CO ZOBACZYSZ?

Walka o dusze Polaków trwa. Coraz trudniej dojść do prawdy. „Rządzący” mówią tylko tyle, ile muszą. A – muszą wykonywać rozkazy swoich mocodawców, czyli de facto właścicieli Polski. I dopóki nie usuniemy szkodników, dopóty będziemy się obijać od płota do płota. Jeszcze max rok i do tego czasu Naród musi na tyle zmądrzeć, by już przestać mówić, że… i przed szkodą i po szkodzie głupi. Kilka ciekawostek z prasy i netu:

1 grudnia 2022 Polak2018 > Wyobraź sobie, co zobaczysz, gdy…

…zaparkujesz w statku kosmicznym na orbicie Ziemi i skierujesz czujniki, kamery i mikrofony na powierzchnię naszej błękitnej planety. Będziesz widzieć ruchy pojazdów i okrętów, loty samolotów, demonstracje, wojny, dymy z kominów, oświetlenie miast, linie energetyczne, wyspy śmieci na oceanach, wyziewy wulkanów, mecze na stadionach, złomowiska, wysypiska śmieci. Będziesz słyszeć papkę informacyjną w mediach, jałowe przemówienia “najważniejszych” polityków, knowania cynicznych “elit”, manipulacje rządzących. Będziesz obserwować złe odżywianie się ludzi, masowe cierpienia na choroby “cywilizacyjne”, trucie ludzi chemią w jedzeniu, zastraszanie całych społeczeństw.

Uderzy cię ogromne marnotrawstwo energii, pracy, bogactw naturalnych, zasobów, fatalne skłócenie ludzkości i poszczególnych społeczeństw, zaprzeczanie uczynkami własnym słowom, kult pieniądza i bogacenia się, zgnilizna moralna bogatych, wpływowych, rządzących grup, intencjonalne, a czasem masowe zabijanie ludzi przez ludzi.

Patrząc na tę piękną trzecią planetę Układu Słonecznego nie pohamujesz swojego coraz większego zdziwienia tym ogromem bezsensu, bałaganu, cynizmu i zniszczenia. W miarę upływu czasu będziesz odczuwać coraz większy dystans, zdegustowanie, niezrozumienie i niechęć do kontaktów z Ziemianami. Analizując rozmaite dane, procesy i informacje dojdziesz do wniosku, że masz do czynienia z rasą wprawdzie inteligentną, jednak nie zasługującą na wejście do międzygalaktycznej wspólnoty rozwiniętych cywilizacji, niedojrzałą, wręcz prymitywną.

Ze smutkiem sporządzisz raport dla “twoich” i dla federacji międzygalaktycznej. Pozbierasz dokumentację twoich tez, ewentualnie wykonasz badania pogłębiające na wybranych grupach ludzkich, zamkniesz zadanie i skierujesz statek do twojej bazy.

W podsumowaniu raportu zawrzesz kilka zaleceń, wśród których jedno będzie takie: zorganizować stałą, dyskretną obserwację planety Ziemia w celu uniemożliwienia Ziemianom wyjście i nabałaganienie w Kosmosie.

Aby jednak raport nie był całkowicie negatywny, dopiszesz zalecenie: za sto ziemskich lat zweryfikować sytuację na planecie, organizując misję diagnostyczno-analityczną, bowiem mimo wszystkich negatywów Ziemianie mają możliwości i potencjał rozwojowy. Czy go wykorzystają?

Ze strony: polska-jutra.eu

Generalnie autor… ale skąd wziął sobie te… federacje międzygalaktyczne?? Czytałem gdzieś, że Jezus powiedział, że nie ma innych cywilizacji w świecie, bo gdyby były, to bym wam powiedział. Ale faktycznie, czy potrafimy logicznie i mądrze żyć na Ziemi? Wymyślamy sobie różne głupie ideologie, 50-te płcie, wymyślamy rożnych bożków – którym służymy, a nie widzimy – jedynego Stwórcy Świata!

Dostaliśmy (od niemiaszków), czy mamy dostać – patrioty. Jednego już nam przysłali – tusku. Ciekawie pisze P. Lewandowski w „Warszawskiej Gazecie” nr 48: „Po tragicznym wybuchu w Przewodowie ukraińskiej rakiety przeciwlotniczej Niemcy zaproponowali nam baterię Patriot. Minister M. Błaszczak najpierw zareagował przychylnie – a potem dowiedział się, że te niemieckie Patrioty nie podlegałyby polskiemu dowództwu, tylko Bundeswehrze, więc odbił piłeczkę, proponując, by ten podarek przerzucić bezpośrednio na Ukrainę. I słusznie. Niemieckich patriotów, nad którymi nie mamy kontroli, jest już u nas od metra i ciut ciut w „totalnej opozycji” – więcej nam nie potrzeba.”

Były dyplomata, Krzysztof Baliński opisuje wiele ciekawych zdarzeń, a dziś przytoczę te odpowiadające na mój ostatni felieton: „25 maja 2021 policja rozpędziła Łowicką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. „Rząd zdecydował się na otwarcie galerii handlowych, a pątnicy są szykanowani” – wyraził zdziwienie ksiądz, przewodnik pielgrzymki. „Dziwne jest to, że ani zaborcy, ani okupanci nie zatrzymali nigdy pielgrzymki” – oburzał się emerytowany biskup diecezji łowickiej. W pielgrzymce uczestniczyć można od 1656 roku, szła do Częstochowy w czasach rozbiorów, niemieckiej okupacji i Bermana. Minister spraw wewnętrznych sprawy nie rozliczył. Tak jak nie wyjaśnił, czy prawdą jest, iż 40 procent oficerów Policji, adeptów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie to Ukraińcy z okolic Szczytna, Elbląga i Giżycka. Jak i nie wyjaśnił, że Ukraińcy nieproporcjonalnie do ich liczby obsadzili także stanowiska w sądach, prokuraturze, straży granicznej, służbach celnych, że na Mazurach działa mafia ukraińska, która obsadza stanowiska leśniczych, nadleśniczych, gajowych i urzędy pocztowe oraz gminne, że w wielu miejscowościach Ukraińcy wieszają sobie wstążeczki niebiesko-żółte, bo policjant, jak zobaczy swojego rodaka mandatu nie da, a sędzia nie wsadzi do więzienia. Nie wyjaśnił też, dlaczego kapelani Straży Granicznej Miron Michaliszyn i Jan Tarapacki biorą w polskich mundurach udział w uroczystościach ku czci upowców, co – gdy weźmiemy pod uwagę, że ta formacja dziedziczy tradycje KOP, szczególnie znienawidzonego przez nacjonalistów ukraińskich – wywołuje ciarki po plecach.

Ukraińscy nacjonaliści mają wpływy we wszystkich partiach politycznych. Praktycznie nie ma partii, która nie działałaby na ich korzyść. W każdym mieście Warmii i Mazur członkami tych partii są w większości Ukraińcy, a od Braniewa na wschód obsadzają te partie wyłącznie ukraińskie rodzinne klany. Przeniknęli nawet do jedynej partii, która troszczy się o upamiętnienie rodzin chłopskich pomordowanych na Wołyniu – Miron Sycz, wicemarszałkiem województwa Warmińsko-Mazurskiego został dzięki poparciu PSL. Ci sami polscy chłopi burzą się, że Niemcy wykupują ziemię na tzw. słupy. A kim są te „słupy”? To Ukraińcy przesiedleni po operacji „Wisła” na Ziemie Odzyskane, które Niemców interesują najbardziej.”

REFERENDUM: konstatacja ogólna; społeczności nie dbające o swoje sprawy (suwerena), są skazane na niewolę przez zarządzające mafie, tracą swą podmiotowość, skazując się na biedę, chłód i cierpienie.

Dziś doszła już 154 nocna, piesza, comiesięczna, pierwszosobotnia pielgrzymka do Wykrotu (miejsce objawień Matki Bożej). Choć z powodu śliskości na jezdni trzeba było pokonać ostatni odcinek autokarami, to gorąca modlitwa o – Intronizację Jezusa na Króla Polski nie ustawała!

I na koniec, żart z „WG” nr 48 (a może to wcale nie żart?): w sądzie pyta sędzia – „świadek wie, co na niego czeka za składanie fałszywych zeznań? Tak – obiecali mi Lexusa.”

To może na tyle na tę niedzielę. Pamiętajmy o Godzinie Łaski 8 grudnia od 12 do 13: 00, bo wtedy modląc się, możemy doświadczyć wielu łask Bożych (Niebo jest najbliżej Ziemi w roku). Prosić trzeba o – wielkie łaski jak np.: o ochronę przed demonicznymi działaniami nad Polską i naszym miastem. Matka Boża prosi też o – Różaniec i Koronkę o 15:00 -12 grudnia.

AKS

ps. ❌ KONFEDERACJA ❌ Grzegorz Braun: Bezkarność Plus powraca do Sejmu❗

2 myśli na temat “CO ZOBACZYSZ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.