NIEUCZCIWE WYBORY !

Wybory to swego rodzaju – zawody sportowe. Zwykle zwycięzcy się gratuluje, nagradza itd. W tych wyborach do PE, wygrał POPIS, w tej wersji, że teraz PIS jest  z przodu. Czy można gratulować? Gdy ktoś wygrywa w sposób absolutnie uczciwy, jest godzien pochwały i gratulacji. Dlaczego więc ja nie mogę pogratulować? Jest kilka przyczyn.

Generalnie jednak należy przypomnieć G. Orwella że: „ Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei i oszustów – nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami”. To tak dla przypomnienia, wszak bardzo dziwi wygrana dinozaurów komunistycznych i ich poparcie rzędu setek tysięcy głosów! Sławna kopaczka metr wgłąb, dostaje ponad ćwierć miliona! Wszyscy niemal pytają – kto na nich głosuje? Czyż aż tak bardzo Polacy …zidiocieli? To osobny wątek, ale wróćmy do „wygranych”. Oglądaliście w TVPis debatę przedwyborczą 6 komitetów? Konfederację reprezentował Krzysztof Bosak. Merytorycznie świetnie przygotowany. Mądre argumenty, ale zaczęło się, gdy zaczął mówić o Act Just 447. Natychmiast zaczęli go zagłuszać – właśnie przedstawicielka PIS, p. Wiśniewska i… prowadzący program! Gdy chciał dać znaczek (przekreślone 447), przedstawicielka PIS odsunęła się jakby diabeł od święconej wody! Nazwała go – gadżeciarzem. Czyli nic nie wolno pokazać  i mówić w sprawie dogadywania się PIS z roszczącymi sobie Żydami. Debata… czy – zamykanie ust? Nawet pozwolili sobie na odwoływanie debat jak np. w Rzeszowie, bo cóż, G. Braun rozjechał by intelektualnie europosła  Porębę. Tak, to ten co negocjował w Izraelu  – warunki kapitulacji rządzących! A jak najlepiej ( w białych rękawiczkach) – wyciąć „polityczną konkurencję”? Manipulacją!

Przez szklane ekrany, zniewolony Naród dostaje instrukcje. To współczesne narzędzie sterowania zachowaniami, myśleniem, emocjami etc. Zdecydowana większość czerpie wiedzę (mniej lub bardziej zakłamaną) z telewizji. Wierzy w to! Jednak, manipulacja jest wtedy, gdy nie mówi się całości. Jedną z metod  manipulacji jest – przemilczanie, nie pokazywanie, czyli bojkot. Oglądacze, jeśli czegoś nie widzą, nie wiedzą o istnieniu. I tak się stało z komitetem Konfederacja. Celowe i bezczelne zbojkotowanie Konfederacji przez telewizje reżimowe, to brak wiedzy o co im chodzi i zupełne pominięcie przez wyborców!  Zmowa milczenia, szczególne…”zlecenie” na wyautowanie kogoś spoza sytemu politycznego – oto metody na zabetonowanie sceny politycznej. Czyli, innymi słowy, metody rodem z cywilizacji barbarzyńskiej, co w naszym języku oznacza – nieuczciwe. Drugą przyczyną „porażki”, jest – nocna zmiana wyników! Skoro podano wieczorem wynik na poziomie 6,1%, to do rana to stopniało o… ¼ !! Wszystko, by Konfederacja nie przekroczyła progu wyborczego!  To już jest – mega geszeft! Można zrozumieć wahania rzędu 0,5%, ale to był chwyt poniżej pasa. Czy da się to logicznie wyjaśnić?? Można więc wysnuć tu teorię spiskową, że widocznie komuś ustawionemu bardzo wysoko, te 6,1% nie pasowało i pewnie wystarczył jeden telefon, by natychmiast wynik był zgodny z życzeniem! Dlaczego potem wzrosło PIS o 3%?

Co dalej? Konfederacja powinna złożyć wniosek do Sądu, by przeliczyć jeszcze raz głosy w tych wyborach. Powinno się zgadzać odn. głosów z papierowych protokołów, z tymi które szły przez izraelskie serwery. Wtedy uwierzę w uczciwe wybory!  Czyż to nie jest działanie ciemnych i zakulisowych sił, gdy widzimy wyniki z kilkunastu ostatnich lat? Bo co potem następuje? Ludzie zaczynają sobie skakać do oczu, obrzucać się fekaliami, że co to za idioci, głąby, tak głosują itd. O to im chodzi – byśmy sobie skakali…, a nie zajmowali się istotą tych „księżycowych” wyników. Bo wcale nie uważam, że głosują idioci wybierający tych lewackich prezydentów na poziomie 70-80 %. Uważam, że to są wyniki przefiltrowane przez obcych! Typowy przykład to bardzo dobra kampanie na prez. W-wy p. Jakiego, a i tak wygrywa zwolennik LGBT – Trzaskowski i to na poziomie 70%.

Źle się dzieje w państwie, gdy geje wygrywają z patriotami! Gdzie ci wszyscy patrioci, zwłaszcza ta młodzież szalejąca w sieci, bo wielu z was nie poszło na wybory? Na co liczyliście? Machanie szabelką w Internecie, to absolutnie nie to samo co – głos w Urnie. Wyniki są też ciekawe. W wyborach do PE w 2014r., Korwin-Mikke ze swoją Nową Prawicą – dostał ponad 505 tys. głosów (7,15%) i 4 europosłów. Teraz, w wyniku połączenia wielu środowisk patriotycznych, katolickich itd., „oficjalnie” Konfederacja dostała ponad 621 tys. i nie przekroczyła progu 5%. Liczba głosów nieważnych ponad 112 tys.! Zaprawdę – dziwne te wyniki „wybiórcze”!

W naszym okręgu nr 3, Konfederacja dostała ok. 39 tys. głosów, z czego sam R. Winnicki ponad 26 tys. A w Grajewie – wygrywa PIS – 56,74%, drugie KE (PO) – 28,39%, a trzecia Konfederacja – 7,96%. POtwierdziła się w pełni teza Stalina, że nie ważne kto jak głosuje, ale kto liczy głosy. Wygrała nieuczciwość, a rządową telewizję, powinno się rozliczyć z tej manipulacji! Pamiętaj PISie, bo aby to nie było twoim – pyrrusowym zwycięstwem! Jesteście cienkie Bolki w stosunku do Sanhedrynu i pokazywanie nawet – dwu fig, myślących Polaków nie przekonuje. Pamiętajcie, że wrogowie zewnętrzni i wewnętrzni, trzy razy rozebrali Polskę – ale Pan Bóg tego nie zatwierdził i Polska powstała. Dziś – wygrałeś POPISie  – ale czy Bóg to… zatwierdzi? Teraz PIS jest „wniebowzięty”, ale tąpnięcie i kryzys polityczny jest w zasięgu ręki (spłata 300 mld $). Dlaczego widzicie wroga w… Konfederacji?? Macie zeza? Pamiętaj Konfederacjo, że najpierw cię przemilczą, potem zbojkotują, potem opluwają a potem… wygrywasz! To widać po innych państwach jak Anglia, Włochy, Francja itd. Zaczyna się dziać w Europie, bo frakcje unio-sceptyczne wygrywają w wielu państwach.

Aleksander  Szymczak

4 myśli na temat “NIEUCZCIWE WYBORY !

 1. Witaj

  Do każdego programu komputerowego jest tzw. backdoor,

  czyli służby i inne grupy, mogą wejść do programu nie pytając o zgodę.

  żydowskie państwo szczyci się firmami, które nie tylko obsługują zabezpieczenia banków…

  Dlatego istnieje niebezpieczeństwo manipulacji wyników wyborów.

  Nie potrzeba nic robić przy urnach wyborczych, wystarczy wejść do programu zliczającego głosy i dokonać małej korekty.

  Przecież nikt tego nie weryfikuje ze strony polskiej… a ten numer z Konfederacją,

  czyli zejście z 6,1% do 4,6% jest co najmniej dziwny…

  A te dziwne setki tysięcy głosów na byłych partyjnych z PZPR?

  Cimoszewicz podobno nie robił żadnej kampanii, a dostał ok. 200 tys głosów.

  Nowe ugrupowania polityczne powinny prześwietlić system do zliczania głosów.

  Dobrzy, nazwijmy ich „komputerowcy”, powinni prześwietlić ten system.

  Nigdy nic nie wyjdzie, jeżeli nie będzie systemu weryfikującego zebrane głosy.

  Tu jest największy problem.

  Zapraszam do artykułu Marty:

  https://martabrzoza.pl/porady-zdrowotne/krysztal-gorski-i-moc-jego-dzialania/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.