DROGA KU WOLNOŚCI

Były też i takie sondaże… internetowe, jak na załączonym obrazku. Internet to raczej domena młodych. Czyli drugi wynik – Konfederacji, nie był zaskoczeniem i gdyby tym klikającym w klawiaturę zechciałoby się ruszyć du….o, to dziś bylibyśmy już o wiele bliżej wyzwolenia. A tak wciąż tkwimy w Polsce reżimów partyjnych. Po wyborach jak zwykle, zaczynają się ruchy odśrodkowe. Rozsypuje się koalicja PO. PSL mówi o łączeniu z Kukiz’15. Konfederacja przekształca się w twór profesjonalny (vide: partia Jakubiak – Liroy). Tylko PIS… wpada coraz bardziej w pychę (krok do upadku). Ta partia socjalistów rozzuchwaliła się do  tego stopnia, że nawołuje o to, by Naród na jesień dał jej … konstytucyjną większość! Do tego chce wchłonąć – Kukiz’15 !

Nie ulega wątpliwości, że niezwykle konieczna jest nowa Konstytucja… jednak. BARDZO  bym się obawiał tego, by to robił sam PIS (POPIS)! Wtedy to byłby tylko substytut koniecznych zmian w Polsce!

W Gazecie „Warszawskiej”, nr 15, Jan Piński: „Dlaczego PIS boi się Izraela”, czytamy m. in. „ Polska popiera Izrael na arenie międzynarodowej kompletnie za darmo. W zamian za to poparcie i promocję żydowskiej kultury i historii finansowanej w Polsce z pieniędzy nas – podatników, dostajemy w łeb od żydowskich organizacji i polityków (…). O polskich ofiarach owych wyzwolicieli (Armii Czerwonej), o zbrodni katyńskiej, wywózkach itp., nie przeczytamy w żadnych izraelskich podręcznikach historycznych. Nasze polityczne elity cierpią na coś w rodzaju syndromu sztokholmskiego. To znaczy, im bardziej nami pomiatają i nas lekceważą, tym bardziej się garniemy. Efekt tego będzie opłakany.”

Cóż, dziś chyba jeszcze za mało jest – myślących przyszłościowo. Cieszymy się, gdy socjalistyczna partia daje nam do kieszeni, ale nikt nie krzyczy, gdy tylko za obecnej kadencji PIS zadłużył Polaków na 100 mld zł !  Owszem, można i trzeba (za tyle dziesięcioleci gehenny życia Polaków) pomóc finansowo. Jednak to nie tak powinno wyglądać, nie tak… widowiskowo (i zyskownie… politycznie), jak robią to obecne partie-loże. Zmienić dziś w Polsce jest potrzeba ogromnie wiele! Poczynając od Konstytucji, ordynacji wyborczej, sądownictwa, podatków itd. etc. Tego nie zrobi POPIS i dlatego jest potrzebna siła antysystemowa, pro-polska, bez której nie będzie większości konstytucyjnej. Tą siłą jest obecnie – Konfederacja. Ona musi w znacznym stopniu wejść do Parlamentu Polskiego, by patrzeć na ręce „rządzących” (zarządzających Polską) partii-lóż! Bez tej zdrowej opozycji, każda formacja rządząca – wypacza się i alienuje od społeczeństwa! Miejmy tego świadomość, zanim zakłamana „telawizja” znów zrobi z nas – głąbów głosujących jak niewolnicy. Bo na dziś, POPIS wydaje się być poza konkurencją, ale… w polityce (za wolą Bożą) mogą zaistnieć takie rzeczy (np. rząd zacznie wypłacać – 447), które wywrócą scenę polityczną do góry nogami. Wtedy taka celowo niszczona i bojkotowana – Konfederacja, może być na jesieni – jedyną  mądrą alternatywą dla Polaków!

PS. Konfederaci – organizujmy się! Z konieczności więc ogłaszam (ktoś musi zacząć), aby chętni do działania, zebrali się w jeden lokalny twór, który w sposób zorganizowany zacznie działać na rzecz naszego, polskiego Dobra Wspólnego. Kontakt jest widoczny na stronie.

Aleksander Szymczak

4 myśli na temat “DROGA KU WOLNOŚCI

 1. A jednak nieprawda??? Skandal!!!
  12 czerwca 2019 Polak2018
  Julian Rose przesłał kolejną informację – SZOK! Oto ona:

  Według Ministerstwa Cyfryzacji (11.06.2019) Premier Mateusz Morawiecki nie podpisał Apelu o zatrzymanie 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej(*).
  To pokazuje, że Premier jest gotowy sprzedać wolność Polski, zdrowie wyborców i przyszłych pokoleń dla dobra korporacyjnych interesów. Faktem jest, że wszystkie decyzje na temat 5G są podejmowane bez jakichkolwiek prawdziwych konsultacji społecznych.

  W tym tygodniu w sejmie Rząd Premiera Mateusza Morawieckiego zaprezentuje nową megaustawę, którą zmieni obecnie obowiązujące przepisy dotyczące dopuszczonych poziomów promieniowania elektromagnetycznego w taki sposób, aby umożliwić wzrost dopuszczalnych norm 10 do 100 razy. Wszystko po to, by umożliwić branży telekomunikacyjnej zainstalowanie dziesiątków tysięcy przekaźników 5G w całym kraju.

  Jeżeli ta ustawa zostanie uchwalona, Premier oraz posłowie PiS umożliwią wprowadzenie w Polsce zupełnie nieprzebadanej technologii, która zdaniem tysięcy naukowców i lekarzy z całego świata jest określana jako bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia ludzi, zwierząt, owadów i roślin.

  Polski Rząd zdaje się zupełnie ignorować te ostrzeżenia. Nic nie robi sobie również z zasady ostrożności, według której wszystko, co może być potencjalnie szkodliwe, nie może być wdrożone na szeroką skalę bez przeprowadzenia niezależnych badań nad bezpieczeństwem.

  Świadomość zagrożeń związanych z technologią 5G gwałtownie rośnie. W wielu częściach Polski miały miejsce protesty, których uczestnicy są oburzeni, iż zmusza się ich do zaakceptowania tej wielce kontrowersyjnej technologii. Niektórzy z protestujących na chwilę zawiesili działania, mając nadzieję, że Premier Morawiecki pokazał ludzką twarz. Skoro jednak informacja o tym, że Premier podpisał Apel o zatrzymanie 5G, została zdementowana, opór będzie rósł, w efekcie czego PiS, który nie zwraca uwagi na głos ludzi, dostanie czerwoną kartkę.

  Komisja Sterująca w imieniu Koalicji Polska Wolna od 5G
  KONTAKT: Anna Mika, anna.mika75@gmail.com

  Koalicja Polska Wolna od 5G została założona, aby edukować społeczeństwo w zakresie zagrożeń związanych z siecią 5G oraz wpływu pól elektromagnetycznych, w tym transmisji 5G, na zdrowie ludzi i środowisko, oraz by powstrzymać wdrożenie tej nieprzebadanej technologii, której wprowadzenie będzie skutkować drastycznym wzrostem przymusowej ekspozycji nas wszystkich na szkodliwe promieniowanie. Zapraszamy do współpracy http://stop5g.com.pl/

  (*) https://www.5gspaceappeal.org/

  Polubienie

 2. Zatrzymać Eurokołchoz>
  Rozbieżność wyniku #Konfederacja pomiędzy exit pool a oficjalnym wynikiem to 34%. Skala niespotykana do tej pory, pozostaje pytanie jaki system przerzucił tak sprytnie te głosy? Kto dostarcza systemy do zliczania głosów i kto wychwycił i podniósł do rangi dyskusji ogólnokrajowej problem Just 447? Smród się ciągnie, jak rządziła PO to były machloje a teraz świętoszki? Bądźmy poważni ktoś te głosy zajumał i komuś przybyło na wszelki wypadek, bo miał być wynik remisowy z małym wskazaniem

  Polubienie

 3. Witaj!
  Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie.

  Przy obecnym układzie PO i PiS, mamy dwa wyjścia: albo wpadniemy pod buta niemieckiego, albo amerykańskiego.

  Zarówno jeden but, jak i drugi, daje pozwolenie na plądrowanie polskiej polityki/gospodarki przez żydowski Izrael.

  Ten gracz nabiera coraz większej siły i mocy, nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

  PiS wybrał buta amerykańskiego, a dokładnie rządy żydowskiego bankiera.

  W USA nie rządzi Trump, on jest tylko wykonawcą, rządzi ta grupa, która zarządza dolarem, czyli finansjera żydowska. Nie wiem, który but jest lepszy.

  But amerykański nie ma już za dużo do zniszczenia, już dawno nas okradli po 1990 roku.

  A dług, który trzeba oddać pod jakąś postacią – żydowskiemu bankierowi, powiększa się o ponad 230 mln zł…. dziennie. To zrobiły rządy wszystkich partii.

  Jednak USA ma olbrzymią wadę, mogą doprowadzić do wojny z Rosją, na terenie Polski.

  To jest naprawdę potworne zagrożenie.

  But niemiecki, a dokładnie rosyjsko-niemiecki, robiłby to, co zawsze czynił,

  czyli pozbawiłby Polaków państwa/narodu/ostatku niezależności.

  Duda wizytował w USA u Trumpa. Spotkanie pokazało, w jak brutalny sposób traktuje nas „sojusznik”.
  Płacimy za ich wojnę z Rosją miliardy złotych, kupujemy sprzęt wojskowy drożej, niż inne państwa. Jak to się wszystko zakończy? Jesteśmy już splądrowani, mamy potężne długi.

  Oby tylko nie wywołali wojny na terenie Polski….

  21 ebooków. Sporo nieznanej wiedzy: Może się przydać:

  https://akademiageopolityki.pl/tresci/jednorazowa-promocja-trwa

  Polubienie

 4. Sami widzicie jak wielkie idzie na nas zagrożenie. Pchamy się sami pod but amerykański, a oni nas traktują jak dojną krowę, która nie pyta i nie negocjuje ceny, a tylko liże ich tyłki (by tylko łaskawie być przy… wielkim bracie). WPROWADZIĆ WIZY DO POLSKI – DLA AMERYKANÓW !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.