False flag

Ze strony: niepoprawni.pl;  pavo – 14 Stycznia, 2019 – 20:50

Adamowicz  Tusk  PO  Owsiak WOŚP

   Na jednym z portali społecznościowych popełniłem taki tekst :
„Najbliższy czas pokaże czy prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie został wybrany na ofiarę operacji Fałszywej Flagi (operacja w rodzaju prowokacji gliwickiej). Był znakomitym obiektem, zarzuty prokuratorskie,nieczyste interesy i sam fakt nazewnictwa gdańskich układów „mafia gdańska”. Jeżeli śmierć Adamowicza będzie wykorzystana w najbliższym czasie do wzniecania niepokojów celem uzyskania celów politycznych, co ma już miejsce- pisząc to słucham konferencje Owsiaka, gdzie padają z jego ust straszne słowa, a Schetyna nawołuje na Twitterze do manifestacji w całej Polsce śmiem postawić twierdzenie, że tak jest, ze Adamowicz mógł być ofiarą właśnie takiej akcji.
Rok 2019 jest rokiem bardzo ważnych wyborów. Jesteśmy nauczeni doświadczeniem, że żądna łże-elita po trupach idzie do zdobycia władzy.Wykorzystuje nawet do osiągnięcia własnych celów dzieci.”
Nie minęło zbyt wiele czasu od napisania tego tekstu jak sytuacja zaczęła się jakoś sprawdzać.

Śmiem twierdzić, ze zabójstwo Adamowicza właśnie na tak masowej imprezie w dodatku w Gdańsku może być szerzej zaplanowaną akcją celem dokonania zamachu na władze RP. Prezydent Adamowicz mógł być wytypowaną ofiarą przez zorganizowanych spiskowców. Wybór czasu, miejsca i osoby
jak najbardziej trafne.

1.Godzinę po wiadomości o śmierci prezydenta Gdańska konferencja Owsiaka na której oskarża poseł Krystynę Pawłowicz, TVP i Barbarę Pielę twórczynię satyrycznych Plastusiów o mowę nienawiści i obarcza za śmierć Adamowicza.

2.Dwie godziny po wiadomości o śmierci Adamowicza Gazeta Wyborcza tworzy mapę demonstracji z podanymi adresami i godzinami rozpoczęcia .
http://sonar.wyborcza.pl/sonar/7,156422,24361067,po-ataku-na-pawla-adamo… (link is external)

3. Trzy godziny po, pojawia się wiadomość o schizofrenii paranoidalnej zabójcy. Osobnicy tacy są łatwo sterowalni.

4. Około godziny 18.00 pojawiają się w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu bojówki KOD-u obok spontanicznie zgromadzonych ludzi. Mniej więcej o tej samej godzinie w Gdańsku pojawia się Donald Tusk.
Zobaczymy jak sytuacja będzie się rozwijać w następnych dniach.
Przewiduję punkt 5.
Będzie do zmasowany atak propagandowy GW, TVN i łże-elity spod znaku #PO na PiS i władze RP o szerzenie nienawiści i obarczanie ich za śmierć prezydenta Adamowicza.
Przewiduje punkt 6.
Animowanie rozruchów w większych miastach Polski przez bojówki KOD i Obywatele RP oraz jakichś pomniejszych organizacji chcących silą obalić porządek konstytucyjny w Polsce. Chciałbym się mylić, ale wcześniejsze wydarzenia w Polsce wskazują, ten mój tok myślowy ma duże szanse powodzenia.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/pavo/lze-elita-po-trupach-chce-dojsc-do-wladzy

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

3 myśli na temat “False flag

 1. Powinien spocząć w tej synagodze w Gdańsku, w której niedawno jakiś faszysta wybił szybę, i Adamowicz przecinał wstęgę podczas uroczystego wstawiania nowej szyby.

  Ktoś tam z daleka nagrał telefonem akcję reanimacyjną. Ratownik z wielką zawziętością robi masaż serca na osobie z ranami kutymi, widać białą koszulę i ani kropli krwi

  Polubienie

 2. bozena2 said
  17 stycznia 2019 @ 19:24

  Rok 2018

  Nowe ponaglenia z nieba dla Rządzących i Episkopatu

  Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy z
  Internetowego Ruchu Katolickiego „Domy Modlitwy św. JPII”

  TERAZ ŻĄDAM PEŁNEJ INTRONIZACJI Z WIELKIMI HONORAMI, GŁOWAMI PAŃSTWA, ARCYBISKUPAMI, BISKUPAMI, KAPŁANAMI LUDEM WIERNYM. Czy zdążycie? Jak nie – to w i e l k i e od s t ę p s t w o w K o ś c i e l e Ś w i ę t y m nastąpi i w POLSCE, a tak chciałabym byście to przeżyli w mniejszym bólu i by Was dzieci moje zostało jak najwięcej ?

  W waszych rękach synowie w kapłaństwie i wy na urzędach państwowych w różnych stopniach hierarchii kościelnej i rządowej. Pomyślcie o odpowiedzialności wobec Boga Ojca Wszechmogącego, a czas już jest bardzo krótki, MAŁA CHWILA….

  POWIADOMIĆ Z ROZKAZU KRÓLOWEJ POLSKI: PREZYDENTA, PREMIERA, Rząd PIS, PANA KACZYŃSKIEGO, PRYMASA POLSKI, GENERAŁA ZAKONU PAULINÓW, NUNCJUSZA APOSTOLSKIEGO W POLSCE ……………………………………………………..

  Polubienie

 3. Z internetu: Fałszywa flaga. Pewnie żyje i ma się dobrze. Sposób przeprowadzenia akcji ratunkowej ,brak jednej kropli krwi i zero paniki o tym świadczy. Zostało to zrobione bo ( nie) nasi politycy już się boją i muszą ustanowić jeszcze większe prawo do ukrócenia nam wolności

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.