowa, jednoznaczna i konkretna, mogłaby tę zmowę zakonspirowanych negocjacji 447 nad głowami Narodu od 4 lat – przeciąć! Pytań jest wiele a wybory tuż, tuż. Każde są ważne a na jesieni, szczególnie ważne, bo gdy wygra POPIS – utracimy nasz kraj (spłata „uroszczeń”). Chcesz tego… nie chodzący na wybory??

Aleksander  Szymczak

6 myśli na temat “PIS – LISTA NR 447

 1. Dr Hubert Czerniak – kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy nr 1 (Konfederacja) – 5 pozycja na liście – w okręgu nr 12 (Dolny Śląsk i Opolszczyzna):
  – Afera SKOK Wołomin musi zostać ujawniona!
  – STOP przestępczej i złodziejskiej republice PO-PiS!

  Polubienie

 2. A to ci > geszefciarze !!! Dali te 500 plus, a teraz >> skubną 300 mld dolców !! Czy tego pIS nie widzi? Moze rzeczywiscie > te jarmułki im opadły ?? Głosujmy na Polską nową siłę – Konfederacja !!

  Polubienie

 3. MAM DO ROZWIESZENIA BANERY ROBERTA WINNICKIEGO (3X1 m), oraz (na witryny sklepów) PLAKATY 40X60 cm. KTO CHCE POMÓC, TO PROSZĘ PISAĆ.
  Aleksander Szymczak

  Polubienie

 4. W odpowiedzi na:
  MAM DO ROZWIESZENIA BANERY ROBERTA WINNICKIEGO (3X1 m), oraz (na witryny sklepów) PLAKATY 40X60 cm. KTO CHCE POMÓC, TO PROSZĘ PISAĆ. Aleksander Szymczak

  Mogę pomóc jutro tzn 19 maja do godz 15 tel 73…….
  Krzysztof

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.