OFERTA NIEPODLEGŁOŚCI – NAPRZÓD POLSKO!

Zaczęło się. Idzie proces otwierania oczu Polakom. W Internecie krążą filmiki typu „2019 rokiem zagłady Polski”. Pobożne życzenia – masonów, lewaków, antykatolików i antypolaków. Te środowiska doskonale zdają sobie sprawę z tego, że po przebudzeniu, Polski Naród zgotuje im – dzień sądu ostatecznego! Dlatego robią wszystko, by Polacy nadal spali a przynajmniej w 2019 roku. To rok podwójnych wyborów i teraz się rozstrzygnie, czy – Polska będzie POLSKA, czy jakichś… eskimosów!  To hasło wyborcze wciąż poszerzającego się BLOKU  PRO-POLSKIEGO, jaki został stworzony przez Ruch Narodowy i Wolność Korwina. Teraz dołączył (dawno oczekiwany) reżyser Grzegorz Braun ze swoją „Pobudką”.  Jest tam też poseł „Liroy” z „Skuteczni”. To dopiero zwiastun zmian, jakie są niezwykle potrzebne i wręcz śmiertelnie konieczne, byśmy zachowali swoją Ojczyznę. Już widać pierwsze reperkusje, w reżimowych i partyjnych „telawizjach” idzie… przemilczanie! Tym bardziej my – suweren, powinniśmy być mądrzejsi niż propaganda  „telawizji”. Na szczęście, możemy jeszcze się organizować przez Internet. Do tej pory, ta urzędująca siła polityczna, sprzedajna i wazeliniarska, już pokazała co może dla nas zrobić. Stąd stoimy przed wyborem: albo Polska albo Polin!

Rysują się wobec wszystkich narodów w Europie dwie opcje: albo wybieramy tych samych i mamy wciąż tę samą bezbożną, zbiurokratyzowaną ( jak mówi poseł Jakubiak: „szczyt biurokracji i głupoty”), Unię dążącą do… superpaństwa (jak nakłania Merkel – wyrzec się suwerenności!), albo…. Szybko mądrzejące narody europejskie, zaczynają wybierać eurosceptyków, bo to jedyna gwarancja zmian. My też bądźmy mądrzy i tych „popisowców” – wyautujmy. Już widzieliśmy ich w akcji, gdy donosili do komisarzy na swój (swój?) kraj! W tym kształcie, Unia bardzo szybko leci w stronę otchłani! Europa ma być kontynentem wolnych narodów, żyjących ze sobą w przyjaźni i traktujących się po partnersku. Owszem, ustalenia z Schengen jak najbardziej, bo wolność poruszania się po świecie, jest i powinno być …przynależnym z natury człowieka. Śmieszy mnie ta mantra PISu, gdy wciąż i namolnie uważa, że jedyną drogą dla Polski jest UE. Podobno ma się opierać na… „wspaniałych wartościach europejskich”. Jakich? Gender? Czy chłop z chłopem, baba z babą- ma być wzorem dla katolickiego narodu? Multi-kulti … ubogacone co raz przelewem krwi białych – ma być normą?

Dlaczego PISie mówisz, że nie wpuścisz tu imigrantów, kiedy my widzimy tu coś odwrotnego? Chcecie naszą katolicką wiarę – zunifikować z budowaną – jedną „religię uniwersalną”? Zawłaszczyliście sobie nazwę „prawica”, jednak prawy człowiek już dawno by wpisał w Konstytucję o – ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci, a jak widać „prawicy” – od ponad roku nie starcza… czasu, woli, czy może strach przed brukselskimi mocodawcami?  Dlaczego już po raz drugi, rejestracja nowej partii – „Ruch Prawdziwa Europa”, jest przesuwana w czasie… rzekomo z powodów formalnych i wniosek nadal jest… do uzupełnienia? Czas leci i pewnie czekacie, że na czas nie zdąży „partia o. Rydzyka”!

Osłabiają nas swymi fałszywymi „sondażami”, że podobno ok. 80% Polaków chce być w UE. To zależy, szanowni fałszerze, jak postawicie pytanie! Czy gdyby zapytać np. tak: – Czy chcecie Polacy być w takiej Unii, gdzie szeryfem są Niemcy, dążący do superpaństwa i podporządkowani politycznie (brak suwerenności), gospodarczo i kulturowo – hegemonowi? Rozumiem rolników, gdy zaczęli dostawać dotacje z UE do swoich hektarów! To jest faktycznie problem. Jednak w drodze rozmów, między nami Polakami, da się znaleźć dobre rozwiązanie. Najważniejsze powinno być – dobro Ojczyzny a nie jakieś konfitury jakiejś grupy zawodowej.

Z innej flanki, wzięliście (rządzący) sobie na v-ce ministra, urodzonego w Grajewie posła A. Andruszkiewicza. Czy grajewianie mają być dumni? Wyborcy okręgu podlaskiego wybrali sobie do Sejmu – narodowca p. Andruszkiewicza. Czy spodziewali się, że ten młody chłopak, tak szybko zacznie zmieniać ugrupowania, tracąc swoje ideały, by w końcu wylądować w „partii rządzącej”? Przepraszam, ale 28 letni (v-ce) minister, to jakoś… nie brzmi dumnie. Może ma jakieś.. wyjątkowe kwalifikacje do ministerstwa cyfryzacji? Może, gdyby był…. geniuszem informatyki, to…! Czyżby PIS liczył na… rozbicie konkurencji na prawicy poprzez „przejęcie” części elektoratu narodowego?? Błąd. Może są jakieś inne.. ukryte zamiary?  Tę woltę p. Adama oceniają jego dawni współpracownicy bardzo krytycznie. Np. P. Kukiz – to „wstęp do recyklingu”, a inni z czołówki Narodowców określają: „bezideowy karierowicz”, „mistrz banału i wazeliny do PIS”, „pisowski propagandysta”. Zaprawdę, dziwne posunięcie „partii władzy”. Rzucili nawet hasło – dajmy mu szansę. No tak, a co my w Polsce mamy do gadania, by coś dawać lub nie?

Reasumując. Chcecie mieć swoją Ojczyznę? Chcecie by – Polska była polska? To wymaga od nas wszystkich patriotów trudu i trochę zaangażowania, by najpierw dobrze się poinformować, by pójść na wybory i te wiosenne (PE) i te jesienne do polskiego Parlamentu i dobrze wybrać. To ode mnie zależy, od każdego czytającego ten felieton, czy te treści przekażecie dalej, czy jednak dacie się wciągnąć w wir nośnego hasełka propagandowego – jakoś to będzie! Takiej postawy oczekują wrogowie Polski, więc… w końcu bądźmy mądrzy przed szkodą!

Aleksander Szymczak

3 myśli na temat “OFERTA NIEPODLEGŁOŚCI – NAPRZÓD POLSKO!

  1. właśnie z tego powodu jakim jest hegemonia Niemiec zrezygnowali brytyjczycy , zostali usłuzni niewolnicy wazeliniarze , szatniarze , , co do Andruszkiewicza to nie raz pisałem że to karierowicz wraz z tym kolesiem też z Grajewa Purwinem , zwykłe lenie poznali się jak smakują lekkie pieniądze i będą tak ciągnąć przez kilkadziesiąt lat , wzory mają skąd czerpać , a przecież z podlaskiego jest też Kamiński misio też dużo by pisać o tych konformistach i zdrajcach , jak najdalej od tackich i od ich polityki

    Polubienie

  2. Szanowni Panowie: JKM, Braun, Winnicki – żadnych kłótni i wyciągania różnic programowych, bo prosty człowiek i tak się na tym nie wyznaje i nie ma na takie „studia” czasu” bo zwykle ciężko pracuje po 10 godzin dziennie. Ustalcie maksymalnie! 1 – 3 tezy programowe/hasła propagandowe o ważnej i długiej perspektywie dla Polaków, bo prosty wyborca więcej nie zapamięta. „Psychologicznie Jajec” jak mawiał płk. Kwiatkowski. Posłuchajcie się choć raz takiego jak ja szaraczka a będzie w końcu nasze na wierzchu. Życzę powodzenia i macie mój głos. I moich bliskich też. Z serca Szczęść Boże wszystkim Wam

    Polubienie

  3. Z internetu: Szkoła ogłupia, religie zabijają duchowość, medycyna nas truje, politycy nam szkodzą, media dezinformują, jedzenie głodzi komórki naszego ciała wypychając tylko brzuch a, służby specjalne kontrolują handel narkotykami oraz organizują zamachy terrorystyczne a, pieniądze wpędzają w długi. NADSZEDŁ KONIEC TEGO BAGNA

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.