NIE LĘKAJCIE SIĘ !!

Znamy te słowa naszego świętego papieża JPII. I wiedział co mówi. Bo tak naprawdę, ten kto uwierzył, przyjął Boga do serca, żyje Jego nauką – nie ma się czego bać! Dusza żyje wiecznie, a czas na Ziemi, jest tylko naszą próbą – dokąd po „śmierci”? Rozmawiając z ludźmi, często się słyszy ten lęk przed… covidem, szczepieniami a teraz wojną. Lęk i strach nie pochodzi od Boga (i często katolicy nie lękają się – cała ufność w Boga), ale od Jego przeciwnika. A Bóg zapewnia, że nie zostawia swoich dzieci. Ufajmy! Nie wiadomo jak potoczą się wydarzenia światowe, dlatego bądźmy w łasce uświęcającej, czyli spowiedź i unikanie grzechu. Bóg w tym światowym chaosie, zapowiada Swoją interwencję, więc mamy być przygotowani. Niech się ateiści, agnostycy czy bezbożni – dalej śmieją. Każdy ma wolna wolę i wolny wybór, ale… wybieraj mądrze.

Boimy się tych milionów napływających Ukraińców. Owszem, przyjmujemy i otwieramy domy i serca (nasza katolicka powinność), ale… To nie państwo (po części) zapewnia byt, ale normalni ludzie. Często ludzie niezamożni, ale wielkiego serca. Fundusze szybko się rozpływają (a inflacja już 10,9 % !), a te napływowe narody muszą przeżyć. Co z tego, że PIS rzuca hasło – 40 zł dziennie na uchodźcę – skoro tych pieniędzy nie widać?! Wielu mówi, pieniądze się kończą i co dalej? Jeszcze trochę i te rzucane hasła w tym czy innym temacie, obrócą się przeciw rządzącym. Te… wywyższanie w prawach uchodźców nad rdzennym Narodem Polskim, może przynieść tę… heterogenię celów! PISowcy zamyślili sobie, że socjalistycznym rozdawnictwem, „nowym (nie)ładem”, extra-kasą dla swego emeryckiego elektoratu, załatwią sobie zwyżkę w „ichnich nibysondażach”, i kolejna kadencja (przy korycie) załatwiona. A tu może być zupełnie odwrotnie i ludzie was… wyplują! Jak można czynić Polaków… sługami Ukraińców (słowa z ministerstwa)?! Jak zrównywać ich w prawach (często wywyższając)? Dlaczego dążycie do… rozbijania jednorodnego Narodu Polskiego. Na grajewskim GCK wiszą flagi Ukrainy, a czemu nie np. 3 polskie i jedna ukry? Pomagajmy ale z głową i nie kosztem… wynaradawiania Polaków! Stefan Kardynał Wyszyński tak nauczał: „ Każdy naród pracuje przede wszystkim dla siebie, a nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem – kosztem własnej Ojczyzny!” W „Gazecie Warszawskiej” nr 12, w art. „Lemingoza”, Izabela Brodacka-Falzmann pisze: „Szlachetne intencje pomocy ludziom dotkniętym klęską wojny też są obecnie zagospodarowywane przez jakiś nadrzędny plan. Pomoc ofiarowana Ukraińcom przez polski rząd zdecydowanie przekracza możliwości naszego państwa i będzie działała na szkodę polskich obywateli. Ofiarowanie Ukraińcom pełnej bezpłatnej pomocy medycznej oznacza, że jeszcze więcej Polaków będzie umierało w kolejkach do szpitala, nie doczekawszy się nawet wizyty u lekarza specjalisty. Przypominam, że Polacy wyjeżdżający za granicę w czasach stanu wojennego byli grupowani w przejściowych obozach i objęci tylko doraźną pomocą medyczną. Zdarzało się, że w takim obozie, na przykład we Włoszech, spędzali przeszło rok przed wyjazdem do upragnionej Kanady, a tam musieli sobie sami znaleźć pracę i mieszkanie.”

Jeszcze o…covidowych sukcesach. „Gazeta Warszawska” nr 12, w art. „Po „covidowych trupach” do sukcesów”, Jacek Frankowski pisze: „Niezwykle dochodowym biznesem dla służby zdrowia okazały się szpitale tymczasowe i szpitale stale funkcjonujące przekształcone w kowidowe. Nie musiały leczyć, żeby stać się prymusami efektywności. Gotowość jest bardziej premiowana w systemie finansowania lecznictwa kowidowego niż samo leczenie.(…) O tym, że są one niebagatelne, dowiedzieliśmy się z opublikowanych danych o zarobkach w szpitalu w Wadowicach w 2021r. Najwyższa jednorazowa pensja lekarza wynosiła tam 44 689 zł. Najwyższa jednomiesięczna pensja pielęgniarki w tym szpitalu wyniosła 25 621 zł. Jeszcze lepiej prezentują się dochody lekarza zatrudnionego na umowę cywilnoprawną, czyli bez etatu w szpitalu. Najwyższa miesięczna pensja lekarza na pracy zleconej w szpitalu wadowickim w 2021r. Wyniosła 72 120 zł. Oprócz stworzenia motywacji finansowych do kwalifikowania wszelkich infekcji sezonowych jako zakażeń kowidowych decydenci pandemiczni, mający zapotrzebowanie na straszenie Polaków dla ich dobra, znaleźli także sposób na finansową opłacalność kwalifikowania zgonów jako kowidowe.”

„GW”, tamże, Piotr Szubarczyk: „Czy ruskie chcą światowej wojny”, podsumowuje: „Jeszce raz przytaczam te słowa Jewtuszenki i odpowiadam. Nie, oni naprawdę nie chcą wojny! Oni chcą dokonywać podbojów bezkosztowo i chcą, byśmy im za to jeszcze dziękowali (likwidują.. „burdel”…), byśmy napili się z nimi wódki i patrzyli na świat tak jak oni. A jeśli nie będziemy chcieli się z nimi napić? To nas zabiją. I na tym polega ta różnica cywilizacji. Miejmy oczy szeroko otwarte. Także na to, co robią Niemcy, którym napad na Ukrainę, nie przeszkodził w przysyłaniu do Polski kolejnych kontrolerów od… „praworządności”.

I tak to życie leci, bo spokój zachowują modlący się, uczęszczający na msze, przyjmujący komunię św. – na kolanach, a wystraszeni i zagryzający paznokcie z bezsilności bezbożnicy, są inspirowani przez złe duchy. Sami to sobie wybrali.

W Białymstoku odbyło się ostatnio ciekawe spotkanie z J. Korwin-Mikke. Podoba mi się jedno, że jest jednym z nielicznych posłów, którzy nie uprawiają gadulstwa. Krótko i zwięźle o problemie (poruszył kilka). Ciekawy wątek o podatkach: „..nie mamy żadnych wolności, bo jak kiedyś w Stanach podnieśli podatki na 12%, to ludzie uciekali. Dziś państwo pobiera ok… 83% ! Kiedyś, w starożytnym Rzymie, niewolnik oddawał 90%, ale miał od pana – wikt i opierunek i dach nad głową. Z książki JKM „Podatki czyli rzecz o grabieży”, pisze: „…wszyscy złodzieje, bandyci, oszuści, okradający nas dziś masowo, nie rabują nas nawet z dziesiątej części tych pieniędzy, z jakich rabuje nas parlament. I oni tych pieniędzy nie marnują – bo rząd wydaje na siebie 8%, marnuje 20-40% (a resztę, wzorem tow. Janosika, rozdaje nam). I nie ma żadnej litości, żadnych hamulców (…). Nieprawdopodobnie wysokie podatki nakładane przez „polski” rząd i władze „unijne” (mające tyle samo wspólnego z Europą, co Związek Sowiecki z Rosją) dławią dziś prawie całą Europę. I jeśli klasa polityczna szybko się nie opamięta, nie pozostanie nam nic innego, jak wziąć ciupagi (czy co tam kto ma) – i zrobić w tymi politykami to samo, co dzielni Orawianie ze wspomnianym już bandytą.” Podsumował, że jeśli chcemy dalej tego samego, to głosujmy dalej na tą..”bandę czworga”. Próbowano nawet rozgonić te patriotyczne spotkanie i jakiś „alarm bombowy”, no i oczywiście pojawił się – pies z milicjantem… Nikt już nie nabiera się na te stare sztuczki ubeków.

Wstępne info: Klub Konfederacji z Grajewa, ma zaszczyt zaprosić państwa na spotkanie p/t „Polska moja miłość”, z redaktorami Gazety Warszawskiej, które odbędzie się w środę 27 kwietnie 2022r. w salce parafii pw. św. Ojca Pio, Osiedle Południe 35, o godz 19:00. Będzie mnóstwo dobrych książek. Kościół ciągle się rozbudowuje i remontuje, i z pewnością rozsądnie zagospodaruje każdą darowiznę na konto 21 8768 1013 1300 9306 2000 0010

Nie ma tu „przekrętu”, ale proszę sprawdzić w parafii.

Aleksander Szymczak

ps. OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??

2 myśli na temat “NIE LĘKAJCIE SIĘ !!

  1. Janusz wąsaty said:
    Komuna wiecznie żywa, niby nowe, a to stare w nowym wydaniu. Totalitaryzm marksistowski niszczy wszystkie naturalne prawa człowieka. Prawo własności, prawo do życia, prawa rodziny itp wszystko to depczą nasi wyzwoliciele, w imię nowego porządku, ale czy to naprawdę nowy porządek? Kto tym degeneratom, zboczeńcom, dewiantom dał władzę do tego by miliardom ludzi układali życie, pchając się z buciorami do naszych domów, mieszkań. Powiedźmy basta, nie zgadzamy się. Chcemy by w naszym życiu społecznym, państwowym, prywatnym królował Chrystus, nie zdegenerowani sataniści, komuchy zfiksowani na tym, by nam układać życie. Ich celem ostatecznym jest wymordować wszystkich, zostawiając przy życiu garstkę usłużnych idiotów, oraz tych, którzy będą niewolnikami tych nowych „panów świata”. Weźmy różańce w ręce, bo tak po ludzku nie mamy z nimi większych szans na wygraną. Pan Bóg sobie z tym robactwem poradzi, prośmy go o to, zaufajmy Mu do końca.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.