OBUDZIĆ DUCHA NARODU

Żadne kłamstwo nie dożywa starości. Jednak w swoim czasie robi wiele szkody. Ludzie otumanieni głosują potem jak niespełna rozumu!Weźmy chociaż fakt – do sejmiku głosuję na „niby prawicę”, a na prezydenta na liberałów i aferałów! Czasem zastanawiam się, czy głosowanie pod wpływem ogłupienia medialnego, może i powinno być – ważne? Wyborcy najpierw powinni być dobrze poinformowani, by potem tę wiedzę dobrze wykorzystać przy urnach. Media,sprzeniewierzając się zasadzie służebności, pewne sprawy przemilczają, co jest wielką formą manipulacji społeczeństwem. Kto surfuje po Internecie, ten widzi rozdźwięk pomiędzy tym co podają oficjalne „telawizje”, a rzeczywistością, którą widać z małych telewizji internetowych jak np. „Media Narodowe”, „ wRealu24”etc. Tam dopiero zobaczymy i usłyszymy ludzi mądrych, którym najbardziej zależy na wolnej Polsce. Jakie państwowe media podają o rewelacjach W. Sumlińskiego w nowej książce o aferach Tuska? Kto wpuszcza na antenę takie autorytety jak np.reżyser Grzegorz Braun, redaktor Stanisław Michalkiewicz czy choćby prof. J.Robert Nowak, itd. ?? Tego nie pokażą, bo w świat, w głowę społeczeństwa ma trafiać narracja – kreowana przez media a nie rzeczywistość! Dzięki takiemu przekazowi, sposób myślenia, mentalność ludzi ma być zakodowana na jeden „słuszny”i poprawny politycznie rodzaj zachowania. Masz wierzyć w to, co mówi zakłamana „telawizja”,masz głosować jak mówi, masz być poprawny politycznie, czyli nie myśleć a wykonywać! Chodzi o to, by strachem i otumanieniem – zabić Ducha Narodu! Wiedzą doskonale ci manipulatorzy, że w Polakach tkwi (uśpiony) ale wielki potencjał.Bo dopóki będzie ten chaos poznawczy, to otumanianie Ducha – nie będzie …powstania. Nie tylko tego z kolan (neokolonia europejska), ale i do …odzyskania Polski z rąk szaleńców! Dziwne, że Naród nie wierzy w swoją podmiotowość,podczas gdy prezydent belwederski wciąż ma na ustach mantrę – jesteśmy wolni,suwerenni i niepodlegli. Cóż, oni już nie widzą zabójczego dla Narodu –upartyjnienia życia społecznego, a my w połowie ich olewamy lub głosujemy na mniejsze zło.

Przypomnijmy słowa naszego wieszcza Zygmunta Krasińskiego: „Niczym Sybir, niczym knuty i cielesnych tortur król! Lecz Narodu duch otruty – to dopiero bólów ból”! Wydaje się, że „rządzące” nami partie – loże, celowo robią tu chaos,sieją beznadzieję i zwątpienie, bo wtedy łatwo Naród zgodzi się na wybawcę – Donalda na białym koniu!

Zbliżają się wybory do Europarlamentu. Rządzące koterie partyjne, mocno się starają, aby Polacy głosowali na dwa bloki: jeden PISowski a drugi antypis. Nie dziwi więc nawoływanie, by powstał blok PO, N,PSL, SLD i inne lewackie. Z drugiej strony PIS+UW mocno zabiegający o to, by nie powstała naprawdę partia prawicy. Ciekawe co zrobi, bujający się z nogi na nogę Kukiz’15. Bo często jest tak, że rozkrok zależy od woli prowadzących oficerów. Na szczęście jest trzeci blok: Ruch Narodowy i Wolność Korwina Mikkego.To jest oczywista alternatywa dla „rządzącego” od lat partyjniactwa i dlatego nie dostaną się do mediów, będą wciąż etykietowani jako faszyści itd. Głośno ostatnio mówi się o powstaniu – partii „o. Rydzyka”. Uderzenie środowiska RM w PIS podczas 27 rocznicy , liczne artykuły w „Naszym Dzienniku”, powodują refleksję nad jakością „rządzicieli”. Owszem, niemożna nie zauważać od PIS tego 500+, 300+, ale… Miałem rozmowę „zagraniczną” i dziwią się tam, dlaczego my tu w Polsce zaczynamy się burzyć? Bo przecież macie o wiele lepiej jak za POPSL, jest mniej biedy i tak ogólnie… macie ciepłą wodę w kranie, więc czego wy jeszcze chcecie? Owszem, te programy były bardzo pomocne, ale na miłość Boską – nie wolno poprzestawać na… ciepłej wodzie w kranie. Chcemy żyć! Chcemy się rozwijać, chcemy być naprawdę wolni i suwerenni!Ten rząd – polityki na kolanach, może przegrać następne wybory. Prof. M.Piotrowski, za biskupem mówił na antenie RM: „Kiedy oni wreszcie ODWAŻĄ się rządzić”?

27 listopada 2018r., europoseł prof. M. Piotrowski,złożył w sądzie wniosek o rejestrację partii: Ruch Prawdziwa Europa.  Co się stało, że tak późno? Pamiętam jak była promowana na falach RM partia Liga Polskich Rodzin. W znacznym stopniu skutecznie, ale to było prawie 20 lat temu! Dziś Polacy są w innej kondycji mentalnej i moralnej. Ten słuszny ruch – może być już mocno spóźniony, bo do wyborów do PE zostało niecałe pół roku. Jak wiemy, mentalność ludzi zmienia się najwolniej.Czy RM… zdąży? Żelazny elektorat PIS, jest nie tylko ze słuchaczy RM. Rozmawiałem z takim prawicowcem, co to głosuje tylko na PIS, a ojca Rydzyka nie lubi. Czyta partia (PIS) ma prawo nazywać się „dobrą zmianą”, czy „zjednoczoną prawicą”,kiedy czyny są niezgodne z wyznawaną doktryną katolicką? Dla kogo buduje się –Polin?

Reasumując, aby Ojczyzna wkroczyła na drogę rozwoju,drogę Bożą, musimy zbudzić w Polakach – Ducha Narodu. Nie musimy iść drogą „żółtych kamizelek”, ale mądrych podwójnych głosowań w przyszłym roku. Podpowiadam, że zostaną dwie opcje (dla patriotów i katolików, których w Polsce jest zdecydowana większość), blok – Ruch Narodowy + Wolność Korwina plus ew. inne patriotyczne,lub partia Ruch Prawdziwa Europa (jeśli sądy nie pogrzebią rejestracji w czasie). Bo trzeba jasno powiedzieć, że Europa będzie albo katolicka, wróci na drogę wartości katolickich – albo zginie. Sam PIS, jako partia pro unijna, nie jest wstanie niczego w tej mierze pozytywnego dać upadającej i liberalnej Europie.

Aleksander K. Szymczak

4 myśli na temat “OBUDZIĆ DUCHA NARODU

  1. Chyba byłoby najlepiej, gdyby do wyborów były dwie listy: jedna za Polską a druga przeciw Polsce. Wtedy byłoby jasno – jaka jest Polska. Za Polską byłby sojusz Ruchu Narodow. plus Korwin no i pewnie ta grupa, która jest w PIS. Większość z PIS podejrzewam, ze byłaby na tej liście przeciw! A Tak to pewnie dalej będą – kłamać i ogłupiać wyborców.

    Polubienie

  2. Słuszny tok rozumowania „ona”. Taka sytuacja byłaby – idealna. Jednak, nie po to się robi kilka „partii-loży”, by władza wymknęła się im z rąk. Po to wielu zmienia nazwiska, by ich nie rozpoznać, po to mają swoje media, po to mają swoje „sondaże”. I dlatego Polaku, musisz znać te pułapki, by znów nie zostać… wyrolowany. AKS

    Polubienie

  3. Dobrze, ze ludzie juz zaczynają widzieć ten prounijny PIS, a to oznacza, że majowe wybory mogą dać > bardzo ciekawe wyniki. Choc także należy powiedzieć, ze każde wybory są fałszowane! Te ostatnie np w Warszawie, z pewnoscia też – ale kto to jest w stanie >> sprawdzić??

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.