KTO MA MEDIA, TEN MA WŁADZĘ – PROSTE

TVP, TVN, POLSAT – KTO STOI ZA MEDIALNYMI GIGANTAMI DEZINFORMACJI ?

14 lipca 2020 / Możliwość komentowania.

Niedawno byliśmy świadkami niewyobrażalnej histerii, prezydent Duda grzmiał w mediach, że niemiecka prasa w Polsce wpływała na wyniki wyborcze w naszym kraju. Chargé d’affaires ambasady Niemiec wezwany został do MSZ. Powodem jest, jak tłumaczy ministerstwo, seria artykułów w niemieckich mediach, operujących manipulacjami i stwarzających jednoznaczne wrażenie zaangażowania po stronie jednego z kandydatów w wyborach prezydenckich w Polsce.

Jak Amerykańscy Talmudyści robią Polaków w konia.

Chodzi przede wszystkim o prasę w rękach koncernu Axel Springer, czyli o FAKT i NEWSWEEKA. Według Dudy to media Niemieckie. Duda jak zwykle bezczelnie kłamie, tak jak kłamał w sprawie „Fortu Trump”, czy dobrowolności szczepionek.

Otóż ponad rok temu kontrole nad koncernem Axel Springer przejął AMERYKAŃSKI fundusz equity KKR. Kto zarządza tym funduszem ? KKR & Co. Inc.znany jako Kohlberg Kravis Roberts & Co. i KKR & Co. LP. Kim są zarządzający koncernem Axel Springer ? To Jerome Kohlberg, Jr. i jego kuzyni : Henry Kravis i George R. Roberts, wszyscy pochodzenia żydowskiego.

Duda bezczelnie kłamie , jeżeli ktoś miałby, używając jego słów, napaść na Polskę, to wyłącznie Stany Zjednoczone Ameryki.

TVN

Przyjrzyjmy się bliżej rynkowi mediów w Polsce. Jak pamiętamy TVN został najpierw przejęty przez AMERYKAŃSKI KONCERN MEDIALNY Scripps Networks Interactive, Dwa lata zajęło mi udowodnienie na tym forum , że TVN to nie jest stacja „RUSKA”. I tak wielu nie przekonałem, bo lud miejscowy jest tak dobrze wyrobiony intelektualnie , że nie jest w stanie zajrzeć nawet na strony giełdy amerykańskiej. Rozumiem, bo znaczna część fanów Zenka Martyniuka po angielski „nie kaman”.

Dalej Scripps Networks Interactive opchnął TVN, TVN24 innemu amerykańskiemu potentatowi Discovery Communications. Kto zarządza koncernem ? Prezydentem korporacji jest David M. Zaslav , oczywiście pochodzenia żydowskiego.

Ok, idziemy dalej teraz TVP, TVP Info, czyli podobno media publiczne. Kogo mamy w „polskim rządzie” i w kancelarii prezydenta ? Kaczyński, Morawiecki, Kościński, Brudziński, Kamiński, Bielan, Mucha, wszyscy pochodzenia żydowskiego. Nie możemy zapominać o rodzinie Pana Prezydenta, o żonie, teściu i teściowej Kornhauser.

Kto stoi za Polsatem ?

Chyba nie sądzicie że facet co cztery razy zmieniał nazwisko ? Ktoś tam wspiera Polsat i drogi znowu prowadzą do USA. Przypomnę że sam Andrew Golota o Solorzu mówił BIG BOSS, tak z amerykańska. Związki Solorza z amerykańskimi funduszami nie są tajemnicą, i to tymi zarządzanymi przez operatywnych Żydów.

Mamy zatem taki oto obraz, wszystkie telewizje w Polsce kontrolują obecnie Amerykanie i zarządzają nimi sprawni talmudyści. Nie inaczej jest na rynku prasy. Przypomnę że inny znany Żyd- Soros przejął znane polskie radio ZET.

Nie ma co do tego wątpliwości , polska gawiedź jest precyzyjnie manipulowana i rozprowadzana przez media amerykańskie, zarządzane przez tych, którzy zarzucają Polsce i Polakom zaplanowanie i przeprowadzenie Holocaustu Żydów.

Teraz dodajmy : media – telewizja, prasa, radio + wojska USA+ DIA, CIA i NSA w Polsce+ najnowsze amerykańskie systemy inwigilacji + trzy Banki Morgan Stanley , J.P.Morgan Chase oraz Goldman Sachs zarządzane przez znanych Talmudystów+ Oświęcim+ uzależnienie od amerykańskiego gazu i co nam wychodzi ? CO NAJMNIEJ 330 MLD USD.

To inwazja USA na Polskę. Nie dziwmy się że stawiają na Dudę. Mając media w ręku mogą zrobić z polską watahą co chcą i to robią.

Głosujcie dalej Polacy na Dudę, potem się dziwicie że w Waszyngtonie, Nowym Jorku, Londynie przewracają się ze śmiechu.

Żeby dopełnić obrazu KRAJU W JAKIM ŻYJEMY pod spodem zdjęcie Ambasador Mosbacher z Panem David M. Zaslavem szefem TVN i Discovery Communications oraz rabinem Shmuleyem Boteahem z okazji wręczenia nagrody „Orędownika Pamięci o Holocauście”, przyznawanej przez World Values Nertwork.

Teraz rozumiecie dlaczego Pani Mosbacher tak się oburzyła kiedy zarzucono TVN że jest stacją agentów z WSI. Jak powiedział Janusz Korwin-Mikke skoro Mosbacher tak zdecydowanie zaprzecza że nie są to agenci z WSI, to musi wiedzieć jacy to agenci. Czyżby z DIA i CIA oraz NSA ?

Ze strony: globalna świadomość

Na to zgody nie ma! Od 20 lutego 2004r. W Polsce jest święto – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W dniu 2 maja (święto flagi), ludzie bez charakteru, bez kręgosłupa… wybiegają przed szereg, liżąc komuś wiadomą część ciała. Przypomnijmy – Polska flaga jest Biało-Czerwona, natomiast innych państw jest np. niebiesko-żółta. Pomimo monitów od środowiska patriotycznego z Grajewa do władz miasta, w tym dniu świętowano („także”)… inne obce flagi! Ba, nie widzą w tym nic złego! Okazuje się, że te „władze” są kosmopolityczne i wciąż w centrum miasta (vide: GCK) wiszą inne flagi. Hipokryzją więc można nazwać te ich „gesty patriotyczne” na 3 maja!

Obserwujmy tzw. „sondaże”, bo one wskażą, czy już system jest gotowy do przyspieszonych wyborów parlamentarnych. Symptomy są jasne, jeśli zamyka się wolne media np. internetową TV „wRealu24”, to można się spodziewać… Jeśli mafia trzymająca „sondaże” (dość skuteczne narzędzie dezinformacji i ogłupiania), da lewicy z lewej strony (PO, PSL, SLD) w sumie więcej niż lewicy po prawej stronie (PIS), to wiedz… że zmowa systemu spowoduje, że „Konfederacja” „spadnie” poniżej progu wyborczego (5%). Nie ulegajmy kłamstwom! To słowo jedynej propolskiej formacji, ma być wymazane z przestrzeni publicznej (walka z polskością). Myślmy.

AKS

ps. Konfederacja: Parlament Europejski przyjął rezolucję przeciwko Polsce!

Poselska komisja śledcza numer VII. Norymberga 2.0

2 myśli na temat “KTO MA MEDIA, TEN MA WŁADZĘ – PROSTE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.