INTELIGENTNE ZŁO

Sprawy lokalne ciągną się jak flaki, więc dziś zajmę się najmodniejszymi straszakami jakimi są: wojenka i covidek. Ustroje totalitarne ( a takich jest większość na świecie), zaczęły rządzić poprzez strach. Przestraszonymi łatwiej zarządzać i „trzymać za mordę”, a jeśli jeszcze przy tym niektórzy się „nachapią”, to… niech żyje covid!

„Gazeta Warszawska” nr 11 (aktualny): „Miliardy topione w przekręcie kowidowej ochrony zdrowia”, Jacek Frankowski pisze: „Panie Premierze, jest jeszcze czas na przyjrzenie się kreatywności ministra Niedzielskiego, zawodowego ekonometryka, w przepompowywaniu pieniędzy z budżetu do prywatnych kieszeni, zanim nastąpi śmiertelny uwiąd polskiego systemu opieki zdrowotnej. (…) Koszt całkowity półrocznego funkcjonowania Szpitala Narodowego to 107 105 296 zł ! Hospitalizacja pochłonęła 1 024 110 zł. Hospitalizowano łącznie 1830 pacjentów… Z prostego wyliczenia kosztu ogólnego i sumarycznej liczby pacjentów wychodzi, że koszt pobytu jednego pacjenta w szpitalu pochłonął 58 527 zł, natomiast koszt kuracji jednego pacjenta w tym samym czasie wyniósł 560 zł. Niezła dysproporcja, prawda? Te liczby odsłaniają skalę przekrętu finansowego. Nie bójmy się tego słowa. (…) Podkreślam słowa rzecznika, które zabrzmiały jak groźba: „szpitale tymczasowe na pewno będą utrzymywane w gotowości. W gotowości, za którą bez leczenia wypompowują z budżetu milionowe kwoty. Tematem wartym rozszyfrowania byłoby ustalenie, kto konkretnie jest beneficjentem hojnie finansowanej zarządzeniem min. Niedzielskiego gotowości w bezczynności?”

Tamże: „Krajowi Covidioci nie odpuszczają”, -alza pisze: „Większość państw traktuje już koronawirusa jak zwykłą grypę, a Niedzielski i reszta dalej upierają się przy swoim.(…)Potwierdzeniem stopnia zastraszenia polskiego społeczeństwa były dwa obrazki wirtualnego wystąpienia Wołodymyra Zełenskiego przed parlamentem brytyjskim i polskim. W tym pierwszym członkowie Izby Gmin słuchali Zełenskiego siedząc bez maseczek, na Wiejskiej -w maseczkach. Obrazek z parlamentów jest więc podwójnie smutny. I zmuszający do postawienia pytania, jak długo jeszcze Niedzielski ma zamiar ciągnąć ten cyrk. I kto na nim zarabia. Zwłaszcza wobec kolejnej próby ustawowego przepchnięcia programu „bezkarność plus”, właśnie za przewały popełnione przy okazji „walki z pandemią”.

Właśnie, i tu jest problem. Zarządzający Polską z ramienia Usraela – PIS, czuje pismo nosem. Wie, że bez tej „ustawy” w końcu za te przekręty odpowie. Dlatego na siłę i wciąż, notorycznie i bezwstydnie, starają się przepchnąć „tę bezkarność”, na co „Konfederacja” nigdy się nie zgodzi. Komisja posła Brauna „Norymberga 2,0” działa i przyjdzie czas rozliczeń! Przy okazji – mając opanowane media w Polsce, wszelkimi sposobami, chce się… wyautować jedyną prawicową formację w Sejmie – Konfederację. Wieszczą… rozpad! A jak jest faktycznie? 11 posłów w Sejmie nadal jest Konfederacją. Składa się ona z trzech podmiotów: 5 od Narodowców, 5 od Korwina i 1 od Korony (G. Braun). Korwiniści się podzielili, bo już dłużej nie mogli słuchać tego, co mówi szef Korwin – Mikke. Znane są jego liczne wypowiedzi, które potem… „szkodzą” wizerunkowi Konfy, a co odpycha szukających. Np. mówił, że nie będzie wojny, bo Putin nie jest taki głupi. Suma sumarum, trzech posłów ( z 5) od Korwina (Sośnierz, Dziambor i Kulesza), mają w ramach klubu utworzyć nowy podmiot polityczny i tyle. Przy okazji manipuluje się „niby sondażami”, a więc pisiorom pod 40, a Konfie 7% ! Już wiele razy pisałem, że elektorat Konfy jest myślący i nie porzuca jedynej nadziei dla Polski, więc… może tylko rosnąć!

Wojenka! „GW” nr 11, „Wojna na trzy fronty”, Piotr Lewandowski pisze: „ Ukraina to jedynie pierwszy front. Drugi mamy na zachodzie w relacjach z UE, która stara się wykorzystać wojnę do „zagłodzenia” Polski. Parlament Europejski przyjął kolejną rezolucję, wzywającą do zastosowania wobec Polski „mechanizmu praworządności” i zablokowania nam funduszy – ewidentnie licząc na załamanie się Polski pod ciężarem inflacji, spadku wartości złotego oraz kosztów utrzymania armii uchodźców – i w konsekwencji na zdławienie naszego oporu w kwestii budowy europejskiego superpaństwa. Wszystko oczywiście inspirowane przez tutejszą targowicę z „totalnej opozycji”, sędziowskich stowarzyszeń i lewackich organizacji pozarządowych. I ta piąta kolumna pozostaje trzecim, wewnętrznym frontem, z którym trzeba będzie się uporać.”

Z Orędzi dawanych z Nieba wiemy, iż zachód to… „ułomna, chora cywilizacja, pycha i dobrobyt zaślepiły ciebie tak bardzo, że nie potrafisz ani poznać, ani szukać prawdy”! Dodam – wyrachowany cynizm, bo jak czytamy w „GW” nr 10 „Niemcy przekazali Ukrainie złom z czasów NRD”, -mcz pisze: „ W niemieckich wojskowych magazynach w zapleśniałych pojemnikach zalegały pamiętające jeszcze czasy NRD kilkudziesięcioletnie radzieckie ręczne przeciwlotnicze pociski Strieła. Leżały czekając na utylizację, którą odkładano z powodu wysokich kosztów takiego procesu. Teraz okazało się, że 2700 sztuk tego złomu znalazło się wśród broni szumnie przekazanej Ukrainie przez Niemcy. Najwidoczniej koszt transportu tej zabytkowej broni na Ukrainę, okazał się dużo tańszy niż utylizacja. Wiarygodność państwa niemieckiego sięgnęła dna i słychać jak puka od spodu. (…) Niemcy powinni w Brukseli usłyszeć, że mają krew na rękach i są po raz kolejny w historii odpowiedzialni za doprowadzenie Europy na skraj wojny światowej. W UE musi się odbyć taka debata potępiająca państwo niemieckie.”

Dziwna ta wojenka. Wciąż z Niemiec jadą setki tirów na wschód… Ostrzał domów mieszkalnych na Ukrainie – chyba w celu „wykurzenia” stamtąd ludu ukraińskiego, bo… eskimosi upatrzyli sobie miliony ha nad morzem Czarnym na… nową Jerozolimę! Doskonale rozeznali, że Polacy otworzą swoje serca i… domy. Kazanie na Górze – Mt, 5-7: „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”. Było już w przepowiedniach, że pomożemy naszym dawnym wrogom, co zaowocuje wielką wdzięcznością (może nawet Unią). O tej Unii wspominał już nawet ich prezydent Zełenski. Będziemy pomagali, bo taka jest nasza katolicka natura, jednak… Gdy do Turcji trafiło ok 3 mln uchodźców z południa, prezydent Erdogan dostał od UE 6 mld euro. Gdy w Polsce już mamy ponad 3 mln Ukraińców (1 mln już pracował), to … UE sypie grosze a jeszcze więcej obiecuje! Rezolucjami wali w Polskę! Nie na darmo nasza Królowa – Matka Boża nakazuje nam natychmiast opuścić tą bezbożną strukturę UE. Niestety, nasi wasale zarządzający, usiłują wciągnąć w te sidła szatańskie, nową ofiarę – Ukrainę! Gdy „Konfederacja” zadaje z troski, pytania o Naród Polski, to… odsądzają od czci i wiary. Czemu tak jest, że Ukrainiec czeka na lekarza specjalistę do 14 dni, a Polak – kilka miesięcy? Rząd zaczyna nas traktować jak… niewolników we własnym kraju. Np w dużym mieście, za transport miejski przybysze nie płacą, a Polakom narzuca się nowe – wyższe ceny. To dopiero początek narastających problemów, ale bądźmy w prawdzie.

Obserwując to wszystko i możliwy scenariusz rozlania się konfliktu, jedynym ratunkiem dla Polski jest – pełna INTRONIZACJA ! Niestety, „nasi” potrafią tylko kupować broń, którą dostaną za parę lat, a która wówczas będzie już złomem i nie będzie potrzebna. Dlatego – ratuj się kto może – modlitwa i nawrócenie się do Boga!

RÓŻANIEC to najlepsza broń!

Aleksander Szymczak

ps.

OPIS WYDARZEŃ KTÓRE MAJĄ NASTĄPIĆ. ORĘDZIE MARYI. KONIEC.

Tak dla pomocy, nie dla przywilejów

3 myśli na temat “INTELIGENTNE ZŁO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.