WYBORY DO PE

STOP  PROMOCJI  LGBT  W  GRAJEWIE ! Z przykrością obserwujemy w Grajewie, coraz bardziej agresywną politykę promowania i akceptacji – dewiacji LGBT przez Miejski Dom Kultury. Przewrotność ideologii gender polega na tym, że na sztandarach mają piękne hasła równości, tolerancji czy sprzeciwu przeciw przemocy, a potem postulują by jak najszybciej wprowadzić tzw. „seksedukację”, nawet kilkuletnich dzieci. Temu z naciskiem się sprzeciwiamy. Brońmy rodziny, brońmy dzieci przed wynaturzeniem. Polski Naród nie może być deprawowany przez chore społeczności zachodnie, wszak nasza cywilizacja łacińska, wyznaje inne wartości jak: Bóg, Honor i Ojczyzna. Brońmy normalności, brońmy przyszłość dzieci, brońmy zdrowie rodziny i wiarę. Miejski Domie Kultury – nie idź w tę  stronę!

Nasza  absencja w wyborach, zmusza nas potem do podobnych apeli! Olewając wybory – reszta zwolenników tej czy innej partii-loży, wybiera osobników szkodliwych, dwulicowych o kruchej podstawie moralnej i nikłej wierze. Potem, przez takich, jesteśmy deprawowani i okłamywani. Nie o takiej Polsce marzyliśmy! Czyja to wina? Bynajmniej – nie tych dwulicowych pseudopolityków (robią jak im pozwalamy), ale bądźmy uczciwi – to nasza wina!  Przecież oni sami się nie wybrali! Zawsze jednak każde wybory to nasza szansa. Chodzi tylko o to, by frekwencja była na poziomie 75%, a nie jak teraz w wyborach  do PE na poziomie 30%. Chodzi o to, byśmy przestali być gnuśni i ociemniali politycznie, i jak niewolnicy, bezrefleksyjnie głosowali (jeśli już z łaski pójdziemy, sic!), jak głoszą nam manipulacyjne „telawizje”, dla niepoznaki nazywane polskimi. Uważajmy na spreparowane i ogłupiające „sondaże”. To narzędzie wdrukowujące w głowy „słupki poparcia”, by potem znanymi sobie sposobami (specjalny program amerykański), dostosować wynik wyborów do wdrukowanych dezinformacji. Nie burzymy się, wszak takie były „sondaże”! A nie dziwi  potem, że w niektórych komisjach wyborczych, frekwencja bywała na poziomie ponad 100% !?  Nawet TVPis nie podaje już codziennej łopatologii sondażowej, wszak alternatywa dla POPIS, czyli Konfederacja, już zdecydowanie przekroczyła próg wyborczy! Już chyba tylko oni podają wynik, gdzie PIS wygrywa z PO, bo na innych „stacjach”, już podają wygraną PO.  Pomimo, że jest 6 komitetów ogólnopolskich, to w „telawizjach” goszczą dwie „największe”, w porywach 4, a już o alternatywie pro-polskiej czyli Konfederacji, w ogóle nie słychać. Czasem (!), sama nazwa przejdzie przez gardła w Toruniu. Szkoda. Ba, nawet odwołuje się wcześniej ustalone debaty kandydatów jak np. w Telewizji Rzeszów, by… nie padło pytanie do lidera listy PIS  T. Poręby, o jego sprawcze działanie w Izraelu, gdy z prof. R. Legutką prowadzili „negocjacje” na temat Act 447! To też ludzie powinni wiedzieć.

Tak to bezproblemowo została zabetonowana scena polityczna w Polsce. Chyba już czas, te „okrągłostołowe partie”, odsunąć od koryta. Głosując wciąż na tych samych (pod różnymi oszukańczymi i zmienianymi szyldami) od 30 lat, skazujemy się sami na brak autentycznego rozwoju (uruchomić w końcu nasze przebogate złoża kopalin !). W reżimowych mediach milczą, gdy dziesiątki tysięcy polskich patriotów staje przed ambasadą największego mocarstwa i krzyczy – stop Just Act!  „Telawizjo” – komu służysz? Nawet projekt ustawy sejmowej chroniącej Polskę od wandalizmu grabieży rodem z 447, zdjęto z procedowania !! Zdrada, a T. Rzymkowski nazwał Sejm – Knesejmem !

Kiedyś, wystarczyło mamić wyborców słodkimi kłamstwami, czymś, czego ludzie pragną – a po wyborach robić dalej wrogą Polsce robotę. Dziś to już za mało. Władza musiała przekupić elektorat. Te pięćset obejmuje już coraz szersze kręgi społeczeństwa a nawet „starcza” na krowy i świnie! Czy rozumiemy o co tu chodzi? Nie, nie jestem przeciw temu, by (choć w części), oddali to, co w przeszłości nakradli (vide złodziejska prywatyzacja). Chodzi o co innego. Niejeden mądry już zauważył, że mistrzowie duraczenia tubylczego narodu, śmiało mogą zainwestować te 10 czy 20 mld dolarów, by potem ukraść 300 mld !  Usypiaczy i dezinformatorów telewizyjnych odn. Act 447, należałoby już dawno wsadzić do Tworek. Wszak ogłupiony – ale inteligentny Naród Polski widzi, że przylatuje sekretarz stanu USA Mike Pompeo i strofuje „nasze władze”, że jeszcze nie mają ustaw odn. zwrotu „mienia bezspadkowego”!  Byli dogadani, czy nie? Konfederacja składa petycję do PKW, bo obcy np. G. Mosbacher – ingeruje w nasze wybory! A Polacy – niektórzy już się obudzili, lecz większość nadal ślepi bezdennymi oczyma w telewizory i opuszcza ręce w bezsilności.

Nie – jest już alternatywa i już teraz możemy rozbić tę zabetonowaną scenę polityczną, bo powstała nowa siła pro-polska Konfederacja lista nr 1.  W naszym okręgu nr 3, jedynką jest sam szef Ruchu Narodowego w Polsce, poseł Robert Winnicki. Ma mój głos. Życzę wszystkim, by chcąc zmienić swoje życie, przestali głosować wciąż na tych samych, bo to syndrom ogłupienia medialnego. Myśleć przed szkodą. POLACY  DO  URN !!

Aleksander  Szymczak

6 myśli na temat “WYBORY DO PE

 1. Oj Tomaszu, Tomaszu, chowanie głowy w piasek nic tu nie da! Grajewianie wyplują ciebie > z ust swoich. Podpisuję sie całym sercdem pod apelem!

  Polubienie

 2. Arek Zawadzki
  2 godziny temu
  Patrioci ponizej progu a polowa na zbokow, zdrajcow i zlodzieji? Stan moralny polskiego spoleczenstwa jest tragiczny

  Polubienie

 3. Z Brukseli przyszedł rozkaz: nie dopuścić Konfederacji do parlamentu UE. I w nocy „nie dopuszczono”. Tak jak w wyborach prezydenckich 2010, kiedy w nocy „ubyło” Kaczyńskiemu 4% i „wygrał” Komorowski. Noc to czas szatana…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.