ZBOMBARDUJĄ WULKAN LA PALMA?

5 listopada 2021  CZY ELITY CHCĄ WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ?  

29 października 2021 mija 40 dni od początku erupcji Cumbre Vieja i jak dotąd nie byliśmy świadkami tsunami. La Palma nie rozpada się na kawałki, nie wpada do oceanu i nie wznosi megafali, by zmyć części naszej cywilizacji.

Cóż, postanowiliśmy przyspieszyć ten proces. Pewien mądry facet ogłosił plan zbombardowania ujścia wulkanu bombami z samolotów wojskowych, a tym samym „rozwiąże wszystkie problemy”. Elegancki pomysł?

„Szef hiszpańskiej wyspy Homer Wspólnoty Autonomicznej Wysp Kanaryjskich, Casimiro Curbelo, zaproponował zrzucenie bomb na wybuchający wulkan na wyspie Palma, aby nadać właściwy kierunek przepływom lawy, w komentarzu do gazety El Mundo.“

Czy nie ma samolotu, który lata? Wleć i rzuć bombę, bum! ” – zasugerował Courbelo.

„Może to, co mówię, to głupota. Ale wydaje mi się, że z technologicznego punktu widzenia powinniśmy spróbować” – powiedział Courbelo, proponując przetestowanie w praktyce opcji, którą zaproponował zbombardowanie wulkanu. Zauważ, że na wyspie Palma na Wyspach Kanaryjskich odnotowano ostatnio setki trzęsień ziemi o sile nie większej niż 4,9.”

W 1935 wulkan Mauna Loa na Hawajach wybuchł i zagroził lokalnemu miastu Hilo, skłaniając wulkanologów do zwrócenia się do US Army Air Service, w misji przekazanej George’owi S. Pattonowi do nadzorowania,  zbombardowania strumieni lawy  w celu ratowania miasto i jego zaopatrzenie w wodę, które było zagrożone przez lawę napływającą z prędkością mili dziennie.

Mówiąc o trzęsieniach ziemi, te w Cumbre Vieja mają sztuczne pochodzenie, ponieważ są ułożone w kwadratowe zagnieżdżenie, co jest sprzeczne ze wszystkimi znanymi prawami fizycznymi.  Po prostu przejdź do miejsca aktywności sejsmicznej i powiększ obszar:

Wstrząsy są zaznaczone na czerwono. Jak ładnie działa natura, gładko i liniowo! Miły dla oka. Nie tak jak w innych miejscach na ziemi, gdzie też chwieje się w gronach, a wszystko jest zasypane.

Niestety (lub na szczęście) taka zgrabna siatka może mieć wytłumaczenie – jest to albo lokalizacja czujników zainstalowanych wokół wulkanu, albo cały łańcuch zaworów wzdłuż grani oddzielającej obszar osuwiska. Ale kto wie?

Jak widać, maksymalne wzniesienie powierzchni znajduje się znacznie na południe od pierwszego otworu wentylacyjnego. Oznacza to, że lawa szła starymi kanałami, stopniowo mijając erupcje minionych stuleci i wyszła znacznie dalej na północ. Ale główne jezioro jest dokładnie tam, gdzie obraz satelitarny jest zaznaczony na czerwono. 

Jakoś tak się złożyło, że na brzegu tego jeziora NASA dostrzega jakieś anomalie termiczne. Nawet nie wiemy, co tam jest. 

Niektórzy użytkownicy dostrzegli kolejną wiadomość podczas transmisji na żywo: kamerzysta filmujący wulkan nagle poczuł drżenie ziemi i zaczął nierealistycznie szybko uciekać z planu – mimo nocy i stosów popiołu, z narażeniem życia.

Innymi słowy, koleś przeraził się czymś nie dziecinnym, chociaż urzędnicy mówią, że wszystko jest w porządku. to nie wygląda na OK. Zwłaszcza w świetle wiadomości tego rodzaju

Orlando to Floryda, a Floryda to obszar lądowy Stanów Zjednoczonych, który najbardziej ucierpi z powodu tsunami atlantyckiego. Musiało się zbiegać, że wraz z zaostrzeniem się sytuacji na La Palma na Florydzie rozpoczęła się jakaś działalność militarna.

Kolejna interesująca wiadomość pochodzi od  użytkowników zasobu  worldview.earthdata.nasa.gov , który pokazuje anomalie temperatury na planecie niemal w czasie rzeczywistym, widoczne przez satelity w podczerwieni.

Możliwe, że to wszystko jest w jakiś sposób powiązane, że nowe otwory wentylacyjne na zdjęciach NASA nie są błędem programowym, ale prawdziwą tajną informacją, a Pentagon zaczyna coś w rodzaju ewakuacji niektórych najcenniejszych aktywów z Florydy. W tej chwili jest zdecydowanie za wcześnie, aby o tym mówić, a wszystko zostanie pokazane w ciągu najbliższych 24-48 godzin.

Jeśli jednak wstrząsy nastąpią w wyniku użycia broni tektonicznej w celu spowodowania katastrofy, która pomoże Wielkiemu Rebootowi, to szanse powodzenia takiej operacji są znacznie mniejsze niż gdyby wydarzenia na La Palmie były czysto naturalne i miały charakter ręce Boga, bo człowiek wierzy, a Bóg rozporządza, i bez względu na to, jak bardzo nieszczęsne drzewo La Palma zostanie wstrząśnięte, nic strasznego się nie stanie, jeśli nie zostanie to określone w scenariuszu świata przez Wyższe Moce.

Dowód na plany elity, by zniszczyć świat przez tsunami na La Palmie. Gra wideo, z 2009 roku.

Pokażemy Ci, co spowoduje całkowite zniszczenie naszego świata: To La Palma, jedna z Wysp Kanaryjskich, raj dla turystów, miłośników słońca. Wyspa nam odpowiada ze względu na istnienie na niej wulkanu Cumbre Vieja. Połamane zachodnie zbocze wulkanu pokryte jest pęknięciami i pęknięciami, w których nagromadziła się woda.

Teraz czas na zabawną część. Ostrożnie umieszczając kilka bomb w precyzyjnie wyliczonych miejscach, wykorzystujemy wybuchy termojądrowe do podgrzania wody, aby natychmiast wyparowała. Jeśli dobrze pamiętasz swoje lekcje fizyki, wiesz, że tak szybkie parowanie ogromnych objętości wody może wytworzyć ciśnienie wystarczające do zmiażdżenia delikatnego boku wulkanu i zapadnie się do oceanu.

Czy wiesz, co będzie dalej? Tsunami o wysokości 200 metrów przeleci przez Atlantyk z prędkością samolotu i uderzy we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych! Nowy Jork zniknie w apokaliptycznym potopie, zabierając ze sobą samozwańczych władców świata, którzy teraz kłócą się w swojej ślepej niekompetencji w siedzibie ONZ.

W rezultacie próżnia władzy zostanie wypełniona przez naszych zwolenników, z których niektórzy czekali dziesięciolecia, aby znaleźć się na kluczowych pozycjach. Przejmą kontrolę nad wszystkim i poprowadzą ludzkość do Nowego Złotego Wieku.

Ze strony: globalna świadomość

PS. 28 listopada 2021r. w Rajgrodzie odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej. Szkoda, że konfederaci z tego terenu nie wykazali odpowiedniej rzutkości.  „Centrala grajewska” Konfederacji, mogłaby wystawić tam swego kandydata na radnego.

OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??

Aleksander Szymczak

3 myśli na temat “ZBOMBARDUJĄ WULKAN LA PALMA?

  1. Dr K. Ratkowska w „Naszym Dzienniku”: Gdyby amantadyna została dopuszczona do schematów leczenia w przychodniach i szpitalach, już dawno w Polsce nie byłoby groźby epidemii
    7 listopada 2021 17:47/w Informacje, Polska
    Radio Maryja

    W Polsce działa silne lobby przeciw leczeniu amantadyną, które prowadzi sabotaż przeciw badaniu klinicznemu jej skuteczności w COVID-19, które przez to się opóźnia. […] Gdyby amantadyna została dopuszczona do schematów leczenia w przychodniach i szpitalach, już dawno w Polsce nie byłoby groźby epidemii. Już choćby z tego powodu Rada Medyczna powinna być zdymisjonowana, a jej członkowie poddani ocenie prawnej – powiedziała Katarzyna Ratkowska, lekarz medycyny w rozmowie z red. Zenonem Baranowskim z „Naszego Dziennika”.

    Polubienie

  2. Orędzie – przekaz Pana Jezusa (3. 02.2017)
    Ostrzegam was narody niemiecki i rosyjski Czasy, które nadchodzą są dla Polski czasem zagrożenia, ale i nadziei. Szatan robi wszystko by popsuć dzieło Boże i dzieło rąk ludzkich jeśli współpracują z Boskim planem. Drugi naród naznaczony (wybrany) jest jego solą w oku. Jak widzisz już dawniej ( po II wojnie) chciał was zniszczyć bronią atomową. Takie były jego wraże plany. Wypalona pustynia – naród starożytny i jak ci mówiłem zawsze mnie miły, nawet wtedy gdy tkwił jeszcze w pogaństwie. To rasa w której nie ma zła i zepsucia. Oczywiście wszyscy jesteście skażeni grzechem pierworodnym, ale są rasy bardziej i mniej czyste. I jasno mówię,że chodzi tu o ducha i cechy moralne. Nie zaś o fizyczność rasy. Niech wie każdy naród, że jeśli będzie chciał gnębić i niszczyć Polskę, za jej słuszne grzechy, będąc moim ślepym narzędziem, zostanie dotknięty tak, że się nie podniesie – zostanie zniweczony lub ucierpi tak, że nie powróci do dawnej potęgi. Rosjo nie groź Polsce, bo jeśli ją skrzywdzisz ześlę na Ciebie cierpienie. Runie na Ciebie nawała chińska – bardzo okrutna i mszcząca się na białej rasie za dawne upokorzenia. Poznacie Rosjanie, ludu z pokostem azjatyckim to czym sami krzywdziliście, tylko ze zdwojona siłą. Wiedzcie dwa narody. Które wespół z plemieniem żmijowym największe Polsce zadawaliście krzywdy. Jeśli napadniecie na mój kraj, który chronię i który chroni Moja Matka, to ucierpisz ty Rosjo od Chin, a wy Niemcy od Rosji. Napaść na Polskę jest waszą klęską. Ucierpicie w dwójnasób i nie będziecie wiedzieć kiedy, jak to się stało. Dlatego ostrzegam was narody: Niemiecki i rosyjski – miecz jest nad waszymi głowami. Nie pomogą wam ni broń, ni pieniądze, ni zasoby. A Polskę moją oczyszczę i będzie moją Hostią ofiarną. Czystą i dającą narodom Mnie – Chrystusa Króla. Zakończ dziś moje dziecko i pomódl się dziękując za tajemnicę. ……………………………
    Niniejszy przekaz nie jest całym przekazem z 3. 02. 2017, jednakże jest wyodrębnioną całością dotyczącą przyszłości Polski, Rosji i Niemiec. Pozostałą część stanowią pouczenia Pana Jezusa dotyczące wiary.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.