DUCHOWE WOJSKO OBRONY TERYTORIALNEJ

Wstępem: Klub konfederacji z Grajewa zaprasza na spotkanie z redaktorami „ Warszawskiej Gazety” w Centrum Parafialnym (salka przy kościele), parafia pw. „Św. Ojca Pio” w Grajewie, Os. Południe 35, 27 kwietnia 22r. (środa), o godz. 19:00. Temat: „Polska moja miłość”. Będzie dużo dobrych i w dobrej cenie – patriotycznych książek. Ogłoszenia o spotkaniu wiszą już na słupach, i w witrynach niektórych sklepów (wielkie dzięki). Plakat był także w „Warszawskiej Gazecie” w nr 15. Też dziękujemy. Dziękujemy księdzu proboszczowi za udostępnienie sali. Bóg Zapłać!

Oby to było spotkanie, po którym powiesz – dobrze, że tu byłem. To już kolejne spotkanie…wolnych ludzi. Można wszak obserwować, być kibicem, komentatorem, ale to za mało. Trzeba …być! Być, by pokazać, że, nie udało się im – nas „wybić”. Boga ani patriotyzmu z serca wyrzucać nam nie wolno! Nie – co Polska zrobi dla mnie, ale – co ja zrobię (dam od siebie)– Ojczyźnie! To postawa ludzi prawych i rozumiejących wyzwania. Przy okazji, chyba rzeczywiście zbliżają się jesienne wybory, bo …szkalują „Konfederację” – nie dając jej głosu w mediach. Boją się ludzi wolnych i miłujących prawdę. To tak ogólnie, bo wiadomo przecież, że w każdej „partii”, legitymację nr 1… ma szatan. Myśleć!

Wojenka wojenką, a my coraz bardziej zaczynamy rozumieć mechanizmy „sankcji”, którymi zachód chce „zagłodzić Rosję”. Niejednoznaczność tzw. „zachodu” (niestety plus Węgry) powoduje, że każdego dnia spływa do Rosji ok 1 mld dolarów! Trochę światła na to rzuca „Warszawska Gazeta” nr 15, w art. „Agentura Putina w Europie, czyli tu leży pies pogrzebany”, Mirosław Kokoszkiewicz pisze: „Przez długie lata współpracy Putina z Zachodem zdołał on na niespotykaną w historii skalę skorumpować zachodnie polityczne elity, a rosyjskie służby dokonały masowej infiltracji wszystkich ważnych opiniotwórczych i decyzyjnych europejskich środowisk. (…) Rosyjska i niemiecka agentura oraz skorumpowani europejscy politycy i urzędnicy są głównymi hamulcowymi działań, które dzisiaj pozwoliłyby się rozprawić ze zbrodniczym reżimem Putina. Te same siły od siedmiu lat sterują atakami Brukseli na Polskę. Europejska klasa polityczna to niepodlegająca resocjalizacji zdemoralizowana i zdeprawowana śmierdząca zgnilizna. Stary Kontynent wpadł w pułapkę, dostając się pomiędzy rosyjski sierp i niemiecki młot. Zbrodniczy atak Putina na Ukrainę mimo całej grozy i tragedii ukraińskiego narodu daje UE szansę na wyjście z tej pułapki poprzez osłabienie na długie lata Rosji oraz powstrzymanie niemieckich dążeń do panowania nad Europą, do których, jak widzimy, Niemcy nie mają ani moralnego, ani politycznego prawa. Niestety może okazać się, że procesy korupcyjne i uwikłanie europejskich elit w niemiecko-rosyjski plan zaszły już tak daleko, że nawet wojna na Ukrainie niczego nie zmieni. Wydaje się, że niemiecko-rosyjska wspólnota dążeń, interesów i ideologii jest tak silna, że nie wiele da się zmienić.”

Paradoksalnie, gdybyśmy mieli wiarę taką, która by „góry przenosiła”, to nie potrzeba-by miliardów na zawodną broń, a wystarczyłoby – na kolanach, prosić Boga o pokój i ten by nastał! Ilu jednak to rozumie? Świat wciąż pyta – ile dywizji ma Papież, a bezbożne i masońskie rządowe pacynki, pokładają nadzieję tylko w… bogaceniu się na produkcji uzbrojenia. Zmanipulowany Naród nie widzi … innej drogi, daje przyzwolenie. Jest jednak jakaś część Narodu Polskiego, która słucha Boga i wykonuje Jego polecenia. Już wymodliliśmy złagodzenie wielu kar, które słusznie się należą za tyle zdrad Boga. Ksiądz Piotr dostał takie Orędzie, gdzie Bóg życzy sobie, by pościć w poniedziałki o chlebie i wodzie. To w intencji takiej, by nie było wojny w Polsce. Także o te liczne dusze, które są o krok od nawrócenia, czyli poznania prawdy. Do tego, gdyby ktoś mógł być na codziennej Mszy Świętej, przyjmować Komunię Świętą na kolanach, to sukces…. Można się tego postu podjąć oficjalnie i zgłosić się na stronę (zainteresowanym wskażę), a jest już ok 700 osób nie tylko z Polski. Można w cichości, ale… rób coś człowieku, bo nieprawdą jest, że ja nic nie mogę! Tworzy się ta armia – Duchowej Obrony Terytorialnej Polski. Bóg daje nam szansę i nie wolno być biernym. Zacznijmy już od jutra, bo to Niedziela Miłosierdzia Bożego. „Nasz Dziennik” nr 93; „Zwycięża miłość miłosierna”, Małgorzata Rutkowska pisze: „ Nie jesteśmy bezsilni wobec zła. Ufni w Boże miłosierdzie, błagajmy o pokój i powrót narodów do Boga. (…) Pamiętajmy, że ludzie, którzy wyrzucają Boga ze swego życia i społeczeństwa, są zadani nam, wierzącym – wskazuje ks. abp Jan Romero Pawłowski…. To szczególne zadanie dla Polski”. Dalej tamże: „Dzień wielkich łask . Pan Jezus związał z nim wielkie obietnice. Powiedział siostrze Faustynie: „W tym dniu otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski”. Z tym świętem związana jest również łaska szczególna, obiecana przez Pana Jezusa wszystkim, którzy tego dnia zwrócą się do Niego z ufnością: „Która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii Świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar.” Jest to łaska wyjątkowa: Uwalnia od win i kar zaciągniętych na siebie poprzez popełniane grzechy; Gdyby ktoś umarł, to idzie do Nieba, bo darowane ma odbycie kar w czyśćcu. Przyjmij ten dar i zachęć innych!”

Czyli, my pokładamy całą ufność w Bogu, a niektórzy widzą nadzieję w… Unii Ukraińsko-Polskiej i już… robią Polskę… dwunarodową! Bo jak tu nazwać tych, co np. na GCK wieszają po dwie flagi Ukrainy i dwie Polski? Trzeba tupnąć na tych i krzyknąć – Tu Jest Polska! (a nie ukrapol!).

Aleksander K Szymczak

ps. OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??

6 myśli na temat “DUCHOWE WOJSKO OBRONY TERYTORIALNEJ

  1. Ignorują tą stronę tak jak Konfideracje , zbieraniny ruskich trolli na czele z Korwinem , nie ma Pan Panie Szymczak wyczucia politycznego zawsze po niewłaściwej stronie a czas ucieka.

    Polubienie

  2. ad: „andrzej”, czyżbyś przyszedł z tej manipulacyjnej PO-wskiej strony, na której nie mogłem dać tobie odpowiedzi? Widzisz, ty czerpiesz wiadomości nie z tych stron co ja. Ja wolę poznać opinię – bezpośrednio z wypowiedzi – „Konfederacji”. Stąd mam inny ogląd. Czy po … niewłaściwej stronie?? Od lat, od lat się nie zmieniam i twierdzę, że wybieram najlepsze rozwiązania dla Polski, czy lokalnych samorządów. I nie jest ważne, czy są to małe ugrupowania, czy wielkie (opłacane i zideologizowane). Nie dbam o ten…konformizm i koryto, bo mam inne pryncypia. Ostatecznie postrzegam politykę od strony politologa, a nie brudnych interesów sitwy. Dziękuję za komentarz. AKS

    Polubienie

  3. Zbieranina ruskich trolli to co najmniej połowa tego knesejmu, nadają na ruskich a sami pewnie robią biznesy z nimi, Konfederacji po prostu się boją,nie dopuszczają do żadnych mediów, dyskredytują oskarżają o wszystko a pożyteczni idioci to powielają,andrzej się zaszczep to może ci pomóc

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.