REFERENDUM – POLEXIT

5 czerwca 1947 roku nowy amerykański sekretarz stanu, generał George Marshall, wygłosił na Uniwersytecie Harvarda wykład, w którym obiecał wsparcie ekonomiczne dla wszystkich chętnych krajów europejskich, bez jakiejkolwiek próby ingerowania w ich suwerenność czy ustrój polityczny. Kraje zachodu skorzystały, a Polska (PRL) przez okupanta sowieckiego, została tej możliwości pozbawiona. Zachód się rozwinął (gospodarczo), ale przez to – zubożał duchowo, bo Bóg dla dobrobytu materialnego… nie pasuje. U nas było odwrotnie. Wielu jeszcze pamięta ten siermiężny socjalizm, gdzie zarabialiśmy po 20-30 dolarów miesięcznie. Tak, wielu młodych tego nie jest w stanie pojąć. Wystarczało na chleb i mleko, a w zakładach dawano zupki na kiełbasie, no bo gdyby robotnik z głodu …padł, to… Potem przyszła niby rewolucja Solidarności, ale nastał okres tzw. „prywatyzacji” i „wyprzedano” nasze zakłady za…bezcen. No powiedzmy z…marżą pod stołem dla decydentów. Wielu do dziś siedzi ( nie, nie w więzieniach!) ale na intratnych posadkach w UE, jak nie przymierzając Janusz L. Za to wtedy jeszcze, byliśmy mocni w wierze (JPII, Kard. Wyszyński).

Pomału zaczęliśmy jeździć do krajów „zgniłego zachodu” i obserwować ten ich dostatek. Władzy było potem łatwiej propagandą i manipulacją – wciągnąć nas w nowy kołchoz komunistyczny. W 2003 r. tylko Liga Polskich Rodzin przestrzegała, że to będzie niedobre dla Polski. Cóż, siła złego na jednego i UE „wchłonęła” swą następną ofiarę, jak i cały ten posowiecki spadek terytorialny. Mądrzy nie mieli złudzeń po co. Kto wszak może konkurować z silniejszymi? Pod pozorem „pomocy” i tzw. „środków unijnych”, utrzymywano w niewiedzy zdecydowaną większość Polaków. Niezastąpione ‘prawdziwe sondaże”, pogłębiały ten wizerunek spływającego „dobrobytu” na Polskę, aż tu nagle… „Nasz Dziennik” nr 219 (21 .09. br), w art. „Drenowanie Polski”, Jacek Sądej pisze; „Całkowite STRATY FINANSOWE Polski, wynikające z transferów finansowych pomiędzy naszym krajem a Unią Europejską, wynoszą (za lata 2004 – 2020) niemal 535 mld  złotych!! (…) Zyski głównie przekierowywane są właśnie do zachodnich korporacji. A tym samym zyskują budżety tamtych państw, bo te wpływy również w sposób pośredni, zasilają w jakiejś części budżety państw zachodnich i tworzą bogactwo tych krajów – tłumaczył prof. Grosse.” Sprawdziły się dziś słowa – osławionego mec. Giertycha, że UE to – niedobry „byznes” dla Polski. Więc co dalej? To nieprawda, że albo Unia, albo… Białoruś. Znów mataczą te sprzedajne polityczne kanalie. Gdyby doszło do – równej debaty politycznej przez media (równej, tzn. czas taki sam dla zwolenników i przeciwników), czyli generalnie, dostarczenie rzetelnej i uczciwej wiedzy w temacie UE, to następne jest Referendum Polexit. Wielu twierdzi, że nie ma potem alternatywy, bo z kimś „trzymać trzeba”, skoro już amerykanie nas porzucili. Zawsze jest jakieś dobre wyjście, ale trzeba otworzyć oczy i… duszę. Nie ładować się w nowe twory bez Boga i moralności, promujące wynaturzenia i przeciwne Prawu Naturalnemu. Nie pamiętam już, której świętej Bóg pokazał przyszłość. Pokazał glob i poszczególne kontynenty. Wśród nich była duża oaza zieleni. Co to, spytała święta.> To Polska, bo taka będzie w przyszłości.< Zachód był „spalony”, a Polska od morza do morza. Czyli – kraje postsowieckie stworzą pod wodzą Polski, nową formę współpracy opartej na korzystnej współpracy krajów autonomicznych. Nie zapominajmy też o… przeogromnych bogactwach na których leżymy! I nie będzie dalej tak, że amerykanie eksploatują ciekły metan z Polski (tylko dwa takie miejsca w świecie!) i jeszcze mają – eksterytorialność!

Władze jakie mamy każdy widzi. Praktycznie od ostatniej wojny, mamy „niezależne” przekupne i wasalne „elyty” nibypolskie. Czego więc oczekiwać. Czego możemy oczekiwać od „niepolskiej” dyplomacji? Nawet nie potrafią niczego załatwić z Czechami w sprawie kopalni Turów. Czesi, oddajcie nam 370 hektarów ziemi!

Kiedy Czesi oddadzą Polsce niemal 370 ha ziemi tytułem długu z korekty granicznej z 1958 roku? Przed laty czeski rząd wytypował do przekazania Polsce m.in. 52 ha lasu w okolicach Bogatyni. Na to jednak nie zgodzili się czescy samorządowcy. Może najwyższy czas, byśmy upomnieli się o swoje?
https://fpg24.pl/czesi-oddajcie-nam-370-hektarow-ziemi-czyli-najwyzszy-czas-upomniec-sie-o-swoje/

Kary i wykluczenia sejmowego dla – polskiego posła ciąg dalszy.

Kto może, niech wesprze działalność Grzegorza Brauna:  https://zrzutka.pl/caj6sn

Sejmowe kacyki mogą mu… naskoczyć, bo na koncie ma już ponad 300 tys. zł! To pieniądze, które pozwolą na – Norymbergę 2.0.  To zapowiada poseł i Naród to osądzi. Sekta covidian, musi w końcu odpowiedzieć za przestępstwa przeciw Narodowi Polskiemu. (całość konferencji Konfederacji w zakładce: Forum).

„Gazeta Warszawska”, nr 39 w art.: „Czy Braun zlinczuje Niedzielskiego?”, Piotr Lewandowski pisze: „ Sformułowanie: „będziesz pan wisiał” jest na tyle ogólnikowe, ze trudno dopatrzeć się tu zamiaru wcielenia go w Zycie. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie przypuszcza, ze Grzegorz Braun będzie dybał na ministra Niedzielskiego ze sznurem w garści.” Co charakterystyczne, po ‘incydencie”, nawet cotygodniowe pranie mózgów „sondażami” dały wynik wzrostu poparcia dla Konfederacji do 12%. Powiedzieli prawdę, czy może znów za tydzień Konfa będzie miała swoje … 7% ??

Już prawie miesiąc na odpowiedź na – ważne pytania dotyczące naszej lokalnej społeczności, a skierowane do dużych zakładów. Czy one też… zechcą dołączyć do w/w? Pytam o honor i godność! Czytelnicy, czy lokalna społeczność, ma prawo do wiedzy o sprawach ich mocno dotykających!

Aleksander  Szymczak

3 myśli na temat “REFERENDUM – POLEXIT

 1. Już w najbliższa sobotę pełna mobilizacja!

  Jak udowodniliśmy już sobie i rządzącym tylko presja ma sens!

  Wszyscy mamy świadomość trwających „dwa tygodnie” obostrzeń, regulacji, a nawet twardych lockdownów destabilizujących każda sferę naszego życia. Powolne odbieranie nam podstawowych praw, wolności i swobód obywatelskich pod pretekstem „walki z pandemią”. Rząd PiS wraz z „covidowa koalicją” rodem z Magdalenki pragnie posunąć się dalej w brnąc w bezprawie i niesprawiedliwość poprzez haniebną segregację sanitarną. Już podczas rozpoczynającego się 28 września – jutro posiedzenia Sejmu ustawa 1449 dyskryminująca miliony Polaków niezaszczepionych może powrócić, a my musimy trzymać rękę na pulsie.

  Nie możemy być obojętni, gdyż bierność daje im coraz większe przyzwolenie, dlatego już w najbliższa sobotę 2 X wyjdźmy masowo na ulice! Tylko nasz opór może ich powstrzymać. Zdrowie, wolności, a nawet życie nasze i młodego pokolenia jest zagrożone.

  Wiele krajów świata protestuje, zróbmy to i my. Zróbmy taki protest jakiego w Polsce jeszcze nie było! Niech nasz sprzeciw wybrzmi ze stolicy w całą Polsce! Jako wolni patrioci, nie damy się sterroryzować pandemii strachu, rozporządzeń i absurdu. Dość medialno-politycznej nagonce, nie dajmy się podzielić i złamać Bądźmy razem wobec bezprawiu i niesprawiedliwości już 2 października o godz. 12.00 pod Kolumną Zygmunta i ruszajmy pod Sejm RP! Potrzebujemy wielkiej mobilizacji, musisz tam być. Przyjedź wspólnie z innymi samochodami bądź autokarem. Razem możemy więcej!
  Dołącz do wydarzenia oraz zaproś znajomych:

  https://www.facebook.com/events/1010223116467003

  Do boju Konfederaci!

  Polubienie

 2. Z internetu: „Kto najbardziej drze mordy „szczepić, szczepić, szczepić”? Konsultant Krajowy w Dziedzinie Medycyny Rodzinnej p. dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz – Migas, od 29 maja 2020 roku bierze forsę od AstraZeneca. Prof. Jacek Wysocki bierze forsę od Pfizera. „Konsultant” Naczelnej Izby Lekarskiej dr Paweł Grzesiowski bierze forsę od firmy Pfizer. Rada Medyczna d/s Covid -19 składa się m.in. z; prof. Horbana [finansowany przez Janssena], prof. Simona [finansowany przez Pfizera], prof. Flisiaka [ bierze forsę od Janssena, firmy Gilead], Mastalerz -Migas [bierze forsę od AstraZeneka], Wysockiego [ bierze forsę zarówno od Pfizera jak i AstraZeneka], Pryć, Tomasza Laskusa (wynagradzany z fundacji finansowanej przez Janssena], Magdaleny Marczyńskiej [z fundacji finansowanej przez Janssena], prof.Bartosza Łoża [bierze forsę od Pfizera], Miłosza Parczewskiego [bierze forsę od Janssena], Małgorzaty Pawłowskiej [bierze forsę od Janssena], Krzysztofa Tomasiewicza [bierze forsę od Jassena]”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.