KRÓLOWA IDZIE DO SEJMU A.D. 2019

13 czerwca, w Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w corocznym marszu już 4 z kolei, Rycerze Chrystusa Króla z Ks. dr hab. Piotrem Natankiem, zanieśli wspaniały prezent dla Parlamentu – Duży Krzyż i obraz Matki Bożej. Jak co roku, ten wspaniały gest – został zignorowany. Nikt z kierownictwa Sejmu nie wyszedł, nie powitał, a z nielicznych wychodzących, tylko jeden przyklęknął i się przeżegnał. Widzimy więc prawdziwy obraz stanu ducha tych, którzy chętnie się mienią katolikami, siadają w pierwszych ławkach w kościele, a gdy są kamery, to nawet przystępują do komunii!

Ks. Natanek mówił, że przez trzy lata zawiadamiał władze, w tym sejmowe, o tej woli katolików, by wręczyć te dary, które powinny uświetnić i uświęcić salę posiedzeń. Tym razem nie powiadomił, bo jak stwierdził, skoro nie chcą po dobroci, to…. przyjdą i poproszą, ale to będzie bardzo bolesne. Bóg ma swoje sposoby. Ulicami Warszawy przeszedł marsz ponad 500 Rycerzy i nierycerzy. Niesiono liczne relikwie świętych, sztandary, proporce, flagi Chrystusa Króla i flagi polskie. Podczas marszu była odprawiana Droga Krzyżowa. Choć Kościół nie zezwala na tego typu manifestacje, to państwa pozwala, bo czemu mogą geje i zboczeńcy a katolicy nie? Stajemy jako ci, mówił Ks. Natanek, którzy od 10 lat nie mają miejsca w Kościele. Coś w tym jest, bo często ci „ w czerwonych płaszczach”, są w kościele postrzegani pejoratywnie. Mówił, że obrady w Sejmie powinny rozpoczynać się od nowenny do Ducha Świętego. Wolą Bożą jest, aby Polska jako pierwsza dokonała Intronizacji Chrystusa Króla, lecz siły masońskie w Kościele – wymyśliły sobie intronizację …serca! Świat choruje z powodu grzechu. Dobro nazywa się złem a zło – dobrem. Ta choroba ogarnęła też Kościół Święty. Dlatego nie chcieli Intronizacji, zarówno politycy jak i biskupi – bo musieliby zmienić całkowicie swoje życie. Musieliby wszystko czynić ze względu na Boga! Dokonano podmiany ludzi, narodów, zmieniono nazwiska. Jesteśmy nieprawdopodobnymi altruistami, bo Ustawy służą nie Polakom, ale Amerykanom, Niemcom, Żydom czy Ukraińcom. Komu tak naprawdę będzie służył – Fort Trump?

Za głosem świata idą miliony, stadiony pełne a… kościoły puste. Kłamstwo dziś wdarło się wszędzie i dotyka wszystkiego. To skutek oderwania moralności od przykazań Bożych. Zrobili już wizję – religii społecznej, bez Boga osobowego! Winy rządzących spadają na tych, którzy ich wybrali. Skoro my przychodzimy i ich prosimy, mamy czyste sumienie. Prosimy aby parlamentarzyści – zachowali prawdę w swoich sercach i przelali na dokumenty, które mają służyć Ojczyźnie, Bogu i Kościołowi. Także na Prezydencie służy obowiązek doprowadzenia Narodu do Nieba a nie do dobrobytu! Od Ciebie Prezydencie, Bóg także zażąda rozliczenia. Człowiek współczesny jest swoim królem i panem – czyli wybiera szatana! Duch zepsucia i wygody, ogarnia coraz szersze kręgi. Dlatego wołał – przyzywam Ducha uzdrowienia świata! Najpierw co boskie – Bogu! Tobie Duchu Święty jest potrzebna garstka by zmienić świat (jak 12 apostołów). Ks. Natanek wspominał też, że Polski już nie ma, a jest tak na 1%, bo pozwalają (dla niepoznaki) nazywać polskie, a w rzeczywistości 99% udziałów ma obcy.

Manifestację zakończoną błogosławieństwem księdza, dopełnił mocny i przejmujący  hymn trąbek – jakby Memento Mori. Obserwujący pochód zachowywali się różnie. Były uśmieszki, jakby nas już zakwalifikowali do tych… niegroźnych. Ale był też i podziw, bo wyjaśniłem angielsko mówiącej parze w czym rzecz i… byli pełni uznania i gratulacji. We are the catholic too – stwierdzili.

Maryjo, od Aktu króla Kazimierza obrana naszą Królową  –  Zwyciężyłaś – Zwyciężaj!

Aleksander Szymczak

Jedna myśl na temat “KRÓLOWA IDZIE DO SEJMU A.D. 2019

  1. Oto jest kapłan jakoch nam trzeba. Za swoją niezłomność i wierność Bogu – został przez Dziwisza suspendowany. To tylko wola > ludzi! A czy to zatwierdził – Pan Bóg??? Oby więcej takich księży a można ich posłuchać w necie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.