WSPÓLNOTA POLITYCZNYCH IMBECYLI

Wojenki CD. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Znamy. O tym teraz się przekonują Ukraińcy. Świat zaniemówił, bo zobaczył jaką siłę daje – siła ducha i patriotyzm. Każda wojenka ma jakiś cel, a często niejeden. W tej, gołym okiem widać, że agresorowi zależy na… wyludnieniu Ukrainy. Po co? Nie znamy tajnych porozumień i knowań globalistów (masonów), więc możemy tylko obserwować skutki tych czy innych działań. W tej chwili, chyba rozsądnym postępowaniem byłoby… „zagłodzenie Rosji”. Czy zachód to rozumie? Czy NATO jest – tylko w części, sojuszem obronnym? Jeśli nie odetną finansów, to następnym celem będą oni! Czy to nie jest logiczne? Cóż, biznes ponad wszystko i takie Niemcy z Francją, a nawet biedne Węgry, stoją w rozkroku. Money, money, money – można by im zaśpiewać… My za to pokazujemy serce i natychmiastową pomoc. To ludzie biorą na siebie ten ciężar. Co robią władze polskojęzyczne? – posłuchaj zdroworozsądkowej tyrady p. Gadowskiego, zwłaszcza te pierwsze 15 minut (vide – video). Dlatego m.in. ten tytuł zaczerpnięty z internetu, gdzie wiele się pisze o… wciąganiu Polski w konflikt światowy. Trudno wydedukować, dlaczego nasi podwykonawcy NWO, tak chętnie wyskakują przed szereg, machając szabelką w stronę Rosji! Możemy się domyślać, po co to szczekanie buldogów i na czyj rozkaz! Nie od dziś wiadomo, że jesteśmy „sojusznikiem potężnego kraju za oceanem”. A jak wiadomo w polityce, najłatwiej rządzić na …haki. Cóż byłoby dziś z „zarządzającym Polską PIS”, gdyby amerykanie zechcieli ujawnić taśmy tzw. „katastrofy smoleńskiej”?? Dlatego chyba łatwiej nam zrozumieć to ujadanie na …odgórny rozkaz! Stanom jest wygodniej posługiwać się wasalem, niż np. dogadywać się z przyszłym – rządem Narodu Polskiego. Bo wtedy stosunki musiałyby być wyłącznie partnerskie, a nie – podległe! Pytanie – czy jednak nie lepiej dla mocarstwa być autentycznym…”przyjacielem” – niż mocodawcą kolejnych marionetek? A tubylcy wciąż sobie zadają pytanie, no jeśli nie na PIS – to na kogo? Myślenie boli? Konfederacja chyba jako pierwsza (11 posłów), zebrała na pomoc Ukrainie, 100 tys. zł. Skoro Niemcy itd. – dali ciała, to alternatywą dla Europy jest – Trójmorze. Kraje posowieckie, plus część Ukrainy (bo pewnie rozpad jest nieunikniony), mogą stworzyć nową Unię ale na zasadach odmiennych od tej obecnie eksploatującej UE. Wzajemny szacunek, obopólna korzystna współpraca gospodarcza, wzajemna pomoc etc.

Czy dokonało się – zawierzenie Rosji 25 marca 22r.? Narazie, ze skąpych informacji wynika, że mogło być już za późno. Niebo czekało na to… kilkadziesiąt lat!! Teraz tylko modlitwa… może złagodzić przebieg światowej zawieruchy! Natomiast wydaje się, że jeszcze nie jest za późno na – pełną Intronizację w Polsce, co spowodowałoby ustanie nie tylko wojny, ale dało iskrę do rozwoju innych narodów. Samo „zagłodzenie Rosji”, nie załatwi podstawowych problemów świata. Chodzi wszak o to, by ludzkość zawróciła z szatańskiej drogi – na Bożą! Wydaje się, że to ten moment – na oczyszczenie świata. Bóg da nam widoczny Cud i – Ostrzeżenie, by ludzkość się nawróciła. Wojny przynoszą nie tylko cierpienie i ból, ale zawsze dają szansę na nawrócenie i nowe życie. Skorzystamy? Bóg zapowiedział, że da nam Namaszczonego, by nas poprowadził – uwierzymy? Z „Orędzi” (2016): „Mądrością człowieka jest szukanie Boga i upatrywanie w nim źródła szczęścia. Mądrość prowadzi do poznania Boga i umiłowanie Go ponad wszystko.” Czy poruszy to sumienia katolików? Handel w niedziele: z Orędzi (17. 05. 2019r); „Wchodząc do sklepu w niedzielę, popieracie grzech tych, którzy poświęcili ten dzień pieniądzu. Mówisz tym samym: „Nie jestem katolikiem” (…) Co z tego, że nie pracujesz w niedzielę, jeśli innych zmuszasz do pracy…” To w kontekście poniższego. Dziwne i znane katolikom trzy szóstki, pojawiły się na cenach w grajewskich wielkopowierzchniowych sklepach. Gdy zwróciłem uwagę w nowo otwartym sklepie Netto, sprzedawczyni była zaskoczona i powiedziała, że nikt na to nie patrzy! Ja patrzę i… nigdy takich produktów nie kupię. Czyżby…zapowiedź nadejścia antychrysta?

Jeden z najlepszych posłów jakich mieliśmy, Grzegorz Braun z Konfederacji, został głosami „sejmu” (440) – wyrzucony z Komisji Obrony!! Za co? Zawsze przygotowany, zadawał tam tak niewygodne pytania ukazujące co najmniej … ignorancję Komisji, że nie potrafili sensownie odpowiadać, no to w końcu pozbyli się „biedy” i Go wyrzucili! Obłęd sięga zenitu!! Minister choroby Niedzielski, ogłosił odwrót od maseczek (oprócz tych w ośrodkach zdrowia). Czemu nie odwołał… tej sztucznej pani demii z domu covid? Czyżby musiał sobie rezerwować ten deal, gdy będzie dalej straszyć – na rozkaz WHO, następnymi mniemanymi plandemiami??

Dlatego na koniec trochę optymizmu. Karolina Bielawska z Polski, została Miss World 2021r!, a Iga Świątek – została pierwszą rakietą światowego tenisa! Polska dostaje swoje pięć minut w historii! Brawo.

ps. Bajkowa bankowość premiera (Bajkowa naiwność PiSu)

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=v8lYXqj9-TI&feature=applinks&al_applink_data=%7B%22target_url%22%3A%22https%3A%5C%2F%5C%2Fyoutube.com%5C%2Fwatch%3Fv%3Dv8lYXqj9-TI%26feature%3Dshare%22%2C%22extras%22%3A%7B%22fb_app_id%22%3A87741124305%7D%7D&noapp=1

2 myśli na temat “WSPÓLNOTA POLITYCZNYCH IMBECYLI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.