A ROSJA LEPSZA?

USA i NATO to kłamcy, oszuści i zbrodniarze…

Redakcja KIP; Nie napisaliśmy tego, ale całkowicie się zgadzamy z tym tekstem nieznanego Autora. 
Szanowni Państwo,

„Zrzuciliście dwie bomby atomowe na Japonię, spaliliście tysiące ludzi, pokolenia cierpią do dziś, tylko po to, by pokazać ówczesnemu Związkowi Radzieckiemu, że macie broń atomową i mają siedzieć cicho. 

W Wietnamie paliliście bombami napalmowymi lasy i infrastrukturę całego państwa, nie pozostawiliście nic stojącego, bomby zrzucaliście na miasta i wioski, niszcząc wszystko. 

Zniszczyliście Jugosławię, bombardując sam Belgrad, rzucając bomby na domy, szpitale, nie licząc się z niczym.

Oskarżyliście Miloszewicza jako przestępcę w Hadze na procesie parodii i zabiliście go, pozwalając Ucekadom ochrzcić Kosowo, i by robili co im się podoba.... 

Zmusiliście Turków do inwazji na Cypr, niepodległe państwo i od 50 lat nie możemy nawet znaleźć kości tych zaginionych ludzi nadal negocjując. 

Zniszczyliście Libię wraz ze swoimi europejskimi przyjaciółmi, ponieważ nie podobał wam się Kaddafi, i nie dał wam ropy za cenę soku. 

Uzbroiliście sfinansowaliście swoich pełnomocników Państwa Islamskiego, by walczyli przez całe sześć lat „wojny domowej” w Syrii, ponieważ nie podobał wam się Assad i przeszkadzała wam baza morska Rosjan w Syrii, a Assad okazał się bardzo rosyjski. 

Najechaliście na Irak, rzekomo w celu znalezienia bomb atomowych, a w Afganistanie i by znaleźć swojego byłego przyjaciela Binladena i zniszczyliście oba kraje, bombardując w niekontrolowany sposób miasta i wioski, niszcząc wszystko, wysyłając pocisk do Baghdati US Cruise, które wpadły do ​​schronów, zabijając kobiety i dzieci. 

Kto mógłby zapomnieć tę noc.  Mówicie o demokracji wy głupcy? 

Wy, którzy zbudowaliście w idealne centrum tortur fizycznych i psychicznych w Guantanamo?

Powiesiliście Husajna bez procesu, który jeszcze kilka lat wcześniej był waszym najlepszym przyjacielem i sojusznikiem. Wy, którzy swoimi wojnami i polityką stworzyliście ISIS i talibów.

Wy, którzy obaliliście Salvadora Allende w najkrwawszym zamachu stanu w Chile, demokratycznie wybranego prezydenta, zabijając go w pałacu prezydenckim i ustanawiając najbardziej brutalną dyktaturę Pinocheta. 

Wy, którzy po upadku muru berlińskiego obiecaliście Rosji, że NATO nie wydłuży się ani na cal i dotarliście prawie do granicy Rosji, pomimo swoich obietnic i umów. Teraz mówicie o Demokracji, pokoju i zbrodniach wojennych Rosji.

Wy kłamiący zdrajcy, mordercy niewinnych ludzi? 

Wypełniliście całą Europę rakietami Pershing i rejsami wokół Rosji, które zignorowaliście.

Nie przestrzegaliście ani jednego warunku z porozumienia mińskiego.

Nawet Hitlera sfinansowały wasze własne międzynarodowe korporacje i stworzyliście bestię. 

Tak więc, w układance brakowało tylko Ukrainy, aby opleść gniazdo NATO wokół Rosji, aby ją utopić. 

Od 2009 roku Putin ostrzega, że ​​Ukraina to czerwona linia jakiej nigdy nie pozwoli przekroczyć.

W 2014 roku wraz z zamachem stanu, pomogliście obalić Janukowycza, wybranego prezydenta, używając nazistów i faszystowskich starć, by zabić Ukrainę, i zainstalować marionetkowy rząd, który miał przygotować kraj na wejście tego kraju do NATO i UE, podczas gdy wiedzieliście, że jest to czerwona linia dla Rosji. 

Czy mówicie o demokracji i inwazjach w jakimkolwiek innym państwie? 
Ukraińcy i Rosjanie to bracia o ot tragiczny koniec. 

Do dziś nie mówicie prawdy. Jesteście bezlitosnymi kłamcami. 

Wykorzystujecie ból Ukraińca, ale też Rosjan i wprowadzacie w błąd świat. 

Rosja ostrzegała, krzyczała, prosiła, abyś już nie zaciskał pętli wokół jej szyi 
Ale kiedy masz do czynienia z NATO, twórcami i reżyserami wszystkich wojen na ziemi, niestety nie ma innego wyjścia. 

Rosja to nie Irak ani Syria. 

To wstyd co Stany Zjednoczone Ameryki robią ludziom na całym świecie. 

To zwykli ludzie płacą za zbrodnie Ameryki przeciwko ludzkości za każdym razem. Boli mnie dusza pisząc to ”. 

~ Nieznany autor, znaleziono w necie

ze strony: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/04/usa-i-nato-to-klamcy-oszusci-i-zbrodniarze/

Warszawska Gazeta” nr 19 (najnowszy); satyra polityczna: 1 dyskutant – Wskutek okoliczności wojennych i znacznego zbliżenia narodów polskiego i ukraińskiego można by znów pomyśleć o rzeczypospolitej obojga narodów. Oczywiście z prezydentem Żełeńskim na czele, który to wykazał się prawdziwą charyzmą… 2 dyskutant – O, jeśli o Żełeńskim to nawet trojga narodów, zważywszy jacy reżyserzy stoją za tym aktorem!” Tylko pytam – kto pytał się Narodu – czy chcą? O ile wiadomo, Ukraińcy walczą o swoją – niepodległą ojczyznę…!

W tymże nr gazety: „Spotkanie w Grajewie z „Inką” w tle„. Gościliśmy rodzinę „Inki” w osobie p. Bożeny Tymińskiej – Pawełek (siostra cioteczna „Inki”). Jest ładne zdjęcie organizatorów (Klub Konfederacji) i gości. Dziękujemy za spotkanie. Następne w trakcie….

PISie – jak żyć? W zeszłym roku za węgiel płaciliśmy po 800zł/t. W tym roku już po 1400 zł/t, a od niedawna węgiel jest po… ponad 2600 zł/t !! Jak żyć? Kogo będzie stać na ogrzanie…? Bunt….?

Trzeba zmiany! Na ostatnim spotkaniu Klubu Konfederacji rozważano m. in. – wybory samorządowe. KK nie uchyla się od odpowiedzialności za przyszły kształt społeczny miasta czy powiatu, wszak trzeba nam wymiany tych… lokalnych konformistycznych i kosmopolitycznych nibyelit. Za uhonorowanie (w dniu Święta Flagi Rzeczypospolitej 2 maja) obcej flagi na GCK – żółta kartka dla dyrektora GCK!

AKS

2 myśli na temat “A ROSJA LEPSZA?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.