Święta Bożego Narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim moim czytelnikom, życzę wiary; by zobaczyć co jest najważniejsze w życiu, nadziei; by nigdy nie ulegać zwątpieniu w Jezusa, by nie poddawać się światowym obłędom, miłości; by poruszała nas do czynu i służby drugiemu. Niech Nowonarodzony  pomoże naszym wysiłkom, aby Jezus Król Polski mógł władać w Niej bez przeszkód i abyśmy żyli według Bożych praw. Niech Nowy Rok 2019, przyniesie nam pomyślność, zdrowie i zmianę…. układu politycznego wg Bożych zamierzeń.

Aleksander Krzysztof Szymczak

ps. Na Blogu dziś jest już 740 wejść. To początek, bo ta inicjatywa – jest dla Was. Rozmawiajmy, uczmy się nawzajem, dzielmy się dobrem by nas budowało, inspirujmy się do czynów, nie bądźmy TYLKO KIBICAMI. To, czy lepiej będziemy żyć, zależy od naszego UCZESTNICTWA, od dobrych wyborów (każdych). Nie odwracajmy się od tej jednej z dziedzin naszego życia jakim jest polityka. Ona jest i będzie, i tylko nasze „unikanie” jej powoduje, że tę dziedzinę zawłaszczyli cwaniacy i złodzieje – co powoduje, że uważamy ją za „brudną”. Polityka nie musi być – „brudna”, bo to zależy od nas. Ona ma być – roztropną troską o Dobro Wspólne (Ojczyznę)! Dlatego ta troska musi być oparta o Boga i Jego prawa. To jest możliwe, ale do tego jesteś potrzebny – TY!

Jedna myśl na temat “Święta Bożego Narodzenia

  1. Proszę o odwiedzanie także innych – aktualnych wpisów na: news, ogłoszenia czy forum. Staram się, by najważniejsze wiadomości ze świata polityki, były dostępne na tym Blogu. Jak wiadomo, nie wszystko jest prawdą, wartościową treścią, więc mam pewien filtr, by nie zaśmiecać szkodliwymi treściami. Piszcie, a nawet można wysyłać bez podawania swego maila. Kto z Was słucha w necie Księdza Piotra Natanka? Jeśli nie chcesz się ujawniać na stronach, to napisz na adres mailowy (na końcu Bloga). Może będzie…. niespodzianka? AKS

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.