HASŁO MIESIĄCA !

Miał być nowy felieton – Polexit czas zacząć, ale postawa niezłomnego posła G. Brauna, przyćmiła to, co musi niechybnie nastąpić. Trzy słowa – „Będziesz Pan Wisiał”, kosztują ponad 60 tys. zł. Na tyle „Marszałki sejmowe”, ocenili i ukarali, niezwykle odważnego i inteligentnego – posła polskiego. Nie oceniaj, bo nie masz do tego prawa! Nie osądzaj, bo nie znasz prawdy! Nasłali też prokuratorów…! Zawyło całe sejmowe piekiełko lewactwa. Hasło, które jest skandowane na wiecach patriotycznych, które mówi ulica, ktoś w końcu odważył się powiedzieć głośno z mównicy sejmowej, i to już po (notorycznym i panicznym) wyłączaniu mikrofonu G. Braunowi! Cóż, im było wolno, oni mogli nas – bezkarnie zastraszać i ogłupiać przez swoje media przez 1,5 roku, to teraz niech poczują, jak ten strach smakuje! Z kazania pewnego szlachetnego księdza – matka, pod wpływem mediów zaszczepiła swoje dziecko. Ono zmarło, więc ona się powiesiła! Czy rozumiecie co zrobiliście temu Narodowi wy…zarządzający?? Oczywiście, skoro to społeczeństwo tak podzielono (połowa uległa propagandzie i się… „wyszczepiła”), to jest wielu za potępieniem, ale i wielu dziękuje za niezłomność i pokazanie prawdy.

Poseł Grzegorz Braun z mównicy sejmowej mówił o postawieniu ministra zdrowia Adama Niedzielskiego przed trybunałem „kiedy Rzeczpospolita wróci tu  z całą swoją mocą i majestatem”.

– Akt oskarżenia będzie zawierał informacje o stu kilkudziesięciu tysięcy zgonach nadmiarowych, będzie zawierał informacje, że o 1/3 wzrosła liczba zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży. To są straty wojenne. Ludzie, którzy odpowiadają za te straty wojenne są zbrodniarzami wojennymi – mówił Braun.

– Zbrodniarze wojenni w kategoriach norymberskich, to niekoniecznie ludzie, którzy strzelają z rewolweru w potylice i spychają do dołu z wapnem w Palmirach, czy Katyniu. To w myśl Kodeksu karnego ludzie, którzy stwarzają okoliczności, w których ludzie giną. A giną masowo – kontynuował poseł.

„Słowa posła Grzegorza Brauna są sprawiedliwe i konieczne, chociaż spóźnione i mocno zawężone co do oceny sytuacji czy ograniczone jedynie do marionetkowej osoby Niedzielskiego. A jest prawie pewne to, że padły one bez poparcia ze strony innych polityków i Braun pozostanie sam. Czyli wystąpienie to nie wyda owocu.

Redakcja Gazety Warszawskiejpopiera posła Grzegorza Brauna i nawołuje inne portale do tego samego.”

Poseł A. M. Sierakowska (PIS) z mównicy sejmowej wskazała na hipokryzję…. wszak prof. Horban (doradca „covidian”) na jednej z komisji, powiedział jej i innemu posłowi, że na takich, to gdyby miał nóź, to by użył! 

Komentarze z internetu, np.: Eugeniusz Bazant, 53 minuty temu  „Posel Braun posiada moj dozgonny szacunek”.  „Konrad Konrad;​  ci ludzie co wprowadzili śmiercionki powinni siedzieć za zbrodnie przeciwko ludzkości”.    

Odbyło się ostatnio wiele manifestacji w obronie naszej wolności od przymusu szczepień. Toruń, Poznań, czy ostatnio w Warszawie 15 września. „Polskość, Wolność, Normalność”, czy „stop segregacji sanitarnej”, to hasła skandowane przez licznych uczestników. Przemawiali nie tylko posłowie Konfederacji, ale i np. prof. M. Piotrowski. Nawet mogliśmy zobaczyć naszego grajewianina Adama Mazurka, który walczy o powrót dzieci do szkół a nie…online.

Nasze sprawy. Czekamy nadal na odpowiedzi od różnych firm, nawet dużych, ale pewnie oni mają też… miesiąc na odpowiedź, o ile w ogóle …odpowiedzą! Zobaczymy, czy szanują swoją godność. Trudno też oczekiwać tej godności od „naszego posła” K. Gwiazdowskiego, który miał odpowiedzieć (do głosowania 15 września) na jedno pytanie: Dlaczego poseł zagłosuje za Ustawą 1449? Dostał petycję od Klubu Konfederacji  z Grajewa i prosiłem o tą odpowiedź, bo czytelnicy Bloga chcą wiedzieć. Brak odpowiedzi – to też odpowiedź …mam was w…d….!

Nacisk ma sens, bo jak podkreślali uczestnicy manifestacji 15 września, akcja Konfederacji (petycje do posłów) spowodowała, że Ustawa została (na razie) wycofana! Całość manifestacji pod Sejmem – zobacz w komentarzach pod ostatnim felietonem.

Aleksander  Szymczak

PS. OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??

3 myśli na temat “HASŁO MIESIĄCA !

 1. ROZPOWSZECHNIĆ WSZYSTKIM, którzy nie chcą być „zaszczepieni”. ️⚠️‼️

  Od 20.10.2021 wszystkie szczepionki nie będą już uzasadnione: informacje sprawdzone. Unia Europejska zatwierdziła 5 terapii (https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/fr/ip_21_3299), które będą dostępne we wszystkich szpitalach w państwach członkowskich w leczeniu Covid. Terapie te zostały zatwierdzone dekretem Rady Europejskiej (Parlamentu Europejskiego) i będą działać od 1.10., więc będą stopniowo rozpowszechniane około 20.10. Szczepionki zostały zatwierdzone na podstawie „wstępnych prób”. Jednakże, ponieważ dekret wymaga recepty na te 5 nowych leków, stosowanie szczepionki zostanie przerwane. Dlatego rozumiemy, dlaczego wszystkie państwa powiedziały: „od września konieczne jest, aby…”. Wiedziałeś już wszystko. Musisz być cierpliwy. Nie akceptuj szantażu. Bądź cierpliwy. Teraz, gdy iwermektyna została ponownie zatwierdzona, nie ma potrzeby stosowania szczepionki. Dobre wieści. Instytut Pasteura uznaje skuteczność iwermektyny. Pojedyncze spożycie może wymazać cały materiał genetyczny SARS covid-19 u niektórych osób. Czytaj i dziel się dobrze.

  Dobra wiadomość: Iwermektyna została naukowo uznana przez naukowców z Instytutu Pasteura we Francji jako skuteczny lek w profilaktyce i leczeniu Covid-19. Wyniki ich badań zostały opublikowane w czasopiśmie EMBO Molecular Medicine 12 lipca 2021 roku. Analiza wyników innych badań opublikowanych w American Journal of Therapeutics nakłania do nadrzędnych wytycznych władz zdrowotnych i włączenia iwermektyny jako standardu opieki. Rząd Macrona o tym wiedział…

  Zachowaj zdrowie i nie wahaj się kibicować ludziom, którzy nie chcą się szczepić
  https://www.lettre-docteur-rueff.fr/dr-rueff-biographie/
  https://www.lettre-docteur-rueff.fr/dr-rueff-biographie/

  Polubienie

 2. Robert said: 21 września 2021 @ 07:45

  Depopulacja prowadzona jest na wiele sposobów od dawna – zatruwanie żywności azotanami, wody fluorem i chlorem, pakowanie leków, czy słodyczy do aluminium, rozpylanie chemii z samolotów, a teraz szczepionki z toksycznym grafenem i „grillowanie” nas 5G ! A ludzie co ? NIC – zakładają posłusznie niewolnicze szmaty i stają do kolejki po „dobroczynne” wielokrotne kłucie ! LUDZIE !!!!!!!!!!!!!
  Przebudźcie się!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.