RUSZA WYŚCIG PREZYDENCKI

Konstytucja RP, art. 128 pkt.2; „Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej zarządza Marszałek Sejmu na dzień przypadający nie wcześniej niż na 100 dni a nie później niż na 75 dni przed upływem kadencji urzędującego Prezydenta Rzeczypospolitej.” Ogłoszenie padło, wyścig rusza. Wbrew pozorom, kto zostanie nowym prezydentem, będzie niezwykle ważne dla przyszłości Polski. To walka ze starym skostniałym systemem, który reprezentuje POPIS ze swoim rezydentem belwederskim a nowym, systemem który zamierzają wprowadzić ugrupowania patriotyczne których reprezentantem w Sejmie jest Konfederacja.

Wg Kalendarza Wyborczego, wszystkich kandydatów poznamy do 16 marca, gdyż wtedy upływa termin na zgłoszenie komitetów wyborczych. Jako pierwsza zrobiła to już Konfederacja. Do 26 marca,  każdy zgłoszony komitet podaje swego kandydata wraz z co najmniej 100 tys. ! podpisów. Do 10 kwietnia jest czas na zgłoszenie kandydatów do obwodowych komisji wyborczych (w powiecie grajewskim – 43). Wymogi są więc postawione, terminy określone, informacje przekazane. Nadchodzi czas czynu, czyli zbiórka podpisów. Zwolenników Konfederacji powiatu grajewskiego, proszę więc o zaangażowanie. Do tych wyborów ugrupowanie wybrało swego kandydata, zwycięzcę prawyborów – Krzysztofa Bosaka. Nie pierwszy raz inicjuję akcję zbiórki podpisów. Stali moi współpracownicy w tym dziele rozumieją zasady. Kandydat do komisji obwodowej ma zebrać ok. 25 podpisów na listę. W sumie to tyle, co ma zebrać kandydat na radnego. Czyli nie tak dużo. Dobrym obyczajem, daję możliwość zaangażowania dla czytelników tego Bloga. W poprzednich wyborach – część skorzystała. Muszę jednak wiedzieć szybciej o chęci pomocy w zbiórce, bo jak widzicie, ilość miejsc jest ograniczona.

Natomiast nie jest ograniczona liczba – kandydatów na kandydata do koła Ruchu Narodowego powiatu grajewskiego. Chętni tu znajdą kontakt. Proponowałem już tutaj, i teraz ponawiam, możliwość utworzenia tu koła – „Korony” G. Brauna. Już obudzonych zapraszam, bo kto ma ratować Ojczyznę, jeśli nie rozumiejący tego Polacy? Pytają mnie ludzie o Konfederację w Grajewie. Owszem, nie mówię nie, ale… Jest tu koło RN, jest partia Korwin, nie ma natomiast Korony G. Brauna. Te trzy podmioty są trzonem  Konfy. Czyli, jeśli znajdą się chętni, to ten Blog, może być czynnikiem jednoczącym. Zachęcam, bo w perspektywie są wybory samorządowe i chyba czas skończyć z tutejszą – rządzącą kastą nauczycielską. Dajmy im w końcu, możliwość zapracowania na swój chleb tym, do czego zostali przygotowani – czyli nauczania.

Wybory prezydenckie mogą, ale wcale nie muszą przebiec wg woli i schematu mafii trzymającej sondaże! A. Duda nie wykonał polecenia Matki Bożej by dokonać Intronizacji na Błoniach Krakowskich! A kto zadziera z Bogiem, wie jak to się kończy! Matka Boża jest naszą Królową, więc żaden rezydent belwederski nie będzie uzurpował sobie kompetencji nie należnych.

Z innych spraw – przybliżyło się dzieło Intronizacji w Polsce. Dzięki modlitwom, jest już 99%  tego Dzieła – zobacz w zakładce „Forum”. Podpisy. Tu można pobrać listy do podpisów na Konfederację (K. Bosak); http://bosak2020.pl/wp-content/uploads/2020/02/Wykaz-podpis%C3%B3w-poparcia-KB-prezydenckie.pdf

Jeszcze raz zachęcam do odważnego zaangażowania w nasze sprawy ojczyźniane, bo za Niemcewiczem przeczytajmy: „I my sami byliśmy nieszczęść naszych winą! Gnijąc w zbytkach, lenistwie i biesiad zwyczaju, myśleliśmy o sobie a nigdy o kraju”.

Aleksander Szymczak

10 myśli na temat “RUSZA WYŚCIG PREZYDENCKI

 1. Z tą kastą nauczycielską to masz rację ja ich nazywam sitwą , a co do merytoryki ich nauczania to w Grajewie wiele osób ma poważne zastrzeżenia – niestety ciemnogród już się przyzwyczaił a temperatura wody wzrasta .realizowane są założenia Mędrców Syjonu , w wyniku tego mamy wtórny analfabetyzm , ludzi nie potrafiących samodzielnie myśleć , czytać ze zrozumieniem a oto im chodzi , no i te obco brzmiące nazwiska .

  Polubienie

 2. NIE MYŚLĘ. Jeśli tak się potoczy, że II tura to PAD i Kichawa, to pewnie po raz pierwszy w życiu – będę nakłaniał do…. bojkotu II tury! Ludzie mają języki – to gadają, a czy mądrze?? AKS

  Polubienie

 3. Konfa brnie w bagno , Sośniarz wtóruje komunistom i platformie , Kurwina powinni już dwno usunąć żle się dzieje kto będzie głosował na Konfe , musi być zmiana w Kodeksie wyborczym o odwołanie posłów zmniejszenie frekwencji /projekt społeczny okaże się czy PIS jest z Polakami/. Trzeba głosować na Bosaka aby pokonał Kichawe , potem zobaczymy II tura , tylko RN robi to co mówił jedyna partia która może uratować Polskę .

  Polubienie

 4. Raczej, za R. Dmowskim, należałoby powiedzieć – Polski nie uratuje ta czy inna partia, Polskę uratuje cały świadomy Naród! Nie szukajmy ratunku w jakichś tam partiach, ale w Bogu! Tylko Naród współpracujący z Bogiem – ma szanse na przetrwanie i rozwój! Teraz pokładamy nadzieję w „Konfie” i boli nas, gdy jeden czy drugi poseł z czymś tam wyskoczy. Jednak, nie liczy się jakaś tam indywidualna gadka, bo każdy jest inny, ale liczy się – jak głosują! Jak do tej pory, Konfa zachowuje się poprawnie. Często – wstrzymuje się od głosu, bo nie chce być postrzegana jako jedna ręka tej „dzikiej opozycji sejmowej”. Piszę nowy felieton o następnej zdradzie PIS. Nie dajmy się wciągać w następną nagonkę „mendiów” na Konfę! Używajmy swego rozumu. AKS

  Polubienie

 5. mam wrażenie że zyjesz w innym świecie , dobrze ze wierzysz w to co piszesz ale musisz pamiętać że Polska to sponiewierany i rozbity naród , wystarczy wyjść do ludzi i porozmawiać .Konfa spada a wypowiedzi i głosowania niefortunne posłów są wykorzystywane przez PIS media , ludzie zaczynają się izolować, zobaczysz że będzie jeszcze gorzej jak się nie opamiętają

  Polubienie

 6. Ad: „anonim”, wielkie dzięki, bo w końcu jakiś post… polemiczny. Mamy prawo do swoich poglądów. Poglądy są na miarę naszej wiedzy i… doświadczenia.Owszem w jednym masz rację, że to o czym piszę, jest na moją miarę wiedzy i doświadczenia.Dlatego też biorę poprawkę na to …małe zorientowanie społeczeństwa, na uleganie manipulacji medialnej, na uleganie propagandzie (sukcesu PIS), i …staram się rozjaśniać tę wiedzę o fakty. A fakt jest prosty – albo uda się tzw. bandzie czworga zasiać zwątpienie w rozumienie rzeczywistości i wypromować PAD, albo osłabi się na tyle środowiska narodowe i polskie, że zrobią z nami co zechcą. Widać już te zabiegi by „sondażami” wyciąć te środowiska patriotyczne.Widać manipulacje zwłaszcza przez TVPis, ale… Od wielu lat głoszę tak samo, że – nieważne czy ktoś, jakieś ugrupowanie jest małe (i nie warto oddawać na nich głos), ale oddaję głos na… najlepsze formacje dla Polski. Nieważne że ciągle przegrywają, ale mam spokojne sumienie, że oddałem głos na – najlepszego! I tu nie chodzi o osobę, ale o formację, w tej chwili najlepszą dla przyszłości Polski. Żadne ugrupowanie polityczne nie jest… święte, ale działamy w takiej rzeczywistości tu i teraz. A teraz jest jedyna propolska – Konfederacja. Czy zawiedzie… zobaczymy. AKS
  ps: Sobota 22 lutego 2020 spotkanie z kandydatem na prezydenta RP Krzysztofem Bosakiem
  Godzina 15.00-17.00 Łomża hotel Gromada- dawny Polonez

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.