CZAS OCZYSZCZENIA

Mądrość etapu wymaga stosowania adekwatnych działań – jeśli mamy stracić jak najmniej. Skoro ogłoszono światową „pandemię”, to głos odrębny byłby dziś traktowany jako – wróg ludzkości. Polacy już wielokrotnie pokazali, że w sytuacjach kryzysowych – zdajemy egzamin. Zawsze coś wynajdziemy, by wilk był syty i owca cała. Dlatego dziś nie ma sensu kopać się z koniem, „przyjąć” te ich obostrzenia, a dla swojej wygody  – siedzieć jak najdłużej na przymusowym „urlopie domowym”. Tak do końca nie wiadomo – kto bardziej na tym straci…. „zarządzający tym terenem nad Wisłą”, czy Naród Polski – który teraz zakosztuje prawdziwego życia w zaciszu domowym?  Jest czas na … odnowienie relacji rodzinnych, rozmowę małżeńską, z dziećmi, na  – remanent całego życia. Nie pracujemy (spora część), a więc nie przynosimy zysku „zarządzającym” – ile wytrzymają? Taki swoisty, przymusowy strajk…! Ciekawa sytuacja nastała.

Jak widać po dyskusji w Sejmie nad „Pakietem antykryzysowym”, konieczna pomoc na już, ma znów być „przetrawiona” przez biurokrację i banki! Typowe  – betonowe koło ratunkowe dla przedsiębiorców.  Zobacz:  G. Braun (Konfederacja) o koalicji z KO: Proszę pytać o nie insynuacje, a realny sojusz PiS-Lewica!   https://www.youtube.com/watch?v=u-x_sJF-nLU   Za to wizerunkowy PR „rządu” – jest super, a widzowie TVPis, nigdy nie zrozumieją innego podejścia reszty posłów. Szukajmy prawdziwych zagrożeń a nie wyimaginowanych, wszak okazuje się, że normalna grypa zbiera większe żniwa niż „koronna” (przynajmniej w Polsce). Trudno tu nie podnieść sprawy wyborów prezydenckich (10 maj). Śledzę dość uważnie dyskurs w Polsce w tej sprawie i oprócz PIS+przystawki, zdecydowana większość Narodu mówi – przełożyć! W tej sytuacji forsowanie na siłę reelekcji PAD, może wam PISie… zaszkodzić! Wasza pycha i dyktat silniejszego, może wam dać reelekcję, ale odrzucony postulat Narodu, może was skrócić o głowę przy następnych wyborach parlamentarnych! Już trwa akcja nawołująca do – BOJKOTU WYBORÓW! Życzę otrzeźwienia!!

Co jest najważniejsze w życiu człowieka? To jest właśnie ten czas, by sobie zadać kardynalne pytania i szukać odpowiedzi. Wielu mówi, życzę ci… bo – najważniejsze jest zdrowie. Jednak, z punktu widzenia katolika, najważniejsze jest >> ZBAWIENIE! Kto teraz tego nie pojmie, już jest na krawędzi piekła. Bóg widzi i wie co się dzieje na świecie, co w Polsce i co w każdym sercu. Widzi jak obecnie jest słaby Kościół Katolicki. Widzi słabość biskupów. Widzi jak masoneria narzuca wciąż i wciąż nowe ograniczenia dla naszej wiary. Taki słaby Kościół się nie utrzyma! Teraz już nadchodzi czas, że co nie Boże – padnie. Biskupom narzucili najpierw osuszanie kropielnic, potem 50 osób na mszy, teraz tylko…max 5 !! Czy widzicie jak łatwo a jednocześnie prześmiewczo, masoneria nam narzuciła np. 35 osób w małym autobusie, a 5 – w wielkim kościele!!  To – naplucie nam w twarz swoją… „koroną”!! Gdzie ta siła (władzy kościelnej) i moc, jaką reprezentował Kard. Wyszyński? On, w czasach gorszej dyktatury jak teraz, był w stanie powiedzieć – Non Possumus! Teraz nasi…? Stwórca nie chce bojących się – wszak Panem życia i śmierci jest Bóg! Człowiek z lękiem, jest łatwym łupem szatana.

Wysłał nas teraz Pan „na pustynię”. Nie ma Mszy Św., kościoły są zamykane, nie ma Komunii Świętej. Pouczył też, że kto wytrwa do końca będzie zbawiony! To jest dla nas czas… oczyszczenia! Człowiek, ze wspaniałej szczodrobliwości Boga, ma wolną wolę. Mamy wybór. Teraz Jezus prosi, byśmy o 20 wieczorem, każdego dnia odmawiali Różaniec i Koronkę. To spowoduje odwrót tej „pandemii” w Polsce. A jak wiemy, modlitwa różańcowa ma moc – nawet powstrzymać wojny! Jezus mówi też, że po tych przejściach, wielu się nawróci a wielu nie!  To jest czas szybkiego rachunku sumienia, szybkiego katharsis i oczyszczenia. Jak zwykle masz dwie drogi i od ciebie zależy co zrobisz! Słuchajcie prawdziwych duszpasterzy, a tu wklejam jedno z kazań;                          Kazanie – ks. P. Natanek 26.03.2020; zbiorowe uzdrowienia ciała 13:00 https://www.youtube.com/watch?v=fCHhxjk1sMg    Dusza i ciało to naczynia połączone. Chora dusza (grzechy), to chore ciało. Teraz Bóg daje obietnicę – NASTĄPI ZBIOROWE UZDROWIENIE CIAŁA! On chce nas uzdrowić, chce zdrowej duszy, chce naszej miłości! Co wybierasz? Otrzymywaliśmy wiele przekazów przez wielu wybranych ludzi – od 5-10 lat. Czas leciał w my myśleliśmy, że być może to nastąpi, ale pewnie nie za naszego życia. Teraz to się wypełnia i mamy ostatnią szansę, a jednocześnie nadzieję na zbawienie!

Znamy trochę historii i wiemy, że kto zaczyna wojnę z Bogiem – zawsze przegrywa. Tej nauki jakoś nie może pojąć masoneria, której robione przez nich powstania i wojny – niczego nie nauczyły. Tak będzie i teraz i… choćby raz na zawsze. Skoro idzie oczyszczenie ziemi, to i z takich antybożych gremiów także. Widzieliście prezydenta belwederskiego 26 marca na Jasnej Górze? O co się modlił? I jaką dostał odpowiedź od Królowej Polski? Nietrudno zgadnąć – INTRONIZACJA !!

Z naszych przyziemnych spraw: mam już pełnomocnictwa do zgłoszeń do komisji wyborczych. Wielu z nas się napracowało przy podpisach. W powiecie zebraliśmy 700, a nie liczę dodatkowych, które później zostały wysłane do centrali. W związku do zaistniałej sytuacji (zgłoszenia do 10 kwietnia), czy – gdyby jednak były wybory 10 maja, czy zgłaszacie się do komisji – czy bojkotujecie wybory?

Na koniec… Katolik nie może się bać (vide – „pandemia strachu”), bo naszym Panem jest Jezus.  Nawet jeśli ktoś… kichnie na nas, to jeszcze nie wyrok śmierci. David Rockefeller tak mówił: „Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni poważny kryzys i narody zaakceptują Nowy Porządek Świata”. Są ..panami świata, zaś naszym Panem jest Bóg, bo: „Nie zna śmierci Pan żywota, chociaż przeszedł przez jej wrota. Rozerwała grobu pęta, ręka święta….”!

Aleksander  Szymczak

 

Jedna myśl na temat “CZAS OCZYSZCZENIA

 1. Ograniczenie liczby wiernych na Mszach Świętych było niezgodne z prawem – możemy wejść do kościoła jako szósta, siódma czy dwudziesta osoba
  Opublikowano 28 marca 2020 by wobroniekrzyza

  Poinformował o tym Rzecznik Praw Obywatelskich w dniu 27 marca 2020 r.
  Napisał: „Zakaz przemieszczania się po kraju, rozporządzanie o kwarantannie i ograniczenie praktyk religijnych są wydane niezgodnie z uchwaloną 3 tygodnie temu specustawą koronawirusową. A to oznacza, że są niezgodne z Konstytucją, która pozwala na ograniczenie wolności obywateli, ale tylko wtedy, kiedy wynika to z ustawy”
  Na stronie internetowej Rzecznika Praw Obywatelskich można też przeczytać: „Tak przyjęte przepisy nie pozwolą karać tych, którzy je łamią (chociaż taką odpowiedzialność za narażanie innych na odpowiedzialność niewątpliwie powinny ponieść). Bo odpowiedzialność można ponosić tylko na podstawie prawidłowo wydanych przepisów. Jeśli nie, kara nie ostoi się przed sądem. Sędziowie podlegają bowiem tylko Konstytucji i ustawom (art. 178 ust. 1 Konstytucji RP), nie podlegają zaś aktom wykonawczym wydanym z naruszeniem ustawy lub Konstytucji”
  Czytamy tam również: „Nie można wykluczyć, że osoby, które poniosą szkodę w wyniku zastosowania tak wydanych rozporządzeń, zechcą skorzystać z konstytucyjnego prawa do odszkodowania za szkody wyrządzone przez niezgodne z prawem działanie władzy publicznej (art. 77 ust. 1 Konstytucji)”.

  Informacje te znajdziemy na stronie rzecznika: https://www.rpo.gov.pl/pl/content/koronawirus-rpo-rozporzadzenia-MZ-niezgodne-z-ustawa

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.